Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2011-11-25 17:00

Vita
Virus Szczęścia
Lokalizacja: Lwia Ziemia
Data rejestracji: 2011-07-31
Liczba postów: 1,248

Duchy

Opisujcie swoje spotkania z duchami. Strasznie mnie to ciekawi . ryyk


ocztavici.gifVita
But lovers always come and lovers always go...™›‹™›››‹™‹


Š™‰˜ŒŠŠŠŠ˜‹™Œ                                     
˜Œ˜šŒ˜Œ˜Œ

Offline

#2 2011-11-25 17:34

Koy
Użytkownik
Lokalizacja: Magiczna Ziemia
Data rejestracji: 2011-11-05
Liczba postów: 1,241
WWW

Odp: Duchy

//Moze niezbyt o duchach, ale...//
Kiedyś oglądałam z kuzynem i byłą koleżanką taki film na YT o duchach i nagle wyskakuje taki duch, a ona tak pisknęła że się z kuzynem wystraszyliśmy.


46714.png
27xkrbc.jpg ZAPRASZAM!
Życie to ciągłe zmiany...

Offline

#3 2011-11-25 18:29

samuel
Użytkownik
Lokalizacja: sawana
Data rejestracji: 2011-07-19
Liczba postów: 215

Odp: Duchy

Dobra teraz ja mieszkam w domu w którym dziadek umarł i teraz same drzwi się zamykają i w jednym pokoju zapala się światło


Nie wiem czy postąpiłem właściwie, pewnie nigdy się nie dowiem... Ale udało mi się i z tego chyba powinienem się cieszyć. Striełok Stalker nad Stalkerów   

Awatar zrobiła http://laura-comics.deviantart.com/

Offline

#4 2011-12-20 16:41

Vita
Virus Szczęścia
Lokalizacja: Lwia Ziemia
Data rejestracji: 2011-07-31
Liczba postów: 1,248

Odp: Duchy

Wow nieźle . Piszcie dalej :D


ocztavici.gifVita
But lovers always come and lovers always go...™›‹™›››‹™‹


Š™‰˜ŒŠŠŠŠ˜‹™Œ                                     
˜Œ˜šŒ˜Œ˜Œ

Offline

#5 2012-01-06 20:00

Des
Weteran
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Data rejestracji: 2011-11-06
Liczba postów: 1,179

Odp: Duchy

Może to nie duchy, ale u mnie w szkole, w mojej klasie w tamtym roku szkolnym kosz na śmieci sam się otwierał, a lampy same spadały. Chłopaki zaczęli wtedy żartować, że to duchy i mi się temat skojarzył. Ciekawe przez co tak się stało łuu....... :co:  :co:  :la:  :co:  :la:  :co jest:


tumblr_nb3g390x5b1t4y72uo1_500.gif
"Najprawdziwszym złem na świecie są czyny człowieka."
Sarah J. Maas – Szklany tron

scar_fan_stamp_by_konyhyuga_sama-d4ffmmf.gif

Offline

#6 2012-01-07 00:39

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Duchy

W wysokich budynkach przy delikatnym trzęsieniu ziemi spadające obrazy można przypisywać duchom...


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#7 2012-01-07 04:55

sp911
Użytkownik
Lokalizacja: Wrocław
Data rejestracji: 2011-12-24
Liczba postów: 134

Odp: Duchy

Może to tylko moja wyobraźnia, ale zawsze kiedy śpię u babci, to mam wrażenie, że jest przy mnie mój dziadek, który tam zmarł ;o


Moje życie to Piotr Rubik.
Keep calm and WATCH PewDiePie ;D
*BROFIST*

Offline

#8 2012-01-07 12:49

Des
Weteran
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Data rejestracji: 2011-11-06
Liczba postów: 1,179

Odp: Duchy

Moja szkoła ma tylko dwa piętra, a wszystko działo się na pierwszym wyżej jest tylko strych. wiem tylko, że jest to budynek przed wojenny a niektóry klasach są bunkry obok okien koledzy znaleźli tam siano i butelki po piwie i nie tylko :|


tumblr_nb3g390x5b1t4y72uo1_500.gif
"Najprawdziwszym złem na świecie są czyny człowieka."
Sarah J. Maas – Szklany tron

scar_fan_stamp_by_konyhyuga_sama-d4ffmmf.gif

Offline

#9 2012-01-08 12:37

Nhemea
Użytkownik
Data rejestracji: 2010-09-14
Liczba postów: 502

Odp: Duchy

Może nie miałam jakiegoś kontaktu z duchem, ale często miewam okropne sny ze zmarlymi z rodziny. Potem budze się cała spocona
//Usunąłem dubla ;) Ibilis//


'Nie jestem katem do wynajęcia, ani obrońcą sierot. Jestem wiedźminem'
' Rzygam swoim życiem. Rzygam swoim wstydem i poniżeniem. Rzygam swoim zaangażowaniem i odrzuceniem. Rzygam brakiem odwagi i nadgorliwością. Wyrzyguje siebie na świat'

Offline

#10 2012-01-11 18:45

Dagor
Moderator
Data rejestracji: 2012-01-09
Liczba postów: 3,782

Odp: Duchy

Ja mam nawiedzoną komórkę (telefon), wstaje..godzina 2:24 w nocy a tu nagle zaczyna grać piosenka z Code Geass. To było strasznę.....A dzisiaj jak stałem na przystanku autobusowym to zadzwoni mi telefon, odebrałem a tam słowa w rodzaju : "Ktoś ty?!!" Tylko mi się zdawało bo to było strasznie ciche. A w szkole lampy spadają jak Pani "M" przechodzi. (Wielu uwarza że jest czarownicą bo raz ktoś widział jak pojawiła się z nikąd.) xD


"Pochwyć w swe ręce broń,
precyzyjnie wyceluj w ten pełen sprzeczności świat
i bez wahania pociągnij za spust!"
Moderator w działach: Nasze Lwie Stado i Stado

Offline

#11 2012-01-12 12:28

Des
Weteran
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Data rejestracji: 2011-11-06
Liczba postów: 1,179

Odp: Duchy

WOW czasami naprawdę nie wiemy czego się bać. Zawsze w ciemności widzę różne kształty czasami zdaje mi się, że mnie obserwują, a kiedyś w nocy nie mogłam zasnąć i słyszałam odgłosy wojny następnego dnia miałam gorączkę.


tumblr_nb3g390x5b1t4y72uo1_500.gif
"Najprawdziwszym złem na świecie są czyny człowieka."
Sarah J. Maas – Szklany tron

scar_fan_stamp_by_konyhyuga_sama-d4ffmmf.gif

Offline

#12 2012-01-12 20:54

Vita
Virus Szczęścia
Lokalizacja: Lwia Ziemia
Data rejestracji: 2011-07-31
Liczba postów: 1,248

Odp: Duchy

Super zeznania. :)
Moja kolej:
Kiedyś w nocy miałam otwarte drzwi w pokoju i za nimi były drzwi do kuchni. Otwieram oczy a tam taka ręka na szybie. Zamknęłam oczy, otworzyłam...znowu. Dopiero potem zniknęło. :co:


ocztavici.gifVita
But lovers always come and lovers always go...™›‹™›››‹™‹


Š™‰˜ŒŠŠŠŠ˜‹™Œ                                     
˜Œ˜šŒ˜Œ˜Œ

Offline

#13 2012-02-04 22:35

Ibilis
Administrator
Lokalizacja: Za grupą lwic ;P
Data rejestracji: 2010-10-16
Liczba postów: 6,332

Odp: Duchy

Robię Wam spam, kochani. Wybaczcie. ;p Po prostu nie wiedziałam, gdzie to napisać, a temat jakoś mi tak się nawinął, bo właściwie to sama jestem tak jakby duchem. XD

nu, także tego...

Chciałabym życzyć 100 lat! Tylko właściwie nie wiem komu... Chociaż nie, wiem! *popaczyła na ogłoszenie >w<"*
100 lat, Sambirani! Dużo żarcia w lodówce, żeby Ci się nie robił bałagan w pokoju, żeby żarówki Ci się nie spalały i oczywiście dużo, dużo szcześcia, bo szczeście jest w życiu najważniejsze. :D:D:D
A jeżeli chodzi o urodziny forum... To piszę tu, bo Borys mi coś tam jęczał, lamentował, płakał, mówił, że popełni samobójstwo i spali lodówkę jak się nie tu nie zjawię. lol (Tak, Borys, też Cieeem kocham  :trollface:)
Tak więc jestem. I mam teraz problem, bo nigdy w życiu nie składałam życzeń forum. :onie: Cóż, zawsze musi być ten pierwszy raz. XD

Drogie SLZ, życzę Ci, żebyś zawsze ładnie wyglądało i było zadbane, żeby żadne trolle, nieogary czy spamerzy Cię nie nękali (no chyba, że ja :trollface:), żebyś miało jeszcze więcej użytkowników, i żebyś było sławne w sieci, żebyś zawsze sprawnie działało, i żeby było jeszcze więcej takich rocznic jak ta. :D:D:D

:Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati::Nati:

Jedyna i prawdziwa Nat

No i mamy dowód na istnienie duchów XD
Fajnie że się nam objawiłaś.


Avatar by  MadKakerlaken madkakerlaken.png

Offline

#14 2012-02-04 22:59

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: Duchy

Jej Nati - dziękuję że spełniłaś moją prośbę :la:


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#15 2012-02-04 23:06

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: Duchy

No niestety, jakiś duch zjadł mi wszystko co było w lodówce... i na koniec samą lodówkę również. :C


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#16 2012-02-04 23:12

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: Duchy

Nie wiem... może Duch Mufasy był bardzo głody?  :co jest:


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#17 2012-02-04 23:13

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Duchy

Wiesz co .. wpadaj częściej, tak raz w miesiącu i naprawdę dla nowych będziesz robić za ducha - że starzy cię znają i rozmawiają jak ze starym znajomym a tutaj nawet nie ma cie na liście ^_^
Co ty na to...


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#18 2012-02-05 00:02

Lorise
[center][img]http://i44.tinypic.com/fkyzo8.png[/im
Lokalizacja: Odwróć się powoli :>
Data rejestracji: 2010-07-20
Liczba postów: 3,697

Odp: Duchy

Łoohoo! Kogóż me niegodne oczy widzą? : D
Toż to Ciocia Natira we własnej osobie :D
Fajnie Cię tutaj widzieć. Szkoda, że to tylko okazjonalnie, ale i tak fajnie ;D


Sygn by Laura-comics

"Va'esse deireádh aep eigean..."

"Jutro ruszę tam, w obcą stronę
Bojąc się, że znów zgubiłem cel.
Może wszystko jest już stracone
A może nie... A może nie..."

303h7ck.png

"Jutro ruszę tam, w inną stronę
Z wiarą, że choć raz nagrodzi mnie los.
I odzyskam myśli stracone
I jeszcze coś... Jeszcze to coś."

                                                           ~Dżem

Offline

#19 2012-03-09 19:32

Derpy
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-01
Liczba postów: 427

Odp: Duchy

Miałam takich ,, spotkań '' ponad 20 .
Oto 3 najstraszniejsze :
Kąpałam się w domu w którym zmarła moja babcia . Ona bardzo kochała mieć bałagan w kuchni ... TRZASK ! Wychodzę z wanny , idę do kuchni a tam ulubiony kubek babci potłuczony , szafka sama otwarta , brrr okropność ...

Na cmentarzu pomnik SAM zaczął pękać.

Byłam sama w domu , coś chodzi po kuchni a myszy w domu nie mamy ( kota zabrali do weterynarza ) .


:diabelek:  :diabelek:  :diabelek:  :diabelek:  :diabelek:  :diabelek:
Mów mi Derp lub Młoda .

Offline

#20 2012-03-09 20:25

Koy
Użytkownik
Lokalizacja: Magiczna Ziemia
Data rejestracji: 2011-11-05
Liczba postów: 1,241
WWW

Odp: Duchy

Ja się nie raz w domu w nocy budzę i słyszę skrzypienie drzwi, ale możliwe że to sąsiedzi z góry hałasują w nocy. xp


46714.png
27xkrbc.jpg ZAPRASZAM!
Życie to ciągłe zmiany...

Offline

#21 2012-03-11 10:23

Maru
[center][img]http://skroc.pl/db628[/img][/center]
Data rejestracji: 2012-03-10
Liczba postów: 5,190

Odp: Duchy

Mnie osobiście się nie zdarzyło. Duchów się nie boję bo nic nie zrobią. Ludzi trzeba się bać.
Za to powiem co przydarzyło się mojej babci. Jakiś rok po śmierci dziadka usłyszała jak ktoś w przedpokoju ściąga buty i kaszle zupełnie jak on. Zapytała się "I co tam w pracy?". Ale nic, cisza. Dopiero po chwili uświadomiła sobie, że dziadek zmarł.


rainbow-mplz.gif?1rainbow-aplz.gif?1rainbow-rplz.gif?1rainbow-uplz.gif?1

Offline

#22 2012-03-18 19:38

Koy
Użytkownik
Lokalizacja: Magiczna Ziemia
Data rejestracji: 2011-11-05
Liczba postów: 1,241
WWW

Odp: Duchy

Ostatnio, gdy byłam sama w domu (rodzice pojechali z młodszym bratem do szpitala) to zdawało mi się, że ktoś po domu łazi, ale możliwe, że się "Szeptem" zbytnio, że tak powiem "na jarałam" XD.


46714.png
27xkrbc.jpg ZAPRASZAM!
Życie to ciągłe zmiany...

Offline

#23 2012-04-04 16:00

kiara
Użytkownik
Data rejestracji: 2008-01-09
Liczba postów: 245

Odp: Duchy

U mnie w domu jak ciotka zmarła to lustro spadło i jakaś tam blaszka z ciastem;( to było okropne takie zmarnowanie ciasta prawie nie do przeżycia


Dr House

Offline

#24 2012-05-17 14:23

pokemon
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-13
Liczba postów: 703

Odp: Duchy

Mi się nic nie przydarzyło, ale mój najlepszy przyjaciel ( on nigdy nie kłamie, bo poznaliśmy się, jak mieliśmy po 2 lata i znamy się do dziś ) w pewnym zakątku szkoły widział ducha. I pokazał mi to miejsce. Naprawdę wygląda na tajemnicze.

Offline

#25 2012-05-18 18:14

Seatao
Użytkownik
Lokalizacja: W-wa
Data rejestracji: 2012-05-17
Liczba postów: 172

Odp: Duchy

Niektóre Wasze historie są naprawdę straszne. Je też znam jedną. Opowiada o tym, co przytrafiło się mojej babci:
Dawno temu, kiedy babcia była jeszcze młoda, wracała z koleżankami do domu (były na wiejskiej imprezie). Szły leśną drogą w nocy. Był środek zimy. Na rozwidleniu drogi dziewczyny musiały się rozstać. Droga do domu babci wiodła w prawo. Koleżanki zapytały czy nie boi się wracać sama przez ciemny las, powiedziały, że mogą ją odprowadzić. Babcia zapewniła, że nie boi się ciemności, a poza tym ktoś idzie w oddali, dołączy więc do tego kogoś i pójdzie razem z nim. Koleżanki pożegnały się, odwróciły i poszły w swoją stronę (prawdopodobnie nikogo nie zauważyły). Babcia się jednak nie myliła. Drogą szła kobieta. Wyglądała bardzo dziwnie, wręcz przerażająco. Miała na sobie długą, czarną, poszarpaną suknię, szła ze spuszczoną głową. Kiedy babcia próbowała zagadać nic nie odpowiadała. "Trochę dziwna, nic nie mówi..." - pomyślała babcia - "Ale cóż, lepiej iść z kimś niż samemu". Minęło pół godziny. W końcu daleko przed nimi pojawiły się słabe światełka wioski babci. Kobiety szły razem jeszcze przez chwilę. Kiedy mijały stare, opuszczone domostwo stało się coś mrożącego krew w żyłach. Nagle tajemnicza pani skręciła w pole. Babcię bardzo zdziwiło to, że kobieta nie zostawiała w pół-metrowym śniegu żadnych śladów. Kiedy przyjrzała się dokładniej okazało się, że... kobieta poruszała się, lewitując tuż nad śniegiem. Babcia skamieniała. Duch zakreślił w powietrzu jakiś dziwny znak, po czym się rozpłynął. Babcia chwilę stała sparaliżowana strachem. W końcu pobiegła do domu. Później dowiedziała się, że dawno temu w domostwie, które mijała popełniono morderstwo. Od tamtej pory już nigdy nie wracała sama po zmroku.

Kiedy mama mi o tym opowiedziała nie chciało mi się wierzyć. Szczerze mówiąc nie wiem co o tym myśleć. Sądzicie, że moja babcia mogła spotkać ducha?

Offline

#26 2012-05-24 23:45

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Duchy

Są na niebie i ziemi rzeczy o których się nie śniło waszym filozofom.
Wierzę przynajmniej w ten cytat. Nie doświadczysz sama- nie uwierzysz. Ja pewnie też.
Wierzę w samo istnienie duszy, ale czy Bóg wypuszcza je czasem do tego świata choć na chwilę.. nie wiem.


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#27 2012-05-27 21:13

Seatao
Użytkownik
Lokalizacja: W-wa
Data rejestracji: 2012-05-17
Liczba postów: 172

Offline

#28 2012-05-27 21:31

Laini
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-04-07
Liczba postów: 827

Odp: Duchy

Nie obejrzałam tego filmiku, Seatao, mam za wielkie ciary, nawet jeżeli w komentarzach piszą, że to mistyfikacja. Wystarczy mi, że niedawno wpadłam na głupi pomysł obejrzenia sobie "Szóstego Zmysłu". Jeżeli kiedyś miałam wątpliwości, czy wolę komedie, czy horrory, już się ich pozbyłam.

Mi też babcia opowiadała jedną historię... Była już dorosła, jej rodzeństwo także. Gdy umarł jej brat, by jego syn i córka nie trafiły do domu dziecka (matka nie chciała się zajmować) wzięła je do siebie. W jakiś miesiąc po pogrzebie w środku nocy młodszy brat zaczął krzyczeć, że tata trzęsie telewizorem... I faktycznie, jakby ktoś nim trząsł. Potrwało to parę sekund, a potem przestało. I nigdy więcej się nie powtórzyło.

Tyle że nie mam pojęcia, czy to prawda. Pewnie nie, ale kto wie... :/

Ostatnio edytowany przez Laini (2012-05-27 21:31)


Gołębie serce. Lwia dusza. Grrrau.

Przeszłość, młodość Obeca sygna by Sachara, avatar by Vita - THX :dusi:
346mgp3.gif

500 postów -> 09.06.2012 :good:

Offline

#29 2012-05-27 21:42

Shayen
Użytkownik
Lokalizacja: Mazury, że.
Data rejestracji: 2011-07-07
Liczba postów: 110

Odp: Duchy

Kiedyś coś niby samo odkręcało wodę w toalecie dziewcząt, w szkole. Koleżanki uważały, że to duchy, ale okazało się, że to po prostu ciśnienie puściło xP

Ale o czymś innym teraz.

Ostatnio w nocy poszłam do kuchni, no i mijając toaletę, ujrzałam coś tam na kształt ludzkiego łba. Jako iż byłam senna, a często w takim stanie mam różne schizy, po prostu zignorowałam to, a gdy wracałam do pokoju, nibytwarz znikła, o.


Shayen

I did my best, it wasn't much I couldn't feel, so I tried to touch
I've told the truth, I didn't come to fool you And even though it all went wrong
I'll stand before the Lord of Song With nothing on my tongue but Hallelujah

shay33.png

Hallelujah...

Offline

#30 2012-05-27 22:00

Seatao
Użytkownik
Lokalizacja: W-wa
Data rejestracji: 2012-05-17
Liczba postów: 172

Odp: Duchy

"Szósty zmysł" nie jest taki straszny. Obejrzyj "Klątwę" albo "Wzgórza mają oczy" to się przekonasz co znaczy strach.

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman