Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2016-05-08 12:20

Sambirani
Optymistyczna optymistka
Data rejestracji: 2009-09-08
Liczba postów: 3,299

Wikingowie

"Vikings" opowiada historię Ragnara Lothbroka oraz jego braci i rodziny. Serial ukazuje jak Ragnar staje się królem wikińskich plemion. Poza byciem nieustraszonym wojownikiem, Ragnar jest ucieleśnieniem nordyckiej tradycji i oddania się bogom. Legenda mówi, że jest on bezpośrednim potomkiem Odyna, boga wojny i wojowników.

Odkryłam ten serial niedawno i powiem wam, że byłam straszliwie wściekła sama na siebie iż nastąpiło to dopiero teraz. Zdecydowanie jedna z lepszych produkcji jakie kiedykolwiek oglądałam. W tej chwili, mój ulubiony. <3
Zawsze lubiłam filmy, w których były miecze, łuki, jakieś pradawne rytuały, bitwy. To wszystko tu jest!
Ktoś oglądał, ogląda, ma zamiar oglądać?
Ja polecam z całego serduszka!


wężowa mama

XkTwZ8S.png

Offline

#2 2023-09-06 23:08

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Wikingowie

Ojj, zrobiło mi się przykro że nikt tu przez lata nie odpisał.

Oglądałam prawie cały, jestem pewna że nie skończyłam ostatniego sezonu. O ile sezon w którym pojawia się azjatka był ostatnim.
Bardzo, bardzo dobra pozycja, warta waszego czasu jeśli lubicie północne klimaty.

Wikingowie-dlaczego-serial-zakonczyl-sie-na-6.-sezonie-Tworca-wyjasnia_article.jpg

To co teraz uważam za duży atut, to ten serial dobrze pokazuje "silną kobiecą postać", taką jakich potrzebujemy. Nie jest silna tylko dlatego, że razem z mężczyznami macha mieczem, ale jest również piękna, inteligentna i zaradna. Jest świetną wojowniczką, nie tracąc przy tym na swojej kobiecości.
katheryn-winnick-jako-lagertha-1024x576.jpg


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman