Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2013-01-20 22:45

Madame Carotte
Weteran
Lokalizacja: Poznań
Data rejestracji: 2012-05-31
Liczba postów: 2,169
WWW

Kibicowanie

Co jest ciekawego w oglądaniu sportu? Jak to jest, że Was to zajmuje, wciąga na dłużej? Próbuję trochę zrozumieć swoją siostrę(kocha do upadłego siatkarzy i szczypiornistów) i innych maniaków. Kiedy już oglądam sport to jakoś.. bez emocji, a i moje zainteresowanie jest raczej ograniczone. Nie umiem na głos kibicować. Nie zawsze też rozumiem co się za szkłem dzieje, ale pomijam ten fakt ;)

Offline

#2 2013-01-20 22:59

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: Kibicowanie

Jakoś nigdy nie kręciły mnie sporty.
Jedyne co to niegdyś kibicowanie "na Małysza" ("Zawołajcie mnie jak Małysz będzie skakać!"). XD


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#3 2013-01-20 23:03

Madame Carotte
Weteran
Lokalizacja: Poznań
Data rejestracji: 2012-05-31
Liczba postów: 2,169
WWW

Odp: Kibicowanie

Ja kiedyś tam, koło 2000 roku oglądałam skoki, ale raczej dlatego, ze tata oglądał. Nigdy nie rozumiałam za co oni te punkty dostają itd.

Offline

#4 2013-10-05 23:56

Warmik
Użytkownik
Lokalizacja: Będzin
Data rejestracji: 2013-09-01
Liczba postów: 484

Odp: Kibicowanie

Cóż, jeżeli bardzo podoba ci się jakaś drużyna i życzysz jej sukcesów, a masz przy tym zabawę to czemu nie? Ja lubię oglądać mecze Bayernu Monachium, a ponieważ przynosi mi to pewną radość to mile spędzam przy tym czas. Choć sam bez bicia przyznaje się, kompletnie nie umiem grać w piłkę nożną XD


"Jasność tysiąca słońc, rozbłysłych na niebie, oddaje moc Jego potęgi. Teraz stałem się Śmiercią, niszczycielem światów." Robert Oppenheimer

tOKmh0p.jpg

Offline

#5 2014-05-10 21:00

GoldenLion
[center][size=12][b][color=green]Moderator[/color]
Data rejestracji: 2012-04-07
Liczba postów: 6,103

Odp: Kibicowanie

Kłania Wam się wierny kibic Skry Bełchatów. :D O tej drużynie dowiedziałam się od taty, a potem przyjaciółka streściła mi historię drużyny i zapoznała mnie ze składem. Było to jakieś dwa lata temu. Na początku nie czułam się kibicem, po prostu darzyłam sympatią kilku siatkarzy. Rok temu Skra spadła z I na V miejsce w Polsce. Wtedy właśnie zrozumiałam, że jestem kibicem. Nie zraziłam się ich porażką. Zaczęłam jeszcze dokładniej śledzić losy Skry. To wszystko doprowadziło do tego, że pojechałam na mecz do Bełchatowa. To było coś niesamowitego! Tłumy ludzi, pełno "żółto-czarnych" na trybunach. A na koniec jeszcze Zatorski, Wrona i Wlazły oddali hołd Kamilowi Stochowi w imieniu całej drużyny. Przez następne tygodnie bardzo przeżywałam ten mecz. Wraz z moją przyjaciółką obchodzimy miesięcznice tego wyjazdu, teraz będzie trzecia. :D Na dodatek Skra została w tym roku mistrzem Polski. Mam powody do dumy. Z ogromną radością mogę teraz śpiewać "Kto jest mistrzem, mistrzem? TYLKO SKRA!" :dummy:


,,Pamiętaj, kim jesteś'' - Ja zawsze będę pamiętała, że jestem złotym fanem TLK! <3
shining_lion_by_maroko13-d6iz6rk.png ~ Goldi by Maro

Offline

#6 2014-06-11 17:49

Ognik
Fan TLK
Lokalizacja: Stargard/Poznań
Data rejestracji: 2013-03-12
Liczba postów: 5,507
WWW

Odp: Kibicowanie

Ja sportów raczej nie oglądam, a więc i nie kibicuję. Natomiast są wyjątki od tej reguły:
1. mistrzostwa Europy lub świata w piłce nożnej
2. zimowe lub letnie Igrzyska Olimpijskie.
W tych sytuacjach sport oglądam prawie cały czas.


Animashe i inne filmy związane z Królem Lwem - http://youtube.pl/user/klfantlk

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman