Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2015-08-31 22:42

Salina
Użytkownik
Lokalizacja: Z poza tego co widać
Data rejestracji: 2012-07-27
Liczba postów: 493

The Lion and The King

Po wielu latach poszukiwań w końcu mi się udało. Znalazłam abominację sztuki animacji, która równa jest filmowi "Foodfight". Świętego Graala niskobudżetowych zrzynek Disneya. Panie i Panowie przedstawiam wam film "The Lion and The King"
http://m.youtube.com/watch?v=FuSxLk5Afvg
Ten film jest piękny. Jego kuszt przekracza granicę ludzkiej wyobraźni.  Jest jedną z najlepszych komedii jaką oglądałam. Poznałam tę dzieło dzięki recenzji Phelousa, którą bardzo polecam wam obejrzeć, ponieważ ukaże wam jeszcze bardzej ten film w jego najlepszych aspektach.
http://m.youtube.com/watch?v=m-6W5Ox73cA
Moje ulubione kwestie?
"I think we should enenemies"
"Your father The Black Panther is your father"
I moje ulubione: "Diamonds. MY GOD"

Radujmy się przyjaciele, albowiem jest to dzień wielki. Fani DC mają "Batmana i Robina", fani Dragon Balla "Dragon Ball Ewolucję", fani Gwiezdnych Wojen odcinek świąteczny, a my fani Króla Lwa "The Lion and The King". Cieszmy się.


Król Lew:
-Epicka muzyka
-Epicka historia
-Epickie postacie
-EPICKI FILM

Offline

#2 2015-08-31 23:36

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: The Lion and The King

Widziałem już wcześniej, ale wciąż rozkłada mnie całkowicie!  :awesome:
A "Simby" to Picasso by się nie powstydził.


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#3 2015-08-31 23:53

Helbi
Renifer
Lokalizacja: Lasy Warszawy
Data rejestracji: 2011-04-22
Liczba postów: 1,070
WWW

Odp: The Lion and The King

No nie wiem. Na to powinien być chyba osobny dział xD Obejrzałem, choć po 5 minutach miałem chwilę poważnego zwątpienia :P
To było tak złe, że aż poprawiło mi dość fatalny humor. Chciałbym tu napisać jakąś rozprawkę na temat animacji, dialogów, fabuły czy nawet muzyki ale nie jestem na to gotów. Muszę to przetrawić xD
Ile tam było teł? Cztery, sześć? Góra osiem. I te kocie ruchy.... o matko. No właśnie, co z ich matkami? To był gejowski związek, a oni te kociaki adoptowali? Mju mju z dialogów zdawał się być samcem, ale czy tylko ja mam wrażenie, że jego płeć nie jest do końca zdefiniowana? Dlaczego małpa zjeżdża po linie na wyciągniętych łapach, a sama jest złożona w pozycji do sran.., eee wypróżnienia?

Tyle pytań, tak mało odpowiedzi xD


P.S. 1000 post :dummy:

Ostatnio edytowany przez Helbi (2015-08-31 23:54)


2z59cac.gif

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman