Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#31 2016-04-09 20:57

Sufuria
Użytkownik
Data rejestracji: 2011-04-22
Liczba postów: 87

Odp: Piercing

Ja mam tylko Standard Lobe. Hehe.. będę szpanować nazwą. :D Zawsze wydawało mi się, że to strasznie niewygodne mieć kolczyki w innych miejscach! Ale to chyba w ogóle nie przeszkadza, nie?


PS: Brak polskich literek.. jakby, co ;P

Offline

#32 2016-04-09 22:45

Pinky Panda
Użytkownik
Lokalizacja: IKEA
Data rejestracji: 2012-07-15
Liczba postów: 347

Odp: Piercing

Miałam kiedyś przez bardzo krótki czas helixa (nawet mi się zdaje, że gdzieś postowałam zdjęciem na forum), ale wkurzał mnie jak spałam na boku, bo primo babrał mi się i bolało, secundo trzpień kolczyka wbijał mi się w głowę. Nawet nie pamiętam, kiedy go wyjęłam. W sumie zastanawiam się na ponownym takim przekłuciem, ale nie mam jakiegoś wielkiego parcia na to, bo u profesjonalisty to jednak kosztuje, a kolejnego babrania nie zniosę.
Jeżeli chodzi o brew to od kiedy przestała się babrać również przestała mi jakoś przeszkadzać... ale niestety trochę mi kolczyk wymigrował i działa mi to na nerwy, bo trochę lata. Co prawda jest z bioplastu, więc mogę sobie go przyciąć, ale jak pomyślę o ponownym zapinaniu go to krew mnie zalewa. Aż zaczęłam się zastanawiać nad tym czy go nie wypieprzyć i przekłuć się gdzie indziej na twarzy, ale kolejny proces gojenia... dammit! X"D

Ja o swoich standard lobach nie pamiętam prawie w ogóle. X"D Jak miałam przekłute uszy w przedszkolu to zgadnijcie co się działo? Babraaały się! (Chyba mój organizm po prostu tego nie lubi X"D) Nosiłam kolczyki z przerwami, ale koniec końców wywalczyłam, że było jako-tako, ale teraz po prostu mi się ich nie chce nosić, nie pamiętam o nich. ;p Ubieram tylko na specjalne okazje, ale szybko zdejmuję, bo uszy zaczynają mnie swędzieć. ;p


tumblr_mgip6stizo1rwaj6jo1_500.gif

「彼が死んだ時、私の心も死にました。」

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman