Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2012-06-18 19:56

Maro
Użytkownik
Data rejestracji: 2007-02-06
Liczba postów: 319
WWW

Plany i pomysły na wakacje

Łuhu! Wakacjowe pogaduchy!
Znowu nadszedł ten kochany czas poprawiania się na ostatnią chwilę a potem ulgi kiedy przychodzi wolne. Przynajmniej ja tak mam ^^ Nasze kochane wakacje nadchodzą wielkimi wielkimi krokami, macie już plany jak zmarnować lub wykorzystać ten czas? Ja mam też trochę postanowien bo w koncu będzie czas a nie wracanie do domu o 19stej i komp/spanie.

  Chciałabym zebrać grupkę osob i wyjechac sobie pod namiot, na jakieś pole namiotowe, ale mam takich znajomych że będzie "o tak tak ja pojadę " a tak naprawdę zostanie moze jedna osoba z tego wszystkiego. Tak we dwójkę z chłopakiem też fajnie pojechać, ale będzie nudno na takim polu w końcu.

Pewne jest, że wakacje zacznę od pobytu na mazurach z nim i jego rodzicami, moze byc fajnie ale jedziemy na taką wiochę gdzie nic nie ma i to też mnie trochę demotywuje.

Gwoździem wakacyjnego programu Maro jest oczywiscie Woodstock! Spotkam się tam z Nitem : D To musi wyjśc ,mam z tego zaciesz juz od długiego czasu. Poza tym będzie grał Sabaton i ja tam umrę ze szczęścia! 

Dalszych planów nie mam, pewnie wyjdą w praniu.. Mam wolną rękę, mogę se jeździć gdzie chce jesli tylko wystarczy mi kasy, co byscie mi polecili porobic? XD moze jakies ciekawe pomysły wpadna. Może jakies forumowe spotkanie zrobimy? Moze ktos z Was bedzie na Woodzie i potowarzyszy troche?

Postanowienia :
Schudnąć, w koncu będzie czas i mozliwosc lepszego odżywiania się.
Namalować kilka obrazów, powywiązywać się z ACEO itd 
Zagrać publicznie na gitarze!
Przeczytać w koncu te wszystkie fajne ksiązki co leżą  na półkach a ja ich pragne ale nie mam czasu.


Piszcie jak tam Wasze wakacje się zapowiadaja : D Btw. Maro zawsze chętna na spotkania ludzi z internetów jesli tylko nie są kosmicznie daleko!

Offline

#2 2012-06-18 20:15

sp911
Użytkownik
Lokalizacja: Wrocław
Data rejestracji: 2011-12-24
Liczba postów: 134

Odp: Plany i pomysły na wakacje

Noo, u ciebie to wakacje na bogato się zapowiadają. Ja jadę tylko na obóz, potem nad morze a w międzyczasie będę jeździć do Wrocławia spotkać się z kolegami oraz siedzieć w domu. Ogólnie to i tak masakra, bo się przeprowadziłam i nie mam możliwości wychodzenia z kolegami  :/ A z planów wakacyjnych to nauczyć się grać na gitarze, co robię już (nieudolnie) od 2 miesięcy, pojeździć na rowerze i dokończyć GTA IV  XD


Moje życie to Piotr Rubik.
Keep calm and WATCH PewDiePie ;D
*BROFIST*

Offline

#3 2012-06-18 21:14

Hassan
[center][img]http://i38.tinypic.com/i71jbn.gif[/im
Lokalizacja: z Twojej lodówki...
Data rejestracji: 2007-08-26
Liczba postów: 291

Odp: Plany i pomysły na wakacje

Maroko - jedynie mogę szczerze pozazdrościć wakacji :D

U mnie raczej będzie jak co roku - spędzę miłe wakacje na wyjazdach...razem z firmą.
Plany były, ale wszystkie zostały odsunięte na listę do zrobienia - kiedyś :P
Planowałem wyjazd nad morze, ale musiałem odpuścić ponieważ braknie mi na to czasu. Bardzo chciałem pojechać na zlot Toyoty Celica - niestety też nici, chyba, że jakimś cudem jeszcze uda mi się z samochodem porobić to co trzeba.
Woodstock już w tym roku odpada, ponieważ za każdym razem pamiętałem tylko przyjazd...
Tydzień urlopu, który mi został przeznaczę aby zapolować i kupić motocykl, który mam nadzieję podniesie mi zdruzgotane morale :P
I to chyba tyle na obecny rok, który pewnie minie jak pstryknięcie palcem.

Ogólnie to u mnie zapowiada się do bani, że tak powiem :P


"Nie wykonuję request'ów/art trade'ów/commission'ów"
1232550737_predator%20duck%20hunt1.gif

Offline

#4 2012-06-18 21:28

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Plany i pomysły na wakacje

Maro, mnie niestety na Woodstocku nie będzie, lecz zupełnie na serio - zapraszam do Lublina.  :awesomecat:


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#5 2012-06-18 23:01

Maro
Użytkownik
Data rejestracji: 2007-02-06
Liczba postów: 319
WWW

Odp: Plany i pomysły na wakacje

To głupio tak chlać na Woodstocku. Ja wiem, że wiksa, wiem, że fajnie... ale po co? Tam trzeba się wczuć w ten klimat przyjaźni i muzyki ,wszystkiego! Oczywiscie ,troche wypic, nie mowie ze to złe ale narypac sie w tak cudownym miejscu? I nie pamiętać?  Nieeee, to najwiekszy bład zycia.
Szkoda, że Cie nie bedzie Kiar. Liczyłam na spotkanie. Moze cos sie zmieni? Lublin cholernie daleko, ale co byś powiedziała na jakieś spotkanie się w jakims miejscu tak np pół na pół drogi? Fajnie by bylo tak sie spotkac i w ogóle a potem moze by z tego wynikło jeżdżenie do siebie nawzajem ^^

Offline

#6 2012-06-18 23:12

Nalimba
Weteran
Lokalizacja: Rättvik Florencja Aleksandria
Data rejestracji: 2012-05-28
Liczba postów: 4,270

Odp: Plany i pomysły na wakacje

Moje wakacje będą podzielone na dwie część. W pierwszej z nich, w lipcu będę pracował w ośrodku wypoczynkowym. Sierpień będzie przeznaczony na wyjazdy - najpierw będzie to Szlak Tatarski z rodziną, później pod namiot w Bieszczady z dziewczyną i znajomym. Tam będe prowadził prace badawcze do mojej pracy magisterskiej. A że jestem studentem to wakacje obejmują również wrzesień, na który konkretnych planów nie mam, raczej na spontanie, namiot, nad jezioro bądź do lasu i tyle ;)


canstock13713877.jpg

Offline

#7 2012-06-19 01:41

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Plany i pomysły na wakacje

Wiesz, na pół drogi to nie wiem gdzie to dla nas jest XD . Umknęło mi przez te lata gdzie mieszkasz.


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#8 2012-06-19 23:31

Source
[center][img]http://img62.imageshack.us/img62/9482
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
Data rejestracji: 2012-02-26
Liczba postów: 1,943

Odp: Plany i pomysły na wakacje

Yay...też bym chciał mieć takie ciekawe plany i w ogóle.... Ja pewnie wybiorę się na tydzień do Belgi (Boże, pewnie zrobię coś głupiego jak zwykle na lotnisku i mnie deportują. xD) i na pół miesiąca do Elbląga, do dziadków. A tak, to będę siedzieć w domu i czekać aż mój pyszczek kochany będzie w mieście. x3


thinbannerrhea.png     tU4DV     NyQD0
thinbannerbuwaro.png     hQrhb     TJYJc
thinbannerkieri.png     c5P7h

Offline

#9 2012-06-20 00:49

Maro
Użytkownik
Data rejestracji: 2007-02-06
Liczba postów: 319
WWW

Odp: Plany i pomysły na wakacje

Co głupiego mozna zrobić na lotnisku?

Offline

#10 2012-06-20 07:43

Maru
[center][img]http://skroc.pl/db628[/img][/center]
Data rejestracji: 2012-03-10
Liczba postów: 5,190

Odp: Plany i pomysły na wakacje

Udawać arabskiego terrorystę z bombą pod ubraniem i uciekać przed policją.


rainbow-mplz.gif?1rainbow-aplz.gif?1rainbow-rplz.gif?1rainbow-uplz.gif?1

Offline

#11 2012-06-20 13:10

Source
[center][img]http://img62.imageshack.us/img62/9482
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
Data rejestracji: 2012-02-26
Liczba postów: 1,943

Odp: Plany i pomysły na wakacje

Wierzcie mi, że wiele rzeczy. xD Np. pomylić bramki i przegapić lot jak ja. xD I wiele wiele innych. ;P


thinbannerrhea.png     tU4DV     NyQD0
thinbannerbuwaro.png     hQrhb     TJYJc
thinbannerkieri.png     c5P7h

Offline

#12 2012-06-20 21:02

Laini
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-04-07
Liczba postów: 827

Odp: Plany i pomysły na wakacje

Sosik, pogromca bramek ;D Dajesz to "wiele innych"! :3

Jaaa.... nie mogę już się doczekać. Obóz! <3 Będziemy się taplać w rzece, łazić po lesie, śpiewograć, brudzić się, stać na wartach (najlepsze są te ranne, jak można wschód słońca zobaczyć ^^) i się integrować, i, i, i... będzie megaaa :jupi:
A potem działeczka koleżanki. Będziemy leżeć sobie nocą w śpiworach i obserwować gwiazdy, i śpiewograć na gitarze...
Ach, a jak wrócę i się uda, to może się załapię na jakiś tydzień-dwa na bycie ratowniczką na odkrytym basenie ^^

Ostatnio edytowany przez Laini (2012-06-20 21:23)


Gołębie serce. Lwia dusza. Grrrau.

Przeszłość, młodość Obeca sygna by Sachara, avatar by Vita - THX :dusi:
346mgp3.gif

500 postów -> 09.06.2012 :good:

Offline

#13 2012-06-21 12:30

Silent Night
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-05-30
Liczba postów: 324

Odp: Plany i pomysły na wakacje

A ja mam wakacje ponoć cały rok jak to profesor na lekcji stwierdziła ;] Hmm acz ten okres 2miechy zaplanowany mom kurs na "widlaki"(z pup'a) a poza tym nic kreatywnego prócz nic nierobienia/z przerwami na wpadnięcie do SLZ/.  PS.Heh patrząc na wasze plany że na forum sami kreacjoniści są hehehe  :D

Ostatnio edytowany przez AngelOfDeath (2012-06-21 12:34)

Offline

#14 2012-06-21 21:56

Hassan
[center][img]http://i38.tinypic.com/i71jbn.gif[/im
Lokalizacja: z Twojej lodówki...
Data rejestracji: 2007-08-26
Liczba postów: 291

Odp: Plany i pomysły na wakacje

Maroko napisał/a:

...To głupio tak chlać na Woodstocku. Ja wiem, że wiksa, wiem, że fajnie... ale po co? Tam trzeba się wczuć w ten klimat przyjaźni i muzyki ,wszystkiego! Oczywiscie ,troche wypic, nie mowie ze to złe ale narypac sie w tak cudownym miejscu? I nie pamiętać?  Nieeee, to najwiekszy bład zycia...

Alkohol i narkotyki zawsze były w dużej mierze obecne na Woodzie i w tej kwestii niewiele się zmieniło przez te wszystkie lata. Wiesz co mnie najbardziej dziwiło ?
Że nigdy nie spotkałem się, aby ktoś robił na Woodzie zadymy czy jakiekolwiek burdy. "Wypici", "wygrzani" i Bóg jeden wie kto jeszcze, a mimo tego bezproblemowo.
Początkowe Woodstock'i wspominam naprawdę miło, ale teraz już chyba najwyższa pora sobie odpuścić.

Maroko napisał/a:

...ale narypac sie w tak cudownym miejscu? ...

Wszystko zależy od towarzystwa i okoliczności :D Ciężko się powstrzymywać, gdy z każdej strony atakują człowieka piwami, a wydaje mi się, że raz do roku należy mi się taka totalnie niekontrolowana impreza gdzie mogę się wyszaleć przy muzyce, którą lubię oraz w dobrej atmosferze.


"Nie wykonuję request'ów/art trade'ów/commission'ów"
1232550737_predator%20duck%20hunt1.gif

Offline

#15 2012-07-11 00:56

Maro
Użytkownik
Data rejestracji: 2007-02-06
Liczba postów: 319
WWW

Odp: Plany i pomysły na wakacje

Dokladnie. Na Woodzie nie ma burd, nie ma awantur. Jak wypici to pokojowi i weseli, jak awantura to dwoch do siebie cos ma a pietnastu ich rozdziela.  Jak ktos zobaczy ze jeden drugiemu cos robi to ten zły ma przerypane. Kocham Woodstock , bedzie juz za 23 dni! AAa...jest prawie 1 w nocy, no to 22.
Niech mi ktos powie co moge zrobic w te wakacje bo nie mam pomysłów!

Offline

#16 2012-07-11 02:16

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: Plany i pomysły na wakacje

Maro, a może pojedziesz na jakiegoś furmeeta? :D


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#17 2012-07-11 02:31

Maro
Użytkownik
Data rejestracji: 2007-02-06
Liczba postów: 319
WWW

Odp: Plany i pomysły na wakacje

Bardzo bardzo bardzo chętnie tylko znaleźć takie coś i jesli wejściówka nie jest za droga... I żeby jeszcze miejsce nie bylo az tak straaasznie daleko!

Offline

#18 2012-07-11 09:39

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Plany i pomysły na wakacje

To się zgadujcie z Nanem bo on chyba furmeety objął planami na cały rok w swoim grafiku. Żeby tak kiedyś pokazał zdjęcia... :-D


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#19 2012-07-11 09:46

Sambirani
Optymistyczna optymistka
Data rejestracji: 2009-09-08
Liczba postów: 3,299

Odp: Plany i pomysły na wakacje

Hm.. Ja na tegoroczne wakacje nie planuje nic wielkiego. Na pewno jeden tydzień muszę przeznaczyć na wyjazd rodzinny. Reszta jest zarezerwowana dla przyjaciół. Będą ogniska, biwaki, wyjazdy nad rzekę... Polski nie opuszczam.  :D
Obiecałam sobie jedną rzecz.. To skok na bungee :dummy: Jeszcze nie wiem kiedy i gdzie ale jestem człowiekiem upartym więc skok na pewno się odbędzie! ;)


wężowa mama

XkTwZ8S.png

Offline

#20 2012-07-11 10:07

Nalimba
Weteran
Lokalizacja: Rättvik Florencja Aleksandria
Data rejestracji: 2012-05-28
Liczba postów: 4,270

Odp: Plany i pomysły na wakacje

To życzę udanego i bezpiecznego skoku. ;)


canstock13713877.jpg

Offline

#21 2012-07-11 12:22

Maro
Użytkownik
Data rejestracji: 2007-02-06
Liczba postów: 319
WWW

Odp: Plany i pomysły na wakacje

Ooo! Super rzecz!  Nie chcę Cię straszyc ale mysle ze warto powiedziec pewna rzecz odnosnie bungee. Tez o tym marzę i zbieram się by to zrobic. Trochę się wacham ale nie to jest przeszkodą w podjęciu decyzji. Chodzi o to, że mam problemy z plecami i łatwo mi się wysuwają dyski a potem boli. Kiedys rozmawiałam z chłopakiem który skoczył na bungee i od tego czasu ma podobne dolegliwosci, plecy bolą i ogółem cos mu sie tam troche porypalo. Mówi ze najprawdopodobniej przez to, że ten skok ,wiszenie i w ogóle. Moze nie , moze zbieg okolicznosci a ma tak od czegos innego? Nie wiem ale się boję że mi by sie porypalo cos jeszcze bardziej niz mam. Wrażenia takie jednak kocham strasznie! To takie male ostrzezenie, nie chce Cie jakos celowo zniechecic bo przeciez ludziom sie z reguły tak nie dzieje ale jednak poczytaj cos moze na forach internetowych ,kto jest zadowolony ze skoku a kto zaluje i dlaczego!

Ostatnio edytowany przez Maroko (2012-07-11 12:23)

Offline

#22 2012-07-11 12:57

Helbi
Renifer
Lokalizacja: Lasy Warszawy
Data rejestracji: 2011-04-22
Liczba postów: 1,070
WWW

Odp: Plany i pomysły na wakacje

Ja miałem jechać pod koniec lipca do Suchej Beskidzkiej z moim kumplem katować się rowerami po górach... ale kumpel złamał rękę i plany odsunęły się w nieokreśloną przyszłość.
Poza tym, wakacje, o ironio, spędzę na szukaniu pracy, która ostatecznie odbierze mi wakacje do roku 2055 kiedy to zgodnie z nowymi ustaleniami dotyczącymi wieku emerytalnego przejdę w stan spoczynku... kto wie czy nie wiecznego. A i data może się jeszcze zmienić...
Na pewno ogarnę jakieś furmeety, więc kto futrzak to sprawdzać FORGa, a może się zobaczymy ;)
Chciałbym wreszcie, żeby wyszedł jakiś zlot SLZ, ale na to chyba trzeba jeszcze ze dwa lata przynajmniej poczekać, bo wciąż mało jest kadry pełnoletniej i z "pełną wolnością".


2z59cac.gif

Offline

#23 2012-12-18 12:03

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: Plany i pomysły na wakacje

Macie już może jakieś pomysły na ferie zimowe? :)
Ja niestety nie D:


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#24 2012-12-18 14:41

Madame Carotte
Weteran
Lokalizacja: Poznań
Data rejestracji: 2012-05-31
Liczba postów: 2,169
WWW

Odp: Plany i pomysły na wakacje

Hem.. ja będę się uczyć niestety. Czuję, że czeka mnie sesja poprawkowa D:

Offline

#25 2012-12-18 16:17

Shup
[class=r][b]Motywator[/b][/class]
Lokalizacja: Mazowsze
Data rejestracji: 2012-01-11
Liczba postów: 6,233

Odp: Plany i pomysły na wakacje

Czy mam jakieś plany na ferie? Hmm rozejrzę się za pracą (odśnieżanie) aby mieć trochę grosza przy sobie. Ale znając plany...będę odpoczywał XD

Offline

#26 2012-12-18 17:46

Ibilis
Administrator
Lokalizacja: Za grupą lwic ;P
Data rejestracji: 2010-10-16
Liczba postów: 6,329

Odp: Plany i pomysły na wakacje

Pewnie wreszcie zacznę przygotowywać prezentację z polskiego i poduczę się z infy (no i matmy i fizy) do matury :T_T:


Avatar by  MadKakerlaken madkakerlaken.png

Offline

#27 2012-12-18 23:31

Helbi
Renifer
Lokalizacja: Lasy Warszawy
Data rejestracji: 2011-04-22
Liczba postów: 1,070
WWW

Odp: Plany i pomysły na wakacje

A co to ferie? Ehhh na narty bym pojechał... W te i następne, i następne, i te następne też, będę niestety pracował. Zero planów :(


2z59cac.gif

Offline

#28 2012-12-19 00:33

Madame Carotte
Weteran
Lokalizacja: Poznań
Data rejestracji: 2012-05-31
Liczba postów: 2,169
WWW

Odp: Plany i pomysły na wakacje

Ja jeśli znajdę pracę( znów zasypywałam Bydgoszcz swoimi cv) to też praca/ nauka/ praca i tak dalej. ale może Do Nala dzięki temu też pojadę. Trzeba zauważać plusy :D

Offline

#29 2012-12-19 00:39

Source
[center][img]http://img62.imageshack.us/img62/9482
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
Data rejestracji: 2012-02-26
Liczba postów: 1,943

Odp: Plany i pomysły na wakacje

Ja będę:
1.Spał.
2.Siedział na kompie ok. 20 godzin dziennie... x3

Po za tym może gdzieś pojadę się zrelaksować i odpocząć od szkoły... Na jakieś odludzie, do Elbląga, czy coś. :3


thinbannerrhea.png     tU4DV     NyQD0
thinbannerbuwaro.png     hQrhb     TJYJc
thinbannerkieri.png     c5P7h

Offline

#30 2012-12-19 00:49

Madame Carotte
Weteran
Lokalizacja: Poznań
Data rejestracji: 2012-05-31
Liczba postów: 2,169
WWW

Odp: Plany i pomysły na wakacje

Soś, wpadnij do mej bydgoSzczy :D Pokażę Ci aulę i egzamin poprawkowy :la:

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman