Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2011-07-22 13:19

Keoni
[img]http://i49.tinypic.com/wjuber.png[/img]
Lokalizacja: Polska
Data rejestracji: 2011-07-08
Liczba postów: 1,479

Moonwalk - Michael Jackson

Co można powiedzieć o Michaelu Jacksonie? Jest on jednym z najbardziej uznanych artystów, nowatorskim i niezwykłym piosenkarzem, którego taniec wydaje się zaprzeczać grawitacji i którego poprzednikami byli Fred Astaire i Gene Kelly. Publiczność prawdopodobnie nie jest świadoma wymiaru jego poświęcenia dla pracy. Jest on niespokojnym, rzadko usatysfakcjonowanym perfekcjonistą, stale stawiającym sobie wyzwania. Wielu osobom Michael Jackson wydaje się nieuchwytną osobowością, ale nie tym, którzy z nim pracują. Ten utalentowany artysta jest człowiekiem wrażliwym, ciepłym, zabawnym i pełnym intuicji. "Moonwalk", książka Michaela, daje możliwość spojrzenia na artystę podczas pracy i w chwilach refleksji.
Jacqueline Kennedy Onassis

Czy ktoś się spotkał z tą książką?
Co sądzicie o tej książce? Piszcie! ;D

Ostatnio edytowany przez Leonardo (2011-07-22 13:20)


Już taki jestem zimny drań
I dobrze mi z tym, bez dwóch zdań
bo w tym jest rzeczy sedno
Że jest mi wszystko jedno
Już taki jestem zimny drań

Offline

#2 2011-11-26 22:15

Vita
Virus Szczęścia
Lokalizacja: Lwia Ziemia
Data rejestracji: 2011-07-31
Liczba postów: 1,248

Odp: Moonwalk - Michael Jackson

Masz rację . Chyba przeczytam . :pisze:


ocztavici.gifVita
But lovers always come and lovers always go...™›‹™›››‹™‹


Š™‰˜ŒŠŠŠŠ˜‹™Œ                                     
˜Œ˜šŒ˜Œ˜Œ

Offline

#3 2014-08-25 13:43

Darkness
Użytkownik
Lokalizacja: Zła Ziemia
Data rejestracji: 2013-02-28
Liczba postów: 464
WWW

Odp: Moonwalk - Michael Jackson

Jestem tu tak długo, a jeszcze nie trafiłem na ten temat ! Niech mnie ktoś ochrzani ! XD

Jestem wielkim fanem Michaela Jacksona, przeczytałem wiele książek o nim i "Moonwalk" znajduję się pośród nich. :D
Książka spodobała mi się na tyle, że przeczytałem ją 2 razy w czasie 14 dni. Szkoda mi tylko tego, że Michael nie "zaktualizował" tej książki, ponieważ wydał ją 21 lat przed śmiercią, a w tym czasie wiele się stało.
Podczas czytania tej książki wspaniałym uczuciem jest poznawanie Michaelowej wrażliwości, dobroci, zwyczajów itp. Książka naprawdę wciąga ! Ludzie czytając to mogą się przekonać jaki on naprawdę był. Niestety jednak większość ludzi uznaje prasę plotkarską i za najlepszą i najbardziej wiarygodne źródło informacji. Możemy im tylko współczuć tego kalectwa.
Ja w każdym razie polecam tą ksiązkę każdemu !


"Kłamstwa są jak sprinterzy, prawda biega w maratonach."

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman