Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2012-06-17 20:49

Source
[center][img]http://img62.imageshack.us/img62/9482
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
Data rejestracji: 2012-02-26
Liczba postów: 1,943

Książki Trudi Canavan.

Ciekawe, że taki wątek jeszcze nie powstał, biorąc pod uwagę ilość sprzedaży dzieł tejże autorki. ;) Jak na razie ukazały się dwie trylogie: "Czarnego Maga" i "Era pięciorga". Z kontynuacji tej pierwszej, pt. "Trylogia zdrajcy" ukazały się już dwie części. (czekamy na trzecią. ;) ) Dostępne są też najróżniejsze opowiadania oraz prequel Trylogii czarnego maga. Są to bardzo poczytne książki z gatunku fantasy, choć czasami mają wiele z romansów. ;P Zazwyczaj ich bohaterami są młode kobiety, na które spada duża odpowiedzialność bądź nowe okoliczności życiowe. Sprawia to, że fabuły tych pozycji są ciekawe, wciągające i wartkie. Jeżeli ktoś spotkał się z tymi tytułami zapraszam do podzielenia się wrażeniami. :3


thinbannerrhea.png     tU4DV     NyQD0
thinbannerbuwaro.png     hQrhb     TJYJc
thinbannerkieri.png     c5P7h

Offline

#2 2012-06-17 21:49

Laini
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-04-07
Liczba postów: 827

Odp: Książki Trudi Canavan.

Słyszałam, coś mi koleżanka kiedyś polecała... ale jak znam jej gust, wolałam po to nie sięgać, bo się ździebkę różni od mojego ;) No, ale ostatnio nie mam nic do czytania, to może się wezmę za którąś z jej książek, a nuż mi się spodoba...


Gołębie serce. Lwia dusza. Grrrau.

Przeszłość, młodość Obeca sygna by Sachara, avatar by Vita - THX :dusi:
346mgp3.gif

500 postów -> 09.06.2012 :good:

Offline

#3 2012-06-17 22:52

Sambirani
Optymistyczna optymistka
Data rejestracji: 2009-09-08
Liczba postów: 3,299

Odp: Książki Trudi Canavan.

Szukając po internecie tytułów dobrych książek fantasy zdążyło mi się natknąć i parę razy na te. Jednak odrzucają mnie lektury o magach. Nie wiem czym jest to spowodowane.. Poprostu tak jest. Jednak czytając opinię innych fanatyków dzieł tego gatunku kusi mnie aby ją wypożyczyć.Ufam iż te książki są inne i czytając je nie zasne z nudów ;)


wężowa mama

XkTwZ8S.png

Offline

#4 2012-06-18 21:46

Source
[center][img]http://img62.imageshack.us/img62/9482
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
Data rejestracji: 2012-02-26
Liczba postów: 1,943

Odp: Książki Trudi Canavan.

Jak można nie lubić książek o magach? ;P Jeżeli miałbym polecać, to na pewno trylogię "Era pięciorga". Ona jest taka epicka. x3 Ale dość... jakby to powiedzieć, laicka? Znaczy przedstawia...dobra, bez spojlerów. ;)


thinbannerrhea.png     tU4DV     NyQD0
thinbannerbuwaro.png     hQrhb     TJYJc
thinbannerkieri.png     c5P7h

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman