Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2013-06-10 19:40

Pinky Panda
Użytkownik
Lokalizacja: IKEA
Data rejestracji: 2012-07-15
Liczba postów: 347

Dudle Pandzi :3

Rysować każdy może. Ja też.
Co umiem: biodra, tyłki, cycki.
Co nie umiem: cała reszta.

A tu tak na rozgrzewkę.

33d8e4x.jpg
Siedzi sobie kobita i fura szluga tak umiejętnie, że dym kreski przerywa.

o78x1v.jpg
A ta pani jest przerażona faktem, że jeżeli by ją pokolorowano byłaby ruda. (Inspirowałam się Borysem i jego pisaniem "\o/" w rozmowach na gg.)
Poza tym, biust jej się wylewa bokami, ale kto by się taką sprawą przejmował, gdy tu rudość wisi w powietrzu.

Chrzanić proporcje.


tumblr_mgip6stizo1rwaj6jo1_500.gif

「彼が死んだ時、私の心も死にました。」

Offline

#2 2013-06-10 19:42

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: Dudle Pandzi :3

Ooo, widzę że poczyniłaś postępy. :)
Jak na styl cartoonowy jest git, ale jeśli byś chciała rysować realistycznie to koniecznie posiedź nad anatomią. :)


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#3 2013-06-10 19:56

Pinky Panda
Użytkownik
Lokalizacja: IKEA
Data rejestracji: 2012-07-15
Liczba postów: 347

Odp: Dudle Pandzi :3

Postępy? Szczerze, w porównaniu z tym, co było kiedyś o wiele mniej rysuję, a jak już, to czesto nie kończę... albo schrzanię coś przy samym końcu. ._. Ale takie jest życie - mróz i halucyn-... shush, nie ważne. :d
Rysować realistycznie? Paaaanie! Choćbym i sto lat rysowała to i tak się nie naumiem. Moim jedynym marzeniem jest wypracować sobie własny styl, w którym będę czuła się pewnie. (Choć i sama umiejętność rysowania dłoni i stóp z kszałtnymi paluszkami mnie zadowoli. I włosów. O tak. Włosów.)
A tak w ogóle, dzięki za komentarz. (;


tumblr_mgip6stizo1rwaj6jo1_500.gif

「彼が死んだ時、私の心も死にました。」

Offline

#4 2013-06-10 20:19

Hassan
[center][img]http://i38.tinypic.com/i71jbn.gif[/im
Lokalizacja: z Twojej lodówki...
Data rejestracji: 2007-08-26
Liczba postów: 291

Odp: Dudle Pandzi :3

Pinky Panda napisał/a:

...Rysować każdy może. Ja też...
...
...Chrzanić proporcje...

Amen ! :3
Oba stwierdzenia jak najbardziej prawdziwe :P

Pinky Panda napisał/a:

...Rysować realistycznie? Paaaanie! Choćbym i sto lat rysowała to i tak się nie naumiem. Moim jedynym marzeniem jest wypracować sobie własny styl, w którym będę czuła się pewnie...

Styl ciasny, ale własny. Mam bardzo podobną doktrynę działania :3 Zawsze lepiej jest zrobić coś "po swojemu".

Rysunki wyszły bardzo dobrze. Schludne szkice bez jakichkolwiek niepotrzebnych udziwnień - czego więcej chcieć ?

Pinky Panda napisał/a:

...biust jej się wylewa bokami...

Nie będę ukrywał że ten element rzucił mi się w oczy jako pierwszy ;P


"Nie wykonuję request'ów/art trade'ów/commission'ów"
1232550737_predator%20duck%20hunt1.gif

Offline

#5 2013-06-10 21:06

Pinky Panda
Użytkownik
Lokalizacja: IKEA
Data rejestracji: 2012-07-15
Liczba postów: 347

Odp: Dudle Pandzi :3

Hassan napisał/a:

Nie będę ukrywał że ten element rzucił mi się w oczy jako pierwszy ;P

I taki też był mój zamiar! :d Tak w ogóle to dzięki za miłe słowa. (: A chcież jeszcze można dobrego colouringu.

Cóż, przyznam, że się coś rozpędziłam dzisiaj w z tym ryciem pisadłem po kartce. Jakoś mam w zwyczaju siedząc przy komputerze i mając byle jaki papier przy sobie bazgrolić coś po nim. Zazwyczaj są to oczy lub usta. Teraz zaczęło się podobnie...
2zggnwi.jpg
Najpierw usta, później kolczyki, następnie łuk szczęki i nos. Reszta później jakoś poleciała. Szłam na żywca długopisem, bo w sumie nie zależało mi za bardzo, chciałam rozstresować rękę... a wyszło nawet coś fajnego. ;3 Chyba. ._.
O ile wcześniej zostałam pochwalona za schludność to teraz nie bardzo jest czym się chwalić w tej kwestii - jak wcześniej pisałam, wziełam pierwsze byle co, co miałam pod ręką i nie myślałam o rysowaniu do internetów. Mam nadzieję, że jakieś tam zapiski i ślad po kubku zostaną mi wybaczone. A jak nie, to nie.
Uszu z reguły nie rysuję, bo nie umiem, ale tu spróbowałam i... no tak, nie umiem.


tumblr_mgip6stizo1rwaj6jo1_500.gif

「彼が死んだ時、私の心も死にました。」

Offline

#6 2013-06-10 23:02

Hassan
[center][img]http://i38.tinypic.com/i71jbn.gif[/im
Lokalizacja: z Twojej lodówki...
Data rejestracji: 2007-08-26
Liczba postów: 291

Odp: Dudle Pandzi :3

Pinky Panda napisał/a:

...I taki też był mój zamiar!...

Osz Ty podstępna :P


Pinky Panda napisał/a:

...Jakoś mam w zwyczaju siedząc przy komputerze i mając byle jaki papier przy sobie bazgrolić coś po nim. Zazwyczaj są to oczy lub usta. Teraz zaczęło się podobnie...

Przeważnie z takich "sesji" wychodzą najlepsze rzeczy. Niekontrolowana przypadkowość :D

Pinky Panda napisał/a:

...Najpierw usta, później kolczyki, następnie łuk szczęki i nos. Reszta później jakoś poleciała. Szłam na żywca długopisem, bo w sumie nie zależało mi za bardzo, chciałam rozstresować rękę... a wyszło nawet coś fajnego. ;3 Chyba. ._. ...

Czyli nie zaczynasz pracy od tych "podstawowych form" czy jak to się tam zwie tylko walisz jak leci ? (na wyczucie ) :D Ja zazwyczaj mam podobnie, zaczynam od jednego elementu, a potem kontynuuje licząc że coś się uformuje na końcu XD

I tu masz rację, ponieważ wyszło faktycznie fajnie. Co prawda na rysowaniu ludzi się nie znam, ale jak dla mnie proporcje i reszta są raczej jak najbardziej OK. Nie poskąpiłaś z detalami, które wyraźnie widać w oczach postaci oraz na czapce. Tak od siebie dodam, że gdybym to ja rysował to uszy najprawdopodobniej zakryłbym włosami aby je zakamuflować :D


Pinky Panda napisał/a:

...O ile wcześniej zostałam pochwalona za schludność to teraz nie bardzo jest czym się chwalić w tej kwestii - jak wcześniej pisałam, wziełam pierwsze byle co, co miałam pod ręką i nie myślałam o rysowaniu do internetów...

Tu akurat jest się czym pochwalić. Jeśli jest to praca wykonana na szybko to na mój gust jest schludna. Nie ma żadnych przypadkowych mazów, poprawek (mocno widocznych) czy innych bohomazów. To jest szkic, a szkic zawsze można "oszlifować" jak by ktoś miał wąty :P


"Nie wykonuję request'ów/art trade'ów/commission'ów"
1232550737_predator%20duck%20hunt1.gif

Offline

#7 2013-06-11 07:40

Pinky Panda
Użytkownik
Lokalizacja: IKEA
Data rejestracji: 2012-07-15
Liczba postów: 347

Odp: Dudle Pandzi :3

Hassan napisał/a:

Czyli nie zaczynasz pracy od tych "podstawowych form" czy jak to się tam zwie tylko walisz jak leci ? (na wyczucie )  Ja zazwyczaj mam podobnie, zaczynam od jednego elementu, a potem kontynuuje licząc że coś się uformuje na końcu XD

Oj tak, tak najbardziej lubię. ^^ Jeno teraz próbuję się tego oduczyć i jak siadam nad kartką z trochę poważniejszym zamarem to szkicuję sobie mniej więcej całą postać. A jak bohomarzę sobie tak ooo jak gdzieś siedzę i mi się nudzi (w szczególności na zajęciach dodatkowego angielskiego) to jak leci, co mi się tam doklei do jednego elementu. :d No i wychodzi mi później pół postaci, od pasa w dół. X'D

Hassan napisał/a:

Tak od siebie dodam, że gdybym to ja rysował to uszy najprawdopodobniej zakryłbym włosami aby je zakamuflować

Z reguły też tak robię. Jeno chciałam zaszaleć, ale mi nie wyszło. :d

Dzięki za komentarz tak w ogóle. (:


tumblr_mgip6stizo1rwaj6jo1_500.gif

「彼が死んだ時、私の心も死にました。」

Offline

#8 2013-06-11 12:09

Hassan
[center][img]http://i38.tinypic.com/i71jbn.gif[/im
Lokalizacja: z Twojej lodówki...
Data rejestracji: 2007-08-26
Liczba postów: 291

Odp: Dudle Pandzi :3

Pinky Panda napisał/a:

...Oj tak, tak najbardziej lubię. ^^ Jeno teraz próbuję się tego oduczyć...

Z mojego punktu widzenia to łatwiej powiedzieć niż wykonać :D Swego czasu też próbowałem zaczynać od tych "kółek" i tych innych wymyślnych metod, ale efekty były gorsze niż standardowo XD W każdym razie życzę powodzenia :D

Pinky Panda napisał/a:

...Dzięki za komentarz tak w ogóle...

Żaden problem :3


"Nie wykonuję request'ów/art trade'ów/commission'ów"
1232550737_predator%20duck%20hunt1.gif

Offline

#9 2013-07-13 15:58

Pinky Panda
Użytkownik
Lokalizacja: IKEA
Data rejestracji: 2012-07-15
Liczba postów: 347

Odp: Dudle Pandzi :3

Po miesięcznej przerwie czas coś dodać.
Jako że zaczęłam chodzić na kurs na prawo jazdy, muszę borykać się z wykładową nudą. A oto owoce czwartkowego znudzenia: <obożejakanudaomgloolpaanieskończpanjuż>
W sumie nic specjalnego, takie sobie panie koty. :3 Próbuję różnych rzeczy i oczywiście robię błędy... ale liczy się fun fun fun! ;d
A tak na marginesie to tyłeczek mniam-mniam mi wyszedł, heheh. x3


tumblr_mgip6stizo1rwaj6jo1_500.gif

「彼が死んだ時、私の心も死にました。」

Offline

#10 2013-07-13 17:35

Samanva Blirit
Niebieski koteł zagłady
Lokalizacja: Gdzieś w innym świecie...
Data rejestracji: 2013-04-29
Liczba postów: 1,039

Odp: Dudle Pandzi :3

Super! Mam słabość do neko, anthro i innych takich. ;)


Wielka fanka Warrior Cats!
Postacie: Waveforce (normalne wątki), Samanva Blirit(schizy)
commisions_for_samanvablirit_by_kreszer-d80csao.png
Sygnaturka by Kreszer

Offline

#11 2013-07-13 17:38

Pinky Panda
Użytkownik
Lokalizacja: IKEA
Data rejestracji: 2012-07-15
Liczba postów: 347

Odp: Dudle Pandzi :3

Ojejku, ojejku, to strasznie się cieszę. ^^ I tak w ogóle, to wielkie serdeczne dzięki za komentarz! :dusi:


tumblr_mgip6stizo1rwaj6jo1_500.gif

「彼が死んだ時、私の心も死にました。」

Offline

#12 2013-07-13 17:55

Madame Carotte
Weteran
Lokalizacja: Poznań
Data rejestracji: 2012-05-31
Liczba postów: 2,169
WWW

Odp: Dudle Pandzi :3

Oh my.. podziwiam Twój styl. Nie wszystko masz dopracowane, ale za to usta i oczy w Twoim wydaniu są świetne! :awesomecat:

Offline

#13 2013-07-13 18:05

Pinky Panda
Użytkownik
Lokalizacja: IKEA
Data rejestracji: 2012-07-15
Liczba postów: 347

Odp: Dudle Pandzi :3

Akurat oczy i usta rysuję właśnie najcześciej jak mi się nudzi. Jakoś to mi tak w ręce wlazło, że nawet czasami to nieświadomie robię. :d I w ogóle dżemki dżemki dżemkiii  :dusi:


tumblr_mgip6stizo1rwaj6jo1_500.gif

「彼が死んだ時、私の心も死にました。」

Offline

#14 2013-07-20 18:09

Pinky Panda
Użytkownik
Lokalizacja: IKEA
Data rejestracji: 2012-07-15
Liczba postów: 347

Odp: Dudle Pandzi :3

Moja OC Marie.
Im dłużej się na nią patrzę, tym mniej mi się podoba. ._.


tumblr_mgip6stizo1rwaj6jo1_500.gif

「彼が死んだ時、私の心も死にました。」

Offline

#15 2013-07-30 13:21

Sambirani
Optymistyczna optymistka
Data rejestracji: 2009-09-08
Liczba postów: 3,299

Odp: Dudle Pandzi :3

Jestem pod ogromnym wrażeniem! ^-^ Ja taam nigdy nie potrafiłam rysować ludzi, i pewno już nigdy umieć nie będę. Dlatego zazdroszczę tym, którzy to potrafią. Masz specyficzną kreskę i oryginalny styl, to lubię! : D Jak już napisała Caro, świetnie wychodzą ci oczy i usta, miazga.
Jeśli chodzi o niebieską panią to wydaje mi się, że ma lekko przydługie prawe (eem.. nasze lewo XD) ramię. Ale to tak moim zdaniem, może mam coś z oczami. Poza tym jest ładniutka.
No i masz o jedną fankę więcej! *-*


wężowa mama

XkTwZ8S.png

Offline

#16 2013-08-19 00:02

Mamao(Kiara 0)
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
Autor/ka awatara: Carotte
Mów mi: Mamo ;P
Wiek postaci: młoda dorosła
WWW

Odp: Dudle Pandzi :3

Widzę, że lubisz pełne usta...
Pięknie wyszła dziewczyna w berecie z krzyżem. Fajna kreska.

Offline

#17 2013-08-19 08:58

Pinky Panda
Użytkownik
Lokalizacja: IKEA
Data rejestracji: 2012-07-15
Liczba postów: 347

Odp: Dudle Pandzi :3

Och, dziękuję Wam za miłe słowa!  :dusi:
Jeżeli chodzi o pełne usta... To u Marie są przesadzone i zdaję sobie z tego sprawę. Kto powiedział, że OC muszą wyglądać idealnie? To był zamierzony cel. ^.^
W najbliższym czasie postaram się dodać coś nowego, chociaż przyznaję się bez bicia, że ostatnio brakuje mi pomysłów. ^^;


tumblr_mgip6stizo1rwaj6jo1_500.gif

「彼が死んだ時、私の心も死にました。」

Offline

#18 2013-08-19 18:05

Madame Carotte
Weteran
Lokalizacja: Poznań
Data rejestracji: 2012-05-31
Liczba postów: 2,169
WWW

Odp: Dudle Pandzi :3

Dodaj jakieś dudle, koniecznie! Będzie na czym oko zawiesić :D

Offline

#19 2013-08-19 18:29

Pinky Panda
Użytkownik
Lokalizacja: IKEA
Data rejestracji: 2012-07-15
Liczba postów: 347

Odp: Dudle Pandzi :3

Hahah, właśnie skończyłam kolorować szkic w gimpie... I jest na czym oko zawiesić. XD

Ukryta treść

29psztx.jpg

TA DAM!
Taka sobie tam pupa w prostym colouringu. :D

Ostatnio edytowany przez Nit (2013-08-24 22:29)


tumblr_mgip6stizo1rwaj6jo1_500.gif

「彼が死んだ時、私の心も死にました。」

Offline

#20 2013-08-19 21:10

Shadow
Użytkownik
Lokalizacja: Sicz Zaporoska.
Data rejestracji: 2009-04-20
Liczba postów: 763

Odp: Dudle Pandzi :3

Pandziak, szalejesz. ;D Mam nadzieję, że wiesz, iż z niezmierną lubością oglądam wszystkie Twoje dzieła, A Twa kreska i anatomia wprawia mnie w istne kompleksy? A ten rysunek, to chyba dam do oceny bratu. xD


,,Jestem człowiekiem, który jeśli mówi tak, to jest tak, jeśli mówi nie, to jest nie, a jeśli nie mówię nic, to albo nie mogę, albo nie chcę powiedzieć prawdy." - gen. Władysław Sikorski

Offline

#21 2013-08-19 21:24

Ibilis
Administrator
Lokalizacja: Za grupą lwic ;P
Data rejestracji: 2010-10-16
Liczba postów: 6,329

Odp: Dudle Pandzi :3

Ale lepiej zrób to dopiero, jak komp nie będzie Ci potrzebny przez dłuższą chwilę, bo pewnie przy takim przyciągającym uwagę rysunku spędzi sporo czasu.


Avatar by  MadKakerlaken madkakerlaken.png

Offline

#22 2013-08-19 21:36

Shadow
Użytkownik
Lokalizacja: Sicz Zaporoska.
Data rejestracji: 2009-04-20
Liczba postów: 763

Odp: Dudle Pandzi :3

To nie będzie konieczne, Ibi. :D Ma swojego laptopa, więc mój komputer jest w miarę bezpieczny.


,,Jestem człowiekiem, który jeśli mówi tak, to jest tak, jeśli mówi nie, to jest nie, a jeśli nie mówię nic, to albo nie mogę, albo nie chcę powiedzieć prawdy." - gen. Władysław Sikorski

Offline

#23 2013-08-21 10:41

Pinky Panda
Użytkownik
Lokalizacja: IKEA
Data rejestracji: 2012-07-15
Liczba postów: 347

Odp: Dudle Pandzi :3

Shadow napisał/a:

Mam nadzieję, że wiesz, iż z niezmierną lubością oglądam wszystkie Twoje dzieła, A Twa kreska i anatomia wprawia mnie w istne kompleksy?

Ja się sama swoimi rysunkami spędzam w kompleksy, więc nie jesteś sama. Tego czego nie mam to se narysuje, a co! :-D

30blrgo.jpg

Pokazałam cycki w internecie :omgomg: Niestety censored. :C


tumblr_mgip6stizo1rwaj6jo1_500.gif

「彼が死んだ時、私の心も死にました。」

Offline

#24 2013-08-21 11:42

Ibilis
Administrator
Lokalizacja: Za grupą lwic ;P
Data rejestracji: 2010-10-16
Liczba postów: 6,329

Odp: Dudle Pandzi :3

W sensie w realu nie masz głowy/maski pandy i dlatego musisz ją sobie rysować? xD
Rysek fajnie zrobiony, jeno zastanawia mnie czemu masz aż tak chude ręce... i czym są te plamy w tle (czymś szczególnym... czy tylko plamami xD)


Avatar by  MadKakerlaken madkakerlaken.png

Offline

#25 2013-08-21 11:51

Shadow
Użytkownik
Lokalizacja: Sicz Zaporoska.
Data rejestracji: 2009-04-20
Liczba postów: 763

Odp: Dudle Pandzi :3

Jak mogłaś tak z premedytacją zawieść rzesze mężczyzn i chłopców. Teraz przez Ciebie poczują się niespełnieni.
A co się tyczy rysunku - jak zwykle podziwiam piękną, ludzką anatomię. Bardzo ładna pandowata chusta. Ten fiolet niezmiernie korzystnie podkreśla jej pandowatą naturę. :D Czekam na więcej Twojej porywającej me serce twórczości.


,,Jestem człowiekiem, który jeśli mówi tak, to jest tak, jeśli mówi nie, to jest nie, a jeśli nie mówię nic, to albo nie mogę, albo nie chcę powiedzieć prawdy." - gen. Władysław Sikorski

Offline

#26 2013-08-21 12:09

Pinky Panda
Użytkownik
Lokalizacja: IKEA
Data rejestracji: 2012-07-15
Liczba postów: 347

Odp: Dudle Pandzi :3

Ibilis napisał/a:

W sensie w realu nie masz głowy/maski pandy i dlatego musisz ją sobie rysować? xD

Wydało się! D: A prawdziwa inspiracja to zdjęcie kobiety, która na odwrocie koszulki miała dinozaura, a cycki, bo cycki cycki cycki.

Ibilis napisał/a:

Rysek fajnie zrobiony, jeno zastanawia mnie czemu masz aż tak chude ręce...

Yyyy, bo nie fapuję. I po prostu takie mam. Nu, przy nadgarstkach może są coś przesadzone.

Ibilis napisał/a:

i czym są te plamy w tle (czymś szczególnym... czy tylko plamami xD)

W sumie spodziewałam się pytań o te plamy. :P Po prostu nie miałam pomysłu na tło i to były jedyne inne brushe jakie miałam wgrane do gimpa. Ot po prostu takie sobie tam tło, a nie unicorn rainbow cumshot jak zapewne pomyślałeś. :-D

Shadow napisał/a:

A co się tyczy rysunku - jak zwykle podziwiam piękną, ludzką anatomię.

Chyba jedyna ludzka anatomia w moich rysach. Przeważnie rysuję strasznie przesadzone ciałka.  ;P


tumblr_mgip6stizo1rwaj6jo1_500.gif

「彼が死んだ時、私の心も死にました。」

Offline

#27 2013-08-21 12:22

Ibilis
Administrator
Lokalizacja: Za grupą lwic ;P
Data rejestracji: 2010-10-16
Liczba postów: 6,329

Odp: Dudle Pandzi :3

Pinky Panda napisał/a:

Nu, przy nadgarstkach może są coś przesadzone.

Po prostu masz bardzo chude kości i zero mięśni? XD

Pinky Panda napisał/a:

W sumie spodziewałam się pytań o te plamy. :P Po prostu nie miałam pomysłu na tło i to były jedyne inne brushe jakie miałam wgrane do gimpa

A już myślałem, że efekt uboczny sprawdzania koloru kredki XD
//"Maż" -> "masz". ;)~ Goldi//

Ostatnio edytowany przez GoldenLion (2013-08-21 12:24)


Avatar by  MadKakerlaken madkakerlaken.png

Offline

#28 2013-08-24 21:43

Pinky Panda
Użytkownik
Lokalizacja: IKEA
Data rejestracji: 2012-07-15
Liczba postów: 347

Odp: Dudle Pandzi :3

Namaluję Emilie Autumn - pomyślała Panda, ale z*ebała.
A to, co udało jej się ocalić.
2ppnbpd.jpg
Możliwe, że niepodbna, ale gdzieś mi się obiło o oczy jej zdjęcie z koncertu w takiej fryzurze.



// Oj, oj, widzę brzydki wyraz. ;P ~ Nalimba //

Ostatnio edytowany przez Nalimba (2013-08-25 17:55)


tumblr_mgip6stizo1rwaj6jo1_500.gif

「彼が死んだ時、私の心も死にました。」

Offline

#29 2013-09-05 23:52

Mamao(Kiara 0)
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
Autor/ka awatara: Carotte
Mów mi: Mamo ;P
Wiek postaci: młoda dorosła
WWW

Odp: Dudle Pandzi :3

Nie znam kobiety, ale ogólnie jest to postać ładnie ujęta komiksową kreską. Często świetnie wychodzą ci włosy. I to różnych rodzajów, co podziwiam, bo sama ogarniam jeden falujący i prosty.

Offline

#30 2013-09-11 14:39

Pinky Panda
Użytkownik
Lokalizacja: IKEA
Data rejestracji: 2012-07-15
Liczba postów: 347

Odp: Dudle Pandzi :3

Mamao napisał/a:

Nie znam kobiety, ale ogólnie jest to postać ładnie ujęta komiksową kreską. Często świetnie wychodzą ci włosy. I to różnych rodzajów, co podziwiam, bo sama ogarniam jeden falujący i prosty.

A dziękuję. :-D Akurat kudełki to moja słabość, ale cieszę się, że Ci się podobają. ^.^

Dzisiaj oglądałam sobie dzieła Klimta i dzięki jego inspiracji powstało to:
2niv0n5.jpg
Bez twarzy, wymazałam ją, bo mi nie pasowała. Ktoś kiedyś mądrze powiedział, że pulchne kobiety są świetne do rysowania. :-D

2q00uhk.jpg
Krzywobrew. Aj tam aj tam.


tumblr_mgip6stizo1rwaj6jo1_500.gif

「彼が死んだ時、私の心も死にました。」

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman