Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2024-02-17 23:04

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Disney Villains: Scar

Poszukując starych www i przeglądając z Ibem google grafika, randomowo natknęliśmy się na grafikę z tego artykułu - https://screenrant.com/disney-lion-king … rmed-scar/ i znienacka dostałam w twarz faktem, że na świecie powstało coś z uniwersum KL co nie jest związane z filmami live action lub Lwią Strażą!  :zaciesz:

Podsumowując - na zachodnim rynku wyszły 4 komiksy, oficjalnie brandowane, które uzupełniają co się działo na Lwiej Ziemi pomiędzy zniknięciem Simby a ucieczką Nali, podobno wyjaśniają luki fabularne. Cieszę się że to powstało, internety mi mówią, że obecnie można to dostać tylko w wydaniu kindlowym - https://www.amazon.com/dp/B0BYTLR59L. Jeśli ktokolwiek ustali jak można nabyć fizyczne komiksy to z pewnością kupię.


Ukryta treść

disney-villans-scar-1.jpg
disney-villans-scar-2.jpg
disney-villans-scar-3.jpg
disney-villans-scar-4.jpg

Czy ktoś z Was już słyszał o tej serii? Wygląda na to że ona wyszła w 2023 roku.


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#2 2024-02-17 23:18

Mizani_Ash
Weteran
Lokalizacja: Układ Słoneczny
Data rejestracji: 2022-12-27
Liczba postów: 76

Odp: Disney Villains: Scar

O jezu! To super :rotfl: AAA!


Jestem ciekawa ich treści, ale pewnie ich szybko nie kupię. Mam nadzieję, że będzie można je zdobyć fizycznie po angielsku. Albo jeszcze lepiej po polsku. Tylko teraz mam kolejny marzenie aby zrobili komiks o dzieciach Kovu i Kiary.

Ostatnio edytowany przez Mizani_Ash (2024-02-17 23:18)

Offline

#3 2024-02-17 23:48

MrLion
Weteran
Data rejestracji: 2014-03-21
Liczba postów: 1,157
WWW

Odp: Disney Villains: Scar

Kurcze nie słyszałem o tej serii, ale wygląda bardzo ciekawie :) Z chęcią bym się dowiedział jak Skaza doprowadził to miejsce do "Takiej ruiny, że mucha nie siada" jak powiedział Timon xd


We Are One!   X

Offline

#4 2024-02-18 10:41

Fragus74
Użytkownik
Lokalizacja: śląskie
Data rejestracji: 2023-12-31
Liczba postów: 45

Odp: Disney Villains: Scar

Słyszałem ale totalnie już wypadł mi z głowy ten komiks :D za darmo na pewno można obejrzeć chapter 1 i prawdopodobnie chapter 2, ale obawiam się, że za resztę trzeba już płacić. Ogólnie można gdzieś na pewno kupić ten komiks w wersji fizycznej, bo ludzie robią recenzje itd. w sensie nawet na tym Amazonie jest opcja ta droższa poza kindle, chyba że ktoś mnie oświeci, że to nie to. Po za tym fajnie że ktoś postanowił stworzyć kolejny komiks i to jeszcze taki dla fanów skazy, gdzie ma być przedstawiony z nieco lepszej strony ale nadal jako zły. Wiadomo chodzi o nieco większe zrozumienie jego zachowania. Też bym chciał wersję polską mizani, ale obawiam się że w Polsce już jest za mało fanów aby komuś się chciało to tłumaczyć xd bo oczywiście na oficjalne tłumaczenie nie ma co czekać.

Offline

#5 2024-03-07 23:18

Matyldzio
Użytkownik
Lokalizacja: Polska :P
Data rejestracji: 2023-05-23
Liczba postów: 4

Odp: Disney Villains: Scar

Ciekawe, nie słyszałem o nich a tym bardziej nie mam ich w kolekcji :P
Pokopałem teraz i z tego co widzę to jest o wiele bardziej złożone. Sami sprawdźcie pod linkiem ile jest tego wariantów.
Jest dostępne od ręki w tym sklepie na naszym rynku.

https://www.atomcomics.pl/pl/searchquer … 523/1/desc

A tutaj jeszcze artykuł z angielskiej wiki na temat tej serii, są tam też linki do opisów fabuły poszczególnych numerów :)

https://lionking.fandom.com/wiki/Disney_Villains:_Scar

Ostatnio edytowany przez Matyldzio (2024-03-07 23:22)

Offline

#6 2024-03-09 02:20

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Disney Villains: Scar

Tą wiki to widziałam i ona mi zasugerowała że są tylko 4 tomy.

Na ile rozumiem listę na stronie Atom Comics to każdy tomik można było dostać w różnych okładkach, od różnych autorów, ale nie ma numerów większych niż #4.


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#7 2024-03-10 15:08

Des
Weteran
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Data rejestracji: 2011-11-06
Liczba postów: 1,178

Odp: Disney Villains: Scar

Zaciekawił mnie ten wątek i trochę poszperałam i udało mi się znaleźć komisy online.
Dajcie znać jeśli chcecie żeby podrzucić linki.
Z tego co widzę rzeczywiście jest ich tylko cztery.

Edit:

Przeczytałam całość, zajęło chwilkę.

Ukryta treść

Tak streszczając. Historia dotyczy momentu od urodzenia się Simby do dnia, w którym Zazu podaje Mufasie poranny raport (chociaż odrobinę zmieniają tę scenę, usuwając w sumie sam raport). Na początku bałam się, że zrzucą pomysł przejęcia władzy na inne postacie, ale koniec końców tylko pokazują jak Skaza mógł zdobyć wsparcie dla swoich planów.
Historia ma trochę mrocznych elementów na przykład to, że hieny musiały zjadać się nawzajem.
Ciekawym elementem jest jak bliską relację mieli mieć ze sobą Skaza i Rafiki.

Dajcie znać co myślicie o tych komiksach. Brali je byście za kanoniczne, albo chociaż akceptowali te zdarzenia miały miejsce w tle filmu?

Ostatnio edytowany przez Des (2024-03-10 16:05)


tumblr_nb3g390x5b1t4y72uo1_500.gif
"Najprawdziwszym złem na świecie są czyny człowieka."
Sarah J. Maas – Szklany tron

scar_fan_stamp_by_konyhyuga_sama-d4ffmmf.gif

Offline

#8 2024-03-10 16:13

Fragus74
Użytkownik
Lokalizacja: śląskie
Data rejestracji: 2023-12-31
Liczba postów: 45

Odp: Disney Villains: Scar

rzeczywiście już można znaleźć za darmoszkę wszystkie 4 części i nie trzeba się wcale natrudzić w wyszukiwaniu, ale mimo wszystko dam przykładowe źródło: https://readcomiconline.li/Comic/Disney … ?id=213271 ogólnie fajnie, bo jeszcze niedawno były dostępne tylko 2

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman