Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2012-08-21 11:36

Madame Carotte
Weteran
Lokalizacja: Poznań
Data rejestracji: 2012-05-31
Liczba postów: 2,169
WWW

Beyond Good and Evil.

Akcja gry toczy się w alternatywnej rzeczywistości na planecie Hillys, która jest atakowana przez kosmitów z planety DomZ. Główną bohaterką jest młoda reporterka Jade. Gra miała być pierwszą częścią trylogii, lecz ze względu na niezadowalające wyniki sprzedaży stworzenie następnej części stanęło pod znakiem zapytania. Mimo to Beyond Good & Evil 2 zostało zapowiedziane podczas konferencji Ubidays 2008.
Przeszłam całą grę prawie dwa razy i stwierdzam, że należy ona do najlepszych gier w jakie dane mi było grać. Ogromna doza przygody, akcji, dobrego humoru i.. wzruszeń. Autentycznie, były takie momenty w grze, że wyłam jak bóbr.. a to przecież tylko gra.
Dodatkowym plusem gry jest sama postać Jade, która posiada APARAT FOTOGRAFICZNY XD

620103796.jpg

beyond_good_and_evil.jpg

Ostatnio edytowany przez Madame_Carotte (2012-08-21 11:36)

Offline

#2 2012-08-21 12:42

sp911
Użytkownik
Lokalizacja: Wrocław
Data rejestracji: 2011-12-24
Liczba postów: 134

Odp: Beyond Good and Evil.

<3 Właśnie miałam ją instalować. Kocham tę grę. Ale tak naprawdę nigdy jej nie przeszłam, bo moja płyta miała ten bardzo popularny bug, że zamiast 5 pereł na działko, potrzebowałam 15  :/ A potem dostałam od kolegi działającą wersję, która była cała po angielsku i nic nie rozumiałam >.< A z tego co udało mi się zagrać najbardziej podoba mi się początek, wstęp do gry, kiedy walczy się z tym ogromnym... czymś. Podoba mi się też to, że fotografuje się różne żyjątka dla swojej agencji i za to dostaje się pieniądze. Naprawdę grę polecam, grafika nie jest zła jak na tamte czasy, muzyka to jeden z lepszych elementów gry a sama grywalność jest przednia :D


Moje życie to Piotr Rubik.
Keep calm and WATCH PewDiePie ;D
*BROFIST*

Offline

#3 2012-08-22 15:16

Madame Carotte
Weteran
Lokalizacja: Poznań
Data rejestracji: 2012-05-31
Liczba postów: 2,169
WWW

Odp: Beyond Good and Evil.

Ja za to mam teraz ogromną ochotę pograć w Beyonda, ale.. nie mogę znaleźć drugiej płyty i tym samym nie mogę zainstalować gry  :(

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman