Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2015-10-07 16:45

Madame Carotte
Weteran
Lokalizacja: Poznań
Data rejestracji: 2012-05-31
Liczba postów: 2,169
WWW

Aleksandria

Razem z Nalciem i znajomą postanowiliśmy założyć agroturystykę połączoną z animalo, arte oraz fizjoterapią. Na początku mieliśmy ogromne plany, skończyło się na tym, że zaczynamy od hipoterapii i chcemy piąć się wyżej, poprzez kolejne szczeble animaloterapeutyczne aż do zorganizowania agroturystyki. Cały projekt nosi wdzięczną nazwę- Aleksandria od imienia naszego pierwszego zwierzęcego terapeuty- Aleksa.

Przed nami długa droga- nie ukrywamy tego, ale chcemy stworzyć coś innowacyjnego, coś wspaniałego, coś na czym każdy z może skorzystać. Zdecydowaliśmy się powierzyć Aleksandrię portalom crowdfundingowym i Wam, ponieważ wierzymy w swój projekt. Wierzymy również w to, że z Waszą pomocą nasz rozwój będzie szybki i efektowny.

Udało nam się zdobyć(czy to w ogóle właściwe słowo?) cudownych Patronów, z każdej strony słyszymy dobre słowa, komplementy, pytania o nowe terapie. Czujemy się potrzebni i zrobimy wszystko by piąć się wyżej. Zależy nam na znalezieniu zaplecza w postaci nieruchomości. Nie stać nam na wynajem ani kupno ziemi, tak więc posilamy się crowdfundingiem, który naszym zdaniem jest dość dobrą opcją. Wy dajecie nam wsparcie, my dajemy Wam coś w zamian ;)

Zróbcie szum, udostępniajcie info wszędzie, gdzie się da. Potrzebujemy wsparcia finansowego i medialnego. Pomysł jest tak dobry, że prędzej czy później nam sie uda <3 

Wczoraj ktoś podrzucił do mnie kotkę. Na początku moja rodzicielka kategorycznie zakazała przygarniania jej, ale rano okazało się że maleństwo ma zaropiałe oko i biegunkę. Wygrałam, zawiozłam puchatą kulkę do weterynarza. Kotka zostaje u mnie i będzie później felinoterapeutką w Aleksandrii- niezależnie od stanu jej oka- niepełnosprawny kot to nadal kot! Młoda mruczy, szuka kontaktu z człowiekiem, przytula się. jest idealna. Własnie siedzi mi na kolanie <3
na naszym fanpage ogłosiliśmy mini konkurs na imię dla naszej księżniczki. Do wygrania 30 min hipoterapii(Poznań!) lub karteczka ACEO. Zachęcamy do udziału, jesteście kreatywni <3


Na sam koniec niezbędne linki:
* FACEBOOK:    https://www.facebook.com/agroturystyka. … ia?fref=ts
* BLOG:              http://agroturystyka-aleksandria.blogspot.com/

Offline

#2 2015-10-07 21:28

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Aleksandria

A to dlatego trochę mniej głośno o komiksie ostatnio! XD
Gratuluję świetnego pomysłu na działalność i cieszę się, że już otrzymujecie wsparcie. :)
Jeśli chcesz się jeszcze gdzieś reklamować to np. zapraszam do zamieszczenia gościnnego wpisu na moim blogu. Opowiesz o tym co robicie i zaprosisz na waszego fanpage. Chętnie to potem roześlę na facebookowych paru grupach bloggerów itd.  ;)


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#3 2015-10-08 16:39

Ognik
Fan TLK
Lokalizacja: Stargard/Poznań
Data rejestracji: 2013-03-12
Liczba postów: 5,507
WWW

Odp: Aleksandria

Super pomysł mieliście. Terapia ze zwierzętami jest jedną z lepszych form terapii. A koniki to wspaniałe zwierzęta :). Życzę Wam powodzenia w tym co robicie. Wspieram Was w tym, co robicie.


Animashe i inne filmy związane z Królem Lwem - http://youtube.pl/user/klfantlk

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman