Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2012-07-31 21:55

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Klasyka: Koszykówka

To jedna z najpopularniejszych dyscyplin świata, kojarzona najczęściej z czarnoskórymi mistrzami. Ktoś znienawidził ją w szkole? A może to czyjeś hobby i nie jeden z was śledzi aktualne wyniki drużyn?

U mnie w szkołach koszykówka to druga najczęściej męczona dyscyplina na W-Fie i przyznam, że skutecznie mnie tym do niej zniechęcili. :/ Co do oglądania - nie mam nic przeciwko. ^_^

Zapraszam do dyskusji!


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#2 2012-09-30 22:01

Harikana
Użytkownik
Lokalizacja: Kilimandżaro (Kilimanjaro)
Data rejestracji: 2012-04-10
Liczba postów: 1,204

Odp: Klasyka: Koszykówka

Ja bardzo lubię koszykówkę, jest to mój ulubiony sport drużynowy, żałuje że wszyscy tylko "piłka nożna, piłka nożna" a  szkoły w ogóle nie uczą młodych pokoleń tej pięknej gry! Ja gram co najmniej 4 razy w tyg. na świeżym powietrzu w parku Zauskiego  :D

Ostatnio edytowany przez Harikana (2012-10-13 22:58)


7sfa.jpg
Szacunek dla tego pana! Zanim zaczniesz obrażać kibiców zastanów się dwa razy, zapoznaj się chociażby ze wszystkimi akcjami charytatywnymi(np. Kolorujemy) prowadzonymi przez nich, polecam również film dokumentalny "Bunt Stadionów", który powinien rozjaśnić trochę wątpliwości. http://www.kibice.net/publicystyka/91_Serwis_kibice_net_patronem_medialnym_akcji_KOLORUJEMY_.html

Offline

#3 2013-03-19 23:32

Serui
Użytkownik
Lokalizacja: EL, Polska.
Data rejestracji: 2013-03-19
Liczba postów: 22
WWW

Odp: Klasyka: Koszykówka

Z wszystkim sportów, najbardziej uwielbiam właśnie koszykówkę. <3
Lubię również tenis stołowy i bilard.
Jestem wysoka, co jest plusem do grania w kosza. :'D


9rui9t.jpg

I will protect You..
~*~

The solitude. It's scary, don't you think?

Offline

#4 2015-04-29 12:45

Nymeria
Użytkownik
Lokalizacja: Sulechów (Zielona Góra)
Data rejestracji: 2015-04-29
Liczba postów: 39
WWW

Odp: Klasyka: Koszykówka

Uwielbiam koszykówkę, jednak jak w teorii wychodzi mi dobrze i zawsze na wf to ja służę za "przykład" aby ci słabsi wzorowali się jak powinno się robić dwutakt, etc, tak w praktyce podczas gry idzie mi fatalnie.
Może dlatego, że mam 173cm wzrostu a chłopacy z mojej klasy, z którymi mam zaszczyt grywać, mają po 180-190 i często nie mogę nawet dosięgnąć piłki ;_;
Nie mniej nauczyciele chcą abym chodziła na treningi i może się skuszę.
Zawsze jak jest koszykówka na wf to jako jedyna z dziewczyn cieszę się jak głupia : D
Jednak nie oglądam koszykówki w telewizji, mogłabym oglądać ale jakoś nigdy nie mam ochoty włączać telewizora tylko dla jednego meczu ^^


"Półprzeźroczyste skrzydła zatrzepotały w powietrzu i po raz pierwszy od setek lat noc ożyła muzyką smoków."
khaleesi_stamp8_by_kadajogameover-d7qctvk.gif khaleesi_stamp5_by_kadajogameover-d7qcseb.gif
"– Czy można okazać dzielność, bojąc się jednocześnie?
– Tylko wtedy można być naprawdę dzielnym."

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman