Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2024-04-11 10:39

Fragus74
Użytkownik
Lokalizacja: śląskie
Data rejestracji: 2023-12-31
Liczba postów: 77

Ujawniono pierwsze informacje o nadchodzącym filmie Mufasa: Król lew.

no i w końcu mamy jakieś szczegóły :)  - jednak dostaliśmy podobne rozwiązanie jak w przypadku książeczki "Wyzwanie Nali" czyli opowieść będzie opowiadana przez jedną z postaci w teraźniejszości, w tym przypadku Rafikiego. dostaliśmy też pierwsze zdjęcie małego Mufasy, ale żeby się niepotrzebnie nie rozpisywać to oto przykładowy link omawiający: https://www.eska.pl/cinema/news/mufasa- … -3QdD.html

Offline

#2 2024-04-12 22:09

Mizani_Ash
Weteran
Lokalizacja: Układ Słoneczny
Data rejestracji: 2022-12-27
Liczba postów: 101

Odp: Ujawniono pierwsze informacje o nadchodzącym filmie Mufasa: Król lew.

Trochę niewiele ujawniono, ale lepszy rydz niż nic :) Kadr jest trochę niewyraźny, ale nie będę ukrywać, że wbrew sobie zaczynam się jarać jak małe dziecko  :zaciesz:
Rozwiązanie w filmie, jeśli jest nawiązaniem do książeczek to gratulacje, (ale raczej to przypadek), mnie jakoś nie zaskoczyła. Dobrze, że nie wywalają Kiary, mam nadzieję, że w końcu uporządkują ten syf związany z chronologią urodzin Kiary i Kiona.


Nie chcecie jadła, napoju,
Zostawcież nas w pokoju;
A kysz, a kysz!

Adam Mickiewicz 1823

Offline

#3 2024-04-13 11:29

Fragus74
Użytkownik
Lokalizacja: śląskie
Data rejestracji: 2023-12-31
Liczba postów: 77

Odp: Ujawniono pierwsze informacje o nadchodzącym filmie Mufasa: Król lew.

tak dokładnie, jestem mega ciekawy czy skoro będzie kiara to i kovu też, bo kiara to wiadomo, będzie wyglądała jak "lwica" - niesamowite, natomiast kovu jednak się wyróżnia ciemnym futrem. co do kiona i kiary fajnie by było, ale już niestety wiemy jak disney postępuje z pobocznymi źródłami - raczej będą trzymać się klasycznej opowieści czyli filmów z 94 i 98 :ok:

Offline

#4 2024-04-15 20:08

MrLion
Weteran
Data rejestracji: 2014-03-21
Liczba postów: 1,180
WWW

Odp: Ujawniono pierwsze informacje o nadchodzącym filmie Mufasa: Król lew.

O, fajnie, że coś jest :D Choć w sumie muszę się przyznać, że remake'u z 2019 wciąż nie obejrzałem, tak tego filmu jestem ciekawy :) I fakt, dobrze, że nie wyrzucają Kiary, mam nadzieję, że będzie ona w wieku dorosłym i Kovu także zostanie pokazany hah. I również racja z tą chronologią, super, gdyby zostało to uporządkowane w filmie.


We Are One!   X

Offline

#5 2024-04-20 08:50

Fragus74
Użytkownik
Lokalizacja: śląskie
Data rejestracji: 2023-12-31
Liczba postów: 77

Odp: Ujawniono pierwsze informacje o nadchodzącym filmie Mufasa: Król lew.

nie wiele się zmieniło jeśli chodzi o nowości, ale jednak wiemy, że prawdopodobnie zobaczymy nowego króla lwa 20 grudnia: https://film.interia.pl/wiadomosci/news … Id,7447540

swoją drogą chłop obejrzał 200 razy tą bajkę :D ja obstawiam, że obejrzałem króla lwa ze 100 razy i to jeszcze dwójkę. jedynkę może z 30-50 razy co i tak jest sporą liczbą.

Ostatnio edytowany przez Fragus74 (2024-04-20 08:50)

Offline

#6 2024-04-24 00:01

Matyldzio
Użytkownik
Lokalizacja: Polska :P
Data rejestracji: 2023-05-23
Liczba postów: 7

Odp: Ujawniono pierwsze informacje o nadchodzącym filmie Mufasa: Król lew.

Właśnie chciałem taki wątek zrobić ale teraz udało mi się z powrotem dobrać do konta xd

No mam nadzieje, że moje wyliczenia się sprawdza że w tym tygodniu będzie trailer jeszcze.

Offline

#7 2024-04-24 19:08

Fragus74
Użytkownik
Lokalizacja: śląskie
Data rejestracji: 2023-12-31
Liczba postów: 77

Odp: Ujawniono pierwsze informacje o nadchodzącym filmie Mufasa: Król lew.

będzie no scam :up:  chociaż jak serio się pojawi to po prostu wow. zawsze możesz pomóc abyśmy byli na bieżąco, bo ja wrzucam generalnie tak jakoś po tygodniu tutaj jakiegoś newsa xd

Offline

#8 2024-04-25 22:32

Mizani_Ash
Weteran
Lokalizacja: Układ Słoneczny
Data rejestracji: 2022-12-27
Liczba postów: 101

Odp: Ujawniono pierwsze informacje o nadchodzącym filmie Mufasa: Król lew.

To byłoby za piękne, gdyby w tym tygodniu ukazał się zwiastun.

Ostatnio edytowany przez Mizani_Ash (2024-04-25 22:33)


Nie chcecie jadła, napoju,
Zostawcież nas w pokoju;
A kysz, a kysz!

Adam Mickiewicz 1823

Offline

#9 2024-04-28 22:13

Fragus74
Użytkownik
Lokalizacja: śląskie
Data rejestracji: 2023-12-31
Liczba postów: 77

Odp: Ujawniono pierwsze informacje o nadchodzącym filmie Mufasa: Król lew.

witam. ogólnie to istnieją leaki w postaci krótkich scenek z filmu, które są prawdopodobnie wyodrębnione z jakiegoś przedstawienia reżysera nowego króla lwa. były one dostępne od początku, kiedy założyłem ten wątek, ale dopiero teraz znalazłem wszystkie 3 sceny w formie wideo: https://www.youtube.com/watch?v=lIt33VGL8Gs niby bardzo krótkie ujęcia, ale już można walnąć zaawansowanie rozbudowaną analizę każdego szczegółu xd

Offline

#10 2024-04-29 15:52

Matyldzio
Użytkownik
Lokalizacja: Polska :P
Data rejestracji: 2023-05-23
Liczba postów: 7

Odp: Ujawniono pierwsze informacje o nadchodzącym filmie Mufasa: Król lew.

MAMY PIERWSZY TRAILER
Jednak miałem rację że będzie w kwietniu :D
Jak dla mnie jest większa mimika w porównaniu do poprzedniej części.

https://youtu.be/_IlciOjR2xU?feature=shared

Offline

#11 2024-04-29 16:30

Mizani_Ash
Weteran
Lokalizacja: Układ Słoneczny
Data rejestracji: 2022-12-27
Liczba postów: 101

Odp: Ujawniono pierwsze informacje o nadchodzącym filmie Mufasa: Król lew.

Kurcze, wydaję mi się, że w zwiastunie widzieliśmy Kiarę i Kovu. Jej!
Dobrze, że będzie odrobinkę bardziej ekspresywnie pod względem pyszczków lwów.


Nie chcecie jadła, napoju,
Zostawcież nas w pokoju;
A kysz, a kysz!

Adam Mickiewicz 1823

Offline

#12 2024-04-29 19:58

Fragus74
Użytkownik
Lokalizacja: śląskie
Data rejestracji: 2023-12-31
Liczba postów: 77

Odp: Ujawniono pierwsze informacje o nadchodzącym filmie Mufasa: Król lew.

ja zostawiam reakcję w formie filmu: https://www.youtube.com/watch?v=tkMlsOR4sII&t=9s

przy okazji możecie pooglądać moje ostatnie wypociny. ogólnie kanał ma na celu małe promo polskiego fandomu króla lwa w związku z tym, że ostatnio aktywność w nim wygląda jak wygląda. jest on czystym testem, który ewidentnie skazuje go na śmierć, ale obiecywałem sobie, że kiedyś spróbuję założyć "DRUGI NA POLSKIM YT" kanał o takiej tematyce, aby chociaż zobaczyć czy to ma sens. strategia jest okej, bo skupiam się na shortsach, ale w 20% przypadków ludzie scrolują dalej XD chyba że chodzi o ten najnowszy to tam aktualnie trzyma się ok. 60% aż ::shake::

Offline

#13 2024-04-29 21:22

Matyldzio
Użytkownik
Lokalizacja: Polska :P
Data rejestracji: 2023-05-23
Liczba postów: 7

Odp: Ujawniono pierwsze informacje o nadchodzącym filmie Mufasa: Król lew.

Jeśli chodzi o YT to wypowiem się jako "poważny" twórca z 2.5 tysiącem subskrybentów xDDDD
Kanał założyłeś dopiero wczoraj więc nie oczekuj, że za chwile zleci się gigantyczna ilość osób. Niestety tak to działa. Jeśli nie wbijesz się w algorytm to YT cię opluje.

Teraz kilka moich teorii.


1. Mizani_Ash jak dla mnie to był młody Mufasa z młodą Sarabi, a nie Kovu i Kiara. Widać to po kolorze futra.


onnIJCx.png


2. Pod koniec widzimy jak Mufasa i drugi lew (1. może być to Skaza; 2. jakiś lew z drugiego stada) broni go przy urwisku.


qcOSvQ9.png


Qf7K0oM.png


3. Tutaj mamy Rafikiego i to on jest narratorem tego trailera.


ZDTide0.png


4. Ciekawi mnie co to jest za lew. Przywódca tego drugiego stada? Może główny antagonista? I CO TU ROBI TIMON I PUMBA XD


claHgC1.png


5. To jest Sarabi.


XpRoUFu.png

Offline

#14 2024-05-08 14:22

Fragus74
Użytkownik
Lokalizacja: śląskie
Data rejestracji: 2023-12-31
Liczba postów: 77

Odp: Ujawniono pierwsze informacje o nadchodzącym filmie Mufasa: Król lew.

witam, odnoszę się do tego wątku teraz, jako iż chciałem najpierw stworzyć własne interpretacje tego traileru - czas trwania: 9 dni POLECAM.

i w sumie doszedłem do tego samego wniosku, tylko wydaje mi się, że to raczej mufasa ze skazą na tej krawędzi "skały" nabardziej ciekawi mnie wątek sarabi i mufasy, bo zapowiada się tam coś magicznego, co nie spodoba się zapewne skazie :sweat:

a tak w ogóle przydałoby się zaktualizować pewną ważną rzecz, ponieważ na 90% znamy realną obsadę aktorów głosowych nowego króla lwa :zaciesz:

oto lista:

Aaron Pierre w roli Mufasy

Kelvin Harrison Jr. jako Taka

Seth Rogen jako Pumba

Billy Eichner jako Timon

John Kani jako Rafiki

Kagiso Lediga jako młody Rafiki

Tiffany Boone jako Sarabi

Preston Nyman jako Zazu

Mads Mikkelsen jako Kiros, potężny lew z wielkimi planami dla swojego stada

Donald Glover jako Simba, obecny król Lwiej ziemi i syn Mufasy

Beyoncé Knowles-Carter jako Nala, synowa Mufasy

Thandiwe Newton jako Eshe, matka Skazy i adoptowana matka Mufasy

Lennie James jako Obasi, ojciec Skazy i adoptowany ojciec Mufasy

Keith David jako Masego, biologiczny ojciec Mufasy

Anika Noni Rose jako Afia, biologiczna matka Mufasy

Blue Ivy Carter jako Kiara, córka Simby i Nali oraz wnuczka Mufasy i Sarabi

informacje pochodzą z wikipedii, ale na google też można zobaczyć, że rzeczywiście jest taka obsada, tylko tutaj jest więcej szczegółów (coś poza imieniem postaci xd)

podsumowanie: skaza i mufasa są adoptowanymi braćmi. w filmie pojawia się pierwsze imię skazy myślę, że dobrze każdemu znane - czy to oznacza, że też bawół mu zrobił tą bliznę to zobaczymy, ale myślę, że raczej aspekty z komiksów itd. będą raczej smaczkiem a nie czymś szczególnym w filmie. wiemy również, że lew o imieniu Kiros, będzie prawdopodobnie przeciwnikiem zarówno skazy jak i mufasy, chociaż może być serio różnie. finalnie mogę tylko powiedzieć, że WOW :szczena:

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman