Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2023-09-09 19:31

Mizani_Ash
Weteran
Lokalizacja: Układ Słoneczny
Data rejestracji: 2022-12-27
Liczba postów: 76

Taran i Magiczny Kocioł (Czarny Kocioł)

Dzisiaj chciałabym się wypowiedzieć na temat pierwszego filmu Disneya z ograniczeniem wiekowym. Mowa oczywiście o Taranie i Magicznym Kotle. Opowieść była adaptacją popularnej w Ameryce książki Lloyda Alexandera. Animacja naprawdę była ładna i dopracowana. W szczególności końcówka. Pomimo jednak naprawdę świetnej wizualizacji fabuła była naiwna i przewidywalna. Czasami rozwiązania w filmie były głupie. Według mnie jeśli ktoś nie widział tego filmu to nie musi nadrabiać, naprawdę. Ta produkcja raczej nie będzie w mojej topce filmowej. o_O

Czy ktoś z was widział ten twór? Co o nim sądzicie?

Offline

#2 2023-09-10 19:38

Ibilis
Administrator
Lokalizacja: Za grupą lwic ;P
Data rejestracji: 2010-10-16
Liczba postów: 6,329

Odp: Taran i Magiczny Kocioł (Czarny Kocioł)

Jeszcze nie miałem okazji go oglądać (w sumie do teraz kojarzyłem jedynie oryginalny tytuł).
Planuję obejrzeć go w przyszłosci (choćby dla lepszego zrozumienia kontekstu przyszłych filmów), ale przez jego umiarkowaną jakość... jest dośc nisko na liście moich filmowych priorytetów.
Nawiasem mówiąc zapytam: lepsza (czy też mniej zła ;P) jest polska wersja, czy oryginalna?


Avatar by  MadKakerlaken madkakerlaken.png

Offline

#3 2023-09-10 20:49

Mizani_Ash
Weteran
Lokalizacja: Układ Słoneczny
Data rejestracji: 2022-12-27
Liczba postów: 76

Odp: Taran i Magiczny Kocioł (Czarny Kocioł)

Nie oglądałam wersji z dubbingiem, ale słyszałam, że nie jest dobra. Angielska jest okej. Nie powala na kolana. Tylko według większości jedna postać z filmu ma strasznie denerwujący głos, jednak ja uważam, że był spoko.

Offline

#4 2023-09-10 23:10

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Taran i Magiczny Kocioł (Czarny Kocioł)

Ta pozycja to również coś co poznałam czytając jakiś odcinek Komiksowa. Zaciekawił mnie swoją mroczną stroną wizualną jak na tamten czas i myślę że to wciąż wystarczy żeby chcieć go kiedyś nadrobić. Dzięki za info o audio.


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman