Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2012-07-11 19:24

Mutti
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-07-11
Liczba postów: 32

Timon z innej perspektywy

Chciała bym wyjaśnić wam trochę życia Timona, a więc:

Jak myślicie co się stało z tatą Timona, co? Wyczytałam na tej stronie http://portal.pridelands.eu.pl/postacie_polkanoniczne że Timon miał mieć ojca w 3 części Króla lwa, ale uznano że w filmie jest za dużo postaci. Lecz oglądając sceny wycięte z ostatecznej wersji filmu zobaczyłam że NIE MA TAK WUJKA MAX'A! To zamiast ojca Timona dali mu wujka który uważa go za nieudacznika? To mija się z celem! Jeszcze coś: Kiedy Simba mówi: "Nie ważne, nie wrócę tam" Timon i Pumba mówią : "A jesteś wyrzutkiem!To fajnie, bo my też!" Oznacza to że Timon jest wyrzutkiem, ale w trzeciej części mówią coś innego; że Timon odszedł dlatego bo nie nadawał się do życia w kolonii i nikt go to tego nie namawiał.

Co o tym sądzicie?


Moje klasa- Lwia i Zła ziemia,Kuba- Skaza,Patryk- Zira,Kacper i inni chłopacy- lwice ze złej ziemi,Ja-Nala,Julka-Kiara,Zuzia i reszta dziewczyn- Lwice z Lwiej ziemi,Pani wychowawczyni- Sarabi,Pani od matmy- Simba,Pan od historii- Mufasa,Pan od techniki- Kovu,

Offline

#2 2012-07-11 21:07

Des
Weteran
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Data rejestracji: 2011-11-06
Liczba postów: 1,178

Odp: Timon z innej perspektywy

Timon był wykluczony przez resztę kolonii dlatego chciał odejść. Wuj Max występował tylko w scenach umieszczonych w filmie.

Ostatnio edytowany przez Destini (2012-07-11 21:11)


tumblr_nb3g390x5b1t4y72uo1_500.gif
"Najprawdziwszym złem na świecie są czyny człowieka."
Sarah J. Maas – Szklany tron

scar_fan_stamp_by_konyhyuga_sama-d4ffmmf.gif

Offline

#3 2012-07-11 22:41

Feothar
Użytkownik
Data rejestracji: 2011-04-23
Liczba postów: 560

Odp: Timon z innej perspektywy

Po pierwsze to czy do pisania o Timonie trzeba było tworzyć kolejny temat skoro już dwa inne istnieją?
Po drugie to jeśli nie w temacie o Timonie, można było to umieścić w temacie o TLK3.
Po trzecie to Timon był wyrzutkiem w 1 części i jest nim nadal w 3. Bycie wyrzutkiem to logicznie myśląc może być także opuszczenie stada z własnej woli - inaczej mówiąc wyrzucenie samego siebie ze stada. W takim przypadku wszystko się zgadza. Tak samo było przecież z Simbą, który opuścił stado z myślą, że i tak go wyrzucą.

A co do ojca Timona to po wyrzuceniu go z filmu, wszystkie jego kwestie dostały się matce. O tym chyba zapomniałaś wspomnieć. ;)


"Było nas trzech, w każdym z nas inna krew, ale jeden przyświecał nam cel.
Za kilka lat mieć u stóp cały świat..." :buahaha:

Offline

#4 2012-07-12 09:32

Mutti
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-07-11
Liczba postów: 32

Odp: Timon z innej perspektywy

No tak! O tym co Feothar napisał zapomniałam wspomnieć ;P ... Chciałam napisać nowy temat bo nie pomyślałam o dalszym ciągnięciu innego fątku. Dzięki za "wyprostowanie" tego tematu ( przynajmniej dla mnie bo, o tym co mówiliście nie myślałam :bigsmile: ).

//Temat o Timonie już istnieje: [link] więc ten zamykam. Ibilis//


Moje klasa- Lwia i Zła ziemia,Kuba- Skaza,Patryk- Zira,Kacper i inni chłopacy- lwice ze złej ziemi,Ja-Nala,Julka-Kiara,Zuzia i reszta dziewczyn- Lwice z Lwiej ziemi,Pani wychowawczyni- Sarabi,Pani od matmy- Simba,Pan od historii- Mufasa,Pan od techniki- Kovu,

Offline

#5 2013-02-11 13:58

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: Timon z innej perspektywy

"A jesteś wyrzutkiem!To fajnie, bo my też!" Oznacza to że Timon jest wyrzutkiem, ale w trzeciej części mówią coś innego; że Timon odszedł dlatego bo nie nadawał się do życia w kolonii i nikt go to tego nie namawiał.

No właśnie był ZMUSZONY odejść, nie nadawał się do życia w kolonii i z tego powodu BYŁ wyrzutkiem - jak sam powiedział oprócz jego mamy nikt go tam nie lubił. Gdyby został nie skończyłoby się to dobrze, ani dla niego, ani dla innych surykatek.


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman