Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2012-02-13 11:30

Vita
Virus Szczęścia
Lokalizacja: Lwia Ziemia
Data rejestracji: 2011-07-31
Liczba postów: 1,248

Historia Vit

I prolog i dzieciństwo Vity


Za panowania Mufasy na Lwiej Ziemi żyła ciemnobrązowa lwica imieniem Mantiki. pewnego razu na polowaniu poznała złotego lwa Gesiego. Po kilku miesiącach na świat przyszedł brązowy lewek, którego rodzice nazwali Uji. Uji był małym rozbrykanym lewkiem. Kiedy był już w połowie nastolatkiem, urodziła się złota lwiczka z grzywką Vita. Jednak rodzinka została wygnana na Złą Ziemię z powodu obrazy króla. Vita szybko dorastała. Wraz z nią jej przyjaciel Nuka. Vita bardzo go lubiła. Był zabawny i niezdarny. Lubiła też kremową lwiczkę Digger. Razem się bawili, gdyz pozostałe lwiątka ze Złej Ziemi ich nie lubiły. Możliwe, że dlatego, ponoeważ Nuka był synem Skazy, silnego lwa. Po kilku miesiącach Skaza zabił Mufasę. Wstąpił na tron i umożliwił nam mieszkanie na Lwiej Ziemi. Niestety nie na długo. Simba wygnał nas zpowrotem. Tej nocy mój ojciec zniknął i już więcej nie wrócił. Narodziły się dwa lwiątka. Kovu i Vitani. Byli moimi kuzynami. Mantiki, moja mama, jest siostrą ich ojca. Nuka podczas spacerów żalił się na Kovu. Był o niego cholernie zazdrosny. Ja tam do niego nic nie miałam, ale to nie było fair w stosunku do Nuki. Gdy byłam nastolatką musiałam uciekać ze Złej Ziemi, bo Zira osądziła mnie o zdradę, kiedy to nie było prawdą. Otrzymałam skazę na lewym oku właśnie od niej. Musiałam uciekać gdzieś. Uciekłam na piękną oazę.


...

-Nuka, uważaj ! - mała lwiczka zawołała do przyjaciela. Digger usiłowała na niego skoczyć, kiedy się odsunął.
-Dzięki, Vita. - odparł lewek.
-Co dziś będziemy robić ?
Myśleli przez chwilę. Nagle Digger podskoczyła i zawołała:
-Idziemy do wodopoju !
-Oszalałaś ?! - skarciła ją Vita.-To teren Lwioziemców.
-Jest ryzyko, jest zabawa ! - odparła Dig.
Lwiątka namyśliły się i po chwili pobiegły za Digger.

C.D.N.

Ostatnio edytowany przez Vita (2012-02-13 11:30)


ocztavici.gifVita
But lovers always come and lovers always go...™›‹™›››‹™‹


Š™‰˜ŒŠŠŠŠ˜‹™Œ                                     
˜Œ˜šŒ˜Œ˜Œ

Offline

#2 2012-02-13 15:39

Koy
Użytkownik
Lokalizacja: Magiczna Ziemia
Data rejestracji: 2011-11-05
Liczba postów: 1,241
WWW

Odp: Historia Vit

Ciekawe, choć na początku nie skapnęłam o co chodzi heh moja wina.


46714.png
27xkrbc.jpg ZAPRASZAM!
Życie to ciągłe zmiany...

Offline

#3 2012-03-07 18:30

Vita
Virus Szczęścia
Lokalizacja: Lwia Ziemia
Data rejestracji: 2011-07-31
Liczba postów: 1,248

Odp: Historia Vit

I Dzieciństwo Vit c.d.

Trzy lwiątka skradały się w wysokiej trawie, zmierzając w kierunku wodopoju. Właśnie w tej chwili Zazu patrolował okolicę.
-Padnij!-zawołał Nuka, kiedy dzioborożec leciał nad nimi. Lwiątka schyliły się, a kiedy Zazu odleciał, trochę przyspieszyły i w niedługim czasie były już nad wodopojem. Popluskały się w wodzie, ale na ich nieszczęście Zazu usłyszał pluski. Szybko zawiadomił króla Mufasę, a kiedy ten ich zobaczył, szybko przepędził i kazał nie wracać.
-Digger, to nie był dobry pomysł.-jęknęła Vita.
-Hahaha!-zaśmiała się lwiczka.-Cykooory!
Nuka słysząc to ostatnie słowo, rzucił się na Dig. Potem Nuka i Digger jeszcze się bawili. Vita odeszła od nich. Z pewnego miejsca na Złej Ziemi widać Lwią Skałę od tyłu. Vit przysiadła tam i obserwowała. Na szczycie Skały siedział Mufasa ze swoim synkiem. Po chwili lwy zeszły ze szczytu i udały się na spacer.


ocztavici.gifVita
But lovers always come and lovers always go...™›‹™›››‹™‹


Š™‰˜ŒŠŠŠŠ˜‹™Œ                                     
˜Œ˜šŒ˜Œ˜Œ

Offline

#4 2012-03-17 12:24

Serpeen
Weteran
Lokalizacja: Gdzieś na Lwiej Ziemi
Data rejestracji: 2011-07-17
Liczba postów: 1,243
WWW

Odp: Historia Vit

Fajne opko. Kiedy więcej?


Dawny nick: Tanabi.

Mam pozwolenie na pisanie w grze inaczej niż w regulaminie.

Offline

#5 2012-03-29 16:22

Vita
Virus Szczęścia
Lokalizacja: Lwia Ziemia
Data rejestracji: 2011-07-31
Liczba postów: 1,248

Odp: Historia Vit

Może potem napiszę, bo teraz rozmawiam z kolegami ;)


ocztavici.gifVita
But lovers always come and lovers always go...™›‹™›››‹™‹


Š™‰˜ŒŠŠŠŠ˜‹™Œ                                     
˜Œ˜šŒ˜Œ˜Œ

Offline

#6 2012-06-07 11:39

Madame Carotte
Weteran
Lokalizacja: Poznań
Data rejestracji: 2012-05-31
Liczba postów: 2,169
WWW

Odp: Historia Vit

Pomysł niezły, choć czasem piszesz trochę chaotycznie(mam na myśli głównie pierwszą część. powinnaś wstęp trochę rozbudować i nieco poukładać), ale poza tym czekam na więcej! :D

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman