Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2014-12-19 20:20

CherryCola
Użytkownik
Data rejestracji: 2014-11-11
Liczba postów: 18

» "Jak wytresować smoka 3"

Zapowiadana na 2017 rok, ostatnia część trylogii JWS. Ludzie mówią, iż smoki mają wyginąć. "Smoki istniały, kiedy byłem chłopcem" - tak ponoć ma się zakończyć nasz ukochany film animowany według reżysera Dean'a DeBlois'a. Sugeruje nam to również śmierć Szczeratka, którą potwierdza jeden z udostępnionych już soundtrack'ów (a przy okazji mój ulubiony, który strasznie mnie porusza) John'a Powell'a - Thanks Buddy, See You In The Valhalla (do zobaczenia w *Vahalli, przyjacielu).
Nadeszło przez internet także sporo mitów i wyobrażeń co do fabuły. Niektórzy piszą, iż Astrid zajdzie w ciąży, a Czkawka ze Szczerbatkiem znajdą drugą nocną furię. Obiła mi się też o uszy historyjka, że to Astrid umrze. Ja uważam, że to są bardziej nieoficjalne informacje, lub (być może) wymyślone przez fanów.
A wy co o tym myślicie?

*Vahalla - coś w stylu nieba w wierze wikingów.

Ostatnio edytowany przez CherryCola (2014-12-19 20:21)


We are all connected in the great circle of life.

Offline

#2 2015-01-06 01:53

Mika
Weteran
Data rejestracji: 2009-12-12
Liczba postów: 1,006

Odp: » "Jak wytresować smoka 3"

Co do informacji o Astrid. Pojawiły się info. że umrze ona podczas porodu. Jednakże uważam, że to tylko wymysły fanów - te info. ukazały się 2 miesiące po publikacji 2 części. Uważam, że za szybko to wypłynęłoby, zapewne wtedy nei mieli dokładnego zarysu fabuły. Chociaż kto wie.
Co do Szczerbatka i smoków - szczerze się tego obawiam - to bardzo prawdopodobna sytuacja, więc nie chciałabym chyba tego zobaczyć na ekranie kina, pękłoby mi serducho na sali ;((( DOSŁOWNIE. ;/ Ale cóż, to są tylko nasze i fanów domysły, dowiemy się w czasie ;)


Żyj tak, aby twoja wolność nie była więzieniem...

Offline

#3 2015-01-19 19:23

CherryCola
Użytkownik
Data rejestracji: 2014-11-11
Liczba postów: 18

Odp: » "Jak wytresować smoka 3"

Ja też uważam, że ta informacja o śmierci Astrid to tylko mit. Niezbyt pasowałoby to ogólnie do filmu, a ponadto po śmierci Stoicka i prawdopodobnego wyginięcia smoków jej śmierć byłaby bezsensowna, chyba że ktoś naprawdę chciałby rozbić świat Czkawki.
Moim zdaniem to bardzo możliwe, że smoki wyginą w tej części. Chociaż byłoby to smutne, to sensowne, z racji iż to ma być ostatnia część. Wyjaśniałoby też w pewnym sensie, czemu dzisiaj nie ma smoków, dodając filmowi nieco realizmu i typowe ostateczne zakończenie. Sama niezbyt cieszę się z tego, że to ma być end i już nie będzie tych gadów, aczkolwiek jeżeli zrobią to porządnie i będzie bardzo wzruszające z wielką chęcią obejrzę.


We are all connected in the great circle of life.

Offline

#4 2015-01-19 20:56

Mika
Weteran
Data rejestracji: 2009-12-12
Liczba postów: 1,006

Odp: » "Jak wytresować smoka 3"

Patrząc na to, że już na 2 części płakałam jak bóbr, to chyba 3 części nie mogliby aż tak zepsuć - w końcu to koniec, nie można tego zhańbić! Aczkolwiek wolałabym zobaczyć happy end ;/ Nie wyobrażam sobie zalać sali kinowe morzem łez ;/


Żyj tak, aby twoja wolność nie była więzieniem...

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman