Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2012-08-11 21:04

Mutti
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-07-11
Liczba postów: 32

Rayman

Rayman to sympatyczny stworek który (jest na moim avatarze i) został: "Wyczarowany ze wspaniałego księżyca drugiego przesilenia letniego, spleciony przez nimfy, przeznaczony do zachowania równowagi w całym wszechświecie.". Dla przyjaciół Ray. Jego przyjaciele to min. Globox,Ly i Murfy. Gry Rayman to:
Rayman 1
Rayman2: The Great Escape
Rayman3: Hoodlum Havoc
Rayman: Szalone króliki (beznadziejna gra)
Rayman: Origins
Rayman Legends
Rayman 1.5: Revenge of the Drak
Piszcie co o niej myślicie i czy ją znacie.


//Tematy o grach zakładamy w dziale gry. Wątek przeniesiony. ~Helbi//

Ostatnio edytowany przez Mutti (2012-08-11 21:04)


Moje klasa- Lwia i Zła ziemia,Kuba- Skaza,Patryk- Zira,Kacper i inni chłopacy- lwice ze złej ziemi,Ja-Nala,Julka-Kiara,Zuzia i reszta dziewczyn- Lwice z Lwiej ziemi,Pani wychowawczyni- Sarabi,Pani od matmy- Simba,Pan od historii- Mufasa,Pan od techniki- Kovu,

Offline

#2 2012-08-12 00:46

sp911
Użytkownik
Lokalizacja: Wrocław
Data rejestracji: 2011-12-24
Liczba postów: 134

Odp: Rayman

Grałam w Raymana 3 i co mogę powiedzieć... Humor jest  dziwny, ale mi się podoba  ;P Przeszłam ją całą, oprócz ostatniego bossa, jest zbyt trudny, a niedługo obejrzę let's play'a z Origins. To chyba tyle. Naprawdę fajna, polecam wszystkim którzy szukają gry z całą masą żartów, bonusowych gier i animacji oraz po prostu gry zręcznościowej.


Moje życie to Piotr Rubik.
Keep calm and WATCH PewDiePie ;D
*BROFIST*

Offline

#3 2012-08-12 10:10

Mutti
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-07-11
Liczba postów: 32

Odp: Rayman

Ja też polecam . Ja tak lubię Raymana że łącze go z KL i Minecraftem i mówię wam dziwne rzeczy z tego wychodzą  XD . sp911 a masz spolszczenie do Raymana? Mój starszy brat mi zgra spolszczenie, bo mówił mi że mają fajne teksty ,a ja słabo znam angielski :(


Moje klasa- Lwia i Zła ziemia,Kuba- Skaza,Patryk- Zira,Kacper i inni chłopacy- lwice ze złej ziemi,Ja-Nala,Julka-Kiara,Zuzia i reszta dziewczyn- Lwice z Lwiej ziemi,Pani wychowawczyni- Sarabi,Pani od matmy- Simba,Pan od historii- Mufasa,Pan od techniki- Kovu,

Offline

#4 2012-08-12 10:17

Maru
[center][img]http://skroc.pl/db628[/img][/center]
Data rejestracji: 2012-03-10
Liczba postów: 5,190

Odp: Rayman

Fanka serii, a popełniła podstawowy błąd i z szalonych kórlików zrobiła szalone króliki ;)


rainbow-mplz.gif?1rainbow-aplz.gif?1rainbow-rplz.gif?1rainbow-uplz.gif?1

Offline

#5 2012-08-12 11:28

sp911
Użytkownik
Lokalizacja: Wrocław
Data rejestracji: 2011-12-24
Liczba postów: 134

Odp: Rayman

A mam, cała gra jest po polsku, łącznie z dubbingiem. Mówię ci, teksty są przednie, dorwij spolszczenie jak najszybciej  ;)


Moje życie to Piotr Rubik.
Keep calm and WATCH PewDiePie ;D
*BROFIST*

Offline

#6 2012-08-12 12:04

Madame Carotte
Weteran
Lokalizacja: Poznań
Data rejestracji: 2012-05-31
Liczba postów: 2,169
WWW

Odp: Rayman

Grałam w jakąś część Raymana i na początku mi się podobało, ale potem.. jakoś tak przestało..

Offline

#7 2012-08-12 18:45

Ibilis
Administrator
Lokalizacja: Za grupą lwic ;P
Data rejestracji: 2010-10-16
Liczba postów: 6,332

Odp: Rayman

Ja to miałem z nim ciut do czynienia... nawet sporo... dziś w niego grałem na PS2 (dziś kupiłem używane PS2 i Raymana 3 bo to jedyna z gier jakie miałem wtedy do wyboru, jaka mi pasowała).
Po pierwsze podając listę zrobiłaś błąd, który już Ci Maru wytknął.
Po drugie pisząc o drugiej części powinnaś napisać o tym, że został wydany na PSX, PS2, PC i SEGĘ Dreamcast... i że każde z tych wydań się od siebie różniło.
Ponadto... tym opisem hmm... baaaaaaaaardzo[/sarkazm] mnie zachęciłaś do zagrania w tą platformówkę... nie oszukując się, jedną z porządniejszych, zwłaszcza, że na PC jest raczej mały ich wybór (i na obecnych konsolach).

A i btw. miałem okazję zagrać w spin-offa tejże serii "Rayman uczy angielskiego" (PC)... Rayman 1, tylko zamiast swej fabuły dość proste pytania z tegoż języka (miałem 7 lat chyba). Ponadto posiadam Raymana M. Czyli grafa jak w "dwójce" na PC, większość postaci z tej części, a gra to... trzy rodzaje wyścigu i trzy rodzaje walki na iluśtam planszach i tryb multiplayer dla dwóch graczy (plus 2x komputer) na jednym kompie, zero neta (szkoda).


Avatar by  MadKakerlaken madkakerlaken.png

Offline

#8 2012-11-04 20:15

Swahili
Użytkownik
Data rejestracji: 2011-07-20
Liczba postów: 603
WWW

Odp: Rayman

Grałam, mam na PSX Raymana 1, miałam też 2, ale kuzynka mi płytę złamała :C. Raymana 3 mam na PC i czasem gram, choć niedawno mi się znudziło.


hydra_by_goldennove-d9lmufy.png

They all will know I bring
the joy of creation

Offline

#9 2012-11-04 20:38

Ibilis
Administrator
Lokalizacja: Za grupą lwic ;P
Data rejestracji: 2010-10-16
Liczba postów: 6,332

Odp: Rayman

Raymana 2 na PS to łatwo kupić na allegro (20-30zł) ale nie wersję na PSX, a sporo ulepszoną (lepszą od PeCetowej) wersję: Rayman:Revolution (sam takową posiadam), tylko wymagana jest już konsola PS2


Avatar by  MadKakerlaken madkakerlaken.png

Offline

#10 2013-03-21 22:29

Serui
Użytkownik
Lokalizacja: EL, Polska.
Data rejestracji: 2013-03-19
Liczba postów: 22
WWW

Odp: Rayman

Pamiętam jak w to ciągle pykałam, a jak nie mogłam przejść jakiegoś poziomu to bluźniłam jak szewc. x3
Wszystkie wersje Rayman'a były niesamowite! Dzisiaj mamy króliczki z ADHD..
Jedyny, moim zastrzeżeniem do tej gry było 'zapisywanie jej w danym momencie'. Tzn. kończymy już jakiś poziom i musimy kończyć, wchodząc ponownie jesteśmy znów na początku danego poziomu i trza przejść wszystko jeszcze raz..
Rayman 3: Hoodlum Havoc wg. mnie była i jest najlepszą ze wszystkich, również pod względem grafiki. :'D


9rui9t.jpg

I will protect You..
~*~

The solitude. It's scary, don't you think?

Offline

#11 2014-08-18 21:11

Swahili
Użytkownik
Data rejestracji: 2011-07-20
Liczba postów: 603
WWW

Odp: Rayman

Odkopię trochę ten temat. Widzę, że już się tu wypowiadałam, ale to było dawno i nie prawda.
Ostatnio zaczęłam grać w Rayman: Origins na X360. Naprawdę świetna gra, zakochałam się w oprawie graficznej i muzycznej. Pomimo tego, że mam dwie siostry, a gra oferuje możliwość grania w 4 osoby, wolę jednak sama przechodzić kolejne poziomy. Poziomy, które są naprawdę ciekawe i przechodzi się je z wielką przyjemnością. Bardzo spodobała mi się ta gra i często w nią gram. Polecam każdemu, zwłaszcza że jest wydana również na PC.
Mam w planach zakupienie również kontynuacji tej części, a mianowicie Rayman: Legends. Wygląda świetnie, bardzo podoba mi się połączenie postaci 2D i tła 3D. Ciekawie to wygląda. Chętnie zagram w tą część i podzielę się swoimi wrażeniami.
Dzisiaj wróciłam jeszcze do 3 części, bo jak tu nie wrócić do gry z dzieciństwa? Kocham tą część, tak samo jak część drugą. Ma świetny klimat, a muzyka i wielobarwne tła na długo zapadają w pamięć. Co ciekawe, żadnej części nie przeszłam jeszcze do końca. Na szczęście zawsze mogę to zrobić, gdyż mam jeszcze pierwszą część na płycie. Tylko pytanie, czy PSX jeszcze działa. xD


hydra_by_goldennove-d9lmufy.png

They all will know I bring
the joy of creation

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman