Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2014-07-12 15:07

Swahili
Użytkownik
Data rejestracji: 2011-07-20
Liczba postów: 603
WWW

» The Art of How To Train Your Dragon

Założyłam ten temat, gdyż jestem ciekawa, czy ktoś słyszał o tej książce. Osobiście jej nie posiadam, ale bardzo chciałabym ją zakupić. Dla tych, co nie wiedzą.
1000px-Art.jpg

The Art of How To Train Your Dragon - książka wydana 26 lutego 2010 roku wyłącznie w wersji anglojęzycznej. Napisana została przez Tracey Miller - Zarneke, autora również takich książek jak "The Art of Kung Fu Panda" oraz "The Art and Making of Cloudy with a Chance of Meatballs".
Na 160 stronicach książki znajduje się ponad 350 grafik przedstawiających szkice koncepcyjne, wstępne rysunki, plany architektoniczne, akwarele, obrazy olejne oraz grafiki komputerowe. Przedstawiają cały proces przenoszenia świata smoków i Wikingów na współczesne kinowe ekrany.

Książka jest podzielona na trzy części:

Smoki - znajdują się tam pełne opisy smoków, oraz rysunki przedstawiające je;
Wikingowie - można znaleźć tam także postaci, które pierwotnie miały pojawić się w filmie, jednak nie były obecne. Tracy Miller - Zarneke zamieszcza wiele ciekawych informacji i komentarzy na temat poszczególnych postaci, w tym także wypowiedzi twórców.
Otoczenie - obejmujące zarówno środowisko przyrodnicze, otoczenie wioski Berk, jak i budynki i inne dzieła rąk Wikingów.

Źródło - http://jakwytresowacsmoka.wikia.com

Istnieje również podobna książka, pod tym samym tytułem związana z drugą częścią.

The_Art_of_How_To_Train_Your_Dragon1.jpg
tumblr_lqgzqzNLae1r296bco1_500.jpg
how-to-train-your-dragon-2-5.jpg
GronckleArtOfBook.jpg

Bardzo chciałabym mieć w posiadaniu tę książkę, na pewno byłaby przydatna do rysowania różnych gatunków smoków występujących w filmie. A co wy o tym sądzicie?


hydra_by_goldennove-d9lmufy.png

They all will know I bring
the joy of creation

Offline

#2 2014-07-12 17:17

Maro
Użytkownik
Data rejestracji: 2007-02-06
Liczba postów: 319
WWW

Odp: » The Art of How To Train Your Dragon

Jest przepiękna! To po prostu cudo *.* przydałoby się nie tylko do rysowania smoków z filmu ale do inspirowania się i tworzenia własnych gatunków!

Offline

#3 2014-07-12 18:38

Sambirani
Optymistyczna optymistka
Data rejestracji: 2009-09-08
Liczba postów: 3,299

Odp: » The Art of How To Train Your Dragon

Jeeju jaka świetna! Kocham takie książki, wielbię po prostu . Bardzo chciałabym ją mieć. <3


wężowa mama

XkTwZ8S.png

Offline

#4 2014-07-12 20:24

Ariz
Użytkownik
Data rejestracji: 2011-08-18
Liczba postów: 499

Odp: » The Art of How To Train Your Dragon

Można ją kupić przez Amazon.

Tutaj macie jej prezentację:
https://www.youtube.com/watch?v=LlzYqcnIhu8

A tutaj można kupić:
http://www.amazon.com/The-Art-Train-You … 1557048630


Za ciebie i mnie..Na krzyża ramionach...Rozpięty był on pan i król...Człowiekiem się stał...I jak człowiek skonał...Z miłością zniósł strach i ból...Każdy grzech...Na krzyżu spłacił...Swoją krwią

Taka jest prawda!

Offline

#5 2014-07-12 21:54

Maro
Użytkownik
Data rejestracji: 2007-02-06
Liczba postów: 319
WWW

Odp: » The Art of How To Train Your Dragon

Spodziewałam się, że będzie droższa, choć i tak to nie na moją kieszeń jak na razie.

Offline

#6 2014-07-13 13:59

Swahili
Użytkownik
Data rejestracji: 2011-07-20
Liczba postów: 603
WWW

Odp: » The Art of How To Train Your Dragon

Aktualnie (13 lipca) na Allegro.pl dostępne są dwie oferty związane z tą książką. Ceny, no cóż, dość wysokie, ale nie jest chyba tak źle.
http://allegro.pl/the-art-of-how-to-tra … 50717.html 154zł
http://allegro.pl/the-art-of-how-to-tra … 26288.html 123zł
Chętnie bym kupiła, ale niestety brak pieniędzy sam za siebie przemawia. xD
Liczę na to, że może komuś w ten sposób pomogę. Bo na pewno nikt nie wyszukał tego na allegro, przecież to takie przedsięwzięcie


hydra_by_goldennove-d9lmufy.png

They all will know I bring
the joy of creation

Offline

#7 2014-07-13 16:00

Ariz
Użytkownik
Data rejestracji: 2011-08-18
Liczba postów: 499

Odp: » The Art of How To Train Your Dragon

Właśnie nabyłam tą książkę, mam w formie skanów. + dodatkowo mam Art of THE LION KING  :awesomecat:
Zainteresowanych  - proszę na PW.


Za ciebie i mnie..Na krzyża ramionach...Rozpięty był on pan i król...Człowiekiem się stał...I jak człowiek skonał...Z miłością zniósł strach i ból...Każdy grzech...Na krzyżu spłacił...Swoją krwią

Taka jest prawda!

Offline

#8 2014-07-14 15:58

Swahili
Użytkownik
Data rejestracji: 2011-07-20
Liczba postów: 603
WWW

Odp: » The Art of How To Train Your Dragon

Skany z książki możesz tu pokazać, a przynajmniej część. Fajnie uzupełniłoby to temat, bo w pierwszym poście dałam tylko screeny z Google Grafika. xD


hydra_by_goldennove-d9lmufy.png

They all will know I bring
the joy of creation

Offline

#9 2014-07-14 17:47

Ariz
Użytkownik
Data rejestracji: 2011-08-18
Liczba postów: 499

Odp: » The Art of How To Train Your Dragon

Całość mam w pdf-ie, więc raczej ciężko by było, chyba, że wrzucę na serwer.

No i proszę:
https://drive.google.com/file/d/0B6c57f … sp=sharing

Ostatnio edytowany przez Ariz (2014-07-14 18:59)


Za ciebie i mnie..Na krzyża ramionach...Rozpięty był on pan i król...Człowiekiem się stał...I jak człowiek skonał...Z miłością zniósł strach i ból...Każdy grzech...Na krzyżu spłacił...Swoją krwią

Taka jest prawda!

Offline

#10 2014-08-07 11:52

Swahili
Użytkownik
Data rejestracji: 2011-07-20
Liczba postów: 603
WWW

Odp: » The Art of How To Train Your Dragon

W formacie PDF ściągnęłam zanim zobaczyłam twój link. Ogólne wrażenia są bardzo dobre, chętnie zakupiłabym ją w wersji książkowej. Mnóstwo concept artów, szkiców i wiele obrazków, które idealnie wyglądałyby na tapecie. Mam w planach obejrzenie The Art of How To Train Your Dragon 2, na razie widziałam tylko filmik prezentujący tą książkę, ale jak wiadomo najlepiej oglądnąć to samemu. Jak tylko znajdę link do pobrania w PDF-ie na pewno go tu dam, żeby każdy mógł zobaczyć.


hydra_by_goldennove-d9lmufy.png

They all will know I bring
the joy of creation

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman