Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2011-11-16 03:30

Aisha
Użytkownik
Lokalizacja: Rajska Ziemia
Data rejestracji: 2009-01-24
Liczba postów: 493
WWW

Nala w KL2

Jest ankieta o Simbie, to ja zrobię o Nali (mam nadzieję że nikt się nie pogniewa xD)


2ytpm3s.png
Kocham Cię Himsi...

Offline

#2 2011-11-16 17:54

Ibilis
Administrator
Lokalizacja: Za grupą lwic ;P
Data rejestracji: 2010-10-16
Liczba postów: 6,329

Odp: Nala w KL2

Zagłosowałem:
3 kolorystyka... i taki... brak jakiegokolwiek charakteru.
4 za dużo się do Simby tuliła... nie żeby to było coś złego... ale na dobrą sprawę nic innego na ekranie nie robiła...
6 chciała wysłać Kiarę samą... popędzała w tej sprawie Simbę (aby zostać z nim sam, na sam, czy jak?)
8 w sumie nie zyskała nic in plus względem KL1... a trochę in minus i owszem :-/


Avatar by  MadKakerlaken madkakerlaken.png

Offline

#3 2011-11-19 22:30

Mazuer
Użytkownik
Lokalizacja: Małopolska/ Górny Śląsk
Data rejestracji: 2011-11-19
Liczba postów: 1,040

Odp: Nala w KL2

Mnie osobiście najbardziej razi właśnie kolorystyka. Nie tylko umaszczenie futra ale przede wszystkim spojrzenie, ten ciemny błękit tęczówek zdecydowanie  bardzo obiega od koloru oczu z poprzedniej części filmu.


100pxnaramiennikkapitan.png


Kapitan.....i wszystko jasne. Pamiętajcie, wszyscy jesteśmy żołnierzami!!!

Offline

#4 2011-11-24 22:08

Koy
Użytkownik
Lokalizacja: Magiczna Ziemia
Data rejestracji: 2011-11-05
Liczba postów: 1,241
WWW

Odp: Nala w KL2

Ja napiszę tyle:
Wygląd: Ładniejsza nież w KL1
O niej: Ja sądzę, że chciała przypodobać sie Kiarze, bo jak wiadomo Kiara wolała ojca dlatego zawsze była po jej stronie.
Atuty: Wygląd, głos(ciekawy, ciepły)
złe cechy: zbyt nie odpowiedzialna wobec córki
Nie mówię, że powinna być po stronie Simby tylko trochę bardziej opiekuńcza.

Ostatnio edytowany przez Koy (2011-11-24 22:10)


46714.png
27xkrbc.jpg ZAPRASZAM!
Życie to ciągłe zmiany...

Offline

#5 2011-11-29 01:31

Akitsuki
Użytkownik
Lokalizacja: Rzeczywistość
Data rejestracji: 2011-11-26
Liczba postów: 56

Odp: Nala w KL2

Mnie bardziej zauroczyła mnie w KL1 kolorystyką ,charkterem no i fabułą postaci niż w KL2 ale też bardzo mi się podobała  :D

Ostatnio edytowany przez Akitsuki (2011-11-29 09:00)


'Jeśli masz siłę, w końcu staniesz się samotny, a w ostateczności arogancki. Nawet jeśli byłeś wszystkim czego ludzie życzyli Ci od początku." -Itachi Uchiha :o

Offline

#6 2012-01-10 17:23

Nimara
Użytkownik
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Data rejestracji: 2010-06-08
Liczba postów: 187

Odp: Nala w KL2

Ja zdecydowanie wolę Nale z 1-części ,która miała swój charakter a w KL 2...jest jakaś taka nijaka :c
no i wygląd jej pogorszyli :|


Login na FH : Nadra5

Offline

#7 2012-01-22 17:48

Spirit
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-01-19
Liczba postów: 19

Odp: Nala w KL2

Zgadzam się z innymi. Nala w KL była trochę bardziej jakby to powiedzieć ogarnięta, wesoła, i kiedy była mała to taka ciekawska. A w KL2 niewiele było scen w których zaimponowała by oglądającemu. Podsumowując, Nala W KL2 została trochę schrzaniona :(

Offline

#8 2012-01-22 18:36

Rarity
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-01-20
Liczba postów: 833

Odp: Nala w KL2

Jeśli mówisz o tym:

Happy_Nala.jpg
sp_screengrab_053.jpg
Moim zdaniem Nala została ''zmodyfikowana''. Z młodej,pięknej i pełnej energii lwicy w dwójce stała się jakby ''ignorantem'',co wszystko i wszystkich ma gdzieś. Nie widać jej miłości do Simby. Nie widać. Przytulała się do niego tylko kilka razy,ale nie widać w niej już też dzikiej i odważnej natury. Nala już nie była w dwójce taka sama. Nie za bardzo troszczyła się o córkę. Nie,nie,nie.. Dawała dobre rady,ale nie za bardzo się tym wszystkim przejmowała. Stała się zbyt ignorancja. Za bardzo. Ma strasznie zmodyfikowany pyszczek. Inny głos. Gdyby Kiara spadła na dół ,rzuciłaby się za nią ze względu na dziką naturę,ale nie zrobiła tego.. Dlaczego??  :co:  :co:  :co:
Stała się zbyt stara i mało wszystkim przejmująca się.

/ Nie było potrzeby podkreślać tytułu do tych obrazków! ~Kiara 0/

Ostatnio edytowany przez Rarity (2012-01-22 18:40)


tumblr_n61ltfCX7I1qki7dgo1_400.gif
tumblr_n61ltfCX7I1qki7dgo2_400.gif

Offline

#9 2012-01-22 23:03

Kora
[center][img]http://i.imgur.com/6aVwj.png[/img][/c
Lokalizacja: Kisielowo 8D
Data rejestracji: 2010-09-05
Liczba postów: 3,813

Odp: Nala w KL2

No więc tak: w KL1 Simba i Nala byli młodzi bardziej narwani. Nic dziwnego, że Nala nie jest już taka stanowcza pełna werwy w dwójce bo jest tu pokazana jako dojrzała matka, coś bardziej w stylu Sarabi, bardziej spokojna, kryjąca swoje myśli pod miłym lekko rozbawionym uśmiechem. W dwójce jest chyba nawet ładniejsza. Nie ma już takich grubych brwi. xd No ale koloystykę mogli jej zostawić jak w jedynce.

Offline

#10 2012-01-23 00:31

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Nala w KL2

Kochającą matką    /Niepodobna do tej z KL1       /Lepsza niż w KL1    /Gorsza niż w KL1
Na swój sposób jest i taka i taka...
Owszem, uważam że nieco ładniejsza, przynajmniej jeśli chodzi o kolorystykę screenów.


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#11 2012-03-11 13:51

Derpy
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-01
Liczba postów: 427

Odp: Nala w KL2

Na 100% przesłodzona i gorsza . Grrrr ... coś mnie bierze jak tak tuli się do tego Simby jak do jakiegoś pluszaka ( choć Simba w KL2 jest pluszowy :P ) .


:diabelek:  :diabelek:  :diabelek:  :diabelek:  :diabelek:  :diabelek:
Mów mi Derp lub Młoda .

Offline

#12 2012-03-12 11:49

Lorise
[center][img]http://i44.tinypic.com/fkyzo8.png[/im
Lokalizacja: Odwróć się powoli :>
Data rejestracji: 2010-07-20
Liczba postów: 3,697

Odp: Nala w KL2

Cóż, w sumie ciężko mi powiedzieć o niej cokolwiek - przede wszystkim w KL2 było jej o wiele mniej niż w pierwszej części. Kilka razy się pojawiła, parę zdań podało z jej ust, ale szczególnie wiele nie wniosła do fabuły, podczas gdy w KL1 wpływała na bieg wydarzeń, a przynajmniej aktywnie brała w nich udział. Wydaje mi się, że w drugiej części została po prostu zepchnięta na drugi, a nawet na trzeci plan. W poprzedniej części była energiczna, pełna życia, zdecydowana, a tutaj przypomina bardziej rozgotowany makaron niż tamtą, pewną siebie lwicę. Zdaję sobie sprawę z tego, że tutaj obydwoje z Simbą są starsi i można by rzec - wydorośleli. Ale jeśli mamy mówić o mojej osobistej opinii, zdecydowanie wolę tamtą Nalę. To już nie to samo.


Sygn by Laura-comics

"Va'esse deireádh aep eigean..."

"Jutro ruszę tam, w obcą stronę
Bojąc się, że znów zgubiłem cel.
Może wszystko jest już stracone
A może nie... A może nie..."

303h7ck.png

"Jutro ruszę tam, w inną stronę
Z wiarą, że choć raz nagrodzi mnie los.
I odzyskam myśli stracone
I jeszcze coś... Jeszcze to coś."

                                                           ~Dżem

Offline

#13 2012-03-14 21:19

pokemon
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-13
Liczba postów: 703

Odp: Nala w KL2

Na oko widać, że Nala zmieniła się i to jak. W pierwszej części była 100 razy lepsza.  :(  :(

Offline

#14 2012-03-14 21:20

Serpeen
Weteran
Lokalizacja: Gdzieś na Lwiej Ziemi
Data rejestracji: 2011-07-17
Liczba postów: 1,243
WWW

Odp: Nala w KL2

Nala w KL2 jest o wiele, wiele gorsza niż w KL1


Dawny nick: Tanabi.

Mam pozwolenie na pisanie w grze inaczej niż w regulaminie.

Offline

#15 2012-03-14 21:35

Maru
[center][img]http://skroc.pl/db628[/img][/center]
Data rejestracji: 2012-03-10
Liczba postów: 5,190

Odp: Nala w KL2

Nala w TLK2 jest... dziwna i nie wygląda jak Nala. Inny kolor futra, oczy, charakter...


rainbow-mplz.gif?1rainbow-aplz.gif?1rainbow-rplz.gif?1rainbow-uplz.gif?1

Offline

#16 2012-03-15 18:05

Serpeen
Weteran
Lokalizacja: Gdzieś na Lwiej Ziemi
Data rejestracji: 2011-07-17
Liczba postów: 1,243
WWW

Odp: Nala w KL2

Tia... Taka bardziej.... Taka spokojna królowa


Dawny nick: Tanabi.

Mam pozwolenie na pisanie w grze inaczej niż w regulaminie.

Offline

#17 2012-04-28 14:39

Aisha
Użytkownik
Lokalizacja: Rajska Ziemia
Data rejestracji: 2009-01-24
Liczba postów: 493
WWW

Odp: Nala w KL2

A wydaje wam się, że Nala w ogóle nie martwiła się o Kiarę? Świadczy o tym głównie jej tekst do Simby ,,Nie bój się o nią''.


2ytpm3s.png
Kocham Cię Himsi...

Offline

#18 2012-04-28 15:12

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: Nala w KL2

Martwiła, martwiła. Ale po pierwsze mówiła tu o czymś, o co Simba nie powinien się martwić, a po drugie - Simba był nadopiekuńczy więc ktoś musiał mu się przeciwstawić. ;)


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#19 2012-07-05 12:32

Sachara
[img]http://i51.tinypic.com/2hmzomq.gif[/img]
Lokalizacja: czołg
Data rejestracji: 2011-02-02
Liczba postów: 1,072
WWW

Odp: Nala w KL2

Ha! A ja wyrażę swą jak zawsze oryginalną i sprzeczną z innymi opinię! Nala w KL2 jest królową, dumną królową pewną swoich decyzji i wierzącą, że jeśli ktoś da sobie rade nie trzeba się tym nazbyt przejmować i rzucać z groźbą stracenia niechcący własnego życia. (tak, aluzja do ostatniej części wypowiedzi Rarity. Ten tekst 'Nie martw się o nią', był ewidentnym przejawem wiary w jej córkę. Nala wydoroślała, stała się stanowcza, lecz wciąż uległa Królowi ;). Gdyby jeszcze ktoś zajął się bardziej design'em Simby, mogli by być wspaniałą parą królewską. Tyla ode mnie.


MÓW MI RULON
NADMIAR CUKRU W KRWI I W MÓZGU
SACHARA OD SACHAROZY NIE OD PUSTYNI! NA MIŁOŚĆ BOSKĄ
MOJE DAcomms_open_by_tribalmarkings-d3dp8gy.pngtrades_open_by_tribalmarkings-d3dp8n5.pngcollabs_open_by_tribalmarkings-d3dp8kk.png

Offline

#20 2012-10-31 11:03

Jael
Nowy Użytkownik
Data rejestracji: 2012-10-27
Liczba postów: 9

Odp: Nala w KL2

Nala w drugiej części nie miała zbytniego wpływu na fabułę, była tylko asystentka przy Simbie. W pierwszej części, to ona go odnalazła, co miało duże znaczenie dla biegu historii. Jeśli chodzi o kolorysykę, to 1 część zdecydowanie lepsza :)

//Wiesz, lepiej tu dać przecinek zamiast kropki... bo tak ciut niezręcznie wyszło... można się domyślić o co chodzi, ale tylko dlatego, że taką opinię mają (chyba) wszyscy. Btw. zdecyduj: albo piszesz z ogonkami (to stawiaj wszystkie), albo piszesz bez nich (akceptowalne w internecie choćby z braku polskiej klawiatury etc), ale tylko jedno z dwóch. Ibilis//

Ostatnio edytowany przez Ibilis (2012-10-31 22:46)

Offline

#21 2013-01-30 15:45

Pixie
ZBANOWANY
Data rejestracji: 2013-01-28
Liczba postów: 127

Odp: Nala w KL2

Jest bardziej lekkomyslna,narwana i za bardzo mizdli sie do Simby.
W pierwszej czesci przypominala mi mloda, ludzka dziewczyne.
Teraz w czesci 2 jest ladniejsza bo przestala przypominac jakiegos morpha (czlowiek o zwierzeco-ludzkiej twarzy) i zaczela przypominac lwice.
Ale w jej psychice jest tak samo. Tuli sie, mizdli sie i nic po za tym. Nawet Kiary pozadnie nie wychowuje!
Jest lekkomyslna, choc silna.
Takie jest chociaz moje zdanie.


Pixie/Amstazu to jedna osoba. Ban za kradzieże artów

Offline

#22 2013-10-30 18:17

Aisha
Użytkownik
Lokalizacja: Rajska Ziemia
Data rejestracji: 2009-01-24
Liczba postów: 493
WWW

Odp: Nala w KL2

Ja sądzę, że Nala została tu zrobiona, tylko po to by tu była. Nic więcej. A mogli ją lepiej rozwinąć, ukazać relacje pomiędzy nią, a Kiarą (bo w filmie to zostało zbyt słabo pokazane).

Co do odpowiedzi wybrałam:
2 - Jakoś nie widziałam, żeby Nala się zajmowała Kiarą w okresie jej dzieciństwa (miałam wrażenie, że wszystko było na głowie Simby), a gdy tamta dorosła, Nala zaczęła się nagle do niej tulić. (Czyżby chciała Kiarze tym zrekompensować to, że nie zajmowała się nią w dzieciństwie?)
3 - Zupełnie inny wygląd, charakter (o głosie w polskim dubbingu nie wspominając).
4 - Bo ciągle się do Simby tuli. Tak jak to Ibilis powiedział wcześniej, nie było to nic złego, ale co za dużo to niezdrowo.
5 - Ciągle robiła te słodkie minki i tuliła się do Simby, albo Kiary.
8 - Tego już chyba nie muszę wyjaśniać.

Ostatnio edytowany przez Fantlk (2013-10-30 18:41)


2ytpm3s.png
Kocham Cię Himsi...

Offline

#23 2014-05-21 14:04

Ognik
Fan TLK
Lokalizacja: Stargard/Poznań
Data rejestracji: 2013-03-12
Liczba postów: 5,507
WWW

Odp: Nala w KL2

Ja tu pisałem, ale ktoś chyba mój post usunął D:.

A więc ja uważam, że była:
Kochającą matką - na pewno kochała Kiarę (chociaż może trochę za słabo, ale to też się chyba liczy), bo złą matką nie jest na pewno (złą matą była Zira).
Niepodobna do tej z KL1 - wystarczy spojrzeć i posłuchać: inny wygląd, inne zachowanie, inny głos.
Przesłodzona - to też dokładnie widać.
Gorsza niż w KL1 - argumentami są dwa wcześniejsze zdania.


Animashe i inne filmy związane z Królem Lwem - http://youtube.pl/user/klfantlk

Offline

#24 2014-08-18 01:13

MiramiDeLion
Użytkownik
Data rejestracji: 2014-08-10
Liczba postów: 173

Odp: Nala w KL2

Wolę Nalę z KL I i nie chodzi o samą kolorystykę, po prostu strasznie się zmieniła, gdzie się podziała ta energiczna, a zarazem rozsądna lwica? :c


"Kiedy świat się od ciebie odwraca, ty też musisz się od niego odwrócić."

kimba+2.gif

Offline

#25 2014-08-18 20:58

K.O.T
Użytkownik
Data rejestracji: 2014-08-14
Liczba postów: 187

Odp: Nala w KL2

W KL 2 było mało Nali,  za mało. Nie odgrywała tam dużej roli. Więcej było jej małżonka. Jeśli chodzi o jej umaszczenie i charakter, to nie przypominam sobie różnic i podobieństw pomiędzy wizerunkiem Nali z KL,  a KL 2. Może Nala nie byłą moja ulubienicą, ale szkoda, że nie dano jej więcej scen. Przecież jest królową, to powinna być bardziej wyrazista.


"Otaczają mnie kretyni…"

Offline

#26 2014-08-18 21:05

MrLion
Weteran
Data rejestracji: 2014-03-21
Liczba postów: 1,159
WWW

Odp: Nala w KL2

Mi osobiście wydaję się, że Nala w KL2 jest jakby ładniejsza... Jednak z charakteru o WIELE bardziej wolałem tę "zadziorną" Nalę z KL1.


We Are One!   X

Online

#27 2014-08-22 23:03

Warmik
Użytkownik
Lokalizacja: Będzin
Data rejestracji: 2013-09-01
Liczba postów: 484

Odp: Nala w KL2

Ciężko ją tutaj oceniać, gdyż praktycznie jej nie ma w 2 części KL. Ale na podstawie jej nielicznej obecności można stwierdzić, że nie jest taka sama jak w 1 części. Może jest faktycznie ładniejsza, ale nie jest to ta sama Nala.  Jest ona dużo spokojniejsza i mniej zapada w pamięć. Jak dla mnie stanowi ona dla mnie jedynie tło dla Kovu i Kiary.


"Jasność tysiąca słońc, rozbłysłych na niebie, oddaje moc Jego potęgi. Teraz stałem się Śmiercią, niszczycielem światów." Robert Oppenheimer

tOKmh0p.jpg

Offline

#28 2014-08-25 17:37

Darkness
Użytkownik
Lokalizacja: Zła Ziemia
Data rejestracji: 2013-02-28
Liczba postów: 464
WWW

Odp: Nala w KL2

Tak zwracając uwagę na wypowiedzi przedmówców, jak dla mnie jest ładniejsza niż w KL1. Może i nie występuje tu za często, ale uwidacznia się poprzez zwracanie uwagi na nadopiekuńczość Simby. Oglądając tą część widać różnice w myśleniu Simby i Nali. Simba jest zadufany w sobie, wrogo nastawiony do obcych, sceptyczny. Nala natomiast jest pozytywnie nastawiona do wszystkich tych sytuacji pojawiających się podczas filmu oraz ufna, miła, otwarta. Widać, że hamuje u Simby jego nadopiekuńcze zapędy, a przynajmniej się stara. Czasami nie musi mówić, jej wyraz twarzy ( pyska ? O.o ) mówi wszystko.


"Kłamstwa są jak sprinterzy, prawda biega w maratonach."

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman