Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Zapraszamy do dyskusji o nowej wersji w temacie KRÓL LEW 2019.
Mamy także cały dział poświęcony temu wydaniu. :)

#1 03.03.2017 13:48

Nit
Administrator
Data rejestracji: 31.12.2008
Liczba postów: 10,130

Reboot Ducktales / Kacze Opowieści

Uwaga, Kacze Opowieści powracają! :D
https://www.youtube.com/watch?v=0-LNgU4e1rE
Kreska co prawda mocno odmienna od oryginalnej, uproszczona to nawet mi się podoba. Nie mogę się doczekać. :la:

#2 03.03.2017 19:20

Feothar
Użytkownik
Data rejestracji: 22.04.2011
Liczba postów: 570

Odp: Reboot Ducktales / Kacze Opowieści

Za to ja nie wiem czy się cieszyć czy płakać...
Albo już jestem na to za stary, albo to co robią jako restart serii jest odmóżdżające. Już na zwiastunie widać nie tylko zmieniony wygląd postaci, ale także odmienne charaktery kaczej trójcy. Jeśli zrobią to według popularnego na zachodzie schematu (głupi, mądry i narwany) to ja już odpadam przed premierą. Głównej postaci (Sknerusa) raczej nie zdołają zepsuć o ile nie pozbawią go wszystkich emocji, zamieniając w zwykłą maszynę do gromadzenia pieniędzy.

"Było nas trzech, w każdym z nas inna krew, ale jeden przyświecał nam cel.
Za kilka lat mieć u stóp cały świat..." :buahaha:

#3 03.03.2017 22:39

Cynka
Użytkownik
Data rejestracji: 07.08.2010
Liczba postów: 195

;_;

Piosenka jest urocza, ale... No nie. Ciężko mi patrzeć na animację jako taką, pamiętając, jak cudowne były Kacze Opowieści pod tym względem (jak na serial telewizyjny to było cudeńko!). Zupełnie mi nie podchodzi, zobaczymy, co z tego wyjdzie.

sarryxscar_zpsaugz3wbi.png tamaxmalka_zpsjfa5i7yl.png

#4 27.06.2017 23:56

Nit
Administrator

https://www.youtube.com/watch?v=4OxQ3IyFDyM
Bardzo ciekawy materiał, którego autor przeprowadził dokładną analizę tego, co już wiemy o nadchodzących Kaczych Opowieściach.
W skrócie - bardzo możliwe, że bardziej niż zwykły reboot Kaczych Opowieści jest to adaptacja komiksowych powieści o Sknerusie i Kaczogrodzie z elementami Kaczych Opowieści.
Jako wielki fan Dona Rosy nie kryję radości na samą myśl. Mam nadzieję, że się sprawdzi! :D

#5 24.09.2017 19:37

Nit
Administrator

Widziałem pilota i muszę przyznać że bawiłem się naprawdę dobrze... myślę, że nawet lepiej niż przy oryginalnych Kaczych Opowieściach. :ok:
Pierwsze dwa odcinki oceniłbym na jakieś 8.5/10 i niedługo zabieram się za kolejne. :D

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman