Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2013-02-22 10:49

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Czego waszym zdaniem zabrakło?

"Hakuna Matata" jest najkrótszą z części... (niecały kwadrans mniej niż KL1) moim zdaniem można było spokojnie go wydłużyć o jakieś pół godziny.

Czym byście zapełnili ten czas? :)

Jak dla mnie fajnie by było poznać lepiej historię Pumby. Jasne, historia gościa z gazami może się wydać... głupia, ale fajnie by było poznać rodzinę guźców. ;D

Ewentualnie fajnie by było zobaczyć więcej Simby-nastolatka i jego wybryków. :)


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#2 2013-02-22 12:20

GoldenLion
[center][size=12][b][color=green]Moderator[/color]
Data rejestracji: 2012-04-07
Liczba postów: 6,103

Odp: Czego waszym zdaniem zabrakło?

Tak, historia Pumby mogłaby być nawet ciekawa. W tej części pokazano właściwie TLK bardziej od strony Timona. Zobaczyliśmy jego rodzinę, kopanie tunelów itp. Z wcześniejszego życia Pumby nie dowiedzieliśmy się tak właściwie nic. Nastoletnie życie Simby - hm, ten temat też mogliby bardziej rozszerzyć. Osobiście niezbyt lubię tą cześć Króla Lwa, ale należy jej się plus za Ojcostwo i pokazanie choć trochę dłużej niż w Królu Lwie nastoletniego Simby. Warto także zauważyć, że od premiery TLK do premiery TLK3 (TLK1/2) minęło prawie 10 lat.


,,Pamiętaj, kim jesteś'' - Ja zawsze będę pamiętała, że jestem złotym fanem TLK! <3
shining_lion_by_maroko13-d6iz6rk.png ~ Goldi by Maro

Offline

#3 2013-02-22 18:26

Ibilis
Administrator
Lokalizacja: Za grupą lwic ;P
Data rejestracji: 2010-10-16
Liczba postów: 6,329

Odp: Czego waszym zdaniem zabrakło?

Cóż to, że część jest najkrótsza z całej trylogii... jest moim zdaniem mało odczuwalne (strasznie się niektóre "gagi" dłużą). Osobiście nie tyle bym dodawał na długość, ale najpierw skrócił nudne momenty np "Patrzeć poza tym co widać" albo jak Pumba idzie po żarcie (w kinie ten gag może i jest zabawny, ale w warunkach domowych raczej niezbyt). Dopiero po skróceniu tego (o 15-20 minut) można myśleć o wydłużaniu. Historia Pumby? Niegłupi pomysł, ale (jeśli mnie pamięć nie myli) była już pokazana w serialu "Timon i Pumba" (wyrzucili go, bo wszyscy musieli w maskach p-gaz siedzieć). Wydłużenie czasu Simby? To jest właśnie sedno! To jest jednak "Król Lew", a nie "Timon i Pumba" (angielski tytuł prawie dosłownie to "Timon i Pumba z Króla Lwa").
Pokazanie jego dojrzewania bardziej szczegółowo to świetne rozwiązanie. Zamiast lwiątka => nastolatka =>dorosłego lwa powinno być więcej scen pośrednich (starsze lwiątko, młody nastolatek i starszy nastolatek a'la Nuka).
Moim zdaniem zabrakło w tym filmie nieodpychającego głównego bohatera. Cóż... jaki tu Timon jest chyba każdy wie... jakoś mało się chciało z nim przebywać dłużej (już nie mówiąc o nowych postaciach drugoplanowych, które były jeszcze bardziej irytujące). W tego typu filmie to główny bohater powinien jednak budzić w widzu sympatię... albo choć ciekawość. A tu? Z przyjemnością przytrzymałbym go hienom, które wypadły chyba najlepiej w całym filmie (na równi z Simbą).


Avatar by  MadKakerlaken madkakerlaken.png

Offline

#4 2013-03-02 00:22

Darkness
Użytkownik
Lokalizacja: Zła Ziemia
Data rejestracji: 2013-02-28
Liczba postów: 464
WWW

Odp: Czego waszym zdaniem zabrakło?

Cóż. Mnie w trzeciej części "Króla lwa" najbardziej zdenerwowało to, że nie pokazano ani sekundy tego, co się działo potem z Kovu i Kiarą. Jestem pewny, że mnóstwo ludzi myślało sobie " Nie mogę się doczekać Króla lwa 3. Znowu Kovu i Kiara :la:  ". Myślę, że po skróceniu lub usunięciu niepotrzebnych ujęć, można by przedłużyć tą część tak, żeby nie zobaczyć tylko pierwszej części "Króla lwa" od kulis, ale także móc zobaczyć od kulis drugą część. Moim zdaniem właśnie zabrakło tam "Króla lwa 2" od kulis. Ale to tylko moje zdanie, mało warte  :)


"Kłamstwa są jak sprinterzy, prawda biega w maratonach."

Offline

#5 2013-06-21 23:51

Rose
Użytkownik
Lokalizacja: Lwia Skała
Data rejestracji: 2011-04-21
Liczba postów: 1,554

Odp: Czego waszym zdaniem zabrakło?

Darkness napisał/a:

Cóż. Mnie w trzeciej części "Króla lwa" najbardziej zdenerwowało to, że nie pokazano ani sekundy tego, co się działo potem z Kovu i Kiarą. Jestem pewny, że mnóstwo ludzi myślało sobie " Nie mogę się doczekać Króla lwa 3. Znowu Kovu i Kiara :la:  ". Myślę, że po skróceniu lub usunięciu niepotrzebnych ujęć, można by przedłużyć tą część tak, żeby nie zobaczyć tylko pierwszej części "Króla lwa" od kulis, ale także móc zobaczyć od kulis drugą część. Moim zdaniem właśnie zabrakło tam "Króla lwa 2" od kulis. Ale to tylko moje zdanie, mało warte  :)

Zgadam się w pewnym momęcie z tobą.. Mogli zrobić krótsze 'kulisy' KL1 i w tedy zmieściliby jeszcze kulisy KL2. Chociaż przez te 30 minut, jak mówicie, których zabrakło, mogliby to zrobić.. Tez by było, a jak by uszczęśliwioło tych,, którzy czekali na powrót Kiary i Kovu!..


[you] widzę cię nawet w tedy, gdy mam zamknięte ślepia, więc nie kombinuj
:chytry:

Dawny nick: Sarmina
FH: nimfanati

Offline

#6 2014-05-22 17:43

Ognik
Fan TLK
Lokalizacja: Stargard/Poznań
Data rejestracji: 2013-03-12
Liczba postów: 5,507
WWW

Odp: Czego waszym zdaniem zabrakło?

Ja uważam, że zabrakło scen o Pumbie. No i jeszcze mogli dać więcej scen z nastoletnim Simbą.

A tak w ogóle, to mogli tą część zrobić zupełnie o czymś innym. No ale nic na to nie poradzimy...


Animashe i inne filmy związane z Królem Lwem - http://youtube.pl/user/klfantlk

Offline

#7 2014-08-18 01:41

MiramiDeLion
Użytkownik
Data rejestracji: 2014-08-10
Liczba postów: 173

Odp: Czego waszym zdaniem zabrakło?

Zabrakło Pumby, zdecydowanie.

Darkness napisał/a:

Cóż. Mnie w trzeciej części "Króla lwa" najbardziej zdenerwowało to, że nie pokazano ani sekundy tego, co się działo potem z Kovu i Kiarą.

Może i tak, ale to "KL 1 1/2", a nie "KL 3", więc o drugiej części raczej niepotrzebnie wspominać : D
Ale nie zaszkodziłoby.

//"Niepotrzebnie" piszemy łącznie. ~FL//

Ostatnio edytowany przez FireLion (2014-08-18 12:13)


"Kiedy świat się od ciebie odwraca, ty też musisz się od niego odwrócić."

kimba+2.gif

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman