Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2015-05-14 15:10

Adara
Nowy Użytkownik
Data rejestracji: 2015-03-28
Liczba postów: 3

Albumy Król Lew Panini - naklejki na wymianę

Witam wszystkich serdecznie :)

Jestem nowa na forum i to jest mój pierwszy temat. Ciekawi mnie, czy ktoś z Was zbierał lub zbiera naklejki do dwóch albumów Panini - do Króla Lwa z 1994 roku i Czasu Simby z 1998 :).
Może krótko nakreślę, o co dokładnie chodzi - albumy powyższe zawsze były moim konikiem, w dzieciństwie miałam oba, przy czym pierwszego nie uzbierałam do końca, a drugi uzbierałam, ale oddałam koleżance, która go gdzieś posiała :(. Jakieś 2 lata temu kupiłam na ebayu album do pierwszej części wraz z kompletem naklejek, a niedawno udało mi się też upolować bardzo rzadki album do części drugiej, po francusku, niestety bez naklejek. Naklejki w paczkach udało mi się zdobyć potem, jednak album wciąż nie jest uzupełniony w 100 %. Mam za to mnóstwo powtórek i chętnie wymieniłabym się z kimś. A może ktoś ma uzupełniony ten album i chciałby go sprzedać?

Oto moje naklejki na wymianę i album:
bp170bynnskziqd6g.jpg

Posiadam również sporo powtórek do pierwszego albumu, a także karteczki z notesików, za które mogłabym się wymienić lub je sprzedać. Będę wdzięczna za odzew :). Bardzo zależy mi na skompletowaniu drugiego albumu, ale w tym momencie nie opłaca mi się już kupować saszetek, bo brakuje mi zaledwie 25 naklejek.

Offline

#2 2015-05-14 16:18

Sambirani
Optymistyczna optymistka
Data rejestracji: 2009-09-08
Liczba postów: 3,299

Odp: Albumy Król Lew Panini - naklejki na wymianę

Oooo! Bardzo ładna kolekcja, zazdroszczę! ^^
Osobiście nigdy nie miałam okazji zbierania tych naklejek, wydają mi się jednak znajome więc gdzieś już musiałam je widzieć. Nie wiem tylko gdzie. Niestety więc, nie mam czym się z tobą wymieniać mimo chęci.
Mam natomiast parę karteczek z segregatorów, na które niegdyś była moda. Siedzą gdzieś upchane w biurku i raczej ich stamtąd nie ruszam, bo i po co. Jest ich jednak za mało na wymianę, bo mam tylko pojedyncze sztuki.
Małe pytanko. Ile łącznie kosztowało cię kupienie tego wszystkiego? ^^


wężowa mama

XkTwZ8S.png

Offline

#3 2015-05-14 17:24

Adara
Nowy Użytkownik
Data rejestracji: 2015-03-28
Liczba postów: 3

Odp: Albumy Król Lew Panini - naklejki na wymianę

Dziękuję, cieszę się, że kolekcja się podoba :D
Tak, karteczki do segregatorów z Królem Lwem pamiętam, aczkolwiek nigdy ich namiętnie nie zbierałam, zawsze interesowały mnie bardziej karteczki z notesików, które pojawiły się grubo przed karteczkami do segregatorów :). Miałam w dzieciństwie dużą kolekcję tych karteczek z notesów, ale znowuż, przetraciłam je w jakiś bezsensowny sposób i dopiero mając dwadzieścia parę lat zrekonstruowałam kolekcję, polując na aukcje na allegro.
Co do albumów i owych paczuszek z naklejkami, to pamiętam, że do pierwszego albumu z Królem Lwem można je było dostać w sklepach zabawkowych i niektórych kioskach (rodzice mi te naklejki kupowali głównie, więc nie mogę powiedzieć na pewno, jak wyglądała dystrybucja). W każdym razie z pierwszym albumem nie ma problemu na ebayu, aukcje z nim są cały czas i skompletowanie go to żadne wyzwanie (przy czym są to oczywiście wersje obcojęzyczne, za polski album dałabym się pokroić xD). Natomiast drugi album to zagadka - nie dość, że sam jest ekstremalnie rzadki, to naklejki do niego w zasadzie nie pojawiają się na aukcjach. U mnie w 1998 roku te naklejki były w kiosku pod blokiem i wtedy już wykupiłam chyba wszystkie paczki xD.

A ile mnie łącznie kosztowało to wszystko? Wliczając wszystkie karteczki, naklejki, albumy - tak z 600-700 zł na pewno.

Ostatnio edytowany przez Adara (2015-05-14 17:25)

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman