Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2014-12-27 11:15

Tima
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-12-22
Liczba postów: 429
WWW

Mikołajek

Książka znana i lubiana, no bo w końcu, kurcze blade! Kto nie lubi perypetii tego małego francuskiego ucznia? Kto nie zna Gotfryda, który ma bogatego tatę, Ezebiusza, który daje w nos, ale tylko kumplom, bo jest nieśmiały, Alcesta, który bez przerwy je i jest gruby, Kleofasa, najgorszego w klasie, Joachima, który jest świetny w grze w kulki, Maksencjusza, który ma wystające kolana i szybko biega, pupilka Ananiasza, który nosi okulary, Rufusa, który ma gwizdek z kulką, Jadwinii, która jest dziewczyną, Ludeczki, za którą wyjdzie Mikołajek i naturalnie samego Mikołajka?!

Ostatnio edytowany przez Tima (2014-12-27 11:16)


"Ty i ja to jedno"
" Nie żałuj umarłych, żałuj tych, co żyją bez miłości." ~ Albus Dumbledore
http://krolllewek.blogspot.com/

Offline

#2 2014-12-27 12:26

MrLion
Weteran
Data rejestracji: 2014-03-21
Liczba postów: 1,159
WWW

Odp: Mikołajek

Ooo kurcze, moja ulubiona seria książek, jak byłem mały :P Przeczytałem chyba wszystkie: "Mikołajek", "Rekreacje Mikołajka", "Mikołajek i inne chłopaki", "Wakacje Mikołajka", "Mikołajek ma kłopoty", 2 tomy "Nowych przygód Mikołajka" (tych grubych), oraz "Nieznane przygody Mikołajka". Chociaż chyba kilka książek oddałem innym... ale może jeszcze kilka mam w domu :D Ale seria była naprawde extra :D


We Are One!   X

Offline

#3 2014-12-27 15:55

wimpy^^
Użytkownik
Lokalizacja: Przemyśl
Data rejestracji: 2014-03-08
Liczba postów: 874

Odp: Mikołajek

To była moja ulubiona książka jak byłam mała. Przeczytałam chyba z trzy, wszystkie z serii "Nowe Przygody Mikołajka" i do dzisiaj leżą gdzieś tam na półce. Co prawda tylko zbierają kurz, ale jakoś szkoda mi ich oddać.


tumblr_nj6drfxPLp1tjsw8vo4_250.gif

Offline

#4 2014-12-28 11:07

Tima
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-12-22
Liczba postów: 429
WWW

Odp: Mikołajek

MrLion, jakbyś chciał wiedzieć,  są też dwie nowe książki o Mikołajku, "Szkolne przygody Mikołajka" i "Najnowsze przygody Mikołajka", tylko ich nie zilustrował Sempe...  :|


"Ty i ja to jedno"
" Nie żałuj umarłych, żałuj tych, co żyją bez miłości." ~ Albus Dumbledore
http://krolllewek.blogspot.com/

Offline

#5 2014-12-28 13:59

MrLion
Weteran
Data rejestracji: 2014-03-21
Liczba postów: 1,159
WWW

Odp: Mikołajek

O prosz... o tym to nie wiedziałem. A da się gdzieś w necie przeczytać ? :P


We Are One!   X

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman