Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2011-11-10 21:22

samuel
Użytkownik
Lokalizacja: sawana
Data rejestracji: 2011-07-19
Liczba postów: 215

Battlefield 3

Strzelanina z widokiem z perspektywy pierwszej osoby, w której wcielamy się w żołnierzy armii USA. Oferuje kampanię jednoosobową składającą się z szeregu misji rozgrywających się m.in. w Stanach Zjednoczonych, Europie i na Bliskim Wschodzie, a także rozbudowany tryb potyczek wieloosobowych.

Battlefield 3 to trzecia odsłona jednej z najbardziej znanych wieloosobowych strzelanek wojennych. Produkcja została stworzona przez autorów marki, czyli szwedzkie studio EA DICE, znane z wielu udanych tytułów - od klasycznych Pinball Dreams i Pinball Fantasies, przez Mirror's Edge, aż po poboczne odsłony serii Battlefield, czyli Bad Company.

Trzecia odsłona Battlefielda składa się zarówno z kampanii solowej jak i rozbudowanego trybu wieloosobowego. W pojedynkę możemy wziąć udział w wielu dynamicznych i zróżnicowanych misjach, które zabierają nas do Stanów Zjednoczonych (Nowy Jork), Europy (Paryż), a nawet na Bliski Wschód (Teheran, Kurdystan). Podczas operacji nie brakuje spokojnych i wyciszonych scen oraz wstrząsających wydarzeń – jesteśmy nawet świadkami potwornego trzęsienia ziemi. W poszczególnych misjach bardzo często walczymy u boku innych żołnierzy oraz korzystamy z zaawansowanego sprzętu wojskowego.

Sieciowe potyczki w Battlefield 3 rozgrywają się w podobnych sceneriach co kampania solowa i zostały oparte na czteroklasowym systemie postaci: szturmowca, żołnierza wsparcia, inżyniera i zwiadowcy. Każda z postaci odgrywa niebagatelną rolę w czasie potyczek i ma swoją rolę do spełnienia. Szturmowiec walczy na bliskich odległościach, a także pełni rolę medyka. Żołnierz wsparcia zapewnia wsparcie ogniowe przy pomocy lekkiego karabinu maszynowego oraz rozdaje dodatkowe zapasy amunicji partnerom z drużyny. Inżynier zwalcza wrogie pojazdy, a także naprawia sojusznicze. Zwiadowca działa w ukryciu, lub z odległości, eliminując wrogów przy pomocy karabinu snajperskiego. W jego uzbrojeniu znajdują się również przydatne gadżety, m.in. mobilny punkt odrodzenia niewidoczny na minimapie dla przeciwników. W grze nie mogło zabraknąć ogromnych połaci terenu i pojazdów – do naszej dyspozycji oddano śmigłowce, samoloty bojowe, czołgi oraz transportery opancerzone. W walkach bierze udział 64 graczy. Dla zagorzałych miłośników Battlefielda 2 przygotowano pakiet dodatkowej zawartości, zawierający odświeżone wersje kultowych map wraz z charakterystycznymi pojazdami i uzbrojeniem (rozszerzenie nie wchodzi w skład podstawowej wersji gry).
Gra wymaga ogrin I ma batellog Coś jak facebok ale tylko do Battlefielda moje konto http://battlelog.battlefield.com/bf3/us … ULARZGUDY/  dla mnię Jest najlepszą grą Roku

Ostatnio edytowany przez samuel (2011-11-11 01:29)


Nie wiem czy postąpiłem właściwie, pewnie nigdy się nie dowiem... Ale udało mi się i z tego chyba powinienem się cieszyć. Striełok Stalker nad Stalkerów   

Awatar zrobiła http://laura-comics.deviantart.com/

Offline

#2 2011-11-11 10:54

Crusier
[center][img]http://i.imgur.com/Mp4A5.png[/img][/c
Lokalizacja: ~Wawa
Data rejestracji: 2009-02-03
Liczba postów: 704
WWW

Odp: Battlefield 3

Gra jest wspaniała, cudowna grafika i system zniszczeń. Dużo dodatków do broni, więc odblokowanie wszystkich trochę zajmie, a więc szybko się nie znudzi. Nie to co COD który jedzie ciągle na tym samym silniku. MW3 nie kupie, bo to to samo co Black Ops tylko inne mapy i bronie...
Moje konto: http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/Crusier/


Jestę kucę kucowym sfinksę

Offline

#3 2011-11-29 01:36

Akitsuki
Użytkownik
Lokalizacja: Rzeczywistość
Data rejestracji: 2011-11-26
Liczba postów: 56

Odp: Battlefield 3

Gra jest świetna bardzo podoba mi się multipalyer,więkasz ilość broni oraz rozgrywka na wysokim poziomie co do grafiki to rzeczywiście kawał dobrej roboty choć bardziej wolę crysis 2 jeśli chodzi o grywaloność  ;)


'Jeśli masz siłę, w końcu staniesz się samotny, a w ostateczności arogancki. Nawet jeśli byłeś wszystkim czego ludzie życzyli Ci od początku." -Itachi Uchiha :o

Offline

#4 2011-12-04 00:02

Nanaki :3
Użytkownik
Lokalizacja: Sosnowiec
Data rejestracji: 2011-05-01
Liczba postów: 1,928
WWW

Odp: Battlefield 3

Jak by co to posiadam jedynie na chwilę obecną wersję tylko na PS3 więc jak by kto chętny na wspólną grę to konto na PSN mam pod nickiem Viteron. Gra jest prze super w betę grałem na PC jak i na PS3 może i nie ma takich zniszczeń jak obiecali ale gra świetna i godna polecenia.

PS. Poprawiłem nazwę tematu xD


Король Леь Акуна Матата :ehehe:
Вместе мы вместе мы мы одно
Real Shinigami   真正的死神

Proud_Furry_Stamp__3_by_WolvenFlames.gif Furry_by_ShadowRhyme.gif
logo.png Furry to styl życia.

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman