Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#151 2012-09-30 22:14

cysiek
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-09-10
Liczba postów: 19

Odp: » MLP: Friendship is Magic (Przyjaźń to Magia)

Kocham,kocham i jeszcze raz kocham.Te kucyki wymiatają. Nic się z nimi nie równa. Najbardziej lubię Pinkie Pie za jej głupotę :P

Offline

#152 2012-09-30 22:17

K5
Użytkownik
Lokalizacja: Stąd, skąd jestem...
Data rejestracji: 2012-08-29
Liczba postów: 152

Odp: » MLP: Friendship is Magic (Przyjaźń to Magia)

Nie lubię kucy...
...Proszę! Nie bijcie!  ;(
Przecież każdy ma inny gust, ja np. uwielbiam Digimony

Ostatnio edytowany przez K5 (2012-09-30 22:19)


rwpbv5.png

Offline

#153 2012-09-30 23:35

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: » MLP: Friendship is Magic (Przyjaźń to Magia)

Nie będziemy bić za to, że jak to ujęłaś, nie lubisz kucy... ale twój post nie wnosi nic do tematu. Mogłaś chociaż swoją wypowiedź UZASADNIĆ.


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#154 2012-09-30 23:49

turbo1988
Szukający drogi
Lokalizacja: Warszawa
Data rejestracji: 2012-01-06
Liczba postów: 1,078

Odp: » MLP: Friendship is Magic (Przyjaźń to Magia)

Ja też nie przepadam za kucykami i ogólnie końmi.
Ale humor który ta seria kucyków przedstawia jest nie do pobicia,
w wcześniejszych seriach to były takie typowe niezdary, tu mają wiele pomysłów.
Po za tym grafika wcześniej wyglądały jak kręcili by to z zabawkami (http://www.imisstheoldschool.com/wp-con … 0_1024.jpg) a teraz to wygląda na prawdę dobrze (http://images4.wikia.nocookie.net/__cb2 … Mlpfim.jpg).
Seria MLP: Friendship is Witchcraft  też jest dobra XD


"Dopóki tutaj jesteś ważne jest kim jesteś"
TimonKopaGanzFertigSized.jpggasp.gif
CZASAMI TO CZEGO NIE WIDAĆ JEST, A TO CO WIDAĆ TO TYLKO ZŁUDZENIE . . .
zapraszam - www.youtube.com/user/TurboTLK www.facebook.com/NikoPoland

Offline

#155 2012-10-19 12:45

Salina
Użytkownik
Lokalizacja: Z poza tego co widać
Data rejestracji: 2012-07-27
Liczba postów: 493

Odp: » MLP: Friendship is Magic (Przyjaźń to Magia)

Więc tak, nienawidzę żadnych typowo słodkich rzeczy jak kwiatki, lalki czy kucyki. Ale ciekawość mnie zeżarła. Wczoraj  obejrzałam 3 pierwsze odcinki i...Ludzie to jest GENIALNE. Naprawdę bardzo mi się to spodobało. Aż sama nie wierzę. Jak na razie najbardziej spodobały mi się Pinki Pie za jej obycie  XD  i Księżniczka Luna za to, że jest taką intrygującą postacią. Zaraz zabieram się za następne odcinki. A propo poczytałam trochę i dowiedziałam się, że Hasbro potwierdziło ostatecznie, że 3 sezon ma się rozpocząć 10 listopada  :jupi: .


Król Lew:
-Epicka muzyka
-Epicka historia
-Epickie postacie
-EPICKI FILM

Offline

#156 2012-11-13 00:54

Helbi
Renifer
Lokalizacja: Lasy Warszawy
Data rejestracji: 2011-04-22
Liczba postów: 1,070
WWW

Odp: » MLP: Friendship is Magic (Przyjaźń to Magia)

Macie może jakieś przemyślenia co do pierwszych odcinków nowego sezonu? Ja mam mieszane uczucia. Warto zobaczyć, ale nie dorasta do pięt innym otwarciom/zamknięciom poprzednich sezonów. Czekam z niepokojem na kolejne odcinki.


2z59cac.gif

Offline

#157 2012-12-29 16:39

RainbowWolf
Użytkownik
Lokalizacja: Wilcza Ziemia
Data rejestracji: 2012-12-27
Liczba postów: 18
WWW

Odp: » MLP: Friendship is Magic (Przyjaźń to Magia)

Jeśli chodzi o ulubioną postać to tak: Rainbow Dash, Rarity, AppleJack. Pinki Pay po prostu nienawidzę.A czemu? http://www.youtube.com/watch?v=mP7qgHWrHNA powód. UWAGA! Filmik  nie jest przeznaczony dla osób o słąbych nerwach.

Ostatnio edytowany przez RainbowWolf (2012-12-29 16:40)


Dobre zwierzę to takie,które postępuje zgodnie ze swym zwierzęcym,naturalnym instynktem.
Avatar: http://wyndbain.deviantart.com/art/Wolf-Maker-179413339
8662108.png8662123.png

Offline

#158 2013-01-04 13:40

RainbowWolf
Użytkownik
Lokalizacja: Wilcza Ziemia
Data rejestracji: 2012-12-27
Liczba postów: 18
WWW

Odp: » MLP: Friendship is Magic (Przyjaźń to Magia)

A słyszeliście o Shinging Amorze? To starszy brat Twilight Sparkle, który wyszedł za księżniczkę Miamore CAdenze.


Dobre zwierzę to takie,które postępuje zgodnie ze swym zwierzęcym,naturalnym instynktem.
Avatar: http://wyndbain.deviantart.com/art/Wolf-Maker-179413339
8662108.png8662123.png

Offline

#159 2013-01-04 16:49

Madame Carotte
Weteran
Lokalizacja: Poznań
Data rejestracji: 2012-05-31
Liczba postów: 2,169
WWW

Odp: » MLP: Friendship is Magic (Przyjaźń to Magia)

Tak,każdy kto ogarnia drugi sezon zna Shinig Armora.

Osobiście sama nie wiem którego kuca lubię najbardziej.W każdym jest coś, co lubię. A inną kwestią jest to, że jestem chyba strasznie podobna do FlutterShy xD

Offline

#160 2013-01-31 11:46

Pixie
ZBANOWANY
Data rejestracji: 2013-01-28
Liczba postów: 127

Odp: » MLP: Friendship is Magic (Przyjaźń to Magia)

Na poczatku mialam na to faze.
Kucyki, kucyki i jeszcze raz kucyki.
Ale kiedy zobaczylam na youtube relacje z jakiegos spotkania kucyko-fanow i dostrzeglam ze facetow ktorzy nie maja co robic z wlasnym zyciem jest tam wiecej niz dziewczecych artystek ktore zostaly zainspirowane stylem MLP.
Moze to dlatego nie wracam do Polski.
Przepraszam wszystkich Brones ale ja wole sie uczyc niz ogladac kuce i w przyszlosci wiedziec wiecej niz jak dobra w lataniu jest Rainbow Dash. :|
Jednak przejdzmy do tego co akurat jest dobre w tym serialu.
Coz...podoba mi sie styl jakim to zrobiono i przygody tych malych koni. Moja osobiscie ulubiona postacia zapewne jest Discord bo NIE jest kucykiem.
Ogolnie nienawidze takich przerobek koni. Dawniej Mustang z Dzikiej Doliny teraz jakies kuce.
Jeszcze raz przepraszam wszystkich ponikarzy ale ja mam tego kolorowego idiotyzmu po moje lwie uszy.


Pixie/Amstazu to jedna osoba. Ban za kradzieże artów

Offline

#161 2013-01-31 19:27

Madame Carotte
Weteran
Lokalizacja: Poznań
Data rejestracji: 2012-05-31
Liczba postów: 2,169
WWW

Odp: » MLP: Friendship is Magic (Przyjaźń to Magia)

Wszystko okej, ale zauważ, że nie każdy fan MLP jest tłukiem co bardziej interesuje się wspomnianą Rainbow Dash niż tym, co go otacza i nauką. Za bardzo generalizujesz, moim zdaniem.

Offline

#162 2013-01-31 19:36

Source
[center][img]http://img62.imageshack.us/img62/9482
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
Data rejestracji: 2012-02-26
Liczba postów: 1,943

Odp: » MLP: Friendship is Magic (Przyjaźń to Magia)

Pixie napisał/a:

Na poczatku mialam na to faze.
Kucyki, kucyki i jeszcze raz kucyki.
Ale kiedy zobaczylam na youtube relacje z jakiegos spotkania kucyko-fanow i dostrzeglam ze facetow ktorzy nie maja co robic z wlasnym zyciem jest tam wiecej niz dziewczecych artystek ktore zostaly zainspirowane stylem MLP.
Moze to dlatego nie wracam do Polski.
Przepraszam wszystkich Brones ale ja wole sie uczyc niz ogladac kuce i w przyszlosci wiedziec wiecej niz jak dobra w lataniu jest Rainbow Dash. :|
Jednak przejdzmy do tego co akurat jest dobre w tym serialu.
Coz...podoba mi sie styl jakim to zrobiono i przygody tych malych koni. Moja osobiscie ulubiona postacia zapewne jest Discord bo NIE jest kucykiem.
Ogolnie nienawidze takich przerobek koni. Dawniej Mustang z Dzikiej Doliny teraz jakies kuce.
Jeszcze raz przepraszam wszystkich ponikarzy ale ja mam tego kolorowego idiotyzmu po moje lwie uszy.

Fajnie, wychodzi na to, że jeśli się jest czegoś fanem, to od razu automatycznie fanatykiem i do tego nieukiem. Irl znam tylko jednego bronie i jakoś nie zauważyłem, żeby był strasznie zapuszczony w nauce. Nie wiem też co ci się nie podoba w oddaniu anatomii koni w "Mustangu", która jest moim zdaniem całkiem poprawna. W ogóle w jednej linijce piszesz, że podoba ci się styl MLP, a drugiej, że nienawidzisz takich przeróbek koni, jeszcze porównując ten serial do wyżej wymienionego filmu. Wtf.

A skoro tak się lubisz uczyć, to na pewno wiesz, co to są polskie znaki diakrytyczne, hm?

//Hmm, dobra, koniec offtopu.//


thinbannerrhea.png     tU4DV     NyQD0
thinbannerbuwaro.png     hQrhb     TJYJc
thinbannerkieri.png     c5P7h

Offline

#163 2013-02-05 17:36

Swahili
Użytkownik
Data rejestracji: 2011-07-20
Liczba postów: 603
WWW

Odp: » MLP: Friendship is Magic (Przyjaźń to Magia)

Moim zdaniem porównywanie MLP z Mustangiem z Dzikiej Doliny to głupota. W końcu każde z nich dotyczy czego innego. W Mustangu pokazane jest życie prawdziwych koni, w MLP przenosimy się w świat kucyków z Equestrii? To duża różnica.
Co do serialu. Pegasis stałam się gdzieś na początku wakacji, a wciągnęła mnie... młodsza siostra. Oglądała sobie MLP na komputerze, z ciekawości popatrzyłam, o co w tym chodzi i do tej pory nie mogę przestać. Teraz rysuję kuce, oglądam je i mam zamiar kolekcjonować figurki, plakaty itp.


hydra_by_goldennove-d9lmufy.png

They all will know I bring
the joy of creation

Offline

#164 2013-03-16 17:39

Vita
Virus Szczęścia
Lokalizacja: Lwia Ziemia
Data rejestracji: 2011-07-31
Liczba postów: 1,248

Odp: » MLP: Friendship is Magic (Przyjaźń to Magia)

Trochę zgadzam się z Pixie.

Lubię pooglądać poniacze, jak jestem sama w domu, lubię je rysować czasami, ale nie jestem jakąś mega fanką.


ocztavici.gifVita
But lovers always come and lovers always go...™›‹™›››‹™‹


Š™‰˜ŒŠŠŠŠ˜‹™Œ                                     
˜Œ˜šŒ˜Œ˜Œ

Offline

#165 2013-03-17 18:20

Silent Night
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-05-30
Liczba postów: 324

Odp: » MLP: Friendship is Magic (Przyjaźń to Magia)

Oooooo to Jo taki temat przypuścił??? a niech to kraken mnie pochłonie, już nadrabiam*bestia zaśmiała się i zasiadła do klawiery swojego (f)Apple Macintosha* Taa jestem bronym i ubóstwiam ten serial, mam dwie koszulki z Rainbow Dash ( <3 ) oraz Flaterką(cóż łażenie w koszulakach pony przez starego pryka daje 20% do fajności oraz zajebistości). Najbardziej lubię emm Dashie rzecz jasna i Derpy xD (brak mi tylko kucyków do mojego stafiku ale ceny mi się niepodobają wolę 4paka dobrego piwa za tę cenę) Ostatnio byłem na XX śląskim ponymeecie i powiem jedno, śpołeczność jest zajebista i polecam każdemu Geekowi tę bajkę :) PS.Dodatkowy plus że w społeczności jest często na co zażuić oko znaczy Pegasis heheheh /no niektóre naprawdę to... :diabelek: /

Ostatnio edytowany przez Vorlind (2013-03-17 18:25)

Offline

#166 2013-03-20 00:42

Helbi
Renifer
Lokalizacja: Lasy Warszawy
Data rejestracji: 2011-04-22
Liczba postów: 1,070
WWW

Odp: » MLP: Friendship is Magic (Przyjaźń to Magia)

Ciężko się zrobiło w tym wątku. Generalnie widzę, że mało kto zastanawia się nad tym co ogląda, a przede wszystkim dlaczego to ogląda. Od razu zaznaczam, że nie piję do żadnej konkretnej wypowiedzi, tylko dzielę się moimi obserwacjami.

Dość naturalnym zjawiskiem jest powstawanie kontry w stosunku do jakiegoś zjawiska. Tym silniejsza kontra im silniejsze zjawisko. Równowaga w przyrodzie musi być ;)
Już rok temu można było zauważyć gwałtowny przyrost ilości osób które przejawiały nadmierną fascynację serialem i fandomem. Uzasadniając tą fascynację argumentami, że serial jest świetny, dobrze wykonany i ma świetny humor, w zasadzie powtarzali to co inni. Szybko więc zatarła się granica pomiędzy szczerym zainteresowaniem a bezmózgim pójściem za modą, za innymi. Automatycznie i w tym samym tempie zaczęły się pojawiać osoby krytykujące serial i fandom również, jak mantrę powtarzające te same argumenty co inni, że nolife'y, zboczeńcy, że przesłodzone i naiwne, że kucyki pozostaną kucykami czyli strasznym gó**em.

W związku z tym bez liku mamy wokół pseudo-ultra-racjonalnych wynurzeń o tym jaka to rewelacja, bądź straszna szmira. W związku z tym wątek ten obfituje, zamiast w dyskusje o serialu, w zbiór ogłoszeń, deklaracji i wywodów kto i dlaczego ogląda/nie ogląda (nie potrzebne skreślić).


A wypowiedź Vorlinda nie wiem czy traktować jako trolling w wersji ironizacyjnej, czy jako ostrzeżenie dla dziewczynek uczęszczających na ponymeety....

A! I najważniejsze! Wątek ten poświęcony jest serialowi My Little Pony: Friendship is Magic. Nie interesują więc ani mnie ani innych osób, które się tutaj wypowiadają na temat, informacje, że ktoś tego serialu nie ogląda. Wydaje się to dosyć logiczne ale widać trzeba powtórzyć.

Ostatnio edytowany przez Helbi (2013-03-20 00:56)


2z59cac.gif

Offline

#167 2013-03-20 08:51

Silent Night
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-05-30
Liczba postów: 324

Odp: » MLP: Friendship is Magic (Przyjaźń to Magia)

o@Helbi pół żartem, pół serio ;)
Acz poważnie realia zweryfikowały do kogo jest on adresowany, hasbo też to zauważyło. MLP FiM, TheLinKing(1/2/3), i większość bajek jest adresowane do dzieci(mniej lub bardziej w kierunku konkretnej płci). Mnie się podoba np.wyidealizowany świat bez codziennych problemów i taka szczerość@uczciwość bohaterów (może dlatego że w bajkach dobry jest dobrym a zły jest zły... acz w TLK Vitani była zła się zrobiła dobra). W każdym bądź razie oglądanie przez dorosłe osoby bajek może i jest nienormalne/pedalskie ale to jak z zrobieniem sobie g**y, każdy próbował ale niekażdy jest p*dałem(tak nie da się)/słowa wykożystane z zagodą Admirała gwiezdnej floty oraz TytusaBomby.

Ostatnio edytowany przez Vorlind (2013-03-20 12:03)

Offline

#168 2013-03-21 21:13

Helbi
Renifer
Lokalizacja: Lasy Warszawy
Data rejestracji: 2011-04-22
Liczba postów: 1,070
WWW

Odp: » MLP: Friendship is Magic (Przyjaźń to Magia)

Sorry Vorlind, masz specyficzny sposób pisania i trochę wprawiłeś mnie w konsternację tamtym postem ;)

Zgadzam się z Tobą, to co głównie pociąga dorosłych w bajkach lub generalnie fantasy to świat o prostych zasadach, jasnym podziale ról i sprawiedliwych rozstrzygnięciach. Jak już się zauważy tą beznadzieję wokół, to zakłamanie, te stada idiotów decydujące o naszym losie i wszystkie niesprawiedliwości to człowiek najchętniej uciekłby do tej Equestrii, Lwiej Ziemi, Hogwartu, Śródziemia itd. Tam sprawiedliwie zostaniemy rozliczeni za swoje czyny, tam dobro ma najwyższą wartość, tam bohaterstwo to nie frajerstwo. Szczególnie teraz, w dość trudnych czasach ludzie uciekają od rzeczywistości, która nie oferuje im nawet cienia nadziei, że "wszystko będzie dobrze". I to jest zapewne prawdziwy i główny powód popularności serialu wśród dorosłych facetów.

Ponieważ dość offtopu tu zostało spłodzone, dorzucę jeszcze, że w sumie jestem pełen podziwu dla fanów MLP FiM. Społeczność ta wyrosła znikąd i doskonale się zorganizowała. Mnóstwo ludzi zaczęło realizować swoje pasje, bo znaleźli pomoc i wdzięcznych odbiorców. I to jest rzeczywiście rzadko spotykane. Obserwuję głównie dA i widzę, że sporo osób zaczynających od kucyków nagryzmolonych w paincie naprawdę się podszkoliło i rozwinęło swoje umiejętności.


2z59cac.gif

Offline

#169 2013-04-01 17:14

Ibilis
Administrator
Lokalizacja: Za grupą lwic ;P
Data rejestracji: 2010-10-16
Liczba postów: 6,332

Odp: » MLP: Friendship is Magic (Przyjaźń to Magia)

"Jak nie możesz ich pokonać, to się przyłącz"...
Cóż w związku z przegranym zakładem byłem zmuszony obejrzeć jeden odcinek...  A teraz siostra mówi do mnie "Zboku od kucy".
Mnie co ciekawe nie tyle przekonało to co w większości wypadków czyli "humor", a... kreacja postaci. O ile Rarity, Rainbow Dash i Twilight Sparkle reprezentują sobą stereotypy "strojącej się", "osoby popularnej" czy "kujonki", czyli dość łatwe kreacje (ot kilka standardowych zachowań typowych dla archetypów). Jednak wyróżniają się takie postacie jak Fluttershy, Applejack czy Pinkie Pie. Pierwsza jest (rzadziej obecnie spotykaną) osobą aż tak cichej. Applejack plusuje za sam perfekcyjny wręcz akcent południowo-amerykański... a Pinkie Pie... może ten "Osioł ze Shreka  po 10 kawach i 3 Redbullach" będzie mniej śpiewać, jak tu niej napiszę (XD). Ciekawie również prezentuje się Spike (który pojawia się również w serialu z lat 80-tych). Na dobrą sprawę stereotyp małego chłopca otoczonego przez stawiające go po kątach dziewczyny... ale sposób w jaki tego Lauren Faust dokonała jest imponujący.

[EDIT]: Spójrzcie na datę posta XD


Avatar by  MadKakerlaken madkakerlaken.png

Offline

#170 2013-04-25 21:53

Moonlight
Użytkownik
Lokalizacja: Lwia Ziemia:3
Data rejestracji: 2010-02-08
Liczba postów: 619
WWW

Odp: » MLP: Friendship is Magic (Przyjaźń to Magia)

Mnie wciągnęły niedawno z ciekawości. Cudowna bajka o6 przyjaciół. Ma być podobno na zimę w przyszłym roku MLP 4^^


Dawny nick: Ashley/Lady
34zelc4.png

Offline

#171 2013-04-26 07:39

Shaia
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-10-26
Liczba postów: 746

Odp: » MLP: Friendship is Magic (Przyjaźń to Magia)

Awww. Kocham MLP! Ulubiony badass? Sombrero rzecz jasna (król Sombra). Mhhm. Chciałabym go zobaczyć w następnym sezonie.

Offline

#172 2013-07-01 13:38

Silent Night
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-05-30
Liczba postów: 324

Odp: » MLP: Friendship is Magic (Przyjaźń to Magia)

Sombrero został przecie zdezintegrowany gdy kryształowe serce wybuchło tęcza, więc zmartwychwstanie? :D Z złych charakterków Kryśka jest niezła  :ok:

Offline

#173 2013-10-20 03:18

Helbi
Renifer
Lokalizacja: Lasy Warszawy
Data rejestracji: 2011-04-22
Liczba postów: 1,070
WWW

Odp: » MLP: Friendship is Magic (Przyjaźń to Magia)

Kryśka jest pierwsza klasa, numer jeden z czarnych charakterów w kategorii "pure evil" .Ale jeśli chodzi o kreatywność, to ustępuje Discordowi. W tej dziedzinie jest sam dla siebie klasą ^^

Ostatnio edytowany przez Fantlk (2013-10-20 13:38)


2z59cac.gif

Offline

#174 2013-10-20 19:17

Maisha
Użytkownik
Lokalizacja: Pyroland
Data rejestracji: 2013-08-26
Liczba postów: 645
WWW

Odp: » MLP: Friendship is Magic (Przyjaźń to Magia)

Pucyki Kony. Wszędzie.

Bardzo lubię ten serial, za oprawę graficzną jak i za fabułę. Oczywiście piosenek nie można wykluczyć, to one dodają serialowi barwy. Każda postać w serialu ma własny charakter, wygląd i rolę. Nie jest to tak jak w poprzednich generacjach, gdzie wszystko było przesłodzone i zrobione tak, żeby można było rzygać tęczą, plus jeszcze podobne, milusińskie charaktery i głosy. Było to strasznie denne i nudne. Lecz pojawiła się Laurent Faust i dokonała rewolucji takiej, ze przerosło to jej najśmielsze oczekiwania. Serial oglądają starsi chłopcy. Moją przygodę z kucami rozpoczęłam dwa lata temu, na początku byłam nastawiona na hejt, no bo ,,Co ja będę oglądać bajkę dla bachorów?!", ale jak inni lubią, to jednak musiało coś być w tym serialu. Przełamałam się i obejrzałam pierwsze odcinki. Nie mogłam uwierzyć, chciałam jeszcze więcej pastelowych koników. I tak przeleciałam cały pierwszy sezon i drugi. Potem z niecierpliwością czekałam na sezon 3, a teraz czwarty. Moją ulubioną postacią jest Vinyl Scratch, Octavia i Luna, potem idzie Derpy, Dr. Whooves (mimo tego nie lubię tego shippingu), Zecora. Z głównych bohaterek to Rainbow Dash i Rarity, potem Aplle Jack i Pinkie Pie. Kucyki rysować zaczęłam odkąd zaczęłam to oglądać. Próbowałam rysować tak jak jest w serialu, lecz wychodziło mi badziewnie, więc musiałam wyrobić własny styl. Jakoś się udało. Teraz mam swoje dwie kucykowe OC.

Ostatnio edytowany przez Fantlk (2013-10-20 19:39)


Moje DA.
I remember everything... And it changes nothing! ~Dust
JFuVehTQOmohyWKcfXXS
Bardzo tajemniczy link

Offline

#175 2014-02-16 23:02

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: » MLP: Friendship is Magic (Przyjaźń to Magia)

Niestety - co prawda pierwszy sezon MLP strasznie mi się podobał, to do drugiego dotrwałem tylko do połowy.
Poznałem ostatnio jedną osobę, która ma tak ja, więc może to jest szersze zjawisko? ;P


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#176 2014-07-30 23:16

turbo1988
Szukający drogi
Lokalizacja: Warszawa
Data rejestracji: 2012-01-06
Liczba postów: 1,078

Odp: » MLP: Friendship is Magic (Przyjaźń to Magia)

MLP FIM obejrzałem wszystkie odcinki z 4 sezonów,  zastanawiam się co będzie w 5 sezonie.

oglądałem też MLP friendship is witchcraft,  jest na podstawie normalnych odcinków ale są zmienione dialogi ;) ogólnie fajne :P

My Little Portal, czyli połączenie MLP i gry "Portal",  pierwsze 4 odcinki to raczej wprowadzenie i są raczej średnie ale za to 5 jest już bardzo ciekawy - UWAGA jest tam dość sporo przemocy wiec tylko dla starszych widzów  !

i ostatnie co nie oznacza najgorsze, czyli kolejna "fanowska" produkcja ze studia Silly Filly Studios czyli MLP Snowdrop - bardzo wzruszają historia o niewidomej klaczy - polecam obejrzeć


"Dopóki tutaj jesteś ważne jest kim jesteś"
TimonKopaGanzFertigSized.jpggasp.gif
CZASAMI TO CZEGO NIE WIDAĆ JEST, A TO CO WIDAĆ TO TYLKO ZŁUDZENIE . . .
zapraszam - www.youtube.com/user/TurboTLK www.facebook.com/NikoPoland

Offline

#177 2014-09-05 22:49

Torrez
Użytkownik
Lokalizacja: Suwałki
Data rejestracji: 2014-09-03
Liczba postów: 45

Odp: » MLP: Friendship is Magic (Przyjaźń to Magia)

Kolega zaczął oglądać i mnie także wciągnął. Sam serial wywołał we mnie wielką radość czego nie doświadczyłem w innych tego typu produkcjach. Bronym jestem od ponad 2 lat, a kucyki nadal mi się nie znudziły :D

Offline

#178 2016-06-07 23:21

Helbi
Renifer
Lokalizacja: Lasy Warszawy
Data rejestracji: 2011-04-22
Liczba postów: 1,070
WWW

Odp: » MLP: Friendship is Magic (Przyjaźń to Magia)

Ostatni odcinek mnie trochę zamiótł... No tego się nie spodziewałem O_o

Ukryta treść

Fluttershy ma brata! Wow, jak oni to wpletli i to dopiero w 6 sezonie. Podoba mi się, że wciąż są mnie w stanie zaskoczyć i to bez większych zgrzytów fabularnych :la:


2z59cac.gif

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 2
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman