Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2013-07-12 11:04

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Team Fortress 2

TF2 to gra multiplayer typu FPS. Mamy do dyspozycji 9 klas (medyk, snajper, szpieg itd), każda ma swoje unikalne przedmioty i umiejętności.
Gra jest naprawdę rozrywkowa, w przeciwieństwie do FPSów w stylu CS nikt nie bluzga itd. - jakoś wszyscy podchodzą do gry na luzie. ;D
Trzeba przyznać, że wciąga. ;D

Jeśli chodzi o cenę:
Jest darmowa (free 2 play), choć niektórzy by się sprzeczali i mówili, że pay2win (płać by wygrać).
Nie do końca się z tym zgodzę - można kupić lepsze bronie za realną kasę... ale większość zdobyć w czasie normalnej gry (są losowane co kilkadziesiąt minut, a niektóre przyznawane za osiągnięcia).
Tak naprawdę nie ma potrzeby wydawania więcej niż 39 eurocentów (ok 1.7zł, przy czym najmniejsze doładowanie na steamie to 5 euro) - tyle kosztuje zakup najtańszego przedmiotu, a daje to nam "konto premium" (300, zamiast 50 miejsc w plecaku, możliwość inicjacji wymiany przedmiotów i ich craftowanie).

Kto ze stadowiczów jeszcze gra? ;D


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#2 2013-07-12 13:49

Wasi
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-18
Liczba postów: 660

Odp: Team Fortress 2

Grałam w to baaardzo długo. Z tą grą można się świetnie bawić.  :ok: Ta grafika jak z kreskówki i do tego mordor, a jeszcze różne tryby rozgrywki. Fajowa gra, tak najkrócej powiem napiszę.  ;P


1186661-designstyle-mango-l.png

by Sami klik! | by Goldi klik! | by Caro klik!

Offline

#3 2013-07-15 13:35

Ibilis
Administrator
Lokalizacja: Za grupą lwic ;P
Data rejestracji: 2010-10-16
Liczba postów: 6,332

Odp: Team Fortress 2

A ja gram od kilku dni (za namową Nitrola). Fajna sprawa, gra nieźle odstresowuje (i to nawet jak się przegrywa XD)


Avatar by  MadKakerlaken madkakerlaken.png

Offline

#4 2013-07-15 14:03

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: Team Fortress 2

Zgadzam się. Gra w przeciwieństwie do np. W:ET jest na luzie, tu się nikt nie stresuje i (niemal) wszyscy grają do funu. ;)
Czasem tylko się trafi jakiś narwaniec, co wrzeszczy do mikrofonu... ale takiego zazwyczaj się wyrzuci z serwera szybkim głosowaniem. XD


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#5 2013-07-15 14:24

Ibilis
Administrator
Lokalizacja: Za grupą lwic ;P
Data rejestracji: 2010-10-16
Liczba postów: 6,332

Odp: Team Fortress 2

Jak ten n00b dzieciak co nam wczoraj zaczął nucić soundtrack XD
Zabawa świetna, jak ktoś chce mojego steama, niech pisze na PW/GG... lub po prostu w wyszukiwarce graczy wpisze [Tylko zalogowani mogą zobaczyć ukrytą treść.]

Ostatnio edytowany przez Ibilis (2013-07-15 14:29)


Avatar by  MadKakerlaken madkakerlaken.png

Offline

#6 2013-07-15 15:46

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: Team Fortress 2

Ibilis napisał/a:

Zabawa świetna, jak ktoś chce mojego steama, niech pisze na PW/GG... lub po prostu w wyszukiwarce graczy wpisze [.]

No nie gadaj, w życiu bym nie wpadł. XD
Ja mam nick [Tylko zalogowani mogą zobaczyć ukrytą treść.], a na avku swoją fursonę. ;)


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#7 2013-08-27 00:57

Maisha
Użytkownik
Lokalizacja: Pyroland
Data rejestracji: 2013-08-26
Liczba postów: 645
WWW

Odp: Team Fortress 2

Gram w to od dobrych kilku dni. Juz wcześniej na internecie widziałam dzieła Garry's Mode z modelami z tej gry. Ale dopiero gdy zobaczyłam Scout's Amazing Adventures okropnie mnie naszło na granie. Nigdy wcześniej nie grałam w żadne tego typu gry. Po pierwszych paru rundach nauczyłam się obsługiwania każda klasą. I tak wpadłam w obsesję.

Grafika nawiązująca do komiksów czy kreskówek jest według mnie genialnym rozwiązaniem. Plus jeszcze te genialne głosy postaci, np. Heavy, Spy albo Medyk, i różne tryby gier czyni grę naprawdę ciekawą. Grała tez w CS'a, jakoś mało to mnie jarało, w TF można szybko rozładować stres i się fajnie zabawić.

Ostatnio edytowany przez Maisha (2013-08-27 01:00)


Moje DA.
I remember everything... And it changes nothing! ~Dust
JFuVehTQOmohyWKcfXXS
Bardzo tajemniczy link

Offline

#8 2014-06-24 18:01

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: Team Fortress 2

Protip: możecie mieć jedną dodatkową, darmową broń.
Wystarczy, że przejdziecie do sklepu i weźmiecie ją na okres próbny - na tydzień. Po wyczerpaniu się okresu próbnego możecie znów ją wziąć i powtarzać to w nieskończoność. :3
Oczywiście tylko jedna broń na raz może być testowana, więc wybierzcie mądrze. ;)


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#9 2014-08-04 14:35

Maisha
Użytkownik
Lokalizacja: Pyroland
Data rejestracji: 2013-08-26
Liczba postów: 645
WWW

Odp: Team Fortress 2

Musli - Geniusz. Akurat brakowało mi Dzwonu Zmarłego, a wcześniejszy usunęłam bo ,,nie fajny". XD

A słyszeliście o nowym ,,Love and War" Update? Podczas niego został wydany nowy filmik, najdłuższy w historii tej gry, bo trwa prawie 15 minut. : D

https://www.youtube.com/watch?v=GLlLQ3L … 5W7etFsPsA

Dodali w nim oczywiście nowe bronie, achievementy ale również... Drwiny! Pełno rożnych drwin, grupowe jak i pojedyncze, dla danej klasy, jedynie Gruby poszkodowany, bez własnej drwiny. XD
Nie obejdzie się również bez czapek. Mamy cały zestaw dla Demo, Sombrero, imprezowe okularki i butelki z piwem zamiast bomb na kamizelce, Gruby Engi, Zestaw Ninja dla Skauta i wiele więcej.
I tak największą atrakcją tej aktualizacji jest Chleb wypadający z teleportu i Konga.
Linki do stron aktualizacji:
Love and War Update day 1
Love and War Update day 2
Tak juz mniej do tej aktualizacji, ma ktoś ochotę się wymienić? Mam do oddania Irokez dla Demo, tło z Inzynierem i Snajperem, tło z P-body i Atlasem(Portal 2), Koścista kopuła dla Pyro oraz Bestia ze śmieciowiska i Drwina dla Skauta i Snajpera.  :la:

Ostatnio edytowany przez Maisha (2014-08-04 14:38)


Moje DA.
I remember everything... And it changes nothing! ~Dust
JFuVehTQOmohyWKcfXXS
Bardzo tajemniczy link

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman