Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#61 2011-07-26 11:03

Lorise
[center][img]http://i44.tinypic.com/fkyzo8.png[/im
Lokalizacja: Odwróć się powoli :>
Data rejestracji: 2010-07-20
Liczba postów: 3,697

Odp: Szkoła

Z ust mi to wyjęłaś, Kor ;D

Kiara 0 napisał/a:

Wszystko zależy od tego jak bardzo wam się chce uczyć.

Wiesz Kiar, ja uczę się raczej dobrze, ale to wcale nie sprawia, że czuję się pewniej. Do wszelkiego rodzaju konkursów też jestem chętna, ale w pierwszej klasie nie było zbyt wielkiego pola do popisu... Do olimpiad można u nas startować dopiero od drugiej klasy.


Sygn by Laura-comics

"Va'esse deireádh aep eigean..."

"Jutro ruszę tam, w obcą stronę
Bojąc się, że znów zgubiłem cel.
Może wszystko jest już stracone
A może nie... A może nie..."

303h7ck.png

"Jutro ruszę tam, w inną stronę
Z wiarą, że choć raz nagrodzi mnie los.
I odzyskam myśli stracone
I jeszcze coś... Jeszcze to coś."

                                                           ~Dżem

Offline

#62 2011-07-26 11:20

MrsKimiko
Użytkownik
Lokalizacja: Chojnice
Data rejestracji: 2011-07-25
Liczba postów: 20

Odp: Szkoła

U nas też tak jest. Tylko pani z matmy i polskiego dała szansę pierwszoklasistom :>

Offline

#63 2011-08-06 23:31

Lazareth
Użytkownik
Lokalizacja: Pałac Zimowy
Data rejestracji: 2011-05-07
Liczba postów: 761

Odp: Szkoła

Jakie są/były wasze szkolne ksywy? :D Moja to House. (doktor-House ;) )


"Jeśli nie możecie czegoś zrobić, dajcie to zrobić Polakom." -Napoleon Bonaparte
                                                Avek autorstwa Sachary

Offline

#64 2011-08-07 00:23

Helbi
Renifer
Lokalizacja: Lasy Warszawy
Data rejestracji: 2011-04-22
Liczba postów: 1,070
WWW

Odp: Szkoła

No moją to już wszyscy znają ;) Staram się unifikować przezwiska :D


2z59cac.gif

Offline

#65 2011-08-07 10:34

Keoni
[img]http://i49.tinypic.com/wjuber.png[/img]
Lokalizacja: Polska
Data rejestracji: 2011-07-08
Liczba postów: 1,479

Odp: Szkoła

Nie lubie szkoły nie tylko ze względu na uczenie się ale też ze względu na ludzi.


Już taki jestem zimny drań
I dobrze mi z tym, bez dwóch zdań
bo w tym jest rzeczy sedno
Że jest mi wszystko jedno
Już taki jestem zimny drań

Offline

#66 2011-08-07 12:06

Ibilis
Administrator
Lokalizacja: Za grupą lwic ;P
Data rejestracji: 2010-10-16
Liczba postów: 6,329

Odp: Szkoła

Leo zgadzam się jak idzie o ludzi... to że nauka to nie był problem, póki mi jej na serio nie obrzydzili (gdzieś w gimnazjum) i teraz już się uczę tylko po to, by coś umieć, a nie dla frajdy (w podstawówce niektóre przedmioty mi ją sprawiały)... Krzyki Kujon oraz inne tego typu zaczepki nie są przyjemne, a metoda ignorowania wbrew temu jak ją zachwalają że im się znudzi, wcale nie działa... teraz w LO też mam w klasie kompletnego idiotę (złośliwego) który podsyca złośliwości we wszystkich innych (zwykle tak jest, że na 20-parę osób złośliwych to dwie, trzy są tak na prawdę złośliwe).


Avatar by  MadKakerlaken madkakerlaken.png

Offline

#67 2011-08-07 12:20

Keoni
[img]http://i49.tinypic.com/wjuber.png[/img]
Lokalizacja: Polska
Data rejestracji: 2011-07-08
Liczba postów: 1,479

Odp: Szkoła

I bądż tu towarzyski jak tu takie ludzie są.


Już taki jestem zimny drań
I dobrze mi z tym, bez dwóch zdań
bo w tym jest rzeczy sedno
Że jest mi wszystko jedno
Już taki jestem zimny drań

Offline

#68 2011-08-07 12:45

Helbi
Renifer
Lokalizacja: Lasy Warszawy
Data rejestracji: 2011-04-22
Liczba postów: 1,070
WWW

Odp: Szkoła

Wiecie, co racja to racja znałem różnych gnoi i chyba najgorzej było w gimnazjum. Ale zawsze jakoś wychodziłem z tego obronną ręką. Ale mam też zgraję fajnych znajomych, których poznałem właśnie w szkole i dlatego nie żałuję tych lat :D

A powiem, wam, że im dalej tym wcale nie lepiej... tylko sposoby się zmieniają. I zaczyna mi brakować tych głupich bezpośrednich zaczepek z gimnazjum... Teraz wrogowie są tylko za moimi plecami, a jak się odwrócę to nawet by mi browar postawili tak są szczęśliwi, że mnie widzą... niestety sztuka demaskowania, a nawet niestety posługiwania się hipokryzją to jedna ze sztuk przetrwania. To jest męczące, gdy za każdym słowem czai się 10 podtekstów.
To jest smutne ale niestety często nie liczy się czy jesteś dobry... mojej koleżanki nie chcieli przyjąć bo miała za wysokie kwalifikacje, jak się później dowiedziała wyższe niż jej przyszły przełożony... Natomiast inny znajomy, który jest kompletnym chamem, tępakiem, prostakiem i miał problemy z zaliczeniem roku, właśnie został asystentem dyrektora w pewnej dużej firmie, na pewno znanej ale niestety nie mogę jej tu przytoczyć, i po roku pracy ma już samochód służbowy i zarobki, o których ja przez najbliższe 10 lat będę mógł pomarzyć :|
Tak więc zastanawiam się czy szkoła była serio taka zła? Wtedy przynajmniej w jakimś stopniu liczył się twój wkład pracy, a teraz wystarczy ładnie zaprezentować byle ***** i zakręcić oceniających. Na szczęście jakoś mi to zawsze szło :P


2z59cac.gif

Offline

#69 2011-08-07 12:45

Keoni
[img]http://i49.tinypic.com/wjuber.png[/img]
Lokalizacja: Polska
Data rejestracji: 2011-07-08
Liczba postów: 1,479

Odp: Szkoła

U nas na wigili klasowej taki jeden otworzył drzwi i rzucił mandarynką i taki dupek dostał w głowę. ^^


Już taki jestem zimny drań
I dobrze mi z tym, bez dwóch zdań
bo w tym jest rzeczy sedno
Że jest mi wszystko jedno
Już taki jestem zimny drań

Offline

#70 2011-08-07 13:09

Lazareth
Użytkownik
Lokalizacja: Pałac Zimowy
Data rejestracji: 2011-05-07
Liczba postów: 761

Odp: Szkoła

Co do tego że ludzie mogą zniechęcać do nauki, to z tym się zgadzam. Od pierwszej do piątej klasy podstawówki wołali na mnie kujon, w szóstej dałem za wygraną, i uczyłem się mniej, potem się rozleniwiłem, a to przez to że nie chciałem już być dłużej kujonem. Ale w gimnazjum się to zmieniło, ucze się dobrze z wyjątkiem matmy i chemii, przezywali by mnie i tutaj, gdyby nie to że daje im spisywać prace domowe. Coś za coś. Ale powiem wam że z niektórych przedmiotów nikt nigdy nie był i nie będzie w stanie mnie zniechęcić, takim przedmiotem jest dla mnie Historia. :P


"Jeśli nie możecie czegoś zrobić, dajcie to zrobić Polakom." -Napoleon Bonaparte
                                                Avek autorstwa Sachary

Offline

#71 2011-08-07 13:09

Helbi
Renifer
Lokalizacja: Lasy Warszawy
Data rejestracji: 2011-04-22
Liczba postów: 1,070
WWW

Odp: Szkoła

Racja Hump, jeżeli masz obszerne plecy (i twardą d**ę chciałoby się dodać :) ) to ani głowa ani łokcie nie są Ci potrzebne.
A o ładnych buziach już wspominałem i nie będę tego wątku tutaj rozwijał...


2z59cac.gif

Offline

#72 2011-08-07 13:21

Keoni
[img]http://i49.tinypic.com/wjuber.png[/img]
Lokalizacja: Polska
Data rejestracji: 2011-07-08
Liczba postów: 1,479

Odp: Szkoła

Najgorsze jest to że jak dostaniesz złą ocenę to nauczyciele już lecą do tatusia, jak w podstawówce do mamy :O


Już taki jestem zimny drań
I dobrze mi z tym, bez dwóch zdań
bo w tym jest rzeczy sedno
Że jest mi wszystko jedno
Już taki jestem zimny drań

Offline

#73 2011-08-08 19:28

Mesho
Użytkownik
Lokalizacja: Białystok
Data rejestracji: 2009-09-23
Liczba postów: 553
WWW

Odp: Szkoła

Nie kijem to pałką, nie żebym był specjalnie "uczącym się nieco lepiej", ale jestem za takiego poniekąd postrzegany. Choć, przyznając szczerze problemów z nauką za bardzo nie mam, no może poszczególne zagadnienia przedmiotów zawodowych. Spisują ode mnie często, jakoś nie robię specjalnie z tego problemu gdy nie wychodzą z tego jakieś konsekwencje (nie wiem, gdy nauczyciel zauważy że ściągane). Pod koniec roku gdy czasem moja "pomoc" zaważa o tym czy kumpel zda czy nie, no wiadomo że trzeba pomóc.

Offline

#74 2011-08-09 12:02

Lorise
[center][img]http://i44.tinypic.com/fkyzo8.png[/im
Lokalizacja: Odwróć się powoli :>
Data rejestracji: 2010-07-20
Liczba postów: 3,697

Odp: Szkoła

Oj tak, niektórzy ludzie to naprawdę potrafią człowiekowi zniszczyć życie ><
Chociaż ja na swoja klasę nie narzekam, pomimo, że trafi się kilkoro idiotów. Skład mojej klasy właściwie co roku się zmienia - już od podstawówki. Ciągle ktoś dochodził, odchodził, dołączali do nas jaką malutką szkołę... Więc niemal co rok mam w klasie kogoś nowego. Ale jak już powiedziałam: nie narzekam, bo mam naprawdę fajną, zgraną i inteligentną klasę (ogółem oczywiście, pomijając tych wszystkich matołów ;p).
Większość 'niemiłych', delikatnie mówiąc, osób, z którymi mam do czynienia, to uczniowie spoza mojej klasy. Ale potrafią być naprawdę niezwykle wkurzający. Ja uczę się raczej całkiem nieźle i to jest denerwujące kiedy idziesz korytarzem, a podbiega do ciebie taki matoł po czym krzyczy na cały korytarz 'kujon'  i to tylko dlatego, że jesteś inteligentniejsza/y od niego o_O


Sygn by Laura-comics

"Va'esse deireádh aep eigean..."

"Jutro ruszę tam, w obcą stronę
Bojąc się, że znów zgubiłem cel.
Może wszystko jest już stracone
A może nie... A może nie..."

303h7ck.png

"Jutro ruszę tam, w inną stronę
Z wiarą, że choć raz nagrodzi mnie los.
I odzyskam myśli stracone
I jeszcze coś... Jeszcze to coś."

                                                           ~Dżem

Offline

#75 2011-08-09 12:04

Keoni
[img]http://i49.tinypic.com/wjuber.png[/img]
Lokalizacja: Polska
Data rejestracji: 2011-07-08
Liczba postów: 1,479

Odp: Szkoła

Ja tam swojej klasy nie lubie, ale też nie narzekam.


Już taki jestem zimny drań
I dobrze mi z tym, bez dwóch zdań
bo w tym jest rzeczy sedno
Że jest mi wszystko jedno
Już taki jestem zimny drań

Offline

#76 2012-10-11 11:23

cysiek
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-09-10
Liczba postów: 19

Odp: Szkoła

Chyba jestem teraz najmłodszy ^^ Pierwsza gim. Jak na razie idzie mi dobrze. Ludzie są fajni. Lepsi niż w podst :O
Najbardziej lubię WF,biologię i historię :). Nie znoszę religii ze względu na nauczycielkę :P

Offline

#77 2012-10-11 15:58

Rarity
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-01-20
Liczba postów: 833

Odp: Szkoła

Obecnie III klasa gim.
Ulubione przedmioty: j.polski ,j.angielski, j.niemiecki, biologia i geografia i oczywiście ukochana historia,ale daty to koszmar XD

Ostatnio edytowany przez Rarity (2012-10-11 15:58)


tumblr_n61ltfCX7I1qki7dgo1_400.gif
tumblr_n61ltfCX7I1qki7dgo2_400.gif

Offline

#78 2012-10-11 17:00

Wasi
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-18
Liczba postów: 660

Odp: Szkoła

Ja 6 podstawówka, lubię wf , polski , przyrodę i historię. Moja średnia z 5 klasy to 5.7. Po raz 2 idę na olimpiadę z Polskiego (rok temu się dostałam ale nic nie osiągnęłam a w tym roku zamierzam to zmienić ;) ) , przyrody i po raz 1 z angielskiego na przekór nauczycielce która mówi , że się do olimpiady nie nadaje  o_O


1186661-designstyle-mango-l.png

by Sami klik! | by Goldi klik! | by Caro klik!

Offline

#79 2012-10-11 19:15

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Szkoła

Jeśli tylko masz chęci do nauki to się nadajesz i nie bierz pod uwagę narzekań nauczycielki!
cysiek, nie martw się wiekiem, bo i grupa z podstawówki jest spora.  :-D


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#80 2012-10-11 20:47

Hale
Użytkownik
Lokalizacja: Psychiatryk.
Data rejestracji: 2010-12-20
Liczba postów: 449
WWW

Odp: Szkoła

Elo, elo. III gimnazjum. Zagorzała miłośniczna języka polskiego. Amen.


8163934.png Określać, znaczy ograniczać.

Myliłem się. Bycie dobrym nie ma żadnego sensu. Trzeba rozróżnić śmieci od reszty. Stanę się królem.

Offline

#81 2012-10-11 21:19

Moonlight
Użytkownik
Lokalizacja: Lwia Ziemia:3
Data rejestracji: 2010-02-08
Liczba postów: 619
WWW

Odp: Szkoła

Ja liceum Uzupełniające 3 rok bo przedłużyłam. Ja lubię szkołę.


Dawny nick: Ashley/Lady
34zelc4.png

Offline

#82 2012-10-11 21:54

Salina
Użytkownik
Lokalizacja: Z poza tego co widać
Data rejestracji: 2012-07-27
Liczba postów: 493

Odp: Szkoła

Chodzę do 2 gimnazjum. Choć wcześniej lubiłam szkołę teraz jest odwrotnie. A to wszystko za sprawą okropnych ludzi w klasie (nie wszyscy, ale większość). Jestem tam uważana za dziwaczkę  :( . Ale nie przejmuję się nimi, bo to istni debile. A co do ulubionych przedmiotów to historia, matma, polak, geografia no i oczywiście godzina wychowawcza  XD . Za to nienawidzę w-f  XD .


Król Lew:
-Epicka muzyka
-Epicka historia
-Epickie postacie
-EPICKI FILM

Offline

#83 2012-10-12 08:15

Strzelec Lew
Użytkownik
Lokalizacja: Rybnik
Data rejestracji: 2012-08-21
Liczba postów: 492

Odp: Szkoła

Ja chodzę do 3 klasy Gimnazjum Dwujęzycznego nr 17 przy Zespole Szkół im. A. F. Modrzewskiego. Moimi ulubionymi przedmiotami są: historia, geografia, język angielski, zajęcia artystyczne (których w tej klasie już, niestety, nie mam) i język polski. Najbardziej nie lubię informatyki (lub raczej IC, gdyż przedmiot ten prowadzony jest w języku angielskim).

Ostatnio edytowany przez Strzelec (1970-01-01 02:00)


Biały Orzeł znakiem, lew w sercu.

"niepodległości Jej zawsze gotów będę bronić do ostatniej kropli krwi..."
fragment przyrzeczenia ZS "Strzelec" OSW

Offline

#84 2012-12-08 22:35

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: Szkoła

Chodzę do technikum i klasę mam całkiem spoko. Nauczycieli też. ;D
W przeciwieństwie do gimnazujm - w gimnazjum klasę miałem... cóż - będącą przedstawicielem najgorszych stereotypów o gimbazie. Nawet mimo dobrego zachowania wychowawcy innych klas nie chcieli brać nikogo z mojej klasy do swojej... taka opinia o tej klasie była...


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#85 2012-12-17 23:10

Merigold
Użytkownik
Lokalizacja: Poznań
Data rejestracji: 2012-03-08
Liczba postów: 30

Odp: Szkoła

Ja natomiast uczęszczam do klasy 3 gimnazjum w Poznaniu i z uśmiechem na ustach stwierdzam, że bardzo tego nie lubię? :) O uzasadnienie trudno... Poszłam do szkoły rejonowej, która jest notowana jako jedna z lepszych w mieście, lecz jestem na siebie zła, albowiem miałam naprawdę duże możliwości i poszłam "na łatwiznę", składając papiery do rejonówki, zamiast do jakiegoś epickiego gimnazjum :D. Do teraz mam to sobie za złe :D


A tam w mech odziany kamień
Tam zaduma w wiatru graniu
Tam powietrze ma inny smak...
Porzuć kroków rytm na bruku
Spróbuj znajdziesz jeśli szukać
Zechcesz nowy świat własny świat...

Na FH można spotkać mnie pod nickiem Merigold.

Offline

#86 2012-12-18 01:12

Hale
Użytkownik
Lokalizacja: Psychiatryk.
Data rejestracji: 2010-12-20
Liczba postów: 449
WWW

Odp: Szkoła

Merigold napisał/a:

Ja natomiast uczęszczam do klasy 3 gimnazjum w Poznaniu i z uśmiechem na ustach stwierdzam, że bardzo tego nie lubię? :) O uzasadnienie trudno... Poszłam do szkoły rejonowej, która jest notowana jako jedna z lepszych w mieście, lecz jestem na siebie zła, albowiem miałam naprawdę duże możliwości i poszłam "na łatwiznę", składając papiery do rejonówki, zamiast do jakiegoś epickiego gimnazjum :D. Do teraz mam to sobie za złe :D

Trzeba było pomyśleć wcześniej i zmienić najwyżej ;]
Ja również uczęszczam do rejonu i jestem zadowolona, bo blisko, szybko i wygodnie ;)


8163934.png Określać, znaczy ograniczać.

Myliłem się. Bycie dobrym nie ma żadnego sensu. Trzeba rozróżnić śmieci od reszty. Stanę się królem.

Offline

#87 2012-12-18 09:55

Madame Carotte
Weteran
Lokalizacja: Poznań
Data rejestracji: 2012-05-31
Liczba postów: 2,169
WWW

Odp: Szkoła

Szkoła ma tu najmniejsze znaczenie. Wszędzie trzeba się uczyć i zdać egzaminy :P

Offline

#88 2013-01-30 17:37

Pixie
ZBANOWANY
Data rejestracji: 2013-01-28
Liczba postów: 127

Odp: Szkoła

Do szkoly chodzilam az do gimnazjum.
Potem wielka przeprowadzka do Afryki i wszystko sie popackalo.
Uczylam sie w domu z mama ale poniewaz ona jak i tata mieli wiele spraw i zajec uczylam sie sama.
Tylko ksiazki byly po niemiecku. Dopiero po miesiacu dostalam angielskie.
Teraz mam 24 lata wiec do szkoly nie chodze ale to ze przeprowadzka do tak odleglego kraju mnie duzo zmienila siedze w domu i sie ucze.


Pixie/Amstazu to jedna osoba. Ban za kradzieże artów

Offline

#89 2013-02-01 00:32

Madame Carotte
Weteran
Lokalizacja: Poznań
Data rejestracji: 2012-05-31
Liczba postów: 2,169
WWW

Odp: Szkoła

Czegoś tu nie rozumiem. Tak trudno było wziąć książki z Polski? Dla mnie byłby to priorytet.

Offline

#90 2013-02-01 00:41

Hale
Użytkownik
Lokalizacja: Psychiatryk.
Data rejestracji: 2010-12-20
Liczba postów: 449
WWW

Odp: Szkoła

Pixie napisał/a:

Do szkoly chodzilam az do gimnazjum.
Potem wielka przeprowadzka do Afryki i wszystko sie popackalo.
Uczylam sie w domu z mama ale poniewaz ona jak i tata mieli wiele spraw i zajec uczylam sie sama.
Tylko ksiazki byly po niemiecku. Dopiero po miesiacu dostalam angielskie.
Teraz mam 24 lata wiec do szkoly nie chodze ale to ze przeprowadzka do tak odleglego kraju mnie duzo zmienila siedze w domu i sie ucze.

Aha, szkoda, że biorąc pod uwagę Twoją date urodzin z profilu to powinnaś mieć 28. Pozdrawiam, i jak się zdecydujesz gdzie się uczysz, jak mieszkasz, gdzie mieszkasz, z kim opcujesz, ile masz i jak masz na imię - to się odezwij.


8163934.png Określać, znaczy ograniczać.

Myliłem się. Bycie dobrym nie ma żadnego sensu. Trzeba rozróżnić śmieci od reszty. Stanę się królem.

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman