Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2012-07-21 22:14

Hassan
[center][img]http://i38.tinypic.com/i71jbn.gif[/im
Lokalizacja: z Twojej lodówki...
Data rejestracji: 2007-08-26
Liczba postów: 291

Guild Wars 2

Z czystej ciekawości - może ktoś z Was oczekuje na premierę Guild Wars 2 ?
Sam nigdy nie byłem fanem MMO, ale już po pierwszych beta testach byłem bardzo mile zaskoczony. Zgrabne połączenie MMO z trybem single - czyli każdy znajdzie tu miejsce. Brak jakichś hardkorowych taktyk typu grinding, farming czy inny "no-life style gameplay" :P
Przy pierwszym kontakcie z grą moją uwagę przykuła jedna z ras dostępnych w grze - mianowicie Charr.
Duży, antropomorficzny, koto podobny twór w formie bestii, a na dodatek z rogami. Całość doprawiona iście steampunk'ową technologią ich autorstwa - ktoś nareszcie pomyślał o mnie tworząc grę :P Kot z rogami, a na dodatek dzierżący karabin/miotacz płomieni i używający innych zbrodniczych wynalazków - nie może być lepiej :D
Ogólnie mamy kilka ras do wyboru (niestety w żadnej becie nie testowałem niczego innego poza Charr'em :P) oraz kilka klas, które możemy rozwijać wedle własnych upodobań.
Sam gameplay wydaje się dość ciekawy i innowacyjny jak na MMO.
Osobiście się w to wkręcam i mam zamiar zniszczyć sobie wiele nocy, aby zrelaksować się po pracy :D

Kilka screenów z finałowej bety. (musiałem nico zmniejszyć z HD, również jakością nie ma się co przejmować - to wciąż beta na dx_9)
do5hr5.jpg
x5zg3n.jpg
2mo8h2f.jpg
1errcl.jpg
143g655.jpg

Ciekawskich odsyłam na YouTube lub Google :P


"Nie wykonuję request'ów/art trade'ów/commission'ów"
1232550737_predator%20duck%20hunt1.gif

Offline

#2 2014-01-25 21:36

Hassan
[center][img]http://i38.tinypic.com/i71jbn.gif[/im
Lokalizacja: z Twojej lodówki...
Data rejestracji: 2007-08-26
Liczba postów: 291

Odp: Guild Wars 2

Post pod postem, ale odświeżam, ponieważ powyższy post jest przedpremierowy.

Porównują z wcześniejszymi beta testami wyszło mniej więcej to co zapowiadali autorzy. MMO w stylu L2P (learn to play) i nie ma w tym krzty przesadyzmu :P
"Random'owy button mash" kończy się zazwyczaj opłakanie, więc liczy się wyczucie oraz pomysłowość. Głównie ten powód mnie przekonał, gdyż porównując do innych MMO tu nie trzeba kupić miliona miksturek oraz nabić trylion statystyk żeby być najlepszym - liczą się umiejętności.


Pomalutku zbliża się druga rocznica GW 2, więc z ciekawości chciałem zapytać czy ktoś grał/miał styczność z tą grą ?

gw221.jpg
gw220.jpg


"Nie wykonuję request'ów/art trade'ów/commission'ów"
1232550737_predator%20duck%20hunt1.gif

Offline

#3 2014-01-25 21:50

Warmik
Użytkownik
Lokalizacja: Będzin
Data rejestracji: 2013-09-01
Liczba postów: 484

Odp: Guild Wars 2

Ano miał, nawet grał długo. Ale grać nie umiał i był w tą grę raczej słaby. Nie mniej jednak oprawa graficzna i sama fabuła oraz lokacje są wielkim plusem tej gry.


"Jasność tysiąca słońc, rozbłysłych na niebie, oddaje moc Jego potęgi. Teraz stałem się Śmiercią, niszczycielem światów." Robert Oppenheimer

tOKmh0p.jpg

Offline

#4 2014-01-26 19:46

Hassan
[center][img]http://i38.tinypic.com/i71jbn.gif[/im
Lokalizacja: z Twojej lodówki...
Data rejestracji: 2007-08-26
Liczba postów: 291

Odp: Guild Wars 2

Z początku ciężko się przyzwyczaić do stylu rozgrywki, która wydaje się dość ciężka. Twórcy chcieli stworzyć grę "dla każdego", ale osiągnęli efekt odwrotny :P Udało im się mimo wszystko stworzyć bardzo bogaty świat, którego całość niestety nie będzie dostępna dla każdego :/ Gra wypada bardzo dobrze jeżeli ma się kilku zaufanych przyjaciół z którymi można pograć - jeżeli gra się z przypadkowymi ludźmi to można co najwyżej nabawić się nerwicy :P Większość dostępnych atrakcji wymaga zazwyczaj koordynacji pomiędzy graczami, a to jest bardzo trudne (lub nawet niemożliwe) grając z przypadkowymi osobami.

Ja gram cały czas praktycznie od pierwszych beta testów i póki co nie narzekam mimo tego, że jestem raczej nastawiony na granie "solo" :3 Gram na anglojęzycznym serwerze role play'owym z małą zawartością Polaków, więc narzekać nie można :D


"Nie wykonuję request'ów/art trade'ów/commission'ów"
1232550737_predator%20duck%20hunt1.gif

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman