Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2013-09-18 23:22

Himsi
Weteran
Lokalizacja: Kobyłka
Data rejestracji: 2013-05-02
Liczba postów: 1,138

Historia Hima.

No co by zacząć to będzie moje takie pierwsza historia tylko że o mnie popracuje nad ortografią :P Więc dobra zaczynam rozdział pierwszy :).



----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



                                                                                                    Rozdział 1
                                                                                    "Czyli jak poznałem Sahare i reszte stada"
Byłem małym lwiątkiem mieszkałem w małej jaskini nie opodal wodopoju. Bałem się tam podejść, widziałem tam różne zwierzęta z krzaków, jedna z lwic podeszła do mnie, ale się wycofałem i uciekłem. Dałem sobie spokój z tym ukrywaniem się, byłem głodny i spragniony. Po drugim dniu postanowiłem pójść tam i poszedłem nad wodopój.
-Mam nadzieje że ktoś mnie przygarnie.No dobra to idę.
*Powiedziało smutnym głosem lwiątko*
-Nie opodal była ta sama lwica co wcześniej widziałem może ona chce mnie przygarnąć?
*Pomyślał mały Him, podszedł do wody i zaczął z niej pić, w tej chwili podeszła ta sama lwica co wcześniej*
-Cześć mały zgubiłeś się ?
*Zapytała nie znajoma mi lwica. Nie wiedziałem co powiedzieć bałem się*
-Nie krzywdzę cię. Jestem Sahara a ty?
*Zapytała do mnie lwica Sahara*
-Ja....ja jes...tem Himsi.
*odpowiedziałem z jąkaniem się*
-Miło mi cię poznać, Nie bój się mnie choć ze mną.
*Powiedziała uśmiechnięta lwica*
-Dobrze.
*powiedziałem i poszedłem za Saharą. Zaprowadziła mnie do swojego stada bałem się*
-Choć rozgość się to jest moje stado teraz jesteś częścią naszego stada.
*Powiedziała z uśmiechem. Również się uśmiechnąłem się do niej*
*Podeszła do mnie jakaś lwica przestraszyłem się jej.Schowałem się pod łapą Sahary*
-Hehe nie masz co się bać to jest moja siostra Tara.
*Powiedziała do mnie*
-Cześć Saharo widzę że przyprowadziłaś nowego członka.
*Powiedziała to ironicznie*
-Znów zaczynasz ? Błagam cię. Lwiątko się zgubiło chciałam go przygarnąć mam nadzieje że tata i mama się zgodzą. Ups chyba właśnie idą.








Dobra to na razie tyle xD mam nadzieje że fajne się czytało. Jeśli chodzi o opowiadnie to one pojawia się co tydzień jeśli będę miał wene :) Miłego czytania :)

Offline

#2 2013-09-19 09:41

Madame Carotte
Weteran
Lokalizacja: Poznań
Data rejestracji: 2012-05-31
Liczba postów: 2,169
WWW

Odp: Historia Hima.

Super, że zająłeś się tworzeniem! Mam jednak kilka zastrzeżeń: ortografia, interpunkcja, powtórzenia_(spokojnie, wyrobisz się z czasem ;) ) + jeśli to jest opowiadanie to nie używaj gwiazdek, które najlepiej sprawdzają się w role play'u. Zmień je na narrację i będzie dobrze :D

//Spacja dodana. ~Fantlk//

Ostatnio edytowany przez Fantlk (2013-09-19 18:47)

Offline

#3 2013-09-19 18:49

Ognik
Fan TLK
Lokalizacja: Stargard/Poznań
Data rejestracji: 2013-03-12
Liczba postów: 5,507
WWW

Odp: Historia Hima.

No może być ciekawe, ale:
1. Interpunkcja
2. Ortografia (nie jest tak bardzo źle, jak z interpunkcją, ale popracuj nad tym
3. Podobnie jak Caro, uważam, że gwiazdki lepiej zamienić w narrację
4. Początek - niby dobrze jest, ale lepiej by było, gdybyś napisał, skąd się wziąłeś w tej jaskini, czemu byłeś tam sam, itp. :).


Animashe i inne filmy związane z Królem Lwem - http://youtube.pl/user/klfantlk

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman