Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2013-03-07 13:46

Madame Carotte
Weteran
Lokalizacja: Poznań
Data rejestracji: 2012-05-31
Liczba postów: 2,169
WWW

Obowiązki

Jak do nich podchodzicie? Macie ich dużo czy może raczej mało? Jakie to obowiązki? :chytry:

U mnie wszystko zależy od ... humoru. Jeśli mam dobry nastrój to mogę wysprzątać cały dom( nomen omen właśnie to robię) i nie narzekać, że muszę to robić. Gorzej jeśli mam totalnego lenia na wszystko. Wtedy dużo olewam. Moje obowiązki tak naprawdę są elastyczne. W tygodniu nie mam ich wiele, bo po prostu późno wracam z uczelni i jedyne co robię to czytam materiały na zajęcia, uzupełniam notatki itd. Jak zdarzy się, że jestem wcześniej to i coś posprzątam itd. Innymi słowy: różnie to bywa ;P

Offline

#2 2013-03-08 22:21

Silent Night
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-05-30
Liczba postów: 324

Odp: Obowiązki

/// O to już nie było podobnego wątku na forum /tu abo w dziale dla elity stadnej +100postów?? :D
Ale posta trza nabić, wszak Bestia to mieszanka Lwa z Trollem... Ale dorzeczy każdy ma obowiązki, cóż jak na starego capa to mam ee wynieść śmieci, zrzucić węgiel/przynieść węgiel/załatwić węgiel (centralne i wlecie nimo bez niego ciepłej wody), łazić do LO i zaliczycać przedmioty, dodatkowo dbać o stan samochodów (2poldki ojca i volvo którym jeżdzę) i to chyba tyle. A pochodze jak to ja, zrobić swoje i najlepiej nic nie robić przez resztę dnia ;)

Ostatnio edytowany przez Vorlind (2013-03-08 22:23)

Offline

#3 2013-06-23 14:56

Madame Carotte
Weteran
Lokalizacja: Poznań
Data rejestracji: 2012-05-31
Liczba postów: 2,169
WWW

Odp: Obowiązki

Vorlind napisał/a:

A pochodze jak to ja, zrobić swoje i najlepiej nic nie robić przez resztę dnia ;)

Możemy podać sobie łapę- też często wychodzę z takiego założenia :P Ale jak np nikogo nie ma w domu to nawet lubię posprzątać, obiad ugotować itd. Włączę sobie swoja muzykę, pracuję jak mi się podoba i nikt się do tego nie miesza :D

Offline

#4 2013-07-04 00:29

Sambirani
Optymistyczna optymistka
Data rejestracji: 2009-09-08
Liczba postów: 3,299

Odp: Obowiązki

Z racji, że rodzice wracają dość późno z pracy to wszystko (a przynajmniej większość) co mogę, robię ja. Nie lubie sprzątać.. Nie lubie gotować.. Ale po prostu muszę i nikt o zdanie mnie nie pyta. Robię obiady dla siebie i siostry, odkurzam, myje naczynia itd itp. Takie podstawowe robótki domowe. Oczywiście wszystko robię przy puszczonej na maxa muzyce. ;3


wężowa mama

XkTwZ8S.png

Offline

#5 2013-07-04 01:43

Madame Carotte
Weteran
Lokalizacja: Poznań
Data rejestracji: 2012-05-31
Liczba postów: 2,169
WWW

Odp: Obowiązki

Sambirani napisał/a:

Oczywiście wszystko robię przy puszczonej na maxa muzyce. ;3

Bo przy muzyce nawet obowiązki mniej straszą :D

Offline

#6 2013-07-04 10:26

Pinky Panda
Użytkownik
Lokalizacja: IKEA
Data rejestracji: 2012-07-15
Liczba postów: 347

Odp: Obowiązki

Na każdych wakacjach mam jeden główny obowiązek - ogarnięcie kuchni (tj. pozmywanie naczyń, pościeranie okruchów, etc.). Rodzice wychodzą szybko do pracy i nie mają czasu tego zrobić. Oczywiście nie lubię tego, czasami zmywam kubki po śniadaniu dopiero koło 16. :d
Wiadomym obowiązkiem jest też sprzatanie własnego pokoju. Czasem dochodzi mi do tego umycie wanny i umywalek, z czego staram się wywinąć.
A tak w ogóle to najbardziej nie lubię odkurzania, bo nie mam szczotki do wywanów, więc się trzeba naszurać trochę tą taką, że tak powiem, podstawową. Nikomu się nie chce iść do sklepu i kupić tej właściwiej.
Żeby tak nie było, że jeno narzekam: lubię podlewać kwiaty. Niestety matka mnie zawsze ubiega, bo robi te jakieś mikstury, więc pozostają mi tylko roślinki w moim pokoju (a mam ich 5). Uwielbiam robić szamę dla siebie, bo przynajmniej dostaję to czego chcę.  ^^
O, i mam jeszcze obowiązek głaskania kota (tak, obowiązek), bo jak jest niedogłaskany to chodzi po domu, drze japę i się nie zamknie. Jaśnie książę i pan domu. :3


tumblr_mgip6stizo1rwaj6jo1_500.gif

「彼が死んだ時、私の心も死にました。」

Offline

#7 2013-07-04 12:23

Ognik
Fan TLK
Lokalizacja: Stargard/Poznań
Data rejestracji: 2013-03-12
Liczba postów: 5,507
WWW

Odp: Obowiązki

Ja np. odkurzam mieszkanie, sprzątam w pokoju, chodzę na strych, wyrzucam śmieci, itd. A zimą jeszcze palę w piecu. Więc trochę tego jest ;).


Animashe i inne filmy związane z Królem Lwem - http://youtube.pl/user/klfantlk

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman