Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2015-04-17 22:21

Tal Abesh (Tal Abesh )
Nowy Użytkownik
Data rejestracji: 2015-03-01
Liczba postów: 9
Autor/ka awatara: Ja
Mów mi: Tal, Abbey, Tally,
Partner/ka: brak
Wiek postaci: nastolatka
Cechy szczególne: heterochromia, długie kły

Inna galaktyka

Jest to miejsce, gdzie łączą się wszystkie filmy sci-fi, od Gwiezdnych Wojen i Star Treck'a do Terminatora i Obcego. Inna galaktyka jest pełna przeróżnych planet np. wulkanicznych, lodowych, zalanych wodą, pustynnych etc. Jest tu trochę inaczej niż u nas, można robić prawdziwe miecze świetlne, władać mocą (telekineza, strzelanie błyskawicami z łap/rąk i tym podobne), mieć własny myśliwiec kosmiczny, a to tylko niektóre z atrakcji :). Można być po Jasnej lub Ciemnej stronie mocy albo nie przynależeć do żadnej ze stron. W innej galaktyce może stać się prawie wszystko: Możemy zmieniać historie z filmów, dokładać własne, być tylko obserwatorem zdarzeń, jest w czym wybierać :D
Galaktyka dzieli się na światy centrum, światy środka, dzikie przestrzenie i zewnętrzne rubieże. Światy centrum to planety najbliżej jądra galaktyki, najczęściej w dużej części zurbanizowane. Światy środka znajdują się pomiędzy światami centrum i zewnętrznymi rubieżami, z urbanizacją bywa różnie, niektóre są w dużej mierze pokryte przez miasta, a inne przez mniejsze miasteczka i wsie. Zewnętrzne rubieże to obszary najdalej od jądra galaktyki. Może być tu niebezpiecznie, ale tylko jeśli zapuścisz się na tereny patrolowane przez piratów i innych przestępców. Dzikie przestrzenie to porozrzucane po galaktyce terytoria niezamieszkane przez rasy rozumne.
Na dole porady aktualizowany spis planet, ich lokalizacji, powierzchni i klimatu

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

*Tal Abesh stała na tarasie dawnej bazy wojskowej i spoglądała w piekielny krajobraz. Wokoło było pełno wulkanów, rzek i jezior lawy oraz nagich formacji skalnych. Niebo było ciemne od dymów i pyłu z kraterów. Nic nie mówiła, tylko patrzyła. Niedawno odeszła z zakonu Jedi, jednak miecz świetlny zatrzymała przy sobie. Nie przeszła na Ciemną Stronę Mocy, po prostu opuściła świątynie, gdzie nikomu nie było dane jej więcej zobaczyć. Nie ukrywała się, nie miała konfliktów z prawem. Myślała co teraz ma z sobą zrobić. Zostać łowcą nagród? Może i tak, ale jeszcze musiała się zastanowić.*

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Nie znasz historii z filmów sci-fi i chcesz coś napisać w tym temacie? Nie martw się, napisz do mnie, chętnie pomogę i doradzę :) Tylko proszę, nie zadawajcie mi zbyt dużo pytań, bo nie zawsze jestem w stanie odpowiadać.

Spis planet:

-Mustafar (Lokalizacja: Zewnętrzne rubieże; Powierzchnia: Wulkaniczna/Piekielna; Klimat: Gorący, brak opadów);
-Curuscant (Lokalizacja: Światy centrum; Powierzchnia: W całości zurbanizowana; Klimat: Umiarkowany);
-Naboo (Lokalizacja: Światy środka; Powierzchnia: Równiny, góry, duże zbiorniki wodne, lasy; Klimat: Umiarkowany);
-Hoth (Lokalizacja: Dzikie przestrzenie; Powierzchnia: Lodowce, śnieżne równiny; Klimat: Arktyczny);

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman