Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#9721 2014-01-12 13:12

Sambirani (Sambirani )
Optymistyczna optymistka
Data rejestracji: 2009-09-08
Liczba postów: 3,299
Autor/ka awatara: ja
Mów mi: Sam, Sami, Samiś :3
Wiek postaci: młoda dorosła

Odp: Klub Nocny "Lion Paws"

*Machnęła łapą, lekko marszcząc jasny nosek. Nie przestała się jednak uśmiechać.* Zmieńmy może temat. Ten zdaje się dość niewygodny. *Upiła łyczek herbaty, nie spuszając oka z przyjaciela. Na chwilę tylko zerknęła na talerzyk, na którym powinna być ryba. Naczynie było puste. Z ździwieniem stwierdziła, że nie pamięta nawet kiedy ją zjadła. Uśmiechnęła się mimowolnie, kręcąc głową, po czym ponownie przytykając filiżanke do ust, podniosła wzrok.* Czyli mówisz, że tobie także nic ciekawego się nie przydarzyło? Śmiem w to wątpić. Nie wyglądasz na lwa, który lubi nudę. *Przechyliła lekko łep, przymrużając ślepia.* No dawaj, opowiedz coś. Nie będę ukrywać, że przepadam za twoimi opowieściami.

Offline

#9722 2014-01-12 21:38

Dagor (Dagor )
Moderator
Data rejestracji: 2012-01-09
Liczba postów: 3,782
Autor/ka awatara: Sambirani ^^
Mów mi: Dag, Dagi, Daguś.
Partner/ka: -
Wiek postaci: Młody lew. ^^
Cechy szczególne: Czarna barwa futra

Odp: Klub Nocny "Lion Paws"

*Upił trochę naparu i odkładając filiżankę, ułożył ręce w geście typowy dla polityków. Złączył obie łapy, opierając się o stół i spojrzał na Sami z uśmiechem*
-Co tu dużo mówić. Włóczyłem się po mieście z zamiarem sprzedaży domu, do której jednak nie doszło, no przynajmniej w kwestii finansowej. Dopiero podczas licytowania ceny z urzędem miasta dowiedziałem się, że rezydencja jest zabytkiem architektonicznym i należy do mojej rodziny od dobrych wieków. Jako, że i tak cała konstrukcja mnie przytłaczała i mieszkanie samemu w tym ogromnym budynku sprawiało, że czułem się zwyczajne samotny, postanowiłem oddać zamczysko jako muzeum miastu. Takie miejsca powinny być gwarne jak niegdyś. Może i nie wygląda tak średniowiecznie jak za czasów świetności, gdyż poprzedni mieszkańcy, czyli moi rodzice, całkowicie go odrestaurowali w nieco nowoczesnym stylu, ale tak czy tak bogactwo historyczne kwalifikuje pałacyk jako zabytek. Może przynajmniej teraz ktoś wykorzysta jego potencjał, w moich łapach po prostu się marnował...
*Starał się opowiedzieć cała administracyjną historię nieco ciekawie, ale wątpił w swoją charyzmę. W końcu cóż może być ciekawego w sprzedawaniu mieszkania? Biurokracja? Wziął kolejny łyk herbaty i rozciągając się na krześle, spojrzał lwicy w ślepia* To by było na tyle. Mam nadzieję, że Cię nie zanudziłem. *Wyszczerzył kiełki*

Offline

#9723 2014-01-12 22:08

Sambirani (Sambirani )
Optymistyczna optymistka
Data rejestracji: 2009-09-08
Liczba postów: 3,299
Autor/ka awatara: ja
Mów mi: Sam, Sami, Samiś :3
Wiek postaci: młoda dorosła

Odp: Klub Nocny "Lion Paws"

Ależ skądże. Nawet zwykłą sprzedaż domu potrafisz przemienić w coś ciekawego. *Zaśmiała się cicho, odgarniając grzywkę po raz wtóry.* To miłe z twojej strony, że przekazałeś tak piękną budowle w łapy miasta. *Odłożyła na moment filiżanke, by podeprzeć pyszczek o łapę.*  Nie wątpię, że czułeś się samotny... Jednak, mieszkanie w takim zamczysku musi być niezłą radochą. Tyle przestrzeni.. pokojów. *Uśmiechnęła się szerzej.*

Offline

#9724 2014-01-12 22:45

Dagor (Dagor )
Moderator
Data rejestracji: 2012-01-09
Liczba postów: 3,782
Autor/ka awatara: Sambirani ^^
Mów mi: Dag, Dagi, Daguś.
Partner/ka: -
Wiek postaci: Młody lew. ^^
Cechy szczególne: Czarna barwa futra

Odp: Klub Nocny "Lion Paws"

-Uwierz mi, tak tylko się wydaje. Z początku rzeczywiście tak było. Czułem się tam jak król, mogłem robić wszystko czego dusza zapragnie, cieszyć się przestrzenią, wygodą, luksusem... Jednak z biegiem czasu, uświadomiłem sobie, że to wszystko jest takie puste. Niby ludzie marzą o gigantycznym domu z fortuną, ale jednak kiedy się to osiągnie i nie można się tym z nikim podzielić, okazuje się, że lepiej było wcześniej, gdy zmartwienia dawały siły do działania... *Przymknął na chwilę oczęta, ciepło się uśmiechając* Wolę mniejsze, przytulne domki, w których przynajmniej się nie gubię. Mam ogród, miejsce gdzie mogę spokojnie posiedzieć, porozmyślać. Niczego więcej mi do szczęścia nie potrzeba... *Poprawił opadające kosmyki włosów, lekko przy tym lawirując łapą* No przynajmniej jeśli chodzi o wymagania co do domu...

Offline

#9725 2014-01-12 22:57

GoldenLion (GoldenLion )
[center][size=12][b][color=green]Moderator[/color]
Data rejestracji: 2012-04-07
Liczba postów: 6,103
Autor/ka awatara: Ja
Mów mi: Goldi, Golden, Goldiś, Złotka
Wiek postaci: Lwiątko

Odp: Klub Nocny "Lion Paws"

*Goldi przestawiła jedno z krzeseł tak, aby było obok grzejnika. Usiadła na nim i od razu zrobiło jej się cieplej.*

Ostatnio edytowany przez GoldenLion (2014-01-12 22:58)

Offline

#9726 2014-01-12 23:45

Sambirani (Sambirani )
Optymistyczna optymistka
Data rejestracji: 2009-09-08
Liczba postów: 3,299
Autor/ka awatara: ja
Mów mi: Sam, Sami, Samiś :3
Wiek postaci: młoda dorosła

Odp: Klub Nocny "Lion Paws"

Tak... Z pewnością masz rację. Też jakoś wystarcza mi to, co mam, chociaż nie ukrywam, że tak na parę dni mogłabym zamienić obecne mieszkanie na coś bardziej luksusowego... I poczuć się chociaż przez chwilę jak księżniczka. *Mruknęła, nie przestając uśmiechać się do lwa, po czym dokończyła napój, lekko zawiedziona faktem, że się skończył* Doprawdy, pyszna herbata. *Zastrzygła uszami, ukazując kiełki.*

Ostatnio edytowany przez FireLion (2014-01-13 19:35)

Offline

#9727 2014-01-13 00:02

Shup (Shup )
[class=r][b]Motywator[/b][/class]
Lokalizacja: Mazowsze
Data rejestracji: 2012-01-11
Liczba postów: 6,233

Odp: Klub Nocny "Lion Paws"

*kątem oka obserwował rozmowę lwa i lwicy oraz nadstawił uszy, by nieco interesującej rozmowy usłyszeć*

Ostatnio edytowany przez FireLion (2014-01-13 19:36)

Offline

#9728 2014-01-13 15:45

Maru (Maru )
[center][img]http://skroc.pl/db628[/img][/center]
Data rejestracji: 2012-03-10
Liczba postów: 5,190
Autor/ka awatara: Sambirani
Mów mi: Mar
Partner/ka: Księżniczka Cami
Wiek postaci: Dorosły

Odp: Klub Nocny "Lion Paws"

*Wrócił do klubu, ale bez żadnego słowa poszedł do swojego pokoju, zamykając drzwi na klucz*

Offline

#9729 2014-01-13 18:45

Dagor (Dagor )
Moderator
Data rejestracji: 2012-01-09
Liczba postów: 3,782
Autor/ka awatara: Sambirani ^^
Mów mi: Dag, Dagi, Daguś.
Partner/ka: -
Wiek postaci: Młody lew. ^^
Cechy szczególne: Czarna barwa futra

Odp: Klub Nocny "Lion Paws"

-Poczuć jak księżniczka, mhm? Naszyjniki z klejnotami i przepiękne pałace to tylko ozdoby prawdziwej królowej. *Wypił ostatnie krople herbaty i odłożył filiżankę na talerzyk* Nie potrzebujesz ich, żeby olśniewać, wystarczy gracja, wdzięk, uroda i odrobina empatii powlekana nutą dobroci serca. Jednak jeśli naprawdę masz ochotę na nieco luksusu, to chyba mam pewien pomysł. *Uśmiechnął się tajemniczo*

Ostatnio edytowany przez FireLion (2014-01-13 19:36)

Offline

#9730 2014-01-13 19:06

Sambirani (Sambirani )
Optymistyczna optymistka
Data rejestracji: 2009-09-08
Liczba postów: 3,299
Autor/ka awatara: ja
Mów mi: Sam, Sami, Samiś :3
Wiek postaci: młoda dorosła

Odp: Klub Nocny "Lion Paws"

Hmmm? Zamieniam się w słuch. *Odwzajemniła uśmiech, oparłszy się plecami o oparcie krzesła. Przymrużając lekko, zielonkawe ślepia, wpatrywała się uważnie w czarnulka.*

Ostatnio edytowany przez FireLion (2014-01-13 19:36)

Offline

#9731 2014-01-13 19:21

Dagor (Dagor )
Moderator
Data rejestracji: 2012-01-09
Liczba postów: 3,782
Autor/ka awatara: Sambirani ^^
Mów mi: Dag, Dagi, Daguś.
Partner/ka: -
Wiek postaci: Młody lew. ^^
Cechy szczególne: Czarna barwa futra

Odp: Klub Nocny "Lion Paws"

-Wybacz mi na momencik. *Rzucił jej ciepłe spojrzenie i wolnym krokiem podszedł do Shu* Shupi, w klubie nadal są te luksusowe pokoje?

Offline

#9732 2014-01-13 19:29

Shup (Shup )
[class=r][b]Motywator[/b][/class]
Lokalizacja: Mazowsze
Data rejestracji: 2012-01-11
Liczba postów: 6,233

Odp: Klub Nocny "Lion Paws"

-Wiesz, jeśli byś dogadał się z właścicielem, too..czemu by nie, coś mógłbym załatwić. *puścił oko i uśmiechnął się do lwa*

Ostatnio edytowany przez FireLion (2014-01-13 19:43)

Offline

#9733 2014-01-13 19:41

Dagor (Dagor )
Moderator
Data rejestracji: 2012-01-09
Liczba postów: 3,782
Autor/ka awatara: Sambirani ^^
Mów mi: Dag, Dagi, Daguś.
Partner/ka: -
Wiek postaci: Młody lew. ^^
Cechy szczególne: Czarna barwa futra

Odp: Klub Nocny "Lion Paws"

-Liczę na przychylność losu i pewnego wilka. *Poklepał go po barku* No więc ile płacę? *Uśmiechnął się przyjaźnie*

Offline

#9734 2014-01-13 19:48

Shup (Shup )
[class=r][b]Motywator[/b][/class]
Lokalizacja: Mazowsze
Data rejestracji: 2012-01-11
Liczba postów: 6,233

Odp: Klub Nocny "Lion Paws"

*zaśmiał się*
-Weź się nie wygłupiaj *wręczył mu klucz do pokoju*
-Tylko mi tam grzecznie *dodał z uśmiechem*

Ostatnio edytowany przez Sambirani (2014-01-13 20:00)

Offline

#9735 2014-01-13 19:55

Dagor (Dagor )
Moderator
Data rejestracji: 2012-01-09
Liczba postów: 3,782
Autor/ka awatara: Sambirani ^^
Mów mi: Dag, Dagi, Daguś.
Partner/ka: -
Wiek postaci: Młody lew. ^^
Cechy szczególne: Czarna barwa futra

Odp: Klub Nocny "Lion Paws"

-O to się nie musisz martwić. *Ponownie lekko się uśmiechnął, odbierając kluczyk do owego pokoju* Mam u Ciebie dług Shupi... *Dopowiedział, już kierując się do stolika gdzie zasiadała Sami*

Ostatnio edytowany przez Dagor (2014-01-13 19:57)

Offline

#9736 2014-01-13 20:06

Sambirani (Sambirani )
Optymistyczna optymistka
Data rejestracji: 2009-09-08
Liczba postów: 3,299
Autor/ka awatara: ja
Mów mi: Sam, Sami, Samiś :3
Wiek postaci: młoda dorosła

Odp: Klub Nocny "Lion Paws"

*Nie obejrzała się ani razu. Grzecznie czekała, zaciekle przyglądając się własnym pazurkom w prawej łapie. Jej ogon majtał powoli i wesoło u 'nóg' krzesła.*

Offline

#9737 2014-01-13 20:34

Dagor (Dagor )
Moderator
Data rejestracji: 2012-01-09
Liczba postów: 3,782
Autor/ka awatara: Sambirani ^^
Mów mi: Dag, Dagi, Daguś.
Partner/ka: -
Wiek postaci: Młody lew. ^^
Cechy szczególne: Czarna barwa futra

Odp: Klub Nocny "Lion Paws"

*Siada przy stoliku i kładzie kluczyk obok talerzyka Sami*
-Proszę bardzo, oto twój bilet do "lepszego" świata. *Uśmiechnął się i rozciągnął, zakładając łapy za głowę*

Offline

#9738 2014-01-13 21:11

Sambirani (Sambirani )
Optymistyczna optymistka
Data rejestracji: 2009-09-08
Liczba postów: 3,299
Autor/ka awatara: ja
Mów mi: Sam, Sami, Samiś :3
Wiek postaci: młoda dorosła

Odp: Klub Nocny "Lion Paws"

*Niemało zdziwiona uniosła brwi, patrząc to na klucz, to spowrotem na lwa.* Em.. Nie było trzeba... Poza tym, jesteś aż nad to uprzejmy. *Westchnęła, zdmuchując z oka jasny kosmyk włosów. Powoli rozejrzała się dookoła. Dopiero teraz zauważyła, że w lokalu zmienili się goście. Po chwili jednak wróciła wzrokiem do czarnego lwa, siedzącego naprzeciw. Nie przestała się uśmiechać.* Za herbatę dziękuje, jednak nie chce byś płacił także za mój pokój... Jeśli chciałabym taki wynająć, wynajełabym sama. Doceniam to, ale.. *Zakryła kluczyk łapą i delikatnie przesunęła w stronę Daga.*

Offline

#9739 2014-01-13 21:39

Dagor (Dagor )
Moderator
Data rejestracji: 2012-01-09
Liczba postów: 3,782
Autor/ka awatara: Sambirani ^^
Mów mi: Dag, Dagi, Daguś.
Partner/ka: -
Wiek postaci: Młody lew. ^^
Cechy szczególne: Czarna barwa futra

Odp: Klub Nocny "Lion Paws"

-Ależ nalegam, czy to nie tego chciałaś? A moim budżetem doprawdy się nie przejmuj, nawet jeśli musiałbym coś dopłacić, to przecież szczęście jest nadrzędna wartością, czyż nie? *Ponownie przysunął kluczyk w stronę lwicy* Poza tym, właściciel jest moim dobrym przyjacielem, także myślę, iż moje finanse jakoś się z tym wydatkiem ostaną. *Wstał i lekko się ukłonił* Życzę miłej zabawy, korzystaj. Tymczasem ja już nie przeszkadzam. *Wolnym krokiem skierował się w stronę baru, a następnie usiadł na jednym z osadzonych obok krzeseł*

Offline

#9740 2014-01-13 21:58

Sambirani (Sambirani )
Optymistyczna optymistka
Data rejestracji: 2009-09-08
Liczba postów: 3,299
Autor/ka awatara: ja
Mów mi: Sam, Sami, Samiś :3
Wiek postaci: młoda dorosła

Odp: Klub Nocny "Lion Paws"

*Nie miara zamiaru już więcej się sprzeciwiać, słowa lwa uspokoiły ją i przekonały dostatecznie. Uśmiechnęła się szeroko, dziewczęco zarazem, w dziękującym geście. Odprowadziła go jeszcze wzrokiem. Nie siedziała długo. Po chwili wstała i ucieszona ruszyła w stronę pokoi.* Dobranoc, Moi Mili. *Powiedziała jeszcze, mijając bar, po czym oddaliła się, majtając ogonem na lewo i prawo.*

Ostatnio edytowany przez Sambirani (2014-01-14 17:06)

Offline

#9741 2014-01-14 23:27

Shup (Shup )
[class=r][b]Motywator[/b][/class]
Lokalizacja: Mazowsze
Data rejestracji: 2012-01-11
Liczba postów: 6,233

Odp: Klub Nocny "Lion Paws"

*spojrzał na Dagora siedzącego przy barze*
-Coś podać? Coś może na poprawę humoru?

Offline

#9742 2014-01-14 23:35

Dagor (Dagor )
Moderator
Data rejestracji: 2012-01-09
Liczba postów: 3,782
Autor/ka awatara: Sambirani ^^
Mów mi: Dag, Dagi, Daguś.
Partner/ka: -
Wiek postaci: Młody lew. ^^
Cechy szczególne: Czarna barwa futra

Odp: Klub Nocny "Lion Paws"

*Uśmiechnął się do wilka i zapraszającym gestem, machnął do niego łapa*
-Niekoniecznie na poprawę humor, ale czemu nie. Oczywiście o ile napijesz się ze mną.

Offline

#9743 2014-01-14 23:38

Shup (Shup )
[class=r][b]Motywator[/b][/class]
Lokalizacja: Mazowsze
Data rejestracji: 2012-01-11
Liczba postów: 6,233

Odp: Klub Nocny "Lion Paws"

-Generalnie nie wolno pić w godzinach pracy..ale czasem są wyjątkowe sytuację więc czemu nie. *uśmiechnął się*
-A czego to się napijesz?

Offline

#9744 2014-01-14 23:49

Dagor (Dagor )
Moderator
Data rejestracji: 2012-01-09
Liczba postów: 3,782
Autor/ka awatara: Sambirani ^^
Mów mi: Dag, Dagi, Daguś.
Partner/ka: -
Wiek postaci: Młody lew. ^^
Cechy szczególne: Czarna barwa futra

Odp: Klub Nocny "Lion Paws"

-Zdam się na Ciebie Shupi, jestem pewny, ze znasz się o wiele lepiej. *Usadowił się wygodnie na nieco kanciastym krześle, nie przestając uśmiechać się do przyjaciela*

Offline

#9745 2014-01-14 23:55

Shup (Shup )
[class=r][b]Motywator[/b][/class]
Lokalizacja: Mazowsze
Data rejestracji: 2012-01-11
Liczba postów: 6,233

Odp: Klub Nocny "Lion Paws"

-Hmmm więc postaram się nie zawieść *odkręcił się w stronę półki na której leżakowały wina*
-O te będzie dobre..czerwone pół słodkie *chwycił korkociąg i powoli wyciągnął korek, chwycił dwa kieliszki i powoli napełnił je i jeden wręczył lwy*
-Zdrowie *zakręcił powoli łapą i wsunął czubek nosa aby poczuć bukiet aromatu wina i po chwili powoli degustował*

Offline

#9746 2014-01-15 00:17

Dagor (Dagor )
Moderator
Data rejestracji: 2012-01-09
Liczba postów: 3,782
Autor/ka awatara: Sambirani ^^
Mów mi: Dag, Dagi, Daguś.
Partner/ka: -
Wiek postaci: Młody lew. ^^
Cechy szczególne: Czarna barwa futra

Odp: Klub Nocny "Lion Paws"

-Zdrowie!
*Wziął kieliszek w łapę i lekko przechylił go na bok, sprawdzając barwę wina. Następnie, parokrotnie przesunął szklane naczynie pod swoim nosem, dokładnie wyłapując woń czerwonego płynu. Wreszcie po całych ceremonialnych procedurach, wziął malutki łyk, chwilę rozkoszując się jego słodkawym smakiem*
-Muszę przyznać, że nie jest to pierwszy lepszy popitek.

Offline

#9747 2014-01-15 00:22

Shup (Shup )
[class=r][b]Motywator[/b][/class]
Lokalizacja: Mazowsze
Data rejestracji: 2012-01-11
Liczba postów: 6,233

Odp: Klub Nocny "Lion Paws"

-Nope, chyba nie myślałeś, że w takim lokalu będzie podawany tani jabol? *zaśmiał się i powoli opróżnił kieliszek*

Offline

#9748 2014-01-15 00:28

Dagor (Dagor )
Moderator
Data rejestracji: 2012-01-09
Liczba postów: 3,782
Autor/ka awatara: Sambirani ^^
Mów mi: Dag, Dagi, Daguś.
Partner/ka: -
Wiek postaci: Młody lew. ^^
Cechy szczególne: Czarna barwa futra

Odp: Klub Nocny "Lion Paws"

*Wypił kieliszek wina do dna, lekko oblizując swoje wargi*
-Nie śmiałbym tak sądzić. *Również, ale nieco ciszej, zaśmiał się i spojrzał na wilka* No a co tam u Ciebie słychać? Nie widziałem Cię już tak dawno, że zacząłem się martwić co się z Tobą dzieje.

Ostatnio edytowany przez Dagor (2014-01-15 00:29)

Offline

#9749 2014-01-15 00:38

Shup (Shup )
[class=r][b]Motywator[/b][/class]
Lokalizacja: Mazowsze
Data rejestracji: 2012-01-11
Liczba postów: 6,233

Odp: Klub Nocny "Lion Paws"

-Po prostu musiałem od tego wszystkiego odpoczać, zebrać myśli... *ponownie napełnia kielszki*
-Potrzebny był mi spokój... po prostu. A co u Ciebie słychać stary druhu? *upił łyk*

Offline

#9750 2014-01-15 00:45

Dagor (Dagor )
Moderator
Data rejestracji: 2012-01-09
Liczba postów: 3,782
Autor/ka awatara: Sambirani ^^
Mów mi: Dag, Dagi, Daguś.
Partner/ka: -
Wiek postaci: Młody lew. ^^
Cechy szczególne: Czarna barwa futra

Odp: Klub Nocny "Lion Paws"

*Odłożył kieliszek na blat, odwracając się do wilka tak, żeby utrzymać z nim stały kontakt wzrokowy*
-Właściwie dokładnie to samo co Ty. Rzeczywistość lekko mnie przytłaczała, poza tym zatęskniłem za dawnymi czasami. Kiedyś wszystko było jakieś inne, łatwiejsze. Nie przejmowaliśmy się wszelkimi bzdetami, a teraz trudno o chwilę bez zadumy nad życiem, losem...śmiercią. Choć podczas tego dumania odnalazłem pewien optymizm, to nostalgię za pewnym wilkiem dopiero teraz zaspokoiłem. *Spojrzał mu w oczy, lekko unosząc kąciki ust*

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 10
[Bot] claudebot (10)

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman