Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2024-04-11 10:39

Fragus74
Użytkownik
Lokalizacja: śląskie
Data rejestracji: 2023-12-31
Liczba postów: 60

Ujawniono pierwsze informacje o nadchodzącym filmie Mufasa: Król lew.

no i w końcu mamy jakieś szczegóły :)  - jednak dostaliśmy podobne rozwiązanie jak w przypadku książeczki "Wyzwanie Nali" czyli opowieść będzie opowiadana przez jedną z postaci w teraźniejszości, w tym przypadku Rafikiego. dostaliśmy też pierwsze zdjęcie małego Mufasy, ale żeby się niepotrzebnie nie rozpisywać to oto przykładowy link omawiający: https://www.eska.pl/cinema/news/mufasa- … -3QdD.html

Offline

#2 2024-04-12 22:09

Mizani_Ash
Weteran
Lokalizacja: Układ Słoneczny
Data rejestracji: 2022-12-27
Liczba postów: 82

Odp: Ujawniono pierwsze informacje o nadchodzącym filmie Mufasa: Król lew.

Trochę niewiele ujawniono, ale lepszy rydz niż nic :) Kadr jest trochę niewyraźny, ale nie będę ukrywać, że wbrew sobie zaczynam się jarać jak małe dziecko  :zaciesz:
Rozwiązanie w filmie, jeśli jest nawiązaniem do książeczek to gratulacje, (ale raczej to przypadek), mnie jakoś nie zaskoczyła. Dobrze, że nie wywalają Kiary, mam nadzieję, że w końcu uporządkują ten syf związany z chronologią urodzin Kiary i Kiona.


Nie chcecie jadła, napoju,
Zostawcież nas w pokoju;
A kysz, a kysz!

Adam Mickiewicz 1823

Offline

#3 2024-04-13 11:29

Fragus74
Użytkownik
Lokalizacja: śląskie
Data rejestracji: 2023-12-31
Liczba postów: 60

Odp: Ujawniono pierwsze informacje o nadchodzącym filmie Mufasa: Król lew.

tak dokładnie, jestem mega ciekawy czy skoro będzie kiara to i kovu też, bo kiara to wiadomo, będzie wyglądała jak "lwica" - niesamowite, natomiast kovu jednak się wyróżnia ciemnym futrem. co do kiona i kiary fajnie by było, ale już niestety wiemy jak disney postępuje z pobocznymi źródłami - raczej będą trzymać się klasycznej opowieści czyli filmów z 94 i 98 :ok:

Offline

#4 2024-04-15 20:08

MrLion
Weteran
Data rejestracji: 2014-03-21
Liczba postów: 1,166
WWW

Odp: Ujawniono pierwsze informacje o nadchodzącym filmie Mufasa: Król lew.

O, fajnie, że coś jest :D Choć w sumie muszę się przyznać, że remake'u z 2019 wciąż nie obejrzałem, tak tego filmu jestem ciekawy :) I fakt, dobrze, że nie wyrzucają Kiary, mam nadzieję, że będzie ona w wieku dorosłym i Kovu także zostanie pokazany hah. I również racja z tą chronologią, super, gdyby zostało to uporządkowane w filmie.


We Are One!   X

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman