Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#751 2016-02-11 23:35

Ognik
Fan TLK
Lokalizacja: Stargard/Poznań
Data rejestracji: 2013-03-12
Liczba postów: 5,507
WWW

Odp: Galeria Sambirani

Jak Ty pięknie rysujesz ;_;.


Animashe i inne filmy związane z Królem Lwem - http://youtube.pl/user/klfantlk

Offline

#752 2016-11-16 17:13

Sambirani
Optymistyczna optymistka
Data rejestracji: 2009-09-08
Liczba postów: 3,299

Odp: Galeria Sambirani

Jakość zdjęć kiepska ale uwierzcie, że mam takiego lenia... nie chce mi się poprawiać ;<
Szkic wykonany na szybko. Jakieś 10 min pracy max:
hsvm36.jpg
Szkice oczu, również na szybko:
1569s77.jpg
Rysunek z modela:
2805grp.jpg
Obraz o dość sporym rozmiarze wykonany akrylą:
2ahgu89.jpg

Na bieżąco dodaje prace na instagrama. Jedyny portal w tej chwili, na którym cokolwiek dodaje. https://www.instagram.com/pauulina03/ <3 xd


wężowa mama

XkTwZ8S.png

Offline

#753 2016-11-16 17:52

Des
Weteran
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Data rejestracji: 2011-11-06
Liczba postów: 1,178

Odp: Galeria Sambirani

:poklon:
Naprawdę piękne! Zwłaszcza dwa pierwsze zdjęcia, nie potrafię prawić komplementów, ale bardzo mi się podoba! :)


tumblr_nb3g390x5b1t4y72uo1_500.gif
"Najprawdziwszym złem na świecie są czyny człowieka."
Sarah J. Maas – Szklany tron

scar_fan_stamp_by_konyhyuga_sama-d4ffmmf.gif

Offline

#754 2016-11-17 01:31

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: Galeria Sambirani

Ojej, Samiś! <3

Mi właśnie ten najszybciej wykonany szkic najbardziej się podoba!


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#755 2016-12-10 00:09

Helbi
Renifer
Lokalizacja: Lasy Warszawy
Data rejestracji: 2011-04-22
Liczba postów: 1,070
WWW

Odp: Galeria Sambirani

Rozwijasz się w niesamowitym tempie. To już jest wysoki poziom. Widać, że chcesz zacząć nowy rozdział, wejść na wyższy level, ale może trochę zbyt pochopnie skasowałaś dA ^^


2z59cac.gif

Offline

#756 2016-12-10 00:29

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: Galeria Sambirani

Samiś, można wiedzieć co się stało z twoim dA? :(


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#757 2021-10-27 15:22

Sambirani
Optymistyczna optymistka
Data rejestracji: 2009-09-08
Liczba postów: 3,299

Odp: Galeria Sambirani

Słońca moje! Jeśli ktoś jest ciekawy co się stało z moją twórczością przez ostatnie lata z chęcią wam pokaże. Co prawda miałam chwilową przerwę jeśli chodzi o rysowanie dla samej siebie ale cały czas siedziałam w tym temacie. Obecnie pracuję jako ilustrator/grafik kreatywny i cały czas staram się iść do przodu. Serdecznie zachęcam do zerknięcia na https://www.instagram.com/peenchii_art/ oraz https://www.artstation.com/peenchii gdzie staram się na bieżąco wstawiać nowe ilustrację. Tutaj wstawie pare z nich licząc na to, że dacie znać co o nich sądzicie :'3

Ukryta treść

SaA9aC2.jpg

Ukryta treść

dkouQT5.jpg

Ukryta treść

DaJ3B60.jpg

Ukryta treść

GRRfMSR.jpg

Ukryta treść

X8n7FWg.jpg

Ukryta treść

cXbmNMu.png


wężowa mama

XkTwZ8S.png

Offline

#758 2021-10-27 20:54

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Galeria Sambirani

Cieszę się że cały czas i to tak dość intensywnie siedzisz w temacie rysowania. Jestem bardzo ciekawa jak wyglądały by dziś twoje lewki, po takim upgrade umiejętności.

Ta martwa natura z kotem jest łał, jakby nie było tak depresyjne z tą czaszką to bym machnęła na tapetę. xD
Ostatnia grafika z opaloną dziewczyną też jest interesująca.


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#759 2021-10-27 23:13

Ibilis
Administrator
Lokalizacja: Za grupą lwic ;P
Data rejestracji: 2010-10-16
Liczba postów: 6,329

Odp: Galeria Sambirani

Nie mam teraz siły (i zaraz idę spać xd) na pisanie recenzji tak dokładnych na jakie te prace zasługują, więc napiszę krótką notkę: są świetne :D i w dodatku utrzymane w różnych stylach (co raczej jest atutem ;) ).
A tak nawiasem mówiąc dwie pierwsze prace  nadawałaby się na ilustracje do powieści z gatunku fantasy. Zwłaszcza druga z tym gadem/płazem (to rzekotka?) kojarzy mi się nieco z „Niekończąca się opowieścią” przez swój baśniowy klimat.


Avatar by  MadKakerlaken madkakerlaken.png

Offline

#760 2021-10-28 13:13

Sambirani
Optymistyczna optymistka
Data rejestracji: 2009-09-08
Liczba postów: 3,299

Odp: Galeria Sambirani

Kiara 0 napisał/a:

Cieszę się że cały czas i to tak dość intensywnie siedzisz w temacie rysowania. Jestem bardzo ciekawa jak wyglądały by dziś twoje lewki, po takim upgrade umiejętności.

Ta martwa natura z kotem jest łał, jakby nie było tak depresyjne z tą czaszką to bym machnęła na tapetę. xD
Ostatnia grafika z opaloną dziewczyną też jest interesująca.

W sumie, jest to całkiem fajny pomysł! Niechaj się tak stanie. Narysuję jakiegoś lewka i zobaczymy co z tego wyjdzie!
I bardzo dziękuje :'3

Nie mam teraz siły [...] więc napiszę krótką notkę: są świetne :D i w dodatku utrzymane w różnych stylach (co raczej jest atutem ;) ).
A tak nawiasem mówiąc dwie pierwsze prace  nadawałaby się na ilustracje do powieści z gatunku fantasy. Zwłaszcza druga z tym gadem/płazem (to rzekotka?) kojarzy mi się nieco z „Niekończąca się opowieścią” przez swój baśniowy klimat.

Bardzo mi miło <3 Póki co rysowanie w różnej stylistyce pozwala mi się 'odświeżyć' w tworzeniu, szczególnie gdy np. przez cały tydzień robie ilustrację na zamówienie. Fajnie, że uznajesz to za atut bo sama też to tak widzę. Niestety spotkałam się z zdaniem, że jeśli ktoś rysuje w paru stylach to nie rysuję w żadnym. Staram się natomiast z tym walczyć.
Zgadza się, jest to rzekotka! Nie wpadłabym na takie skojarzenie (to bardzo miłe!) ale fakt, sama fantastyka jest mi bliska i nie ukrywam, że ilustracje właśnie w tych klimatach są moimi ulubionymi ^-^


wężowa mama

XkTwZ8S.png

Offline

#761 2021-10-30 15:43

Ibilis
Administrator
Lokalizacja: Za grupą lwic ;P
Data rejestracji: 2010-10-16
Liczba postów: 6,329

Odp: Galeria Sambirani

Nie bez powodu istnieje określenie „człowiek renesansu”, o ile warto mieć swój własny „główny” styl, to używanie tylko jednego jest ciut ograniczające.

W sumie... to biorąc pod uwagę że wiążą się z Tobą dość mocno węże (w samolocie ;P) to czy rysowałaś jakieś prace im poświęcone (zakładam że pikselart z sygnaturki jest Twojego autorstwa)?


Avatar by  MadKakerlaken madkakerlaken.png

Offline

#762 2021-10-31 12:56

Sambirani
Optymistyczna optymistka
Data rejestracji: 2009-09-08
Liczba postów: 3,299

Odp: Galeria Sambirani

To dobre pytanie. Tak się składa, że rysowałam je nie raz ale jeszcze nigdy rysunku nie dokończyłam. X'D Nie mam pojęcia dlaczego. Póki są to jeszcze drobne rysunki, szkice czy właśnie pixel arty to ok, ale każda próba stworzenia czegoś bardziej szczegółowego strasznie mnie męczy. ^^'

Wczoraj miałam miły wieczór z herbatą i świeczkami. Było tak miło, że aż udało mi się stworzyć dosyć ciepłą ilustrację (skończyłam ja robić jakoś o 2 w nocy xD) ! Łapcie, póki gorąca!
Eg65e39.jpg


wężowa mama

XkTwZ8S.png

Offline

#763 2021-11-01 11:19

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Galeria Sambirani

Awww naprawdę piękny kawałek sztuki :3 Bije od niego takie ciepło i spokój. Podoba mi się widoczna wielowarstwowość tej pracy.


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 2
[Bot] claudebot (2)

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman