Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2011-01-26 19:40

Kowu
Użytkownik
Lokalizacja: Poznań
Data rejestracji: 2007-10-13
Liczba postów: 570
WWW

Hyper

Kiedyś na Hyper leciało Anime Full Metal Alchemist o ile dobrze pamiętam leciało też Death Note. Może ktoś kojarzy te Animacje? Pierwsza była o dwóch braciach którzy żyli w świecie gdzie ludzie potrafili władać materią ale w myśl zasady coś za coś natomiast Death Note to opowieść o chłopcu który wpisując imiona do pamiętnika potrafił zabić tę osobę....likwidując osoby między innymi mu niewygodne.


Lew bogiem, ryk nałogiem, psoty zabawą, a plowanie podstawą XD
www.dwastada.pun.pl/forums.php
www.myspace.com/truechimera
www.myspace.com/elementofeternity
WIELKI POWRÓT.

Offline

#2 2012-05-30 22:26

Niub
Użytkownik
Data rejestracji: 2010-02-05
Liczba postów: 269

Odp: Hyper

FMA brotherhood teraz leci chyba na Axn sci-fi, nie widziałem zwykłego FMA i szczerze nie wiem czym się różnią, ale FMAB był dla mnie jednym z fajniejszych anime , miał też fajny opening :D
Co do DeathNote przymierzam się do obejrzenia od dawna, ale zawsze coś ciekawszego przykuje moją uwagę xD, może kiedyś uda się obejrzeć.


Pusto.

Offline

#3 2012-08-26 13:58

Limba
Nowy Użytkownik
Lokalizacja: Lwia Skała
Data rejestracji: 2012-08-26
Liczba postów: 7

Odp: Hyper

FMA jest to anime o przygodach dwóch braci Eda i Ala Elricków. Gdy byli mali pewnego dnia ich matka, Trista Elric, zemdlała, a niedługo potem zmarła. Nikt nie miał się nimi zaopiekować, ponieważ ich ojciec Van Hohenheim opuścił ich, gdy byli mali. Później Ed postanawia wraz z Alem wskrzesić duszę ich matki.Transmutacja okazuje się wielkim rozczarowaniem (wtf?). Alphonse zostaje wciągnięty w całość do prawdy i traci ciało, a Edward traci lewą nogę. Żeby ocalić duszę brata poświęca prawą rękę i umieszcza dusze Ala w zbroi. Al niesie brata do swojej przyjaciółki i babci. Winry razem z babcią, Pinako Rockbell, robią mu protezy zwane automailem. Ed postanawia naprawić swoje błędy i odzyskać ciało swoje i brata. Decyduje się w tym przypadku na zostanie wojskowym psem. Przymierzam (??) was obejrzyjcie sobie to. To najwspanialsze anime pod słońcem.  :poklon:  :poklon:  :poklon:  :poklon:  :poklon:  :poklon:  :poklon:

//Błagam Cię, człowieku! Pisz staranniej, bo niemożliwie ciężko się to czyta.
Cała masa błędów interpunkcyjnych, ortograficznych i gramatycznych. Poza tym - po znakach interpunkcyjnych dajemy spację. ~Lori//


Użytkownik zbanowany.

Offline

#4 2013-01-04 14:14

RainbowWolf
Użytkownik
Lokalizacja: Wilcza Ziemia
Data rejestracji: 2012-12-27
Liczba postów: 18
WWW

Odp: Hyper

Też to kojarzę i szczerze mówiąc, FMA jest moim pierwszym anime jakie obejrzałam ;) Teraz oglądam 2 anime- między innymi FMA i Yu-Gi-Oh.


Dobre zwierzę to takie,które postępuje zgodnie ze swym zwierzęcym,naturalnym instynktem.
Avatar: http://wyndbain.deviantart.com/art/Wolf-Maker-179413339
8662108.png8662123.png

Offline

#5 2013-05-27 15:58

Roxi Muto
Użytkownik
Lokalizacja: Lwia Ziemia
Data rejestracji: 2013-05-27
Liczba postów: 68
WWW

Odp: Hyper

Szczerze? FMA to moje 1 anime, jakie kiedykolwiek oglądałam. Ale teraz powróciła u mnie moda na starą bajkę YGO.


"Przyjaciel twój rękę poda Ci,pomoże gdy miewasz gorsze dni"~Twilight Sparkle
2742630296_1.gifYuGiOh.jpgyamiyugi012.jpg
Kocham MLP-FIM i Yu-Gi-Oh!  :good:
[you] pamiętaj! Lwia Rainbow Dash zawsze cię namierzy :chytry:

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman