Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2012-09-17 18:15

Hale
Użytkownik
Lokalizacja: Psychiatryk.
Data rejestracji: 2010-12-20
Liczba postów: 449
WWW

Naruto

Siedze nad tym anime już trzeci miesiąc i jakoś leci.
Opisywać nie będę, nie ma po co, myśle, że każdy z was przynajmniej raz, choćby przypadkiem się natknął.



Ulubione momenty, bohaterowie i inne takie, ot. ; D


8163934.png Określać, znaczy ograniczać.

Myliłem się. Bycie dobrym nie ma żadnego sensu. Trzeba rozróżnić śmieci od reszty. Stanę się królem.

Offline

#2 2012-09-17 18:29

Source
[center][img]http://img62.imageshack.us/img62/9482
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
Data rejestracji: 2012-02-26
Liczba postów: 1,943

Odp: Naruto

Hmm...momentów mam sporo więc nie będę pisał. x3 Z bohaterów to na pewno Haku, całe Akatsuki (Z wyróżnieniem Sasoriego. <3 I Kisame. I Itachiego.), Gara, Shikamaru, Czwarty i może jeszcze Killer bee. x3 Już nie śledzę mangi ani anime więc nie za bardzo orientuję się w obecnej sytuacji. x3 (O Shipudenie nie wspominając.)


thinbannerrhea.png     tU4DV     NyQD0
thinbannerbuwaro.png     hQrhb     TJYJc
thinbannerkieri.png     c5P7h

Offline

#3 2012-09-22 18:57

Hale
Użytkownik
Lokalizacja: Psychiatryk.
Data rejestracji: 2010-12-20
Liczba postów: 449
WWW

Odp: Naruto

Ja jestem zwolenniczką głównie Itachiego i Kakashiego. Lecz nie gardzę Shikamaru, Orohimaru, Deidarą, Tayuyą czy Anko ;P


8163934.png Określać, znaczy ograniczać.

Myliłem się. Bycie dobrym nie ma żadnego sensu. Trzeba rozróżnić śmieci od reszty. Stanę się królem.

Offline

#4 2012-09-23 14:58

Keoni
[img]http://i49.tinypic.com/wjuber.png[/img]
Lokalizacja: Polska
Data rejestracji: 2011-07-08
Liczba postów: 1,479

Odp: Naruto

Widziełem raz tą bajke. Nie jest ona chyba dla dzieci? Poza tym nie rozumiem zachwytu.


Już taki jestem zimny drań
I dobrze mi z tym, bez dwóch zdań
bo w tym jest rzeczy sedno
Że jest mi wszystko jedno
Już taki jestem zimny drań

Offline

#5 2012-09-24 14:58

Hale
Użytkownik
Lokalizacja: Psychiatryk.
Data rejestracji: 2010-12-20
Liczba postów: 449
WWW

Odp: Naruto

Nie bajka, a anime, mój drogi. Myśle, że biorąc pod uwagę zachwyt ludzi +15 tymże anime, to jest one nie koniecznie dla dzieci. A patrząc na to, że widziałeś raz "tą bajkę" to nie masz w żaden sposób prawa jej oceniać - gdyż nigdy nie wgłębiłeś się o to, o co w niej chodzi ani co tam się dzieję. Tak więc do tematu zapraszam na powrót po obejrzeniu minimum 5 odcinków.


Prawda jest taka, że kiedy nie widziałam tego też miałam takie nastawienie, a odkąd kilka miesięcy temu zaczęłam - wszystko się zmieniło. ;)


8163934.png Określać, znaczy ograniczać.

Myliłem się. Bycie dobrym nie ma żadnego sensu. Trzeba rozróżnić śmieci od reszty. Stanę się królem.

Offline

#6 2012-09-24 17:33

turbo1988
Szukający drogi
Lokalizacja: Warszawa
Data rejestracji: 2012-01-06
Liczba postów: 1,078

Odp: Naruto

Jako że trochę tego oglądałem to się wypowiem.
Samo anime jest całkiem dobre i pomysł na nie jest dość dobry, oglądałem tego całą pierwszą serię i drugą do końca walki Naruto i Paina, dla mnie ze duże jest wątku o próbie sprowadzenia Sasuke.
Choć jest gorsze od anime na którym się wzorowało czyli Dragom ball.


"Dopóki tutaj jesteś ważne jest kim jesteś"
TimonKopaGanzFertigSized.jpggasp.gif
CZASAMI TO CZEGO NIE WIDAĆ JEST, A TO CO WIDAĆ TO TYLKO ZŁUDZENIE . . .
zapraszam - www.youtube.com/user/TurboTLK www.facebook.com/NikoPoland

Offline

#7 2012-09-26 16:03

Niub
Użytkownik
Data rejestracji: 2010-02-05
Liczba postów: 269

Odp: Naruto

Z ulubionych postaci na pewno Deidara, Itachi, Jiraya. Oglądałem to anime już od baaardzo dawna ale od początku tego roku jakoś o nim zapomniałem = jestem w plecy paredziesiąt odc.
Przy okazji powiem że strasznie mnie denerwuje wątek miłosny, którego w "Naruto" praktycznie nie ma.

Ukryta treść

Biedna Hinata, wyznała Naruciakowi swą miłość a ten nagle musi wyjechać, eh.

oraz to że sam Naruto czy Sasuke mogliby przestać być tacy tępi w shippuudenie.
Seria jest dłuuga i co bym nie napisał musiałbym spoilerować, w każdym razie seria jest świetna i jak do tej pory najbardziej podobał mi się wątek Jiray(ji?) i jego uczniów.


Pusto.

Offline

#8 2012-09-29 22:49

Source
[center][img]http://img62.imageshack.us/img62/9482
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
Data rejestracji: 2012-02-26
Liczba postów: 1,943

Odp: Naruto

http://www.youtube.com/watch?v=mfI368VgU6c Tak mi się przypomniał ten filmik w związku z tym wątkiem. -Chyba jedna z najsmutniejszych scen nie-z-shipudena. x'3


thinbannerrhea.png     tU4DV     NyQD0
thinbannerbuwaro.png     hQrhb     TJYJc
thinbannerkieri.png     c5P7h

Offline

#9 2012-10-02 12:36

Niub
Użytkownik
Data rejestracji: 2010-02-05
Liczba postów: 269

Odp: Naruto

Smutna scena a tu "Haku's a BOY!" xD
Szkoda że umarł, jedna z ciekawszych postaci w zwykłym "Naruto", gdyby dano mu szanse pewnie stałby się kimś o umiejętnościach Nagato (Pain) albo i lepszych :(

Ostatnio edytowany przez Niub (2012-10-02 12:39)


Pusto.

Offline

#10 2013-04-15 23:53

Shigalana
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-04-15
Liczba postów: 17

Odp: Naruto

baaardzo wkręciłam się w "Naruto", jestem dopiero jakoś przy setnym odcinku Shippuudena i wprost nie mogę się doczekać rozwoju sytuacji z Sasuke i Itachim. anime moim zdaniem bardzo dobre, ma swoje wady oczywiście, często moim zdaniem są to przeciągane przez kilkanaście odcinków wątki które niekiedy chciałoby się po prostu przewinąć. pamiętam, że pierwszym takim momentem była pogoń za Sasuke i próba odbicia go, jak dla mnie trwało to potwornie długo, choć warto było czekać na taki finał ^^
z postaci bardzo przepadam za Kakashim, Ero-Senninem ;D, Tsunade, Shikamaru jest również interesującą postacią. w dodatku podoba mi się polepszenie grafiki w Shippuudenie, dużo przyjemniej mi się ogląda, mam też kilka ulubionych utworów z obu serii  :bigsmile:

Offline

#11 2013-04-16 07:17

Madame Carotte
Weteran
Lokalizacja: Poznań
Data rejestracji: 2012-05-31
Liczba postów: 2,169
WWW

Odp: Naruto

ja juz daaaawno temu stracilam watek w Naruto. Kieeeedys ogladalam na Jetix'ie w sumie fajne to byly czasy.

Offline

#12 2013-04-16 07:29

Shaia
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-10-26
Liczba postów: 746

Odp: Naruto

Ja się w to strasznie wkręciłam. Shipuuden najlepsze no i oczywiście Akatsuki  :awesomecat:

Offline

#13 2014-01-22 12:31

Dagor
Moderator
Data rejestracji: 2012-01-09
Liczba postów: 3,782

Odp: Naruto

Oglądałem, oglądam i oglądać będę, no a przynajmniej taką mam nadzieję. Wkroczyłem do tego "świat shinobi" wieki temu i wciągnął się całkowicie. Pierwszą serię właściwie przecierpiałem, nudząc się w niektórych momentach. Jednak wtedy nadszedł kolejny sezon, pełen akcji, walki i moich ulubionych bohaterów-Akatsuki. Oczywiście mam też swoich ulubieńców- Sasori, który urzekł mnie w pierwszej chwili, czy to umiejętnościami bitewnymi, czy też chyba najdłuższą i najbardziej dynamiczną walką całego anime (No może pomijając Paina x3 ). Itachi, za całokształt. Idąc dalej, Pain (Nagato), kiedy już myślałem, że nikt więcej nie sprawi mi tyle radości z oglądania jego wyczynów, wtedy pojawił się On. "Bóg" nowego, lepszego świata. Osoba o intrygujących poglądach, zachwycająca samym sposobem bycia, no i czasem nawet arogancją. Gdyby jeszcze tego było mało, posiadacz chyba najbliższych memu sercu technik zniszczenia w całym anime. Dosłownie i w przenośni, wgniatał w ziemie swoich wrogów w wybitnym stylu.
Najlepszy i zarazem najbardziej zaskakujący moment w całym anime ukazał się właśnie, po pojawieniu się Paina. Nie chcę spoilerować, więc powiem tylko tyle, że zmiótł pewne miejsce z powierzchni ziemi.
Całokształt oczywiście warty polecenia!


"Pochwyć w swe ręce broń,
precyzyjnie wyceluj w ten pełen sprzeczności świat
i bez wahania pociągnij za spust!"
Moderator w działach: Nasze Lwie Stado i Stado

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman