Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#31 2011-03-27 13:29

Ibilis
Administrator
Lokalizacja: Za grupą lwic ;P
Data rejestracji: 2010-10-16
Liczba postów: 6,329

Odp: Kopa

Nie no, ta teoria jest całkiem niezła :D


Avatar by  MadKakerlaken madkakerlaken.png

Offline

#32 2011-03-27 13:39

Sachara
[img]http://i51.tinypic.com/2hmzomq.gif[/img]
Lokalizacja: czołg
Data rejestracji: 2011-02-02
Liczba postów: 1,072
WWW

Odp: Kopa

wiem dlatego też ją tu wstawiłam xd. z tą teorią zgadza się dużo osób które znam. W ten sposób możnaby połączyć te dwie części trylogi ze soba :)))


MÓW MI RULON
NADMIAR CUKRU W KRWI I W MÓZGU
SACHARA OD SACHAROZY NIE OD PUSTYNI! NA MIŁOŚĆ BOSKĄ
MOJE DAcomms_open_by_tribalmarkings-d3dp8gy.pngtrades_open_by_tribalmarkings-d3dp8n5.pngcollabs_open_by_tribalmarkings-d3dp8kk.png

Offline

#33 2011-03-27 13:40

Ibilis
Administrator
Lokalizacja: Za grupą lwic ;P
Data rejestracji: 2010-10-16
Liczba postów: 6,329

Odp: Kopa

Nom... tylko trzeba by jakoś ... hmmm przedstawić informację o ciąży Nali w taki sposób, by obrońcy moralności nie mogli się czepić... Nie mówiąc o ciąży Ziry, która zdradzała męża... I to niby film dla dzieci xd


Avatar by  MadKakerlaken madkakerlaken.png

Offline

#34 2011-03-27 15:22

Kora
[center][img]http://i.imgur.com/6aVwj.png[/img][/c
Lokalizacja: Kisielowo 8D
Data rejestracji: 2010-09-05
Liczba postów: 3,813

Odp: Kopa

Ciekawa teoria, ale komiks Kati nie do końca się z nią zgadza. Tam Vitani jest starsza od Kovu. Do tego myślę, że Kovu z Vit urodzili się nieco szyciej, ponieważ Kovu w II mówił o Skazie: "nie był moim ojcem, ale... na zawsze pozostanie w moim sercu." Jak dla mnie to daje znak, że znał go przed śmiercią.

Offline

#35 2011-03-27 17:52

Sachara
[img]http://i51.tinypic.com/2hmzomq.gif[/img]
Lokalizacja: czołg
Data rejestracji: 2011-02-02
Liczba postów: 1,072
WWW

Odp: Kopa

Kora.. nie wszystko musi się zgadzać z komiksem kati xd ja na przykład pracuje nad komiksem uwzględniającym tą teorię xD
(a kov. tak mówi bo mu chyba Zira nagadała ... e.. nie wiem xD)

Ostatnio edytowany przez Sachara (2011-03-27 17:53)


MÓW MI RULON
NADMIAR CUKRU W KRWI I W MÓZGU
SACHARA OD SACHAROZY NIE OD PUSTYNI! NA MIŁOŚĆ BOSKĄ
MOJE DAcomms_open_by_tribalmarkings-d3dp8gy.pngtrades_open_by_tribalmarkings-d3dp8n5.pngcollabs_open_by_tribalmarkings-d3dp8kk.png

Offline

#36 2011-03-28 17:26

Kora
[center][img]http://i.imgur.com/6aVwj.png[/img][/c
Lokalizacja: Kisielowo 8D
Data rejestracji: 2010-09-05
Liczba postów: 3,813

Odp: Kopa

Wiem, ja mam w ogóle inne zdanie niż Kati (no może podobne) :D Myślę, że Vit urodziła się z Kovem i gdy mieli jeszcze plamki Skaza umarł. Wtedy mogli go pamiętać, ale byli jeszcze malutcy. Potem urodził się Kopa gdy Lwia Ziemia wróciła do swojego ówczesnego stanu. Mały Kopa poznaje Vitunię i się polubili. ^^ Zira dowiaduję sie o tym, zabija Kopę, a Vitani nie mając innej drogi znów w pełni jest wyrzutkiem.

Offline

#37 2011-03-29 16:40

Sachara
[img]http://i51.tinypic.com/2hmzomq.gif[/img]
Lokalizacja: czołg
Data rejestracji: 2011-02-02
Liczba postów: 1,072
WWW

Odp: Kopa

Ja wspieram taką wersję-2 dni przed przybyciem Simby Skaza dowiaduje się, że Zira jest w ciąży. Jest pewien że z nim (:omg:) Zira nie przyznaje się Skazie że to z innym i oficjalnie twierdzi, że to są dzieci Skazy. Tymczasem w dżungli niczego nieświadoma Nala jest zmęczona i podenerwowana i nie wie dlaczego. Kłóci się z Simbą i ucieka na LS. Po dotarciu tam jest bardzo zdenerwowana. Coś ją boli ale nikomu o tym nie mówi. Różnice w jej zachowaniu widzi tylko Sarafina. Sarafina kładzie się obok Nali i zauważa, że córka jest w ciąży. Szybko bierze ją w najciemniejsze miejsce w lwiej grocie, tam to nala odpoczywa czekając aż dziecko przyjdzie na świat. Tym czasem skaza widzi na horyzoncie złotą plamę i jest pewny, że to Mufasa powraca z "krainy umarłych". Czuje nadchodzący koniec. Podbiega do Ziry i szepce jej na ucho - "jeśli to będzie lew, to proszę.. niech obejmie po mnie władze" całuje ją i wychodzi na szczyt lwiej skały. Tam zaczyna się walka. Skaza zaskoczony, że to nie Mufasa stwierdza, że Simba to łatwy cel  :evilsmile: . Gdy Simba pokazuje Skazie miejsce w szeregu i go strąca w dół skały, Nali rodzi się synek. Simba jest zadowolony z narodzin syna. Tym czasem Skaza przeżył i resztkami sił dociągał się do Ziry, która już urodziła (kilka dni po Kopir). Skaza jest bardzo chory, ale zostaje chwilę z dziećmi patrzy się na Kovu i rzecze półgłosem "Jak ma na imię *wskazuje na Vit*" - " Vatira"-odpowiedziała Zira..." Vitani...?" (na pół przytomnym głosem)  ."Tak Vit.. Vitani "-powiedziała Zira przez łzy. A dla tego małego jeszcze nie mam imienia..." Skaza popatrzył się na Zirę i lekko się uśmiechnął " A ty mój mały będziesz królem,... ale najpierw musisz się pozbyć Simby.. Mój mały Kovu , mój mały..." - po tych słowach Skaza wyzionął ducha.
Zira stawiła się simbie wrzeszcząc "to twoja wina Skaza nie żyje!!! Zemsta będzie ZESTA!!!" i rzuciła się na simbę. Simba tak jeak poprzednio Skaze strącił Zirę z LS i krzyknął zziajanym głosem -- WYGNANIE. Zira z dziećmi odeszła szepcąc "jeszcze mnie popamiętasz"
Gdy Kopa podrósł Zira zdenerwowana, że Vitani z nim się przyjaźni wpadła na idealny plan zemsty i Zabiła Kopę.. Po tym Simba był strasznie smutny, ale kolejne dziecko było w nadziei więc chował żal. Ale po tym miał bardzo zoraną psychikę.:-/


Ech ale się napisałam- to moja wersja wydarzeń :zaciesz:

Ostatnio edytowany przez Sachara (2011-03-29 16:40)


MÓW MI RULON
NADMIAR CUKRU W KRWI I W MÓZGU
SACHARA OD SACHAROZY NIE OD PUSTYNI! NA MIŁOŚĆ BOSKĄ
MOJE DAcomms_open_by_tribalmarkings-d3dp8gy.pngtrades_open_by_tribalmarkings-d3dp8n5.pngcollabs_open_by_tribalmarkings-d3dp8kk.png

Offline

#38 2011-03-29 16:56

Ibilis
Administrator
Lokalizacja: Za grupą lwic ;P
Data rejestracji: 2010-10-16
Liczba postów: 6,329

Odp: Kopa

I to całkiem niezła. A imię Vatira mnie rozwaliło xd


Avatar by  MadKakerlaken madkakerlaken.png

Offline

#39 2011-03-29 17:01

Sachara
[img]http://i51.tinypic.com/2hmzomq.gif[/img]
Lokalizacja: czołg
Data rejestracji: 2011-02-02
Liczba postów: 1,072
WWW

Odp: Kopa

xd dzięki Ib. Fajnie, że się spodobało.  :P (xd gdzieś jeszcze czytałam, że Skaza podobno przeżył upadek ??)

Ostatnio edytowany przez Sachara (2011-03-29 17:01)


MÓW MI RULON
NADMIAR CUKRU W KRWI I W MÓZGU
SACHARA OD SACHAROZY NIE OD PUSTYNI! NA MIŁOŚĆ BOSKĄ
MOJE DAcomms_open_by_tribalmarkings-d3dp8gy.pngtrades_open_by_tribalmarkings-d3dp8n5.pngcollabs_open_by_tribalmarkings-d3dp8kk.png

Offline

#40 2011-03-29 21:48

Kora
[center][img]http://i.imgur.com/6aVwj.png[/img][/c
Lokalizacja: Kisielowo 8D
Data rejestracji: 2010-09-05
Liczba postów: 3,813

Odp: Kopa

Ładna wersja bardzo. Ale zauważ, że po tym jak Skaza umiera i Simba zostaje królem jest pokazana Lwia Ziemia, która jest całkowicie zniszczona. Wtedy pokazują, że pod rządami Simby znów staje się piękną krainą co oznacza również, że mija czas. I wtedy jest pokazane uniesienie Kopy, czyli jak dla mnie urodził się najwięcej parę dni wcześniej przed zaprezentowaniem. (niedługo może strzelę opo mojej wersji)

Offline

#41 2011-03-30 18:08

Sachara
[img]http://i51.tinypic.com/2hmzomq.gif[/img]
Lokalizacja: czołg
Data rejestracji: 2011-02-02
Liczba postów: 1,072
WWW

Odp: Kopa

a może i racja, ale np. rośliny po zimie dość szybko odrastają xd


MÓW MI RULON
NADMIAR CUKRU W KRWI I W MÓZGU
SACHARA OD SACHAROZY NIE OD PUSTYNI! NA MIŁOŚĆ BOSKĄ
MOJE DAcomms_open_by_tribalmarkings-d3dp8gy.pngtrades_open_by_tribalmarkings-d3dp8n5.pngcollabs_open_by_tribalmarkings-d3dp8kk.png

Offline

#42 2011-04-19 20:00

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: Kopa

No ale właśnie z wypowiedzi twórców KL ani Simba, ani Mufasa nie mieli więcej niż jednego potomka ;)
//Posty przeniesione. Ibilis//


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#43 2011-04-19 20:09

Ibilis
Administrator
Lokalizacja: Za grupą lwic ;P
Data rejestracji: 2010-10-16
Liczba postów: 6,329

Odp: Kopa

To co z Kopą, który na dobrą sprawę był oficjalny? ... Adoptowany? xd


Avatar by  MadKakerlaken madkakerlaken.png

Offline

#44 2011-04-19 20:22

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: Kopa

Nie, Kopa nie był oficjalny - w scenach dodatkowych KL (1 albo 2) mówili że TLK6NA nie jest kanoniczne :(


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#45 2011-04-19 20:26

Ibilis
Administrator
Lokalizacja: Za grupą lwic ;P
Data rejestracji: 2010-10-16
Liczba postów: 6,329

Odp: Kopa

Ech... nie wiedziałem... bo nie miałem scen dodatkowych... :( ... ... Ale miałem za to Edycję NIEspecjalną :fyea: Ale lepiej skończmy ten offtop...
//W sumie, to może to przenieśmy do innego tematu. Co o tym sądzisz? (tę parę postów bardziej pasuje do dyskusji o Kopie xd//


Avatar by  MadKakerlaken madkakerlaken.png

Offline

#46 2011-05-10 00:22

Nanaki :3
Użytkownik
Lokalizacja: Sosnowiec
Data rejestracji: 2011-05-01
Liczba postów: 1,928
WWW

Odp: Kopa

Kopa był oficjalny ale w książce tak samo jak Mheetu lubię i jego fan arty kolejna bardzo fajna postać.


Король Леь Акуна Матата :ehehe:
Вместе мы вместе мы мы одно
Real Shinigami   真正的死神

Proud_Furry_Stamp__3_by_WolvenFlames.gif Furry_by_ShadowRhyme.gif
logo.png Furry to styl życia.

Offline

#47 2011-05-10 00:36

Helbi
Renifer
Lokalizacja: Lasy Warszawy
Data rejestracji: 2011-04-22
Liczba postów: 1,070
WWW

Odp: Kopa

Kopa powinien być w filmie! Wtedy byłyby dwa rodzeństwa po dwóch stronach barykady... o wiele ciekawiej :D
Poza tym ja Kopę lubię, bo (jak ktoś już tak napisał) przypomina młodego Simbę :D


2z59cac.gif

Offline

#48 2011-07-06 19:43

Szympi
Użytkownik
Data rejestracji: 2011-06-01
Liczba postów: 66
WWW

Odp: Kopa

Jak dla mnie to było tak...:
Pod koniec rządu Skazy żadne z lwic nie chciały polować, więc Skaza (który chciał pozostać na Lwiej Ziemi) dowiedział się o wyrzutkach. One obiecały mu polowania w zamian za przyjęcie do Stada. Skaza je przyjął, wsród nich była Zira z noworodkami: Vitani i Nuką [...] (dalej w temacie historia Kovu).
Moim zdaniem Nala zaszła w ciążę już w dżungli. Prawdopodobnie przy "Miłość rośnie wokół nas", lub innej, niewidocznej dla nas scenie (:D). Kiedy wrócili na Lwią Skałę, po 9 miesiącach Lwia Skała dostała wcześniejszego blasku i rodzi się Kopa (koniec jedynki), zgodnie z moją teorią Vitani powinna być starsza tylko o 9 miesięcy, czyli jak trochę podrośli zaczęli ze sobą kręcić, ale Zira zabiła za to Kopę.

Offline

#49 2011-07-12 19:36

Shayen
Użytkownik
Lokalizacja: Mazury, że.
Data rejestracji: 2011-07-07
Liczba postów: 110

Odp: Kopa

Popieram tą teorię... Ale ja to sobie wyobrażam całkiem inaczej:

Skaza opanował LZ i w tym składzie lwic była również Zira. Chciała upodobać się Skazie więc zaszła z nim w ciąże. Urodziła Nukę i potem jeszcze przed śmiercią Skazy zaszła z nim w ciążę po raz 2. Było to w tym czasie gdy Nala również spodziewała się dziecka. Później wszystko potoczyło się tak jak w filmie i potem urodziła się Vitani i Kopa. Ciekawostka. Ludzie z Disneya rysują małe lwy samce z PLAMKAMI a samice BEZ. Więc to już jest coś. Widać że był to Kopa. No i tam potem Zira zabiła Kopę ponieważ nie chciała aby wszedł na tron po śmierci Simby. Za to wygnano ją z LZ a ona zebrała lwice które były skrzywdzone przez los. Tak więc utworzyło się ZZ...


Shayen

I did my best, it wasn't much I couldn't feel, so I tried to touch
I've told the truth, I didn't come to fool you And even though it all went wrong
I'll stand before the Lord of Song With nothing on my tongue but Hallelujah

shay33.png

Hallelujah...

Offline

#50 2011-07-22 19:42

Lorise
[center][img]http://i44.tinypic.com/fkyzo8.png[/im
Lokalizacja: Odwróć się powoli :>
Data rejestracji: 2010-07-20
Liczba postów: 3,697

Odp: Kopa

Teorii jest mnóstwo i niestety żadne oficjalne fakty nie zostały ujawnione...
A Kopa, pomimo, że nie pojawił się oficjalnie w KL, jest jedną z moich ulubionych postaci :dusi:
Zawsze było mi go żal (ponieważ też utrzymuję, że został zamordowany przez Zirę), bo zginął tylko za to, że się zakochał... o_O


Sygn by Laura-comics

"Va'esse deireádh aep eigean..."

"Jutro ruszę tam, w obcą stronę
Bojąc się, że znów zgubiłem cel.
Może wszystko jest już stracone
A może nie... A może nie..."

303h7ck.png

"Jutro ruszę tam, w inną stronę
Z wiarą, że choć raz nagrodzi mnie los.
I odzyskam myśli stracone
I jeszcze coś... Jeszcze to coś."

                                                           ~Dżem

Offline

#51 2011-07-22 20:10

Keoni
[img]http://i49.tinypic.com/wjuber.png[/img]
Lokalizacja: Polska
Data rejestracji: 2011-07-08
Liczba postów: 1,479

Odp: Kopa

Kopa to bardzo ciekawa postać. Moim zdaniem jeśli Kopa nie jest oficjalny to TLK6NA też nie jest.  Disney powinien ujawnić jakieś oficjalne informacje na jego temat? Może napiszemy do Disney maile i zrobimi jakieś petycje?


Już taki jestem zimny drań
I dobrze mi z tym, bez dwóch zdań
bo w tym jest rzeczy sedno
Że jest mi wszystko jedno
Już taki jestem zimny drań

Offline

#52 2011-07-22 20:23

Lorise
[center][img]http://i44.tinypic.com/fkyzo8.png[/im
Lokalizacja: Odwróć się powoli :>
Data rejestracji: 2010-07-20
Liczba postów: 3,697

Odp: Kopa

No tak, można by, ale jakie są szanse na to, że nasza prośba zostanie wysłuchana? Moim zdaniem - niestety żadne.


Sygn by Laura-comics

"Va'esse deireádh aep eigean..."

"Jutro ruszę tam, w obcą stronę
Bojąc się, że znów zgubiłem cel.
Może wszystko jest już stracone
A może nie... A może nie..."

303h7ck.png

"Jutro ruszę tam, w inną stronę
Z wiarą, że choć raz nagrodzi mnie los.
I odzyskam myśli stracone
I jeszcze coś... Jeszcze to coś."

                                                           ~Dżem

Offline

#53 2011-07-22 20:24

Keoni
[img]http://i49.tinypic.com/wjuber.png[/img]
Lokalizacja: Polska
Data rejestracji: 2011-07-08
Liczba postów: 1,479

Odp: Kopa

Ale można przynajmniej spróbować! Tymbardziej jeśli ktoś z nas ma kilka poczt!


Już taki jestem zimny drań
I dobrze mi z tym, bez dwóch zdań
bo w tym jest rzeczy sedno
Że jest mi wszystko jedno
Już taki jestem zimny drań

Offline

#54 2011-08-03 23:31

Serpeen
Weteran
Lokalizacja: Gdzieś na Lwiej Ziemi
Data rejestracji: 2011-07-17
Liczba postów: 1,243
WWW

Odp: Kopa

ja wierze, że kopa przeżył te ataki ziry i wrócił do nich jako dorosły lew. Po tych atakach ziry, kopa był nie przyomny i wszyscy myśleli, że umarł :(


Dawny nick: Tanabi.

Mam pozwolenie na pisanie w grze inaczej niż w regulaminie.

Offline

#55 2011-11-12 19:04

Des
Weteran
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Data rejestracji: 2011-11-06
Liczba postów: 1,178

Odp: Kopa

a jeśli Kopa i Vit z Kovu urodzili się w tym samym czasie.
No na końcu 1 cz. kiedy Skaza spadł ze skały hieny go poturbowały ale nie zabiły więc młode go zapamiętały Zira myślała że to Simba go atakował zabiła Kope i Simba ją wygnał i w 2 cz. był tak nadopiekuńczy



A i małe w 1 i 2 cz. się różną paczcie na ich uszy :) ;) :D :*


tumblr_nb3g390x5b1t4y72uo1_500.gif
"Najprawdziwszym złem na świecie są czyny człowieka."
Sarah J. Maas – Szklany tron

scar_fan_stamp_by_konyhyuga_sama-d4ffmmf.gif

Offline

#56 2012-01-14 14:33

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: Kopa

Trochę ciekawostek od twórcy A Tale of Two Brothers:
ASimmons_email.png
http://i1215.photobucket.com/albums/cc5 … _email.png
(nie ja pisałem maila ;) ).

A jeśli chodzi o zdanie twórcy Kopy w tych sprawach to odsyłam do tego posta:
http://forum.krollew.pl/viewtopic.php?pid=80310#p80310 :)


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#57 2012-01-14 15:52

Koy
Użytkownik
Lokalizacja: Magiczna Ziemia
Data rejestracji: 2011-11-05
Liczba postów: 1,241
WWW

Odp: Kopa

Według mnie Kopa urodził się w tym samym czasie (lub podobnym) co Vitani i Kovu, a gdzieś czytałam, że Zira chciała najpierw zabić Kiarę, lecz nie było jej, a był Kopa więc zabiła Go.

Może trochę nie dopasowane do tematu, ale czytałam gdzieś, że Simba miał rodzonego brata imieniem Usiku, ale kto wie może to tylko fanowski wymysł.


46714.png
27xkrbc.jpg ZAPRASZAM!
Życie to ciągłe zmiany...

Offline

#58 2012-01-14 16:59

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: Kopa

@Koy - wszystko to to w 100% fanowskie teorie ;)


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#59 2012-01-14 23:45

Elvis007
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-01-08
Liczba postów: 18

Odp: Kopa

Ja tak się zaczęłam zastanawiać już dość dawno i myślę sobie... no bo skoro Kopa jest (podobno) wymysłem Disney'a, a to że Zira go zabiła to wymysł fanów. To może tak naprawdę Kopa jest, tyle że nie pokazali go w filmie, ponieważ nie mieli takiej potrzeby. Może rzeczywiście coś Zira kiedyś zrobiła Kopie ale możliwe że to go nie zabiło a Simba stał nadopiekuńczy. Timon  na początku filmu mówi." kropka w kropke jak tamto" ale jakie tamto? Możliwe że chodzi tu o Simbe, tyle że oni nie widzieli Simby gdy był niemowlakiem prezentowanym zwierzętom. A Kovu mówił o założeniu stada, Kiara nie zaprzeczyła, powiedziała tylko że pierw muszą pogodzić ich rodziny. A więc wychodzi na to że Kiara i Kovu założą własne stado a przecież Simba musi mieć następce w swoim stadzie, a więc może Kopa. Tak sobie poprostu gdybyam :D Ale nie sądze by twórcy filmu zostawili tak sprawę Kopy skoro jest ich wymysłem. Disney lubi robić tajemnicze zagadaki xD Tyle rzeczy wskazuje na to że  istneje taki Kopa. A może tylko nam się tak wydaje bo ciągle tego szukamy? :))

Offline

#60 2012-02-05 16:52

Kora
[center][img]http://i.imgur.com/6aVwj.png[/img][/c
Lokalizacja: Kisielowo 8D
Data rejestracji: 2010-09-05
Liczba postów: 3,813

Odp: Kopa

Takie gdybanie Elvis, jest co do Kopy najbardziej odpowiednie. ;) No bo ludzie, jeśli chcielibyśmy więcej ustalić do do Kopy, to nie możemy się w ogóle opierać na pierwszych lepszych teoriach, bo jakiś fan sobie wymyślił. Co nie oznacza, że nie można sobie ich wymyślać, sama lubię tak wymyślać o Kopie. :P Tyle że nie traktuję tego poważnie. Mi się w ogóle wydaje, że to nie Disney wymyślił Kopę tylko Ci  scenarzyści od TLK6NA (The Lion KIng six new adventure's) i tylko Disneya spytali o pozwolenie.

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman