Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2012-01-10 20:45

Maro
Użytkownik
Data rejestracji: 2007-02-06
Liczba postów: 319
WWW

Kotkowy komiks

Jesli lubicie komiksy internetowe z humorem, zapraszam na stronę www.warys.ugu.pl
Jest to komiks oparty na zdarzeniach prawdziwych, ale wymieszane są one z przeróznymi magicznymi i nierealnymi. Postacie wzorowane na prawdziwych osobach! (nawet jeśli są...zwierzętami) 
Rysowany w stylu tradycyjnym, aktualizowany raz w tygodniu w losowy dzien. Zapraszam!
Jeżeli będziecie mieli jakieś pytania ,zadawajcie koniecznie ,moze powstanie coś jak FAQ : D Piszcie tu lub na stronie.

Ostatnio edytowany przez Kiara (1970-01-01 02:00)

Offline

#2 2012-01-10 21:10

Nimara
Użytkownik
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Data rejestracji: 2010-06-08
Liczba postów: 187

Odp: Kotkowy komiks

Uwielbiam twój komiks,serio !:D
jestem twoją fanką,rly ;u;
nie mogę się doczekać kiedy będzie nowa strona :>

i tak z ciekawości się zapytam...
1. Ile zajmuje ci powstawanie 1 strony?
2.Jakich kredek używasz *3*


Login na FH : Nadra5

Offline

#3 2012-01-10 21:23

Maro
Użytkownik
Data rejestracji: 2007-02-06
Liczba postów: 319
WWW

Odp: Kotkowy komiks

Może nie wygląda, ale jedna taka strona zajmuje sporo czasu. Najpierw robię taki szkic na szybko, na odwal, potem rozplanowuję które kadry ze szkicu się nadają jak będę rysować na czysto, potem rozplanowuję jak je ułozyć. Nastepnie szkic ołówkiem, tym razem staranny, i kontur cienkopisami. I już mamy jakoś 2 godziny roboty. Kontury się długo robi ale nie mogę zrobić przerwy bo potem się ciężko zabrać za dokańczanie. Potem trzeba wszystko pokolorować, tutaj zależy od tego jakie są tła, ile postaci wystepuje w danym momencie, też bywa z 2-3 godziny ale w tej fazie robię sobie czasem przerwy. Raz mnie poproszono o wykonanie jednej strony takim samym stylem jak robię WoW, miałam na to ok 2,5 godziny i to była masakra, strasznie trudno było sie wyrobic.

Kredki koh-i-noor polycolor, bardzo mięciutkie  i wygodne ,mozna robic warstwy, świetne są : D

Bardzo miło mi słyszeć ,że komuś się podoba i nawet uwaza sie za fana : D Uwielbiam fanów <3 Jestem taka dumna z siebie teraz lol

Offline

#4 2014-05-05 15:51

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Kotkowy komiks

M O R E want more ! Wiem że nie teraz, ale może po maturkach? XD


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#5 2015-03-31 00:35

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Kotkowy komiks

Refresh - Maro, to już jest chyba nieaktualny portal (a szkoda), ale moż adekwatnie do tematu możesz tu wspomnieć o komiksie Wojowników? ^_^


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman