Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#31 2011-02-16 17:11

Ibilis
Administrator
Lokalizacja: Za grupą lwic ;P
Data rejestracji: 2010-10-16
Liczba postów: 6,329

Odp: Nielubiana postać

Też tak myślę. Wujek Maks miał choć fajne teksty (jak z tymi kieckami xd). A ona? Taka nieprzyjemna jakaś. Zastanawiam się czy była dlatego taka, bo Timon wymagał specjalnej troski, czy raczej to on wymagał tej specjalnej troski przez nią...


Avatar by  MadKakerlaken madkakerlaken.png

Offline

#32 2011-02-22 17:50

Kora
[center][img]http://i.imgur.com/6aVwj.png[/img][/c
Lokalizacja: Kisielowo 8D
Data rejestracji: 2010-09-05
Liczba postów: 3,813

Odp: Nielubiana postać

A mnie tam wuje Max wkurza =_= Taki jakiś dziwny.....

Offline

#33 2011-02-22 20:28

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Nielubiana postać

Stetryczały staruch.. wiesz, starych ludzi nie można juz zmienić - np jak miał wyuczoną tą musztrę  :D  albo gadki o tym, że wszyscy chcą ich zjeść  !


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#34 2012-01-27 08:52

Dagor
Moderator
Data rejestracji: 2012-01-09
Liczba postów: 3,782

Odp: Nielubiana postać

Wujek Maks....Był taki dziwny. Ja tam bohaterów z KL 3 raczej nie lubię....oczywiście poza Simbą i Nalą.


"Pochwyć w swe ręce broń,
precyzyjnie wyceluj w ten pełen sprzeczności świat
i bez wahania pociągnij za spust!"
Moderator w działach: Nasze Lwie Stado i Stado

Offline

#35 2012-02-27 10:47

Moonlight
Użytkownik
Lokalizacja: Lwia Ziemia:3
Data rejestracji: 2010-02-08
Liczba postów: 619
WWW

Odp: Nielubiana postać

Ja nie lubię wujka maksa bo marudzi, zrzędzi i jest przemądrzały. Wiem że chce dobrze, ale nikt nie lubi jak ktoś go poucza.

Ostatnio edytowany przez Ashley (2012-02-27 10:49)


Dawny nick: Ashley/Lady
34zelc4.png

Offline

#36 2012-02-28 21:53

Mazuer
Użytkownik
Lokalizacja: Małopolska/ Górny Śląsk
Data rejestracji: 2011-11-19
Liczba postów: 1,040

Odp: Nielubiana postać

Dla mnie najmniej interesująca postacią jest mama Timona. Ja rozumiem, że synek jest zagubiony i nadpobudliwy ale przecież to jest jego charakter i tyle, niestety w realnym życiu również dość często spotyka się nadopiekuńcze matki i tutaj autorzy mieli zapewne dużo inspiracji :D . Z drugiej jednak strony takie odbicie realnych cech charakteru ma w sobie to coś, dzięki temu od razu jedne postacie wzbudzają niechęć bądź sympatię. I tutaj na pewno kolejna intencja autorów filmu się spełniła :)  .


100pxnaramiennikkapitan.png


Kapitan.....i wszystko jasne. Pamiętajcie, wszyscy jesteśmy żołnierzami!!!

Offline

#37 2012-03-03 20:58

Derpy
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-01
Liczba postów: 427

Odp: Nielubiana postać

Ja głosuje za innymi surykatkami. Maxa lubię jakby co  :P


:diabelek:  :diabelek:  :diabelek:  :diabelek:  :diabelek:  :diabelek:
Mów mi Derp lub Młoda .

Offline

#38 2012-03-31 13:50

Rarity
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-01-20
Liczba postów: 833

Odp: Nielubiana postać

Z trójki lubię wszystkie postacie. Nie ma znienawidzonej :).


tumblr_n61ltfCX7I1qki7dgo1_400.gif
tumblr_n61ltfCX7I1qki7dgo2_400.gif

Offline

#39 2012-03-31 17:23

turbo1988
Szukający drogi
Lokalizacja: Warszawa
Data rejestracji: 2012-01-06
Liczba postów: 1,078

Odp: Nielubiana postać

z TLK III najmniej lubię Timona
na początkowo pokazali bo jako samolubnego i nie potrafiącego się przystosować osobnika dopiero później zaszła w min przemiana i zauważył że inni też się liczą


"Dopóki tutaj jesteś ważne jest kim jesteś"
TimonKopaGanzFertigSized.jpggasp.gif
CZASAMI TO CZEGO NIE WIDAĆ JEST, A TO CO WIDAĆ TO TYLKO ZŁUDZENIE . . .
zapraszam - www.youtube.com/user/TurboTLK www.facebook.com/NikoPoland

Offline

#40 2012-11-12 20:45

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Nielubiana postać

Hmmm czytając swoje poprzednie wypowiedzi w tym temacie, stwierdzam jednak że znacząco zmieniłam poglądy.
Teraz uważam, że jednak (oczywiście pomijając Złych) Timuś jest najgorszy. Tak bardzo żal mi wykorzystywanego naiwnego Pumby, surykatek, które musiały odrabiać starty w budowie czy mamy, która martwiła się jak opuścił kolonię.
No i przypieczętowuje to fakt, że na koniec nie chciał iść pomóc Simbie.


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#41 2013-04-30 17:47

Ognik
Fan TLK
Lokalizacja: Stargard/Poznań
Data rejestracji: 2013-03-12
Liczba postów: 5,507
WWW

Odp: Nielubiana postać

Ja nie lubię mamy Timona i wujka Maxa. Ale najbardziej nie lubię samego Timona. Przeszkadza mi to, że twórcy KL3 zmienili mu całkowicie charakter. Przejmuje się tylko sobą, Pumbę traktuje jak ochroniarza. I jeszcze przeszkadza mi jego głos w polskiej wersji.


Animashe i inne filmy związane z Królem Lwem - http://youtube.pl/user/klfantlk

Offline

#42 2013-05-01 00:55

Mamao(Kiara 0)
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
Autor/ka awatara: Carotte
Mów mi: Mamo ;P
Wiek postaci: młoda dorosła
WWW

Odp: Nielubiana postać

Mi też się ten samolubny Timon nie podoba. Widać, że specjalnie miał pasować do koncepcji "wewnętrznej przemiany" i dojrzewania emocjonalnego, ale przesadzili z tym jak wykorzystywał Pumbę!  ;(

Offline

#43 2013-05-12 23:03

Darkness
Użytkownik
Lokalizacja: Zła Ziemia
Data rejestracji: 2013-02-28
Liczba postów: 464
WWW

Odp: Nielubiana postać

Nit napisał/a:

A czemu go nie lubisz? :D W Hakunie go nie ma praktycznie...

W trzeciej części Króla lwa jest Zazu, ale na krótki czas i to tylko w dwóch momentach.
1. Timon i Pumba szukają nowego domu. Idą między zwierzętami, a Pumbie...no...zbierają się gazy ( :| ). Po jakimś czasie Pumba nie wytrzymuje i...gazy się ulatniają. Część zwierząt pada jaki muchy, a pozostałe myśląc, że te za nimi się kłaniają, kłaniają się ( To jest własnie moment który razi mnie w trzeciej części - Zwierzęta nie kłaniały się z własnej woli, oddając cześć królewskiemu synowi, tylko z powodu pierdu Pumby  :wrrr: ). Wracając. Pod koniec "kłaniania się" jest ujęcie lwiej skały, na której znajduje się Rafiki, rodzina królewska i Zazu. Zazu mówi wtedy "Spójrz Panie, jak oddają hołd królewskiemu synowi."

2. Drugi moment to ten, kiedy Timon i Pumba nadal szukając domu, zapuszczają się na cmentarzysko słoni. Kiedy Timon myśli, że znaleźli już dom, nagle prawie tratuje ich Mufasa za którym leci Zazu krzycząc "Szybciej Panie, hieny gonią Simbę !".

Oczywiście nie chcę pisać nie na temat. Tak więc w trzeciej części tej największej animacji wszech czasów najbardziej irytują mnie pozostałe surykatki. Chyba przede wszystkim za podejście do Timona. Żadnego zrozumienia. W ich oczach Timon jest kozłem ofiarnym, na którego zwala się wszystkie nie powodzenia i którego ciągle się krytykuje. Moim zdaniem stado Timona było jednym z powodów przez które Timon chciał odejść i znaleźć własny dom :)


"Kłamstwa są jak sprinterzy, prawda biega w maratonach."

Offline

#44 2014-05-22 17:41

Ognik
Fan TLK
Lokalizacja: Stargard/Poznań
Data rejestracji: 2013-03-12
Liczba postów: 5,507
WWW

Odp: Nielubiana postać

A może twórcy chcieli, żeby ciężko było polubić surykatki xd :co:.


Animashe i inne filmy związane z Królem Lwem - http://youtube.pl/user/klfantlk

Offline

#45 2014-08-18 01:43

MiramiDeLion
Użytkownik
Data rejestracji: 2014-08-10
Liczba postów: 173

Odp: Nielubiana postać

Mówcie co chcecie, ale wujcio Maks to spoko gość : D


"Kiedy świat się od ciebie odwraca, ty też musisz się od niego odwrócić."

kimba+2.gif

Offline

#46 2024-02-05 13:06

Fragus74
Użytkownik
Lokalizacja: śląskie
Data rejestracji: 2023-12-31
Liczba postów: 47

Odp: Nielubiana postać

czuję się wyjątkowo pisząc tu 13 lat później :D. ja również nie przepadam za wujkiem maxem oraz w sumie za wszystkimi surykatkami poza timonem, ale najbardziej nigdy mi nie przypadł do gustu simba jako nastolatek. niby to ten sam lew, ale wygląda i zachowuje się jakby był inną postacią. w sumie ciężko mi to dokładnie opisać, ale po prostu NIE.

Offline

#47 2024-02-10 13:40

MrLion
Weteran
Data rejestracji: 2014-03-21
Liczba postów: 1,159
WWW

Odp: Nielubiana postać

Fragus74 napisał/a:

najbardziej nigdy mi nie przypadł do gustu simba jako nastolatek. niby to ten sam lew, ale wygląda i zachowuje się jakby był inną postacią. w sumie ciężko mi to dokładnie opisać, ale po prostu NIE.

W sumie jako nastolatek był przez chwilę pokazany w KL1 podczas piosenki "Hakuna Matata" i wyglądał prawie identycznie :sweat: A zachowanie racja, chociaż wiadomo, że stereotypowo nastolatkowie są zwykle przedstawiani jako bardziej "pyskaci" (może nie najlepiej pasujące słowo, ale pewnie wiecie o co chodzi xd). Ale rozumiem, że komuś sposób jego ukazania może się nie podobać (chyba, że chodziło Ci o całkiem coś innego  :sweat:)


We Are One!   X

Offline

#48 2024-02-10 15:30

Fragus74
Użytkownik
Lokalizacja: śląskie
Data rejestracji: 2023-12-31
Liczba postów: 47

Odp: Nielubiana postać

MrLion napisał/a:
Fragus74 napisał/a:

najbardziej nigdy mi nie przypadł do gustu simba jako nastolatek. niby to ten sam lew, ale wygląda i zachowuje się jakby był inną postacią. w sumie ciężko mi to dokładnie opisać, ale po prostu NIE.

W sumie jako nastolatek był przez chwilę pokazany w KL1 podczas piosenki "Hakuna Matata" i wyglądał prawie identycznie :sweat: A zachowanie racja, chociaż wiadomo, że stereotypowo nastolatkowie są zwykle przedstawiani jako bardziej "pyskaci" (może nie najlepiej pasujące słowo, ale pewnie wiecie o co chodzi xd). Ale rozumiem, że komuś sposób jego ukazania może się nie podobać (chyba, że chodziło Ci o całkiem coś innego  :sweat:)


wiesz co główny powód jest taki, że ja po prostu lubię lewki z taką mega super ultra "dorosłą" grzywą. a zachowanie to tak, o to mi chodzi. nie podoba mi się jego charakter jako taki drugi timon czy pumba, ale zdaję sobie sprawę, że twórcy musieli go jakoś wymyślić w tym przedziale wiekowym.

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman