Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2014-10-01 13:03

turbo1988
Szukający drogi
Lokalizacja: Warszawa
Data rejestracji: 2012-01-06
Liczba postów: 1,078

» MLP-FIM sezon 5 ;)

Już wiadomo że będzie 5 sezon i to już po nowym roku :D

Nawet już co nie co wiadomo.

Panel MLP na comic conie w San Diego za nami. Dzięki Equestria Daily, mogę napisać Wam, czego możemy się spodziewać.

    Twórcy starają się z każdym nowym sezonem pobić samych siebie. Już mają pomysł, jak to zrobić w 5 sezonie. (Ja: Mam nadzieję że mają naprawdę coś mocnego, ja osobiscie jestem przy sezonie 4 i wątpie że cos pobije sezon 3)
    Możliwy odcinek o koszmarach Luny. (Ja: Zaraz, co ? Skoro ona jest królową snów, nawet Scootaloo pomogła przezwycięzyć koszmary, to czy może mieć swoje ? Moze tak, ale jestem ciekaw kto JEJ pomoże, bo ona sobie sama przecież raczej nie pomoże nie ?)
    Rainbow Dash dostanie piosenkę solową. (Ja: Yey! (Jak Fluttershy) )
    W tym sezonie czeka nas setny odcinek serialu. Pojawią się w niej postacie, które od dawna widzieliśmy w serialu, ale głównie w tle. (Ja: NO! Gdyby jeszcze w Rainbow Rocks coś takiego dali... bo w EG było mnóstwo postaci a gadania żadnego praktycznie)
    Powrót Coco Pommel.
    Powrót Maud Pie i cały odcinek o rodzinie Pie.
    Twilight tęskni za swoją biblioteką. Będzie o tym odcinek.

Pytania i odpowiedzi

    Czy powróci biblioteka Twilight?
    Zobaczycie.
    Czy wróci Flutterwampir?
    Mike Vogel by chciał.
    Czy znaczkowa Liga dostanie kiedyś swoje znaczki?
    Musicie poczekać i zobaczyć.
    Czy Chrysalis pojawi się w 5 sezonie? (Ja: Jak to duchem ? to ona zginęła ?)
    Może duchem.
    Dlaczego nie poruszono kwestii rodziców Applejack?
    To dość delikatna sprawa i jeszcze nie wiedzą jak w delikatny sposób do niej podejść.[1]
    Czy jakaś postać z oficjalnych komiksów się pojawi? (Ja: Aha, wyczuwam kontrowersyjny temat.)
    Coś takiego jest warte rozważenia. Starają się utrzymywać powiązanie z nimi.[2]
    Czy zobaczymy kucyki morskie?
    Wszystko możliwe.
    Czy pojawią się jakieś kucyki z G1?
    Możliwe, że tak.
    Czy Spike zaśpiewa w 5 sezonie?
    'Jayson Thiessen chciałby, aby miał pojedynek rapowy z Pinkie. Cathy (aktorka Spike'a) chętnie by coś takiego zrobiła. '(Ja: Ohohoh, to będzie dobre :D)
    Czy Twilight będzie w jakimś poważniejszym związku?
    O to mogłyby się toczyć spore wojny. Twilight umawia się ZE WSZYSTKIMI!
    Czy DJ Pon-3 pojawi się na pierwszym planie?
    Tak.
    Czy Staswirl pojawi się w 5 sezonie?
    On zawsze jest… obserwuje… czeka… na właściwy moment.[3] (Ja: Emm.... no dobra. To już nie jestem pewien czy Star Swirl zginął. ,,na własciwy moment)
    Starwirl wynalazł sposób na przenoszenie w czasie (Ja: No to teraz tym bardziej sprawa zaczyna być ciekawa. Pewnie miał wypadek i zaklinował się w czasie i zaginął czy coś takiego lub przenosił się tyle razy w czasie że nie wiadomo ile ma lat i jest nieśmiertelny (ten motyw już wykorzystano w pewnej grze) )
    Gdzie Luna i Celestia znalazły Cadance. (Ja: W lesie, według książki byla pegazem co też poruszyło dosyć duży temat)
    Jej historia została ukazana w książce.[4]

O Rainbow Rocks

    Sunset Shimmer otrzyma wiele uwagi. Chcą z tego zrobić coś w rodzaju kucykowego „Imperium kontratakuje”. (Ja: WHAT ? MLP + Gwiezdne Wojny ? = WTF. Nie mam pytań)
    Napięcie stopniowo wzrasta wraz z trwanie filmu, co słychać też w piosenkach.
    Postaci poboczne też będą śpiewać, w tym ulubieńcy fanów.[5] (Ja: O TAK! Trixie :D
    Przy zespole antagonistek wykorzystano motyw syren z greckiej mitologii.[6]
    Ten zespół to nie podmieńce, ale ma związek z Equestrią, choć akurat z nimi Twilight się nie umawia :)
    Nie będzie Discorda, Chrysalis ani Zecory, ale pojawią się w czymś późniejszym. (Ja: Szkdoa bo Discord miał być a jak dla mnie to już by podniosło ocenę filmu xD)

jest też już "kawałek" 5 sezonu w formie animatiku:
[Tylko zalogowani mogą zobaczyć ukrytą treść.]

Treść pochodzi ze strony:
[Tylko zalogowani mogą zobaczyć ukrytą treść.]


"Dopóki tutaj jesteś ważne jest kim jesteś"
TimonKopaGanzFertigSized.jpggasp.gif
CZASAMI TO CZEGO NIE WIDAĆ JEST, A TO CO WIDAĆ TO TYLKO ZŁUDZENIE . . .
zapraszam - www.youtube.com/user/TurboTLK www.facebook.com/NikoPoland

Offline

#2 2014-10-11 00:38

Helbi
Renifer
Lokalizacja: Lasy Warszawy
Data rejestracji: 2011-04-22
Liczba postów: 1,070
WWW

Odp: » MLP-FIM sezon 5 ;)

Mam mieszane odczucia. Jak dla mnie dotychczas najlepszy był 2 sezon. Ale pomysłów twórcom nie brakuje, to fakt. Oczywiście obejrzę 5 sezon, po pierwsze: bo ma być więcej Luny; po drugie: bo tak.

Dla mnie nowy sezon to przede wszystkim impuls dla twórców na dA. A w końcu to jest mój największy obszar zainteresowań. Tak jak muzyka jest dla mnie narkotykiem dla uszu, tak to co potrafią niektórzy na papierze/komputerze stworzyć jest narkotykiem dla oczu.

No cóż, czekamy ;)


2z59cac.gif

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman