Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2014-03-26 22:46

GoldenLion
[center][size=12][b][color=green]Moderator[/color]
Data rejestracji: 2012-04-07
Liczba postów: 6,103

Mulan

"Akcja filmu toczy się 2 tysiące lat temu, podczas najazdu Hunów na Chiny. Główną bohaterką jest młoda dziewczyna o imieniu Mulan. Kiedy jej schorowany ojciec dostaje wezwanie do wojska, dziewczyna postanawia uciec z domu i udając mężczyznę stawić się zamiast niego. Duchy przodków rodziny, chcąc ratować jej honor, przydzielają Mulan opiekuna - Wielkiego Kamiennego Smoka. W wyniku nieszczęśliwego wypadku pomnik smoka zostaje zniszczony przez Mushu - miniaturowego smoka, byłego strażnika rodziny. Wyrusza on na pomoc Mulan, jednocześnie planując podstęp, dzięki któremu powróci na miejsce strażnika rodziny. W krytycznym momencie, podczas ataku Hunów, Mulan w brawurowym akcie odwagi ratuje wszystkich żołnierzy, włącznie z ich przywódcą - kapitanem Shangiem. W czasie walki z wodzem wroga Mulan zostaje ranna, a badający ją lekarz odkrywa prawdę o jej płci. Niepisaną karą za podszywanie się jest śmierć, ale kapitan daruje jej życie w podzięce za ratunek. Wojsko wyrusza w podróż powrotną do pałacu cesarskiego, zostawiając Mulan samą w górach. Jest ona świadkiem, jak spod zasp śniegu wyłaniają się resztki wojska Hunów, które przeżyły lawinę. Mulan rusza do pałacu cesarskiego, gdzie ratuje cesarza, czym przywraca honor swojej rodzinie i sobie." //Wikipedia//
Moim zdaniem jest to naprawdę bardzo fajny film. Fabuła wciąga, a piosenki są niesamowite! :D Od zawsze lubiłam Mulan. Cenię ogromnie naszego Mushu - Jerzego Stuhra. A jak Wam podoba się ten cudny film?


,,Pamiętaj, kim jesteś'' - Ja zawsze będę pamiętała, że jestem złotym fanem TLK! <3
shining_lion_by_maroko13-d6iz6rk.png ~ Goldi by Maro

Offline

#2 2014-03-26 23:14

Ibilis
Administrator
Lokalizacja: Za grupą lwic ;P
Data rejestracji: 2010-10-16
Liczba postów: 6,329

Odp: Mulan

Bardzo przyjemna animacja, fajnie odwzorowana (przynajmniej dla kogoś kto mało się na niej zna) epoka, świetny dubbing, fajne gagi. I chyba najgorszy sequel ze stajni Disney'a... (moim zdaniem).


Avatar by  MadKakerlaken madkakerlaken.png

Offline

#3 2014-03-28 23:26

GoldenLion
[center][size=12][b][color=green]Moderator[/color]
Data rejestracji: 2012-04-07
Liczba postów: 6,103

Odp: Mulan

Jutro na Polsacie będzie można obejrzeć Mulan o godzinie 10:45. W niedzielę będzie powtórka o 9:45. Zachęcam do oglądania, bo naprawdę warto! :D


,,Pamiętaj, kim jesteś'' - Ja zawsze będę pamiętała, że jestem złotym fanem TLK! <3
shining_lion_by_maroko13-d6iz6rk.png ~ Goldi by Maro

Offline

#4 2014-03-28 23:40

wimpy^^
Użytkownik
Lokalizacja: Przemyśl
Data rejestracji: 2014-03-08
Liczba postów: 874

Odp: Mulan

Dobrze, że przypomniałaś. Jeszcze tego nie oglądałam, więc jutro będę miała okazję  :D


tumblr_nj6drfxPLp1tjsw8vo4_250.gif

Offline

#5 2014-06-12 14:56

Ognik
Fan TLK
Lokalizacja: Stargard/Poznań
Data rejestracji: 2013-03-12
Liczba postów: 5,507
WWW

Odp: Mulan

Mi się ten film podobał. Fabuła ciekawa, muzyka (w szczególności podczas sceny "zmiany płci" (xd). Za to moją ulubioną postacią był ten smok, co tam jej towarzyszył.


Animashe i inne filmy związane z Królem Lwem - http://youtube.pl/user/klfantlk

Offline

#6 2014-06-15 22:43

Ibilis
Administrator
Lokalizacja: Za grupą lwic ;P
Data rejestracji: 2010-10-16
Liczba postów: 6,329

Odp: Mulan

@FireLion: Muszu on się nazywał.

Swoją drogą taka rozkmina... gędery w filmie Disney'a D:... dziwne, że Ci od satanizmu się tego nie przyczepili XD.

Ostatnio edytowany przez Ibilis (2014-06-15 22:44)


Avatar by  MadKakerlaken madkakerlaken.png

Offline

#7 2014-07-05 21:57

Samanva Blirit
Niebieski koteł zagłady
Lokalizacja: Gdzieś w innym świecie...
Data rejestracji: 2013-04-29
Liczba postów: 1,039

Odp: Mulan

Ja też ostatnio oglądałam "Mulan" , a również "Mulan 2" i muszę przyznać, że obydwa filmy są genialne. Teraz codziennie słucham "I'll make a man out of you"/"Zrobię z was mężczyzn". Genialna piosenka.


Wielka fanka Warrior Cats!
Postacie: Waveforce (normalne wątki), Samanva Blirit(schizy)
commisions_for_samanvablirit_by_kreszer-d80csao.png
Sygnaturka by Kreszer

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman