Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2013-07-04 23:02

Wasi
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-18
Liczba postów: 660

O czym marzysz?

Marzenia, niekoniecznie te najskrytsze, naszych stadowiczów. :3

Moim marzeniem jest... perfekcyjnie grać na gitarze.

//Jeżeli taki temat już jest, proszę o usunięcie tego//


// "Nie" z przysłówkami piszemy razem. ;) ~ Nal //

Ostatnio edytowany przez Nalimba (2013-07-04 23:23)


1186661-designstyle-mango-l.png

by Sami klik! | by Goldi klik! | by Caro klik!

Offline

#2 2013-07-05 01:19

Silent Night
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-05-30
Liczba postów: 324

Odp: O czym marzysz?

Kiedyś w końcu skończyć szkołę  :diabelek:

Ostatnio edytowany przez Vorlind (2013-07-05 01:19)

Offline

#3 2013-07-05 11:06

Nalimba
Weteran
Lokalizacja: Rättvik Florencja Aleksandria
Data rejestracji: 2012-05-28
Liczba postów: 4,270

Odp: O czym marzysz?

Założyć rodzinę z Karo i wybudować domek w Bieszczadach. Mieć gromadkę zwierząt oraz dwa wierzchowce. Umieć bardzo dobrze jeździć na koniu i zajmować wysokie miejsca na zawodach jeździeckich.


canstock13713877.jpg

Offline

#4 2013-07-05 12:51

Madame Carotte
Weteran
Lokalizacja: Poznań
Data rejestracji: 2012-05-31
Liczba postów: 2,169
WWW

Odp: O czym marzysz?

U mnie podobnie jak u Nala. Do tego chciałabym być w czymś dobra, pracować w MDK, mieć własną pracownię artystyczną i uczyć dzieci kreatywnego wyrażania siebie. Chciałabym też zrobić licencjat z psychologii. I takie tam.

Offline

#5 2013-07-06 10:56

Harikana
Użytkownik
Lokalizacja: Kilimandżaro (Kilimanjaro)
Data rejestracji: 2012-04-10
Liczba postów: 1,204

Odp: O czym marzysz?

Moim marzeniem jest zdecydowanie wyzdrowienie, choć to zostanie tylko marzeniem, bo na poharatane jelita rady raczej nie ma, tak samo jak i niedoczynność tarczycy wyleczalna nie jest, a uciążliwa i przydałoby się jej pozbyć. A poza tym to skończyć szkołę, czyli takie dość standardowe, a teraz z innej beczki, a mianowicie chciałabym kiedyś polecieć samolotem, mimo że trochę się boje, oraz wyjechanie kiedyś za granicę, ale tylko na wakacje, chociaż tydz. bo niestety rzadko mam okazje jak i fundusze żeby się wybrać choć na zwykły wyjazd w Polsce  :|


7sfa.jpg
Szacunek dla tego pana! Zanim zaczniesz obrażać kibiców zastanów się dwa razy, zapoznaj się chociażby ze wszystkimi akcjami charytatywnymi(np. Kolorujemy) prowadzonymi przez nich, polecam również film dokumentalny "Bunt Stadionów", który powinien rozjaśnić trochę wątpliwości. http://www.kibice.net/publicystyka/91_Serwis_kibice_net_patronem_medialnym_akcji_KOLORUJEMY_.html

Offline

#6 2013-07-06 20:26

Madame Carotte
Weteran
Lokalizacja: Poznań
Data rejestracji: 2012-05-31
Liczba postów: 2,169
WWW

Odp: O czym marzysz?

Znam Twój ból, Hari. Ale.. marzenia są po to żeby się w końcu spełnić- przy odrobinie wysiłku i pomocy z naszej strony ;)

Offline

#7 2013-07-20 21:27

Darkness
Użytkownik
Lokalizacja: Zła Ziemia
Data rejestracji: 2013-02-28
Liczba postów: 464
WWW

Odp: O czym marzysz?

Moim marzeniem jest zostanie aktorem dubbingowym. A i spotkać swoją dziewczynę, bo przez pewne okoliczności nie możemy się spotkać. Chciałbym też nauczyć się świetnie śpiewać  :good:

Ostatnio edytowany przez Darkness (2013-07-20 21:28)


"Kłamstwa są jak sprinterzy, prawda biega w maratonach."

Offline

#8 2013-07-20 21:40

Madame Carotte
Weteran
Lokalizacja: Poznań
Data rejestracji: 2012-05-31
Liczba postów: 2,169
WWW

Odp: O czym marzysz?

Marzenie z ostatniej chwili: chcę mieć lepszą formę. :P

Offline

#9 2013-08-16 19:50

Pinky Panda
Użytkownik
Lokalizacja: IKEA
Data rejestracji: 2012-07-15
Liczba postów: 347

Odp: O czym marzysz?

Wycieczka do Japonii drogą lądową i morską. Korzystając z kolei transsyberyjskiej, rzecz jasna. ^.^


tumblr_mgip6stizo1rwaj6jo1_500.gif

「彼が死んだ時、私の心も死にました。」

Offline

#10 2013-08-16 19:50

Ognik
Fan TLK
Lokalizacja: Stargard/Poznań
Data rejestracji: 2013-03-12
Liczba postów: 5,507
WWW

Odp: O czym marzysz?

Moje marzenia są "na kolejne lata", takich wcześniejszych nie mam :). Oto one:
Zdać maturę, zdać egzamin zawodowy, zarabiać pieniądze (dużo), kiedyś założyć rodzinę.
Nic ciekawego ogólnie.


Animashe i inne filmy związane z Królem Lwem - http://youtube.pl/user/klfantlk

Offline

#11 2013-09-26 21:18

Maisha
Użytkownik
Lokalizacja: Pyroland
Data rejestracji: 2013-08-26
Liczba postów: 645
WWW

Odp: O czym marzysz?

Moim najbardziej realnym marzeniem to dojście do szkoły artystycznej w Supraślu i potem powrotny wyjazd do U.S.A. Tam mogłabym skończyć studia animatorskie i pracować w wytwórni filmowej.

Już trochę mniej możliwy do wykonania to zwiedzenie całego świata.

A ten już w ogóle niemożliwy do zrealizowania to wylot w kosmos. Cóż, jedyne doświadczenia jakie będę mogła doświadczać z astronomią to patrzenie przez teleskopy.


Moje DA.
I remember everything... And it changes nothing! ~Dust
JFuVehTQOmohyWKcfXXS
Bardzo tajemniczy link

Offline

#12 2014-01-10 19:43

Hassan
[center][img]http://i38.tinypic.com/i71jbn.gif[/im
Lokalizacja: z Twojej lodówki...
Data rejestracji: 2007-08-26
Liczba postów: 291

Odp: O czym marzysz?

Marzę, aby być przeobrzydliwie bogatym :3  Resztę marzeń bym sobie kupił :3


"Nie wykonuję request'ów/art trade'ów/commission'ów"
1232550737_predator%20duck%20hunt1.gif

Offline

#13 2014-01-11 22:26

Mabaya
Nowy Użytkownik
Data rejestracji: 2014-01-11
Liczba postów: 4

Odp: O czym marzysz?

Chciałabym zmienić ten świat...


Evil rules the world

Offline

#14 2014-01-11 23:01

Warmik
Użytkownik
Lokalizacja: Będzin
Data rejestracji: 2013-09-01
Liczba postów: 484

Odp: O czym marzysz?

Prawdę mówiąc marzę o tym by Sturm zmienił ceny... Cóż, marzyć zawsze można XD


"Jasność tysiąca słońc, rozbłysłych na niebie, oddaje moc Jego potęgi. Teraz stałem się Śmiercią, niszczycielem światów." Robert Oppenheimer

tOKmh0p.jpg

Offline

#15 2014-01-11 23:35

Tima
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-12-22
Liczba postów: 429
WWW

Odp: O czym marzysz?

Marzę, żeby wykorzystano mój scenariusz na ,,Król Lew IV: Legenda Tanabiego i Kopy", co nigdy się nie spełni... :(

//W tym wypadku "marzę" piszemy przez "rz". ~FL//

Ostatnio edytowany przez FireLion (2014-01-12 12:57)


"Ty i ja to jedno"
" Nie żałuj umarłych, żałuj tych, co żyją bez miłości." ~ Albus Dumbledore
http://krolllewek.blogspot.com/

Offline

#16 2014-01-12 22:23

Shaia
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-10-26
Liczba postów: 746

Odp: O czym marzysz?

Moim najskrytszym marzeniem jest możliwość zwiedzenia świata (szczególnie Rosji, Japonii i USA). Oprócz tego marzę o (to dość nietypowe), aby po moim "istnieniu" zostały jakiekolwiek ślady na świecie. Mam jeszcze małe "marzątka" związane z moim stylem: rysowania, pisania powieści i edytowania filmów, ale sądzę, że to nie jest mi, aż tak odległe.

Ostatnio edytowany przez Shaia (2014-01-12 22:36)

Offline

#17 2014-06-08 18:40

Sambirani
Optymistyczna optymistka
Data rejestracji: 2009-09-08
Liczba postów: 3,299

Odp: O czym marzysz?

No więc... Mam parę marzeń do których będę zawzięcie dążyć i nie spocznę póki ich nie spełnię. <3
- Przede wszystkim, chcę dostać się do liceum plastycznego i rozwijać się w tym kierunku.
- Kupić łuk.
- Tatuaż... ewentualnie parę.
- Mieć ogórka. (vw transporter t1)
- Pojechać na Alaskę i tam malować. <3


wężowa mama

XkTwZ8S.png

Offline

#18 2014-06-08 19:10

MrLion
Weteran
Data rejestracji: 2014-03-21
Liczba postów: 1,160
WWW

Odp: O czym marzysz?

Ja chciałbym:
-Być w zespole rockowym i grać koncerty (to bardzo wątpliwe, ale... WHY NOT ? :D)
-Chociaż raz w życiu podłożyć głos jakiejś postaci. (Chodzi mi o dubbing)
-Pojechać na Antarktydę :)


We Are One!   X

Online

#19 2014-06-09 12:56

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: O czym marzysz?

Fajny pomysł z tym dubbingiem MrLion. ^_^
Ja marzę żeby zaliczyć pierwszy rok studiów. XD
A poza tym to pojechać do Afryki - Kenia/Tanzania, nauczyć się języka Suahili i może żeby moja mama była milsza.


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#20 2015-06-01 19:12

Sambirani
Optymistyczna optymistka
Data rejestracji: 2009-09-08
Liczba postów: 3,299

Odp: O czym marzysz?

Z racji, że udało mi się spełnić jedno z marzeń, mała poprawka:
- Przede wszystkim, chcę dostać się do liceum plastycznego i rozwijać się w tym kierunku.
- Kupić łuk.
- Tatuaż... ewentualnie parę.
- Mieć ogórka. (vw transporter t1)
- Pojechać na Alaskę i tam malować. <3
- Przetrwać jeszcze 3 lata w moim liceum, dobrze obronić prace i zdać maturę!

Ostatnio edytowany przez Sambirani (2015-06-01 19:13)


wężowa mama

XkTwZ8S.png

Offline

#21 2015-06-01 20:35

wimpy^^
Użytkownik
Lokalizacja: Przemyśl
Data rejestracji: 2014-03-08
Liczba postów: 874

Odp: O czym marzysz?

Najbardziej w tej chwili marzę chyba o tym, by mieć dobre oceny na koniec gimnazjum, dobre wyniki z egzaminów i żeby dostać się do swojego wymarzonego liceum. No i żeby jeszcze ludzie w tym liceum byli w miarę fajni.
A tak poza tym:
- zamieszkać w Londynie
- nauczyć się kilku języków
- wystąpić w jakimś filmie/serialu, no chociażby jako przechodzień :)
- pojechać do kilku miejsc


tumblr_nj6drfxPLp1tjsw8vo4_250.gif

Offline

#22 2015-06-01 21:16

Strzelec Lew
Użytkownik
Lokalizacja: Rybnik
Data rejestracji: 2012-08-21
Liczba postów: 492

Odp: O czym marzysz?

Aktualnie moim największym marzeniem jest zdać maturę z jak najlepszym wynikiem. Co do dalszej przyszłości:
- dostać się do Wyższej Szkoły Oficerskiej we Wrocławiu (na Zmech :)  ),
- ukończyć ją i dostać przydział do jakieś dobrej jednostki,
- móc częściej wyjeżdżać w góry,
- zobaczyć musical "The Lion King" na Broadwayu lub w Londynie,
- nigdy nie być zmuszonym do walki w obronie niepodległości Polski (Nie chodzi tu o tchórzostwo lub niechęć! Po prostu nie chcę, by w naszym kraju toczyła się wojna).


Biały Orzeł znakiem, lew w sercu.

"niepodległości Jej zawsze gotów będę bronić do ostatniej kropli krwi..."
fragment przyrzeczenia ZS "Strzelec" OSW

Offline

#23 2024-01-27 12:26

MrLion
Weteran
Data rejestracji: 2014-03-21
Liczba postów: 1,160
WWW

Odp: O czym marzysz?

Well well well...

MrLion  napisał/a:

Ja chciałbym:
-Być w zespole rockowym i grać koncerty (to bardzo wątpliwe, ale... WHY NOT ? :D)
-Chociaż raz w życiu podłożyć głos jakiejś postaci. (Chodzi mi o dubbing)
-Pojechać na Antarktydę :)

1. Pierwszy koncert zagrałem w zespole metalcor'owym dokładnie 16.09.2017r. Pomimo nienajlepszej jakości występu jest to super wspomnienie. Graliśmy ich jeszcze kilka, lepszych lub trochę gorszych. Byliśmy też w profesjonalnym studiu, niestety jakość nagrań (głównie wokalisty) trochę odbiegała od oczekiwań, wyszły tylko 2 piosenki na 10 nagranych, chociaż głównie z powodu braku pieniędzy xD Niestety potem atmosfera stała się bardzo toksyczna i cieszę się, że odszedłem. Potem próbowałem jeszcze w kilku zespołach, ale niestety albo coś szło nie tak, albo inni nie chcieli tego samego co ja. Być może jeszcze spróbuję w to pójść, ale chyba skupię się na grze na gitarze na imprezach okolicznościowych xD

2. Co do dubbingu to się pochwalę, ponieważ pomimo, że było to bardziej półprofesjonalne (wydawnictwo nawiązało współpracę z grupą fandubbingową, która zorganizowała nagrania w Warszawie), to w 2021r. wystąpiłem w oficjalnej polskiej wersji "Tamako Love Story". Nawet mam swoją stronę na dubbingpedii xD Chociaż ciężko mi się ogląda postać z moim głosem xD

Ukryta treść

ABLVV86I0G8z5gV3GGsrJsXP2JJNM5Ta-jgnHLpR6Ls5Pz73a5B3t6JkvmiYR_mGGMJyGjkLT_mwnl3H8KHXlEXQEz-ZFB6nLLZHieTGAjkexfur6Zqh2ZZ-HW95mbWCJaTrLR8SOb92XYOJmiMmjm82YO74p8rIV6ifaC8y9NC0MmT1eD94V--4JpkYGrvhogteLp5vlHinnW4Llk3Y3XbGGDz0UxqY9HRGOmiydBkQ49XWKm7QAxFYbdxEVFZGf54dQyjCIPyCkA0Mkr78xY8NEtfCK75gkLVbcnT-dVvDAPPHhQoKSyCvVZNFUWckKfmu3UhqIBrl5wZphF9bN9HUZMwj7n2MWbY4AlzqbS7imEsGFnZJQKihJN_-QrkHlXHK8XFozd-uS90uxUvNd8uxSkvkFctbzmZ70c5ynGV694IRWwRyW4D4IxodlI6CUnT-w_urGR5MaY9fKBo0VYdVqJXIep7anhSCvM5SmK_7ymx0Xde6SqZ-0GkusJId7D9bG_LhThBPkXaGxTxEr9pDhlE6N76I9bobJ4FffIlHJ4CsS9b8OUTE25KOVSqo8XS0szixrrYq4JgYi2aopQYsP7dvYNBnzHCE7MdCKNY0IbRXqJZBWvbLOGKtjDugbEDeekqDGZddvkpdDx6_2xccwHdqzFCZa-vDuHcmuLlFTdPzn29nvReXs0lUQcEgfDOrZFO_NNuqJqYnoPAW7fVVcoE4CJQSWZqLx1fQpLzc9TFimZBtYysemPK-Lf3mpV0EpFXH_5n3uUv6FGulOaHNbke1SpsFPwc8GSGbAttkeePEC9EuTnIkhXPdwOAdUu2IkcNM5rWF-REqK83ZtNR5EyY071Dhb7qC3Xd_5NAKhQ0H4um0Fhtah4Z59SuX9moXg8Of6jxdWr-WEGb62IiAjVGGAijNhvfRZRAJhw6ObOlnSZBLClwoonyuRwNiDQ=w700-h385-s-no-gm?authuser=0

3. Z wyjazdem na Antarktydę to może kiedyś, ale nie teraz xD Ale w przyszłym roku mam zamiar jechać na Islandię, a następnie na Grenlandię, ale zobaczymy, czy się uda.

Aktualne marzenia:
- Wybudować własny domek, nawet coś małego z drewna, ale swojego, żeby mieć spokój od ludzi. Mam nadzieję, że w ciągu 3 lat to się uda.
- Odbyć kilka podróży, w tamtym roku wyjechałem 4 razy za granicę i mam nadzieję, że będzie ich dużo więcej. Aktualnie główne kierunki to Portugalia, Islandia + Grenlandia, Karaiby, Maroko i podobnie jak u Kiary 0 - Tanzania. Bardzo chciałbym się raz w życiu wspiąć na Kilimandżaro.
- Przeżyć to życie spokojnie, z dala od denerwujących ludzi xD

Ciekaw jestem czy spełniły się marzenia innych i jakie mają obecni członkowie stada :sweat:


We Are One!   X

Online

#24 2024-02-07 12:44

Fragus74
Użytkownik
Lokalizacja: śląskie
Data rejestracji: 2023-12-31
Liczba postów: 47

Odp: O czym marzysz?

MrLion napisał/a:

Well well well...

MrLion  napisał/a:

Ja chciałbym:
-Być w zespole rockowym i grać koncerty (to bardzo wątpliwe, ale... WHY NOT ? :D)
-Chociaż raz w życiu podłożyć głos jakiejś postaci. (Chodzi mi o dubbing)
-Pojechać na Antarktydę :)

1. Pierwszy koncert zagrałem w zespole metalcor'owym dokładnie 16.09.2017r. Pomimo nienajlepszej jakości występu jest to super wspomnienie. Graliśmy ich jeszcze kilka, lepszych lub trochę gorszych. Byliśmy też w profesjonalnym studiu, niestety jakość nagrań (głównie wokalisty) trochę odbiegała od oczekiwań, wyszły tylko 2 piosenki na 10 nagranych, chociaż głównie z powodu braku pieniędzy xD Niestety potem atmosfera stała się bardzo toksyczna i cieszę się, że odszedłem. Potem próbowałem jeszcze w kilku zespołach, ale niestety albo coś szło nie tak, albo inni nie chcieli tego samego co ja. Być może jeszcze spróbuję w to pójść, ale chyba skupię się na grze na gitarze na imprezach okolicznościowych xD

2. Co do dubbingu to się pochwalę, ponieważ pomimo, że było to bardziej półprofesjonalne (wydawnictwo nawiązało współpracę z grupą fandubbingową, która zorganizowała nagrania w Warszawie), to w 2021r. wystąpiłem w oficjalnej polskiej wersji "Tamako Love Story". Nawet mam swoją stronę na dubbingpedii xD Chociaż ciężko mi się ogląda postać z moim głosem xD

Ukryta treść

ABLVV86I0G8z5gV3GGsrJsXP2JJNM5Ta-jgnHLpR6Ls5Pz73a5B3t6JkvmiYR_mGGMJyGjkLT_mwnl3H8KHXlEXQEz-ZFB6nLLZHieTGAjkexfur6Zqh2ZZ-HW95mbWCJaTrLR8SOb92XYOJmiMmjm82YO74p8rIV6ifaC8y9NC0MmT1eD94V--4JpkYGrvhogteLp5vlHinnW4Llk3Y3XbGGDz0UxqY9HRGOmiydBkQ49XWKm7QAxFYbdxEVFZGf54dQyjCIPyCkA0Mkr78xY8NEtfCK75gkLVbcnT-dVvDAPPHhQoKSyCvVZNFUWckKfmu3UhqIBrl5wZphF9bN9HUZMwj7n2MWbY4AlzqbS7imEsGFnZJQKihJN_-QrkHlXHK8XFozd-uS90uxUvNd8uxSkvkFctbzmZ70c5ynGV694IRWwRyW4D4IxodlI6CUnT-w_urGR5MaY9fKBo0VYdVqJXIep7anhSCvM5SmK_7ymx0Xde6SqZ-0GkusJId7D9bG_LhThBPkXaGxTxEr9pDhlE6N76I9bobJ4FffIlHJ4CsS9b8OUTE25KOVSqo8XS0szixrrYq4JgYi2aopQYsP7dvYNBnzHCE7MdCKNY0IbRXqJZBWvbLOGKtjDugbEDeekqDGZddvkpdDx6_2xccwHdqzFCZa-vDuHcmuLlFTdPzn29nvReXs0lUQcEgfDOrZFO_NNuqJqYnoPAW7fVVcoE4CJQSWZqLx1fQpLzc9TFimZBtYysemPK-Lf3mpV0EpFXH_5n3uUv6FGulOaHNbke1SpsFPwc8GSGbAttkeePEC9EuTnIkhXPdwOAdUu2IkcNM5rWF-REqK83ZtNR5EyY071Dhb7qC3Xd_5NAKhQ0H4um0Fhtah4Z59SuX9moXg8Of6jxdWr-WEGb62IiAjVGGAijNhvfRZRAJhw6ObOlnSZBLClwoonyuRwNiDQ=w700-h385-s-no-gm?authuser=0

3. Z wyjazdem na Antarktydę to może kiedyś, ale nie teraz xD Ale w przyszłym roku mam zamiar jechać na Islandię, a następnie na Grenlandię, ale zobaczymy, czy się uda.

Aktualne marzenia:
- Wybudować własny domek, nawet coś małego z drewna, ale swojego, żeby mieć spokój od ludzi. Mam nadzieję, że w ciągu 3 lat to się uda.
- Odbyć kilka podróży, w tamtym roku wyjechałem 4 razy za granicę i mam nadzieję, że będzie ich dużo więcej. Aktualnie główne kierunki to Portugalia, Islandia + Grenlandia, Karaiby, Maroko i podobnie jak u Kiary 0 - Tanzania. Bardzo chciałbym się raz w życiu wspiąć na Kilimandżaro.
- Przeżyć to życie spokojnie, z dala od denerwujących ludzi xD

Ciekaw jestem czy spełniły się marzenia innych i jakie mają obecni członkowie stada :sweat:



kurde mega, fajnie by było wystąpić choćby w jednej produkcji. też miałem kiedyś taką myśl o zostaniu aktorem głosowym i myślę, że wielu ludzi którzy są fanami jakiejkolwiek bajki do takiego stopnia jak użytkownicy tego forum, dobrze by się czuli w tej roli. moje marzenia nie są jakieś obszerne. fajnie by było zostać aktorem ale niekoniecznie takim głosowym. uwielbiam wczuwać się w rolę i nawet często tak mam, że nie czuję się sobą, bo akurat naszła mnie ochota udawania kogoś i jest to trochę szalone, ale powiedzmy, że np. gram z kolegami i często zamiast koncentrować się na normalnej rozmowie to lubię nagle wyskoczyć z jakimś totalnie innym charakterem - najlepiej takim aby nie wiedzieli co się dzieje XD. no i przede wszystkim spokój w życiu daleko od ludzi ale nie w 100%, i nie robię sobie teraz jaj. jakimś dziwnym trafem mamy bardzo podobne upodobania. co do krajów z resztą tak samo. mi się w sumie ogólnie marzy zwiedzenie całego świata, bo tak myśląc o tym, to w sumie jestem ja i planeta, no to co ja mam robić? jedynie można ją zwiedzić jak najmocniej, żeby nie żałować potem na łóżku szpitalnym. no i oczywiście też chcę zobaczyć króla lwa 4 który pokazuje dzieci kovu i kiary, i chyba każdy wie czemu zaliczam to do marzeń :D. w zasadzie tyle. no dobra jeszcze dużo kasy by się przydało.

Offline

#25 2024-02-07 18:19

MrLion
Weteran
Data rejestracji: 2014-03-21
Liczba postów: 1,160
WWW

Odp: O czym marzysz?

Po pierwsze szanuję, że chciało Ci się czytać moją wypowiedź xd

Z tym aktorem głosowym to chyba prawda, nawet jeśli nie, to pewnie większość z nas lubi udawać jakąś swoją ulubioną postać  :sweat: Ale jeśli aktorstwo Cię kręci to śmiało, jeszcze masz szansę, potem będzie trudniej xD Ale bez jakichś znajomości to podobno trudno heh.

Co do podróży jako inspirację mogę Ci dać dziewczynę z miasta obok mnie, artykuł o niej:

Też o takim czymś myślałem, ale po pierwsze pieniądze, po drugie trochę choruje i byłby problem pewnie w wielu sytuacjach xd Do tego sama podróż samolotem czy autobusem jest często wyczerpująca. Ale wiadomo, trzeba zwiedzać jak najwięcej, jeśli chcesz jakieś protipy jak coś organizować nawet coś małego własną rękę to chętnie podpowiem, aczkolwiek jeszcze nie byłem poza Europą xd
Ale wg. mnie podróże to bezcenne wspomnienia, które należy gromadzić ;p Tak jak mówisz, żeby potem nie żałować.


We Are One!   X

Online

#26 2024-02-07 19:45

Fragus74
Użytkownik
Lokalizacja: śląskie
Data rejestracji: 2023-12-31
Liczba postów: 47

Odp: O czym marzysz?

nie jestem pewny, ale z tymi znajomościami brzmi to realnie. w sensie jeśli bym chciał zostać aktorem to musiałby mnie najpierw ktoś poznać i mam tu na myśli wszelkie castingi co już ciężko przechodzi przez samą myśl. można by było trochę o tym gadać ale finalnie chcę powiedzieć, że pragnienie spokoju i sporej izolacji od ludzi nie łączy się z byciem aktorem XD.

jeśli chodzi o dziewczynę to wzbudza ona wielką motywację. problem u nas jako ludzi jest taki, że ta motywacja trwa zaledwie chwilę po przeczytaniu takiego artykułu. jeśli ufać by poradnikom samorozwojowym to wychodzi na to, że barierą jest strefa komfortu czyli mechanizm obronny objawiający się u nas dzięki ewolucji. w skrócie ma on za zadanie abyś trzymał się codziennych nawyków i nie starał się o nowe rzeczy, choć nie wiem czy czasem o tym nie wiedziałeś, bo ostatnio naprawdę dużo osób zaczyna to promować w internecie. ciężko w to z resztą też nie uwierzyć. zawsze jest jakaś magiczna bariera której sami nie rozumiemy, ale która jest i mimo tego, że możemy zrobić w teorii wszystko, nie robimy nic. odcinając się jednak od tej rozkminy, można obliczyć ile taka podróż by kosztowała na oko, bo są też wycieczki dookoła świata. czy to dobry pomysł to nie wiem, ale od jakoś 7 tysięcy można zwiedzić wszystko. może to dużo pieniędzy ale kto by nie był w stanie tyle zaoszczędzić :D. w artykule muszę też się zgodzić co do Islandii. jest to mój numer 1 jeśli chodzi o podróże. po prostu wszystko tam jest piękne a w mojej opinii przede wszystkim wodospady i możliwa do zobaczenia tam zorza polarna. tak samo Afryka która po prostu jest Afryką. miejsce jakich nie ma nigdzie indziej. z resztą siedzę na forum dla fanów tlk więc to wiele wyjaśnia.

Offline

#27 2024-02-07 22:07

MrLion
Weteran
Data rejestracji: 2014-03-21
Liczba postów: 1,160
WWW

Odp: O czym marzysz?

W aktorstwie samo zaproszenie na casting to już coś  :sweat: Słyszałem, że studia mają mnóstwo aktorów już po studiach, a o amatorach chcących wejść w ten świat niestety nie ma mowy xd A przynajmniej tak od razu. Co do izolacji od ludzi to w sumie u głosowych nie jest to takie złe xd

Co do podróży po pierwsze: 7000 chodzi Ci już o podróż dookoła świata? Bo w to mi się nie chce wierzyć xD Chyba, że podróż w jedno miejsce, ale za to gdziekolwiek na świecie to już tak xd
Co do strefy komfortu to może racja, chociaż człowiek ma jakąś przynależność do danego miejsca, która chyba rośnie wraz z wiekiem i też rozsądek, że coś może się stać. Ale tu już mówimy o takim podróżowaniu jak w artykule, żeby rzucić wszystko i jechać na stopa xd A fajnie jest sobie nawet raz na jakiś czas gdzieś pojechać, a tak to żyć swoim życiem heh.


We Are One!   X

Online

#28 2024-02-07 22:28

Fragus74
Użytkownik
Lokalizacja: śląskie
Data rejestracji: 2023-12-31
Liczba postów: 47

Odp: O czym marzysz?

Nie no jak wpiszesz w Google'a "wycieczka do okoła świata" to są tam oferty za właśnie Kilka tysięcy. Myślę że jak oni zgromadzą od każdego po tyle to i tak mają duży profit, więc dlatego można ogarnąć to tanio. Druga opcja też jest taka że czegoś nie dopatrzyłem ale nie liczyłbym, bo nie ma tam czego nie dopatrzeć. pisze że dostajemy w bilecie nocleg itd.

Offline

#29 2024-02-08 12:58

Fragus74
Użytkownik
Lokalizacja: śląskie
Data rejestracji: 2023-12-31
Liczba postów: 47

Odp: O czym marzysz?

wydaje mi się, że jeszcze trochę muszę poznać życie i jego koszty xd, (update) jednak trochę więcej, jak przed chwilą patrzyłem kosztują te wycieczki. znalazłem jedną ofertę na którą kiedyś zerkałem i nie dopatrzyłem tam jednego zera, ale co to za różnica czy 70k czy samo 7...
a tak serio, ponoć można takie coś ogarnąć już od 20k zł. pewnie mówimy tu o czymś totalnie oszczędnym, ale powiedz przeciętnemu polakowi, że ma około 50k zapłacić xd teraz tak na to patrząc, jednak taktyka tej dziewczyny ma większy sens. praca za granicą wydaje mi się dobrą opcją dla kogoś kto nie chce prowadzić żadnej działalności, ale też nie chce zarabiać groszy.

Offline

#30 2024-02-08 20:02

MrLion
Weteran
Data rejestracji: 2014-03-21
Liczba postów: 1,160
WWW

Odp: O czym marzysz?

No właśnie tak myślałem, że jedno zero zgubiłeś xdd
Ale wydać 50K to z jednej strony mnóstwo, ale raz w życiu dookoła świata, wiele rzeczy za jednym zamachem... trochę mi jeszcze brakuje, ale kuszące xd


We Are One!   X

Online

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman