Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#10351 2014-09-03 23:02

K.O.T (K.O.T )
Użytkownik
Data rejestracji: 2014-08-14
Liczba postów: 187
Autor/ka awatara: Disney

Odp: Klub Nocny "Lion Paws"

-Oo, widzę nowy kolega.
*Drake skomentował przybycie nowego, a po chwili szepnął mu na ucho:*
-Może usiądziemy tam z tyłu i poczęstuję Cię moim trunkiem. Nikt nie zauważy.

Offline

#10352 2014-09-03 23:04

Furaha (Furaha )
Użytkownik
Lokalizacja: Lubelskie
Data rejestracji: 2014-07-13
Liczba postów: 267
Autor/ka awatara: Ja a cienie Swahili :3
Mów mi: Furaha, Fur ... co wymyślisz x
Wiek postaci: 16
Cechy szczególne: blizny ... dużo
Inne nicki: FunnyMaster
WWW

Odp: Klub Nocny "Lion Paws"

Niech będzie * powiedział troche zawiedziony, po chwili dodał * dziękuję ci że nie pozwoliłeś mi zapijać problemów ... * rzekł tajemniczo, usiadł obok potężnego lwa nie myśląc logicznie o tym że ten mógłby go nieźle poobijać* Jestem Furaha ... * urwał z zastanowieniem*

Ostatnio edytowany przez Furaha (2014-09-04 22:08)

Offline

#10353 2014-09-03 23:10

K.O.T (K.O.T )
Użytkownik
Data rejestracji: 2014-08-14
Liczba postów: 187
Autor/ka awatara: Disney

Odp: Klub Nocny "Lion Paws"

-Ja Drake. To co idziemy?
*Odpowiedział i kiwnął łbem w kierunku zaciemnionego kąta ze stolikiem, gdzie poprzednio siedział Gryf.*

Offline

#10354 2014-09-03 23:18

Furaha (Furaha )
Użytkownik
Lokalizacja: Lubelskie
Data rejestracji: 2014-07-13
Liczba postów: 267
Autor/ka awatara: Ja a cienie Swahili :3
Mów mi: Furaha, Fur ... co wymyślisz x
Wiek postaci: 16
Cechy szczególne: blizny ... dużo
Inne nicki: FunnyMaster
WWW

Odp: Klub Nocny "Lion Paws"

Hmmm ... możemy * dodał na tyle cicho by barman nie usłyszał * Ale obiecaj że nie dasz mi więcej niż kilka łyków, ten nudziarz ma rację * delikatnie pokazując łbem na barmana *

Offline

#10355 2014-09-03 23:25

K.O.T (K.O.T )
Użytkownik
Data rejestracji: 2014-08-14
Liczba postów: 187
Autor/ka awatara: Disney

Odp: Klub Nocny "Lion Paws"

- Wypijesz tyle , ile zechcesz. Chodźmy.
*Powiedział Drake do Furahy i poszedł w stronę zaciemnionego stolika. Usiadł jak najbliżej ściany, tak aby być niemalże niewidocznym. Wyjął dwa kieliszki, postawił na stoliku i nalał mocnego whiskey.*

Offline

#10356 2014-09-03 23:34

Furaha (Furaha )
Użytkownik
Lokalizacja: Lubelskie
Data rejestracji: 2014-07-13
Liczba postów: 267
Autor/ka awatara: Ja a cienie Swahili :3
Mów mi: Furaha, Fur ... co wymyślisz x
Wiek postaci: 16
Cechy szczególne: blizny ... dużo
Inne nicki: FunnyMaster
WWW

Odp: Klub Nocny "Lion Paws"

Mówię za wczasu, jak bym się zapędził to proszę ... przystopuj mnie. Teoretycznie przyszedłem tutaj zalać się w trupa samotnie ale ten oto osobnik * znowu zerknął na barmana* uświadomił mi że  nie mogę tak postąpić ... to niczego nie zmieni. * pociągnął malutki łyczek z kieliszka * Dawno nie piłem czegoś bardziej przyzwoitego od piwa * powiedział i wziął jeszcze jeden malutki łyczek * Nawet mocne ...

Offline

#10357 2014-09-04 22:53

K.O.T (K.O.T )
Użytkownik
Data rejestracji: 2014-08-14
Liczba postów: 187
Autor/ka awatara: Disney

Odp: Klub Nocny "Lion Paws"

-Dlaczego chciałeś się zalać w trupa?
*Spytał zaciekawiony Drake.*

Offline

#10358 2014-09-05 00:36

Furaha (Furaha )
Użytkownik
Lokalizacja: Lubelskie
Data rejestracji: 2014-07-13
Liczba postów: 267
Autor/ka awatara: Ja a cienie Swahili :3
Mów mi: Furaha, Fur ... co wymyślisz x
Wiek postaci: 16
Cechy szczególne: blizny ... dużo
Inne nicki: FunnyMaster
WWW

Odp: Klub Nocny "Lion Paws"

Taki niefortunny sposób oderwania się od rzeczywistości ... *uśmiechnął się sarkastycznie, po czym dodał już całkiem poważnie* Niedawno straciłem przyjaciela ... wypadek ... do tego posprzeczałem się ze swoją samicą. Całe moje życie jest pasmem nieszczęść. *delikatnie dygnął na blizny* Chyba nie jest to trudno wywnioskować. Musiałem bardzo szybko dorosnąć ... znaczy psychicznie, bo ... *nie wiedział, czy mówić dalej, czy przerwać, ale zadecydował, że skończy, co zaczął *  bo ... w dzieciństwie przeżyłem tragedię, nie powinienem się wtedy nazywać nawet nastolatkiem ... zabili mi ojca, siostrę, uprowadzili moją matkę i powybijali 5 innych lwów, którzy byli dla mnie jak rodzina ... *powiedział smutny, pociągnął tym razem spory łyk, tym samym opróżniając kieliszek i odsunął go od siebie, czując, że pod wpływem emocji może się nie opanować*

//1. "Niefortunny" piszemy łącznie.
2. "Niedawno" także.
3. "Przerzyłem" -> "przeżyłem". ~FL//

Ostatnio edytowany przez FireLion (2014-09-05 16:46)

Offline

#10359 2014-09-05 16:56

K.O.T (K.O.T )
Użytkownik
Data rejestracji: 2014-08-14
Liczba postów: 187
Autor/ka awatara: Disney

Odp: Klub Nocny "Lion Paws"

-Jak to się stało, ten wypadek, w którym zmarł twój przyjaciel? Gdzie się podziałeś po tej tragedii z dzieciństwa?
*Pytał nadal zaciekawiony Drake.*

Offline

#10360 2014-09-05 17:48

Furaha (Furaha )
Użytkownik
Lokalizacja: Lubelskie
Data rejestracji: 2014-07-13
Liczba postów: 267
Autor/ka awatara: Ja a cienie Swahili :3
Mów mi: Furaha, Fur ... co wymyślisz x
Wiek postaci: 16
Cechy szczególne: blizny ... dużo
Inne nicki: FunnyMaster
WWW

Odp: Klub Nocny "Lion Paws"

Eh ... Eragon ... on zginął bo ... właściwie nie wiem czemu, miał poważnie przebity bok. Nie jestem tego pewien ale obiło mi się o uszy że zaznał śmierci bo ... spadł z drzewa. A wydarzenia z dzieciństwa ... a co miałem zrobić, pogodziłem się z tym.

Offline

#10361 2014-09-05 18:07

Maru (Maru )
[center][img]http://skroc.pl/db628[/img][/center]
Data rejestracji: 2012-03-10
Liczba postów: 5,190
Autor/ka awatara: Sambirani
Mów mi: Mar
Partner/ka: Księżniczka Cami
Wiek postaci: Dorosły

Odp: Klub Nocny "Lion Paws"

*Wrócił do porządków, chociaż niewiele już zostało. Uporządkował tylko resztę butelek i zaparzył sobie herbaty*

Offline

#10362 2014-09-05 20:09

LauvaTai (LauvaTai )
Administrator
Lokalizacja: Stolica
Data rejestracji: 2013-01-04
Liczba postów: 821
Autor/ka awatara: Wathara
Cechy szczególne: Jestem gryfem.

Odp: Klub Nocny "Lion Paws"

*Czując się jak powietrze minął rozmawiające lwy i zniknął na schodach prowadzących na górę*

Offline

#10363 2014-09-05 20:24

K.O.T (K.O.T )
Użytkownik
Data rejestracji: 2014-08-14
Liczba postów: 187
Autor/ka awatara: Disney

Odp: Klub Nocny "Lion Paws"

-A nie masz czasem ochoty dorwać tych zwyrodnialców, którzy wybili Ci rodzinę? Skąd te blizny?
*Cały czas pytał Drake.*

Offline

#10364 2014-09-05 22:18

Furaha (Furaha )
Użytkownik
Lokalizacja: Lubelskie
Data rejestracji: 2014-07-13
Liczba postów: 267
Autor/ka awatara: Ja a cienie Swahili :3
Mów mi: Furaha, Fur ... co wymyślisz x
Wiek postaci: 16
Cechy szczególne: blizny ... dużo
Inne nicki: FunnyMaster
WWW

Odp: Klub Nocny "Lion Paws"

A przywróci im to życie ? * nieświadomie podniósł troche głos *  Blizny to pamiątka po tym jak chroniłem siostrzyczkę, rozciąłem pysk potężnemu lwu a twoim wieku. Zrozumiałem co zrobiłem, chciałem uciec ale on mnie dopadł. Nie chciał mnie zabić, chciał bym zdechł w mękach. Odszedł a gdy ja się ocknąłem po jego ciosach * było to dobre kilka godzin * obok mnie leżało już martwe ciałko Pipi * oczy zaszły mu łzami * zrobił to specjalnie bym miał poczucie winy. Nie miałem siły wstać, wołać pomocy czy nawet myśleć i zemdlałem 2 raz a gdy się ocknąłem byłem w szałasie, uratował mnie i pielęgnował przez 3 miesiące pewien pawian ... * jego mina zrobiła się obojętna, chęć upicia się powróciła dlatego sięgnął po swoją lemoniadę by odegnać te myśl * To naprawdę długa i osobista historia ... Może opowiem ci kiedy inndziej * dał znać że nie chce już o tym mówić * A może teraz ty byš coś powiedział ? Jak narazie wiem tylko jak masz na imię.

Offline

#10365 2014-09-05 23:01

K.O.T (K.O.T )
Użytkownik
Data rejestracji: 2014-08-14
Liczba postów: 187
Autor/ka awatara: Disney

Odp: Klub Nocny "Lion Paws"

-Dobra tyle starczy... Ja bym pomścił gnoja. Też mam różne przeboje na koncie.
*Odpowiedział i uśmiechnął się dziwnie.*

Offline

#10366 2014-09-06 08:58

Furaha (Furaha )
Użytkownik
Lokalizacja: Lubelskie
Data rejestracji: 2014-07-13
Liczba postów: 267
Autor/ka awatara: Ja a cienie Swahili :3
Mów mi: Furaha, Fur ... co wymyślisz x
Wiek postaci: 16
Cechy szczególne: blizny ... dużo
Inne nicki: FunnyMaster
WWW

Odp: Klub Nocny "Lion Paws"

Prawdę mówiąc zemsty nie planuję, nie wiem kim był ten lew ale doskonale pamiętam jego twarz i nie wiem jakby skończyło się nasze spotkanie, nie jestem już dzieckiem. Proszę chce usłyszeć o mnie wiesz już "sporo". Wiem że to dziwne ale masz w sobie to Coś, w sęsie dobrze się z tobą siedzi i dziwnym trafem mam do Ciebie zaufanie :)

Offline

#10367 2014-09-06 13:56

Dagor (Dagor )
Moderator
Data rejestracji: 2012-01-09
Liczba postów: 3,782
Autor/ka awatara: Sambirani ^^
Mów mi: Dag, Dagi, Daguś.
Partner/ka: -
Wiek postaci: Młody lew. ^^
Cechy szczególne: Czarna barwa futra

Odp: Klub Nocny "Lion Paws"

*Z wolno wkroczył do świetnie znanej mu już lokacji, wraz ze swą towarzyszką. Wiele razy obiecywał Jej takie spotkanie przy herbacie czy tam kawie, która właściwie umilała jego nudny żywot przez kilka ostatnich lat i właśnie dziś jakimś cudem udało im się dobrać termin. Wszystko wydaje się takie łatwe, to przecież tylko chwila na rozmowę, a jednak często nawet trudno znaleźć czas by porozmawiać z przyjaciółką. Warto też było zadać sobie pytanie dlaczego właśnie tutaj, w murach klubu "Lion Paws"? Chyba z czystego sentymentu, przywiązania czy tam bliskości obiektu i miłej atmosfery wspomnień i tego urok, którego tak bardzo brakuje eleganckim restauracją. Niemalże natychmiast również pomachał do barmana, czy to w geście uprzejmości, czy po prostu ciesząc się na widok kolejnej znajomej twarzy po dość długim czasie*
-To gdzie siadamy?
*Rzekł do towarzyszki, nie ukrywając przy tym przyjaznego uśmieszku na pysku*

Offline

#10368 2014-09-06 14:22

Sambirani (Sambirani )
Optymistyczna optymistka
Data rejestracji: 2009-09-08
Liczba postów: 3,299
Autor/ka awatara: ja
Mów mi: Sam, Sami, Samiś :3
Wiek postaci: młoda dorosła

Odp: Klub Nocny "Lion Paws"

*Tuż przy czarnym jak smoła samcu stanęła promiennie uśmiechnięta, kremowa lwica. Sama do końca nie była pewna co wprawiło ją w tak dobry nastrój. Czy sprawiła to tak długo oczekiwana możliwość spotkania się z dobrym znajomym? Tak, najpewniej właśnie to. Z pewnością jeszcze przyłożyła się do tego wizyta w klubie, za którym wprost przepadała. Przecież równie dobrze mogli przysiąść na jakiejś pobliskiej ławce czy pospacerować. Oboje jednak uznali, że po tak długiej nieobecności wypadałoby zajrzeć tu,  w to jakże przytulne miejsce i jeszcze bardziej umilić sobie rozmowę filiżanką herbaty. Powoli rozejrzała się po pomieszczeniu, które jednak ku jej zadowoleniu nic się nie zmieniło. Usłyszawszy pytanie przyjaciela skierowała się do stolika niedaleko baru.* Można tu. Hej Maru! *Krzyknęła w stronę lwa stojącego za ladą.*

Offline

#10369 2014-09-06 14:24

Maru (Maru )
[center][img]http://skroc.pl/db628[/img][/center]
Data rejestracji: 2012-03-10
Liczba postów: 5,190
Autor/ka awatara: Sambirani
Mów mi: Mar
Partner/ka: Księżniczka Cami
Wiek postaci: Dorosły

Odp: Klub Nocny "Lion Paws"

*Odwrócił się ze szklanką i szmatą w łapach* Ooooo widzę, że starzy znajomi znowu do nas zawitali. Cześć Samiś, cześć Dag. *Szybko odłożył naczynie i ścierką, wypłukał łapy i podszedł do siedzących lwów* Co tam, jak tam? Dawno was nie widziałem. Przyszliście się najeść i napić czy powspominać dawne dzieje? A może jedno i drugie? *Uśmiechnął się cwaniaczko do siedzącej pary*

Ostatnio edytowany przez Wathara (2014-09-06 15:16)

Offline

#10370 2014-09-06 14:43

Dagor (Dagor )
Moderator
Data rejestracji: 2012-01-09
Liczba postów: 3,782
Autor/ka awatara: Sambirani ^^
Mów mi: Dag, Dagi, Daguś.
Partner/ka: -
Wiek postaci: Młody lew. ^^
Cechy szczególne: Czarna barwa futra

Odp: Klub Nocny "Lion Paws"

*Z promienistym uśmiechem na pysku, usadowił się wygodnie naprzeciwko  i niemalże równie przyjacielski posłał znajomemu samcowi*
-Witaj, witaj. Myślę, że trochę powspominać i może dopisać kilka nowych, niezapomnianych chwil na karty historii. *Spoglądał przez chwilę na Sami, mrużąc ślepia lekko zawstydzony* Choć bez dawnych przyjaciół, może być nieco sztywno. *Dodał żartem* Masz czas pogadać, czy klienci oczekują Cię z niecierpliwością?

Offline

#10371 2014-09-06 14:48

Maru (Maru )
[center][img]http://skroc.pl/db628[/img][/center]
Data rejestracji: 2012-03-10
Liczba postów: 5,190
Autor/ka awatara: Sambirani
Mów mi: Mar
Partner/ka: Księżniczka Cami
Wiek postaci: Dorosły

Odp: Klub Nocny "Lion Paws"

Nie mam żadnych zamówień póki co. Tamta dwójka już obsłużona, a Luv poszedł po coś na górę. Może chcecie kawy albo herbaty? *Wyłożył na stół tackę z różnymi smakami herbat* Kawę mam niestety tylko rozpuszczalną i w ziarnach. Shu miał zamówić, ale chyba po raz n-ty mu się zapomniało.

Offline

#10372 2014-09-06 14:59

Sambirani (Sambirani )
Optymistyczna optymistka
Data rejestracji: 2009-09-08
Liczba postów: 3,299
Autor/ka awatara: ja
Mów mi: Sam, Sami, Samiś :3
Wiek postaci: młoda dorosła

Odp: Klub Nocny "Lion Paws"

Ja poproszę najzwyklejszą herbatę. *Rzekła do lwa z uśmiechem, opierając się wygodniej i zakładając nogę na nogę.* Chyba nie narzekasz na duży ruch, prawda? Zawsze jest tu tak pusto?

Offline

#10373 2014-09-06 15:00

Dagor (Dagor )
Moderator
Data rejestracji: 2012-01-09
Liczba postów: 3,782
Autor/ka awatara: Sambirani ^^
Mów mi: Dag, Dagi, Daguś.
Partner/ka: -
Wiek postaci: Młody lew. ^^
Cechy szczególne: Czarna barwa futra

Odp: Klub Nocny "Lion Paws"

-Ja tym razem, może napiję się kawy z mlekiem, choćby rozpuszczalnej. *Rozejrzał się po sali* Nie ma zbyt wielu gości, chyba bardziej stali bywalcy. No a Shupiemu trzeba wybaczyć, jest ostatnio strasznie zajęty życiowymi sprawami jak na mój gust. *Znów przeniósł wzrok na lwicę* Tylko ja stawiam, żebyś nie myślała że wydasz dzisiaj choćby grosz. *Dopowiedział z uśmiechem*

Offline

#10374 2014-09-06 15:09

Maru (Maru )
[center][img]http://skroc.pl/db628[/img][/center]
Data rejestracji: 2012-03-10
Liczba postów: 5,190
Autor/ka awatara: Sambirani
Mów mi: Mar
Partner/ka: Księżniczka Cami
Wiek postaci: Dorosły

Odp: Klub Nocny "Lion Paws"

Uważajcie, bo za coś zapłacicie. *Zaśmiał się lekko po czym odłożył tacę na swoje miejsce i zaczął parzyć herbatę i gotować wodę na kawę. Przed czarnym lwem położył kartonik z mlekiem do kawy* Wiesz nie mam mu tego za złe. Szkoda tylko, że od tamtego czasu zapomniał o reszcie świata i nie może sobie przypomnieć. *Zalał gościom kawę z mlekiem i herbatę i podał im łyżeczki i cukierniczkę*

Offline

#10375 2014-09-06 15:16

Sambirani (Sambirani )
Optymistyczna optymistka
Data rejestracji: 2009-09-08
Liczba postów: 3,299
Autor/ka awatara: ja
Mów mi: Sam, Sami, Samiś :3
Wiek postaci: młoda dorosła

Odp: Klub Nocny "Lion Paws"

No skoro tak mówisz... *Wzruszyła lekko ramionami, ukazując rząd białych zębów.* To skoro napoje mamy już zamówione i siedzimy wygodnie, może powiesz mi co tam u ciebie słychać? *Podparła łokcie na stoliku i z gracją ułożyła pyszczek na łapach, patrząc z zaciekawieniem na lwa.*

Offline

#10376 2014-09-06 15:18

Maru (Maru )
[center][img]http://skroc.pl/db628[/img][/center]
Data rejestracji: 2012-03-10
Liczba postów: 5,190
Autor/ka awatara: Sambirani
Mów mi: Mar
Partner/ka: Księżniczka Cami
Wiek postaci: Dorosły

Odp: Klub Nocny "Lion Paws"

*Spojrzał na zegarek* Dokładnie godzinę i 17 minut temu skończyłem zaległy urlop, a od tamtego czasu sama widzisz. **Wskazał palcem na umytą podłogę i naczynia oraz poukładane na szafce butelki* Poza tym się nudzę, Cami znowu wyjechała, Nal też na delegacji. Cztery gołe ściany i flaszki. A co tam u was?

Offline

#10377 2014-09-06 15:26

Dagor (Dagor )
Moderator
Data rejestracji: 2012-01-09
Liczba postów: 3,782
Autor/ka awatara: Sambirani ^^
Mów mi: Dag, Dagi, Daguś.
Partner/ka: -
Wiek postaci: Młody lew. ^^
Cechy szczególne: Czarna barwa futra

Odp: Klub Nocny "Lion Paws"

*Podziękował lekkim skinieniem za kawę i dosypując cukru, zaczął wolno mieszać ciemny płyn, delektując się jego aromatem*
-U mnie nic fascynującego. Staram się poukładać wszystkie dawne sprawy i co najważniejsze zrobić porządek w głowie. *Postukał kilka razy, palcem o swój łeb* Poza tym staram się utrzymać kontakt ze starymi przyjaciółmi... Czego efekty właśnie widać.

Offline

#10378 2014-09-06 20:52

K.O.T (K.O.T )
Użytkownik
Data rejestracji: 2014-08-14
Liczba postów: 187
Autor/ka awatara: Disney

Odp: Klub Nocny "Lion Paws"

-Miło mi, że masz o mnie dobre zdanie. Widzę, że są nowi goście. Dosiądziemy się do nich?
*Drake uśmiechnął się i wstał z kąta. Skierował pysk w stronę gości i wskazał ich zapraszającym gestem.*

Offline

#10379 2014-09-06 22:02

Furaha (Furaha )
Użytkownik
Lokalizacja: Lubelskie
Data rejestracji: 2014-07-13
Liczba postów: 267
Autor/ka awatara: Ja a cienie Swahili :3
Mów mi: Furaha, Fur ... co wymyślisz x
Wiek postaci: 16
Cechy szczególne: blizny ... dużo
Inne nicki: FunnyMaster
WWW

Odp: Klub Nocny "Lion Paws"

Ykhym ... Fajnie że wiem coś więcej o tobie niż to że nazywasz się Drake * powiedział sarkastycznie *

Offline

#10380 2014-09-06 22:07

K.O.T (K.O.T )
Użytkownik
Data rejestracji: 2014-08-14
Liczba postów: 187
Autor/ka awatara: Disney

Odp: Klub Nocny "Lion Paws"

Oj nie denerwuj się!
*Warknął nieprzyjemnie Drake i poszedł do nowych gości.*
-Witam nowe towarzystwo.
*Przywitał z uśmiechem czarnego lwa i jego towarzyszkę.*
-Fur! Dołacz do nas!
*Wesoło ryknął do Furahy.*

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 11
[Bot] claudebot (8),
[Bot] Googlebot (2),
[Bot] SemrushBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman