Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2024-06-03 09:31

Mizani_Ash
Weteran
Lokalizacja: Układ Słoneczny
Data rejestracji: 2022-12-27
Liczba postów: 101

Obóz fanów KL

Jak powszechnie wiadomo, jest bardzo wiele obozów o różnych tematykach. Ostatnio pojawił się na rynku obóz dla książkar. Jednak od kilku dni chodzi mi po głowie pomysł pt. Co by było gdyby istniał obóz dla fanów KL? Bo choć doskonale wiadomo, że takowy nie powstanie, tak uważam, że można tutaj o tym pomarzyć.

Miejsce

Uważam, że taki obóz mógłby się rozgrywać w Afryce. Nie znam się jakoś bardzo na geografii, tego kontynentu, ale myślę, że w Kenii. W razie zbyt dużych kosztów mógłby się odbyć  we Wrocławiu blisko zoo.

Czas
Najlepiej aby takowy obóz trwałby 2 tygodnie.

Plan atrakcji
Pierwszego dnia po przyjeździe byłby wieczór poznawczy. Aby opowiedzieć o swoich początkach z fandomem,  o swojej działalności. Moim zdaniem przez kilka dni (2-4) można byłoby zorganizować bliższe poznanie lwów w zoo/ sawannie. W Kenii, można byłoby zorganizować wycieczkę krajoznawczą.
W piątym dniu zaś zorganizować maraton filmowy. Zaczynając od jedynki kończąc na Lwiej Straży. Maraton pewnie by się zakończył 6 dnia. W niedzielę gry integracyjne dla obozobowiczów, najlepiej długie podchody.
W następnym tygodniu odbyć mógłby się dzień na wytypowanie najlepiej napisanej postaci w uniwersum KL. Następnego dnia zaś układanie puzzli z TLK (1000 puzzli).  Przez resztę tygodnia zaproszono by np jednego z animatorów filmu aby opowiedział o trudach tej historii. Po tym odkrywanie powstawania tego filmu, uniwersum itp.  Dodatkowo byłby kurs na rysowanie lewków i porady na pisanie fanficków.

Oczywiście gdyby takowy obóz rozgrywał się w Afryce to obowiązkowa codzienna wizyta na sawannie.

Wiek
Uważam, że taki obóz byłby od 10 lat wzwyż. Zaraz ktoś powie, że to niesprawiedliwe dla młodszych, ale nie chciałabym aby taki obóz kojarzył się z małymi dziećmi( zdaję sobię sprawę, że brzmię jak boomer). Dodatkowo nie miałby granicy górnej.

Co sądzicie o czymś takim? Gdyby taki obóz by istniał chcielibyście pojechać tam jak byliście młodsi?

Ostatnio edytowany przez Mizani_Ash (2024-06-08 18:15)


Nie chcecie jadła, napoju,
Zostawcież nas w pokoju;
A kysz, a kysz!

Adam Mickiewicz 1823

Offline

#2 Wczoraj 19:18

Fragus74
Użytkownik
Lokalizacja: śląskie
Data rejestracji: 2023-12-31
Liczba postów: 76

Odp: Obóz fanów KL

ciekawy pomysł, trzeba go kiedyś zrealizować - tymczasem liczba chętnych: 2... czyli oczywiście my dwoje XD, ta lwia straż to dziki pomysł trochę, ale sam jakoś obejrzałem pierwszy (i ostatni btw) raz cały serial w ok. 6 dni. trzeba w tedy wziąć na klatę ok. 10 odcinków dziennie. spotkanie lwa na żywo to jeden z mych celów życiowych, ale nic nie zastąpi możliwości pogłaskania takowej bestii, więc proponuję aby obóz trwał tyle ile zajmuje oswojenie lwa czyli od lwiątka do prawdziwego potworaaaa ::shake::

Ostatnio edytowany przez Fragus74 (Wczoraj 19:18)

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman