Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2012-10-11 20:23

cysiek
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-09-10
Liczba postów: 19

Diablo 3

Zna ktoś? Stwórcą jest blizzard. Chodzi się postacią. Jest 5 klas (Szaman,Barbarzyńca,Łowca Demonów,Czarownica,Mnich.)

Offline

#2 2012-10-11 20:35

Source
[center][img]http://img62.imageshack.us/img62/9482
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
Data rejestracji: 2012-02-26
Liczba postów: 1,943

Odp: Diablo 3

Chodzi się postacią? Tylko tyle? Nie napiszesz, że to spadkobierca największego hack'n slasha w historii? Że już drugiego dnia po premierze półki były puste, bo wyprzedano wszystkie egzemplarze? xd Ja nie grałem, więc się nie wypowiadam... ale osobiście preferuję Torchlighta, który nie dość, że kilkukrotnie tańszy to jeszcze oferuje równie satysfakcjonującą rozgrywkę. ( Szczególnie Torchlight 2, chodź grałem tylko w demo, ponieważ nie mam jeszcze pełniaka.)

Ostatnio edytowany przez Source (2012-10-11 20:36)


thinbannerrhea.png     tU4DV     NyQD0
thinbannerbuwaro.png     hQrhb     TJYJc
thinbannerkieri.png     c5P7h

Offline

#3 2012-10-11 20:36

Mesho
Użytkownik
Lokalizacja: Białystok
Data rejestracji: 2009-09-23
Liczba postów: 553
WWW

Odp: Diablo 3

A pewnie że znam, tyle było wokół tego szumu że i ja zagrałem odkąd udostępnili starter. Dość dużo wzorów działania gry zaciągnęli z swojej największej produkcji - WoWa. Polska wersja z dialogami na prawdę zrobiła na mnie pozytywne wrażenie. Pograłem trochę, wbiłem jakiś 6 poziom i mi się znudziła, tryb rozgrywki hack'n'slashy jakoś mnie nie wciąga.

Jest dużo głosów, że nie ma co oceniać Diablo III z perspektywy startera. Jednak po to powstał żeby mnie zachęcić do zakupu, a jak ten element nie zadziałał to coś poszło nie tak. Głupie DRM'y, brak możliwości gry bez internetu, dobrze że jeszcze nie śpiewają abonamentem za grę, jak to w przypadku WoWa jest.

Ostatnio edytowany przez Mesho (2012-10-11 20:42)

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman