Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2024-04-11 10:39

Fragus74
Użytkownik
Lokalizacja: śląskie
Data rejestracji: 2023-12-31
Liczba postów: 66

Ujawniono pierwsze informacje o nadchodzącym filmie Mufasa: Król lew.

no i w końcu mamy jakieś szczegóły :)  - jednak dostaliśmy podobne rozwiązanie jak w przypadku książeczki "Wyzwanie Nali" czyli opowieść będzie opowiadana przez jedną z postaci w teraźniejszości, w tym przypadku Rafikiego. dostaliśmy też pierwsze zdjęcie małego Mufasy, ale żeby się niepotrzebnie nie rozpisywać to oto przykładowy link omawiający: https://www.eska.pl/cinema/news/mufasa- … -3QdD.html

Offline

#2 2024-04-12 22:09

Mizani_Ash
Weteran
Lokalizacja: Układ Słoneczny
Data rejestracji: 2022-12-27
Liczba postów: 84

Odp: Ujawniono pierwsze informacje o nadchodzącym filmie Mufasa: Król lew.

Trochę niewiele ujawniono, ale lepszy rydz niż nic :) Kadr jest trochę niewyraźny, ale nie będę ukrywać, że wbrew sobie zaczynam się jarać jak małe dziecko  :zaciesz:
Rozwiązanie w filmie, jeśli jest nawiązaniem do książeczek to gratulacje, (ale raczej to przypadek), mnie jakoś nie zaskoczyła. Dobrze, że nie wywalają Kiary, mam nadzieję, że w końcu uporządkują ten syf związany z chronologią urodzin Kiary i Kiona.


Nie chcecie jadła, napoju,
Zostawcież nas w pokoju;
A kysz, a kysz!

Adam Mickiewicz 1823

Offline

#3 2024-04-13 11:29

Fragus74
Użytkownik
Lokalizacja: śląskie
Data rejestracji: 2023-12-31
Liczba postów: 66

Odp: Ujawniono pierwsze informacje o nadchodzącym filmie Mufasa: Król lew.

tak dokładnie, jestem mega ciekawy czy skoro będzie kiara to i kovu też, bo kiara to wiadomo, będzie wyglądała jak "lwica" - niesamowite, natomiast kovu jednak się wyróżnia ciemnym futrem. co do kiona i kiary fajnie by było, ale już niestety wiemy jak disney postępuje z pobocznymi źródłami - raczej będą trzymać się klasycznej opowieści czyli filmów z 94 i 98 :ok:

Offline

#4 2024-04-15 20:08

MrLion
Weteran
Data rejestracji: 2014-03-21
Liczba postów: 1,168
WWW

Odp: Ujawniono pierwsze informacje o nadchodzącym filmie Mufasa: Król lew.

O, fajnie, że coś jest :D Choć w sumie muszę się przyznać, że remake'u z 2019 wciąż nie obejrzałem, tak tego filmu jestem ciekawy :) I fakt, dobrze, że nie wyrzucają Kiary, mam nadzieję, że będzie ona w wieku dorosłym i Kovu także zostanie pokazany hah. I również racja z tą chronologią, super, gdyby zostało to uporządkowane w filmie.


We Are One!   X

Online

#5 2024-04-20 08:50

Fragus74
Użytkownik
Lokalizacja: śląskie
Data rejestracji: 2023-12-31
Liczba postów: 66

Odp: Ujawniono pierwsze informacje o nadchodzącym filmie Mufasa: Król lew.

nie wiele się zmieniło jeśli chodzi o nowości, ale jednak wiemy, że prawdopodobnie zobaczymy nowego króla lwa 20 grudnia: https://film.interia.pl/wiadomosci/news … Id,7447540

swoją drogą chłop obejrzał 200 razy tą bajkę :D ja obstawiam, że obejrzałem króla lwa ze 100 razy i to jeszcze dwójkę. jedynkę może z 30-50 razy co i tak jest sporą liczbą.

Ostatnio edytowany przez Fragus74 (2024-04-20 08:50)

Offline

#6 Wczoraj 00:01

Matyldzio
Użytkownik
Lokalizacja: Polska :P
Data rejestracji: 2023-05-23
Liczba postów: 5

Odp: Ujawniono pierwsze informacje o nadchodzącym filmie Mufasa: Król lew.

Właśnie chciałem taki wątek zrobić ale teraz udało mi się z powrotem dobrać do konta xd

No mam nadzieje, że moje wyliczenia się sprawdza że w tym tygodniu będzie trailer jeszcze.

Offline

#7 Wczoraj 19:08

Fragus74
Użytkownik
Lokalizacja: śląskie
Data rejestracji: 2023-12-31
Liczba postów: 66

Odp: Ujawniono pierwsze informacje o nadchodzącym filmie Mufasa: Król lew.

będzie no scam :up:  chociaż jak serio się pojawi to po prostu wow. zawsze możesz pomóc abyśmy byli na bieżąco, bo ja wrzucam generalnie tak jakoś po tygodniu tutaj jakiegoś newsa xd

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman