Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2012-08-20 19:12

Madame Carotte
Weteran
Lokalizacja: Poznań
Data rejestracji: 2012-05-31
Liczba postów: 2,169
WWW

Wymiar Delta(Delta State)

Czterej dwudziestolatkowie: Luna, Claire, Martin i Philip posiadają nadprzyrodzone moce, których używają do walki z ryfterami(rasą zamieszkującą tytułowy Wymiar Delta i próbującą przejąć kontrolę nad światem). Każdy z nich cierpi na amnezję - nie pamiętają, co robili w przeszłości i kim byli. Ich opiekunem i przewodnikiem po Wymiarze Delta zostaje Brodie. Z czasem przyjaciele odkrywają swoje pochodzenie oraz to, że Brodie też jest ryfterem. 
Wiele osób twierdzi, że serial jest do niczego i że grafika kuleje, ale jak dla mnie jest okej, chociaż po wydaniu 1 mln dolarów na efekty komputerowe wizja powinna być nieco lepsza, delikatnie mówiąc. Co by nie było- serial zauroczył mnie dużą dozą humoru i wciągającą fabułą. Na youtubie można znaleźć dość dużo odcinków z napisami w języku polskim, co do niedawna było prawie niemożliwe.
Jako ciekawostkę dodam, że serial jest bazowany na komiksie o tym samym tytule. Niestety komiksu nadal nie da się nigdzie namierzyć.. :(

Flyer_delta_state_020001.jpg

cast.jpg

Offline

#2 2012-08-20 22:58

Rarity
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-01-20
Liczba postów: 833

Odp: Wymiar Delta(Delta State)

Nie słyszałam o tym. Może obejrzę parę odcinków  ;P


tumblr_n61ltfCX7I1qki7dgo1_400.gif
tumblr_n61ltfCX7I1qki7dgo2_400.gif

Offline

#3 2012-08-20 23:05

Madame Carotte
Weteran
Lokalizacja: Poznań
Data rejestracji: 2012-05-31
Liczba postów: 2,169
WWW

Odp: Wymiar Delta(Delta State)

Kiedyś puszczali na Zig Zapie, dlatego znam ten serial i widziałam chyba wszystkie odcinki :D

Offline

#4 2013-08-03 11:54

Madame Carotte
Weteran
Lokalizacja: Poznań
Data rejestracji: 2012-05-31
Liczba postów: 2,169
WWW

Odp: Wymiar Delta(Delta State)

Dla zainteresowanych obejrzeniem całości: Delta State w oryginale, z napisami po polsku

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman