Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2012-10-01 10:13

Hale
Użytkownik
Lokalizacja: Psychiatryk.
Data rejestracji: 2010-12-20
Liczba postów: 449
WWW

Hellsing

Anime z serii "dla wytrzymalszych" i bardziej dające do myślenia.


Osobiście mimo, że nieobejrzałam jeszcze wszystkich OVA i jestem tylko po serii telewizyjnej - uwielbiam.


8163934.png Określać, znaczy ograniczać.

Myliłem się. Bycie dobrym nie ma żadnego sensu. Trzeba rozróżnić śmieci od reszty. Stanę się królem.

Offline

#2 2012-10-02 12:22

Niub
Użytkownik
Data rejestracji: 2010-02-05
Liczba postów: 269

Odp: Hellsing

Uwielbiam też :D
Z tego co pamiętam po serii telewizyjnej jest jeszcze kontynuacja w mandze, koleżanka pożyczyła mi ostatnią część ale nie będę tutaj spoilerował co w niej jest,  zorientowałem się że to się czyta od końca dopiero po 10-12 stronie xD
Ta Victoria brzydząca się krwią na początku, w każdym razie to jedyny wampir jakiego znam który nie chciał pić krwi :3


Pusto.

Offline

#3 2012-12-08 22:04

Strzelec Lew
Użytkownik
Lokalizacja: Rybnik
Data rejestracji: 2012-08-21
Liczba postów: 492

Odp: Hellsing

Jak dla mnie "Hellsing" to dość ciekawy serial anime podejmujący kwestię człowieczeństwa (sam widziałem tylko kilka odcinków).


Biały Orzeł znakiem, lew w sercu.

"niepodległości Jej zawsze gotów będę bronić do ostatniej kropli krwi..."
fragment przyrzeczenia ZS "Strzelec" OSW

Offline

#4 2012-12-20 22:27

Kowu
Użytkownik
Lokalizacja: Poznań
Data rejestracji: 2007-10-13
Liczba postów: 570
WWW

Odp: Hellsing

Dla mnie spoko, wolę anime z fabułą niż nawalanki, które mi się już znudziły.


Lew bogiem, ryk nałogiem, psoty zabawą, a plowanie podstawą XD
www.dwastada.pun.pl/forums.php
www.myspace.com/truechimera
www.myspace.com/elementofeternity
WIELKI POWRÓT.

Offline

#5 2013-02-14 09:19

Pinky Panda
Użytkownik
Lokalizacja: IKEA
Data rejestracji: 2012-07-15
Liczba postów: 347

Odp: Hellsing

Hale napisał/a:

Anime z serii "dla wytrzymalszych" i bardziej dające do myślenia.

A gdzie dające do myślenia? W sumie serię tv oglądałam dość dawno, ale nie przypominam sobie, żeby coś zmusiło mój mózg do jakichś głębszych rozkmin. Prosty schemacik: coś jest nie tak i ktoś fika, przyjdzie wujek Al i zaradzi swoim gnatem.
No, ale mogę się oczywiście mylić.


tumblr_mgip6stizo1rwaj6jo1_500.gif

「彼が死んだ時、私の心も死にました。」

Offline

#6 2015-01-05 16:42

Pinky Panda
Użytkownik
Lokalizacja: IKEA
Data rejestracji: 2012-07-15
Liczba postów: 347

Odp: Hellsing

Właśnie skończyłam oglądać serię OVA... Istna męka pańska.

Rewia szaleńczo wykrzywionych mord, co kolejna pojawiająca się postać to bardziej wykrzywiona facjata. Większość serii upływa na stałej napierniczance. Nawet kiedy się zdaje, że już więcej być nie może (oddziały nazistowskich wąpierzy vs. siły katolickie), to zjawia się Alucard i wyciąga ze swego wnętrza armię składającą się z pochłoniętych przez siebie istnień. Seria nudna jak diabli, jedyną postacią, która mnie w pewien sposób urzekła, była Seras (do której rodzona matka mówiła po nazwisku). Anime podobało mi się do trzeciego odcinka, póki hektolitry krwi mi się nie opatrzyły + dwa ostatnie epizody, kiedy hektolitry zmniejszyły się do litrów.
O ile popularność serii w rozumiem, to wysokiej oceny na Filmwebie już nie. Niestety sama wpędziłam się w przymus obejrzenia jej ze względu na prezentację zaliczeniową, w której pominięcie tak znanej pozycji byłoby czymś, niestety, karygodnym.
Pierwowzoru nie czytałam - zniechęciły mnie hejty na zdolności rysownicze autora i pewnie póki co po niego nie sięgnę. Szkoda czasu. (;

//Taka tam drobna korekta. ~FL//

Ostatnio edytowany przez FireLion (2015-01-06 16:56)


tumblr_mgip6stizo1rwaj6jo1_500.gif

「彼が死んだ時、私の心も死にました。」

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman